Forma w lidze
Uni Minsk w tabeli
15. miejsce / 26 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 34 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
10:13 bramki
0,77 gola/mecz
12 pkt
15:23 bramki
1,07 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Uni Minsk
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | 21 | napastnik | 12 | – | |||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Rosja | 19 | pomocnik | 12 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1620 minut | Białoruś | 23 | obrońca | 20 | 75 tys. € |
Wyniki Uni Minsk
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
FC Slutsk
1
Uni Minsk
0
Pierszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Uni Minsk
1
Ostrovets FC
1
Pierszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Uni Minsk
0
Slonim
1
Pierszaja liha (Białoruś), 25. kolejka
|
Terminarz Uni Minsk
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Uni Minsk
FC Energetik-Bgu Minsk
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Niva
Uni Minsk
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Uni Minsk
Lida
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
Uni Minsk to klub piłkarski z Białorusi występujący w Pierszaja liha (Białoruś).
Które miejsce zajmuje Uni Minsk w tabeli Pierszajej lihi?
Uni Minsk zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 26 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 34 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Uni Minsk?
W wyjściowym ustawieniu Uni Minsk między słupkami staje R. Babaev, a linię obrony najczęściej tworzą S. Melnik. W środku pola grają Y. Snapkou, E. Sakuta.
Kiedy Uni Minsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Uni Minsk to spotkanie z FC Energetik-Bgu Minsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Uni Minsk?
Ostatni mecz Uni Minsk to porażka z FC Slutsk 1:0 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramkę zdobył Papava. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Uni Minsk w tym sezonie?
Bilans Uni Minsk w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-8-13 przy 25 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Uni Minsk w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Uni Minsk w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Uni Minsk
Uni Minsk terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 32. kolejka
|
Stadyen Junatstva Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 33. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 34. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Uni Minsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Uni Minsk to spotkanie z FC Energetik-Bgu Minsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Wyniki Uni Minsk w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Uni Minsk w sezonie 2026.
Forma i bramki Uni Minsk w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Uni Minsk wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
1:0 | – | 5/8 | 0/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
1:1 | – | 5/7 | 3/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 25. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 24. kolejka
|
3:1 | – | 2/5 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 23. kolejka
|
2:2 | – | 1/5 | 3/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 22. kolejka
|
0:1 | – | 6/9 | 3/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 21. kolejka
|
0:4 | – | 2/6 | 1/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 20. kolejka
|
0:0 | – | 8/8 | 1/4 | |
|
10 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 19. kolejka
|
0:0 | – | 4/6 | 2/3 | |
|
05 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 18. kolejka
|
2:0 | – | 2/5 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Uni Minsk?
Ostatni mecz Uni Minsk to porażka z FC Slutsk 1:0 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramkę zdobył Papava. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Uni Minsk – tabela Pierszaja liha (Białoruś)
Jakie miejsce w tabeli Pierszaja liha (Białoruś) zajmuje Uni Minsk w sezonie 2026.
Miejsce Uni Minsk w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Slutsk
|
14 | 11 | 3 | 0 | 29:11 | 18 | 36 | |
| 2 |
Niva
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:11 | 33 | 35 | |
| 3 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 9 | 3 | 2 | 33:17 | 16 | 30 | |
| 4 |
Lida
|
14 | 9 | 2 | 3 | 23:20 | 3 | 29 | |
| 5 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 12 | 27 | |
| 6 |
Slonim
|
15 | 7 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 25 | |
| 7 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 23 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 7 | 1 | 6 | 28:19 | 9 | 22 | |
| 9 |
Volna
|
13 | 6 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 21 | |
| 10 |
Smorgon
|
14 | 6 | 2 | 6 | 17:18 | -1 | 20 | |
| 11 |
Dinamo Minsk II
|
12 | 5 | 2 | 5 | 20:21 | -1 | 17 | |
| 12 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 16 | |
| 13 |
Osipovichy
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:35 | -16 | 15 | |
| 14 |
Uni Minsk
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 15 |
BATE II
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:34 | -9 | 12 | |
| 16 |
Gomel II
|
14 | 3 | 2 | 9 | 19:31 | -12 | 11 | |
| 17 |
Minsk II
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 18 |
Orsha
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:30 | -17 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lida
|
14 | 9 | 1 | 4 | 29:23 | 6 | 28 | |
| 2 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 8 | 2 | 4 | 28:15 | 13 | 26 | |
| 3 |
Slonim
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:15 | 11 | 25 | |
| 4 |
FC Slutsk
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 24 | |
| 5 |
Niva
|
14 | 7 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 23 | |
| 6 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
13 | 7 | 1 | 5 | 19:25 | -6 | 22 | |
| 7 |
Minsk II
|
14 | 7 | 0 | 7 | 24:20 | 4 | 21 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:25 | 0 | 19 | |
| 9 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:20 | -1 | 19 | |
| 10 |
Dinamo Minsk II
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:16 | 6 | 18 | |
| 11 |
Orsha
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 12 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27:29 | -2 | 16 | |
| 13 |
Smorgon
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:18 | 0 | 16 | |
| 14 |
Volna
|
15 | 4 | 2 | 9 | 22:32 | -10 | 14 | |
| 15 |
Uni Minsk
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:23 | -8 | 12 | |
| 16 |
BATE II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | -16 | 10 | |
| 17 |
Gomel II
|
14 | 2 | 4 | 8 | 19:29 | -10 | 10 | |
| 18 |
Osipovichy
|
14 | 1 | 2 | 11 | 11:33 | -22 | 5 |
Które miejsce zajmuje Uni Minsk w tabeli Pierszajej lihi?
Uni Minsk zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 26 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 34 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Uni Minsk w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Uni Minsk na tle ligi w sezonie 2026.
Uni Minsk na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,2
- Strzały celne / mecz 2,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Uni Minsk
-
Vladimir Popov 6

-
Yaroslav Khramtsevich 2

-
Ivan Tolkachev 2

-
Egor Semenov 1
-
Daniel Narchuk 1

-
Yahor Snapkou 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Uni Minsk i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Uni Minsk to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Uni Minsk i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 6-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 0-2-11 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 5-2-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-2-8 |
Gdy Uni Minsk otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Uni Minsk
96% bramek Uni Minsk pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Uni Minsk zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Uni Minsk
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Uni Minsk, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Uni Minsk
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 26%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Uni Minsk padają co najmniej trzy bramki, a w 37% spotkań trafiają obie drużyny.
Uni Minsk – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Uni Minsk fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Uni Minsk, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Uni Minsk zdobywa 1,08 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Uni Minsk ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Uni Minsk, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 27 meczów.
Uni Minsk – strzały
- Celne / mecz 2,2
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Uni Minsk oddaje 6,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Uni Minsk – posiadanie piłki
- U siebie 52,4%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 24
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 24 meczów. Średnio Uni Minsk utrzymuje przy piłce 52,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Uni Minsk – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Uni Minsk wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Uni Minsk – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 5 z 14
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 59%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Uni Minsk to 33% meczów sezonu (9 z 27), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Uni Minsk – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 21%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Uni Minsk wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Uni Minsk – kartki
- Żółte kartki 40
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 8%
Uni Minsk ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Uni Minsk – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Uni Minsk według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 1-1-7 | 0,44 | 0,22 | 1,56 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 3-4-3 | 1,30 | 1,30 | 1,20 |
| Dołu tabeli (13–18) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,25 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Uni Minsk zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Uni Minsk na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
0,64 1,50 | 0,93 1,71 | 2,29 1,43 |
|
14.
|
0,64 1,29 | 0,93 1,07 | 2,14 1,57 |
|
15.
|
1,08 0,86 | 0,77 1,07 | 1,00 1,64 |
|
16.
|
0,86 0,77 | 1,79 0,85 | 2,43 2,08 |
|
17.
|
0,79 0,71 | 1,36 1,36 | 2,21 2,07 |
Ciekawe rekordy w meczach Uni Minsk
Skrajne wyniki i osiągnięcia Uni Minsk w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gomel II - Uni Minsk 0:4 Pierszaja liha (Białoruś), 23.08.2026
- Najwyższa porażka FC Energetik-Bgu Minsk - Uni Minsk 4:0 Pierszaja liha (Białoruś), 21.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Ostrovets FC - Uni Minsk 3:2, Pierszaja liha (Białoruś), 31.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Snapkou, Uni Minsk - Osipovichy 1:0, Pierszaja liha (Białoruś), 11.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Orsha - Uni Minsk 2:2, Pierszaja liha (Białoruś), 18.04.2026
Jakie statystyki ma Uni Minsk w tym sezonie?
Bilans Uni Minsk w tym sezonie to 27 meczów i wynik 6-8-13 przy 25 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 6,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Uni Minsk – zawodnicy
Jak wygląda kadra Uni Minsk w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Uni Minsk
-
Artur Kats Obrońca Uraz pauzuje od 164 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Uni Minsk
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 11 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
|
27 | Białoruś | 100 tys. € | – | 12 | 44% | 1 | 0 | 191' | 3 | 0 | |||||||
| 87 |
|
26 | Białoruś | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 76' | 1 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
18 | Białoruś | – | – | 12 | 44% | 0 | 0 | 883' | 4 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
18 | Białoruś | – | – | 19 | 70% | 1 | 0 | 1 594' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Białoruś | 100 tys. € | – | 4 | 15% | 0 | 0 | 65' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 55 |
![]() |
31 | Białoruś | 100 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
24 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
34 | Białoruś | – | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Uni Minsk
425 tys. €
śr. 25 tys. € / zawodnika
Ile Uni Minsk wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Białoruś (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Uni Minsk w sezonie 2026
Uni Minsk wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Uni Minsk
Jak wygląda skład Uni Minsk?
W wyjściowym ustawieniu Uni Minsk między słupkami staje R. Babaev, a linię obrony najczęściej tworzą S. Melnik. W środku pola grają Y. Snapkou, E. Sakuta.