Forma w lidze
Shakhter Soligorsk w tabeli
7. miejsce / 43 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
28:16 bramki
2,00 gola/mecz
16 pkt
27:29 bramki
1,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Shakhter Soligorsk
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 18 bramek | Białoruś | 27 | napastnik | 26 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Białoruś | 20 | napastnik | 27 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1972 minut | Białoruś | 20 | napastnik | 27 | 50 tys. € |
Shakhter Soligorsk w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 60 |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 58 |
| ··· | |||||||
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 45 |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 43 |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 41 |
Wyniki Shakhter Soligorsk
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Shakhter Soligorsk
3
Bumprom
1
Pierszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Slonim
1
Shakhter Soligorsk
1
Pierszaja liha (Białoruś), 27. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Shakhter Soligorsk
2
Minsk II
0
Pierszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
Terminarz Shakhter Soligorsk
Ostatnie transfery Shakhter Soligorsk
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2025 |
|
Białoruś |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2025 |
|
Białoruś |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Kwi 2025 |
|
Białoruś |
![]() |
za darmo | |
| 02 Mar 2025 |
|
Białoruś |
|
za darmo |
Shakhter Soligorsk to klub piłkarski z Białorusi występujący w Pierszaja liha (Białoruś). Swoim domowym obiektem jest Stadyen Budaŭnik (Stroitel'), który może pomieścić 4 200 widzów. Zespół prowadzi Igor Gorelov.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Shakhter Soligorsk w tabeli Pierszajej lihi?
Shakhter Soligorsk zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 43 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 17 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 55:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Shakhter Soligorsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shakhter Soligorsk to spotkanie z Ostrovets FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Stadyen ASK w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shakhter Soligorsk?
Ostatni mecz Shakhter Soligorsk to wygrana z Bumprom 3:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sen, Sen oraz Kazimir. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shakhter Soligorsk w tym sezonie?
Bilans Shakhter Soligorsk w tym sezonie to 28 meczów i wynik 12-7-9 przy 55 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shakhter Soligorsk w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Shakhter Soligorsk w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
Stadyen ASK Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
Stadyen Budaŭnik (Stroitel') U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
Stadyen RTsOP-BGU Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 32. kolejka
|
Stadyen Budaŭnik (Stroitel') U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 33. kolejka
|
Stadyen Haradski Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 34. kolejka
|
Stadyen Budaŭnik (Stroitel') U siebie | Łatwy |
Kiedy Shakhter Soligorsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shakhter Soligorsk to spotkanie z Ostrovets FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Stadyen ASK w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Wyniki Shakhter Soligorsk w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Shakhter Soligorsk w sezonie 2026.
Forma i bramki Shakhter Soligorsk w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shakhter Soligorsk wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shakhter Soligorsk?
Ostatni mecz Shakhter Soligorsk to wygrana z Bumprom 3:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Sen, Sen oraz Kazimir. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shakhter Soligorsk – tabela Pierszaja liha (Białoruś)
Jakie miejsce w tabeli Pierszaja liha (Białoruś) zajmuje Shakhter Soligorsk w sezonie 2026.
Miejsce Shakhter Soligorsk w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Slutsk
|
14 | 11 | 3 | 0 | 29:11 | 18 | 36 | |
| 2 |
Niva
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:11 | 33 | 35 | |
| 3 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 9 | 3 | 2 | 33:17 | 16 | 30 | |
| 4 |
Lida
|
14 | 9 | 2 | 3 | 23:20 | 3 | 29 | |
| 5 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 12 | 27 | |
| 6 |
Slonim
|
15 | 7 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 25 | |
| 7 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 23 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 7 | 1 | 6 | 28:19 | 9 | 22 | |
| 9 |
Volna
|
13 | 6 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 21 | |
| 10 |
Smorgon
|
14 | 6 | 2 | 6 | 17:18 | -1 | 20 | |
| 11 |
Dinamo Minsk II
|
12 | 5 | 2 | 5 | 20:21 | -1 | 17 | |
| 12 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 16 | |
| 13 |
Osipovichy
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:35 | -16 | 15 | |
| 14 |
Uni Minsk
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 15 |
BATE II
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:34 | -9 | 12 | |
| 16 |
Gomel II
|
14 | 3 | 2 | 9 | 19:31 | -12 | 11 | |
| 17 |
Minsk II
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 18 |
Orsha
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:30 | -17 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lida
|
14 | 9 | 1 | 4 | 29:23 | 6 | 28 | |
| 2 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 8 | 2 | 4 | 28:15 | 13 | 26 | |
| 3 |
Slonim
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:15 | 11 | 25 | |
| 4 |
FC Slutsk
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 24 | |
| 5 |
Niva
|
14 | 7 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 23 | |
| 6 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
13 | 7 | 1 | 5 | 19:25 | -6 | 22 | |
| 7 |
Minsk II
|
14 | 7 | 0 | 7 | 24:20 | 4 | 21 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:25 | 0 | 19 | |
| 9 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:20 | -1 | 19 | |
| 10 |
Dinamo Minsk II
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:16 | 6 | 18 | |
| 11 |
Orsha
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 12 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27:29 | -2 | 16 | |
| 13 |
Smorgon
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:18 | 0 | 16 | |
| 14 |
Volna
|
15 | 4 | 2 | 9 | 22:32 | -10 | 14 | |
| 15 |
Uni Minsk
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:23 | -8 | 12 | |
| 16 |
BATE II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | -16 | 10 | |
| 17 |
Gomel II
|
14 | 2 | 4 | 8 | 19:29 | -10 | 10 | |
| 18 |
Osipovichy
|
14 | 1 | 2 | 11 | 11:33 | -22 | 5 |
Które miejsce zajmuje Shakhter Soligorsk w tabeli Pierszajej lihi?
Shakhter Soligorsk zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 43 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 17 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 55:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Shakhter Soligorsk w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Shakhter Soligorsk na tle ligi w sezonie 2026.
Shakhter Soligorsk na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,61
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Shakhter Soligorsk
-
Ilya Sen 18
-
Nikita Shaula 6

-
Kirill Yankovski 3
-
Vitaly Ganich 3

-
Daniil Kutsepalov 2

-
Yassine Bara 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Shakhter Soligorsk i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shakhter Soligorsk to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 12 trafieniami.
Przebieg meczu Shakhter Soligorsk i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 20 | 11-4-5 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 15 | 9-4-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Shakhter Soligorsk otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 20 takich meczów.
Jak padają bramki dla Shakhter Soligorsk
93% bramek Shakhter Soligorsk pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shakhter Soligorsk zdobywa w sezonie średnio 1,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Shakhter Soligorsk
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Shakhter Soligorsk, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Shakhter Soligorsk
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Shakhter Soligorsk padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Shakhter Soligorsk – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shakhter Soligorsk fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shakhter Soligorsk, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shakhter Soligorsk zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 1,14 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Shakhter Soligorsk ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Shakhter Soligorsk, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 28 meczów.
Shakhter Soligorsk – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 25%
- Strzałów na gola 4,0
Shakhter Soligorsk oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,0 strzału.
Shakhter Soligorsk – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 51,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 26
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 26 meczów. Średnio Shakhter Soligorsk utrzymuje przy piłce 51,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Shakhter Soligorsk – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Shakhter Soligorsk wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Shakhter Soligorsk – czyste konta
- U siebie 6 z 14
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,61
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Shakhter Soligorsk to 32% meczów sezonu (9 z 28), z czego 6 w 14 meczach u siebie.
Shakhter Soligorsk – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 65%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Shakhter Soligorsk wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Shakhter Soligorsk – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 23%
Shakhter Soligorsk ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Shakhter Soligorsk – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Shakhter Soligorsk według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 3-4-4 | 1,18 | 1,55 | 1,73 |
| Środka tabeli (7–12) | 6 | 3-0-3 | 1,50 | 2,33 | 2,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 2,18 | 1,09 |
Najwięcej punktów na mecz Shakhter Soligorsk zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Shakhter Soligorsk na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,67 1,92 | 1,67 2,00 | 1,20 1,15 |
|
6.
|
1,64 1,69 | 1,93 1,46 | 1,43 1,92 |
|
7.
|
1,93 1,14 | 2,00 1,93 | 1,14 2,07 |
|
8.
|
1,57 1,36 | 2,00 1,79 | 1,36 1,79 |
|
9.
|
1,43 1,14 | 1,21 1,29 | 1,29 1,29 |
Ciekawe rekordy w meczach Shakhter Soligorsk
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shakhter Soligorsk w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Osipovichy - Shakhter Soligorsk 0:6 Pierszaja liha (Białoruś), 15.05.2026
- Najwyższa porażka Bumprom - Shakhter Soligorsk 6:2 Pierszaja liha (Białoruś), 13.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Bumprom - Shakhter Soligorsk 6:2, Pierszaja liha (Białoruś), 13.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Shaula, Shakhter Soligorsk - Lida 1:2, Pierszaja liha (Białoruś), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Sen, Orsha - Shakhter Soligorsk 3:1, Pierszaja liha (Białoruś), 31.07.2026
Jakie statystyki ma Shakhter Soligorsk w tym sezonie?
Bilans Shakhter Soligorsk w tym sezonie to 28 meczów i wynik 12-7-9 przy 55 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shakhter Soligorsk – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shakhter Soligorsk w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Shakhter Soligorsk
-
Nikolay Sotnikov Pomocnik Uraz pauzuje od 80 dni

Kadra Shakhter Soligorsk
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
20 | Białoruś | 50 tys. € | – | 27 | 96% | 6 | 4 | 1 972' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Białoruś | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Białoruś | 50 tys. € | – | 24 | 86% | 1 | 1 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 49 |
|
21 | Białoruś | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 71 |
|
20 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
20 | Białoruś | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
20 | Białoruś | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
24 | Białoruś | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Białoruś | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
23 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Białoruś | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | Białoruś | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
23 | Białoruś | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
24 | Białoruś | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
32 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
28 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
24 | Białoruś | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Białoruś | 50 tys. € | – | 23 | 82% | 1 | 0 | 1 892' | 3 | 0 | |||||||
| 47 |
|
23 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
20 | Białoruś | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
27 | Białoruś | 75 tys. € | – | 24 | 86% | 3 | 2 | 83' | 3 | 2 | |||||||
| 87 |
|
22 | Białoruś | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
![]() |
19 | Białoruś | – | – | 25 | 89% | 0 | 0 | 703' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Białoruś | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
38 | Białoruś | 0 € | 334 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
24 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Shakhter Soligorsk
2,9 mln €
śr. 98 tys. € / zawodnika
Ile Shakhter Soligorsk wydaje na pensje
334 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Białoruś (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shakhter Soligorsk w sezonie 2026
Shakhter Soligorsk wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shakhter Soligorsk w sezonie 2026.
Shakhter Soligorsk transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2025 |
|
Białoruś | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2025 |
|
Białoruś | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Kwi 2025 |
|
Białoruś | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Mar 2025 |
|
Białoruś | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Lut 2025 |
|
Białoruś | 32 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2025 |
![]() |
Białoruś | 21 |
|
za darmo | |
| 22 Lut 2025 |
|
Białoruś | 20 |
![]() |
nieujawniona | |
| 20 Lut 2025 |
|
Białoruś | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Lut 2025 |
|
Białoruś | 24 | – | za darmo | |
| 11 Lut 2025 |
|
Białoruś | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Shakhter Soligorsk

Shakhter Soligorsk bilans transferowy
- 0 € 2026
- +115 tys. € 2025
- +100 tys. € 2024
- +1,5 mln € 2023
- +1,4 mln € 2022