Forma w lidze
FC Energetik-Bgu Minsk w tabeli
4. miejsce / 56 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
33:17 bramki
2,36 gola/mecz
26 pkt
28:15 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Energetik-Bgu Minsk
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 21 bramek | 19 | pomocnik | 28 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Rosja | 23 | pomocnik | 27 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 2520 minut | Białoruś | 23 | bramkarz | 28 | 0 € |
FC Energetik-Bgu Minsk w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 60 |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 58 |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 57 |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 56 |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 50 |
Wyniki FC Energetik-Bgu Minsk
Terminarz FC Energetik-Bgu Minsk
Ostatnie transfery FC Energetik-Bgu Minsk
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Białoruś |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Białoruś |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Mar 2026 |
|
Rosja |
![]() |
za darmo |
FC Energetik-Bgu Minsk to klub piłkarski z Białorusi występujący w Pierszaja liha (Białoruś). Swoim domowym obiektem jest Stadyen RTsOP-BGU, który może pomieścić 1 500 widzów. Zespół prowadzi Aleksey Merkulov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Energetik-Bgu Minsk trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Energetik-Bgu Minsk w tabeli Pierszajej lihi?
FC Energetik-Bgu Minsk zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 56 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 61:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład FC Energetik-Bgu Minsk?
W wyjściowym ustawieniu FC Energetik-Bgu Minsk między słupkami staje D. Seledtsov, a linię obrony najczęściej tworzą F. Fedorovich, E. Lukashenko. W środku pola grają V. Prigodich, A. Guz, A. Slivin oraz K. Parmonov, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Chul. Trener Aleksey Merkulov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Pierszaja liha (Białoruś) i pucharach.
Kiedy FC Energetik-Bgu Minsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Energetik-Bgu Minsk to spotkanie z Uni Minsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Energetik-Bgu Minsk?
Ostatni mecz FC Energetik-Bgu Minsk to wygrana z Molodechno-DYuSSh 4 5:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chul, Prigodich, Korytko, Korytko, Belashevich oraz Slivin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Energetik-Bgu Minsk w tym sezonie?
Bilans FC Energetik-Bgu Minsk w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-5-6 przy 61 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Energetik-Bgu Minsk
FC Energetik-Bgu Minsk terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
Stadyen RTsOP-BGU U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
Stadyen Yunatstva Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 32. kolejka
|
Stadyen RTsOP-BGU U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 33. kolejka
|
Stadyen RTsOP-BGU Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 34. kolejka
|
Stadyen RTsOP-BGU U siebie | Trudny |
Kiedy FC Energetik-Bgu Minsk gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Energetik-Bgu Minsk to spotkanie z Uni Minsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Wyniki FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Energetik-Bgu Minsk w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Energetik-Bgu Minsk wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Energetik-Bgu Minsk?
Ostatni mecz FC Energetik-Bgu Minsk to wygrana z Molodechno-DYuSSh 4 5:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chul, Prigodich, Korytko, Korytko, Belashevich oraz Slivin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Energetik-Bgu Minsk – tabela Pierszaja liha (Białoruś)
Jakie miejsce w tabeli Pierszaja liha (Białoruś) zajmuje FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026.
Miejsce FC Energetik-Bgu Minsk w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Slutsk
|
14 | 11 | 3 | 0 | 29:11 | 18 | 36 | |
| 2 |
Niva
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:11 | 33 | 35 | |
| 3 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 9 | 3 | 2 | 33:17 | 16 | 30 | |
| 4 |
Lida
|
14 | 9 | 2 | 3 | 23:20 | 3 | 29 | |
| 5 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 12 | 27 | |
| 6 |
Slonim
|
15 | 7 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 25 | |
| 7 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 23 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 7 | 1 | 6 | 28:19 | 9 | 22 | |
| 9 |
Volna
|
13 | 6 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 21 | |
| 10 |
Smorgon
|
14 | 6 | 2 | 6 | 17:18 | -1 | 20 | |
| 11 |
Dinamo Minsk II
|
12 | 5 | 2 | 5 | 20:21 | -1 | 17 | |
| 12 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 16 | |
| 13 |
Osipovichy
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:35 | -16 | 15 | |
| 14 |
Uni Minsk
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 15 |
BATE II
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:34 | -9 | 12 | |
| 16 |
Gomel II
|
14 | 3 | 2 | 9 | 19:31 | -12 | 11 | |
| 17 |
Minsk II
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 18 |
Orsha
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:30 | -17 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lida
|
14 | 9 | 1 | 4 | 29:23 | 6 | 28 | |
| 2 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 8 | 2 | 4 | 28:15 | 13 | 26 | |
| 3 |
Slonim
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:15 | 11 | 25 | |
| 4 |
FC Slutsk
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 24 | |
| 5 |
Niva
|
14 | 7 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 23 | |
| 6 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
13 | 7 | 1 | 5 | 19:25 | -6 | 22 | |
| 7 |
Minsk II
|
14 | 7 | 0 | 7 | 24:20 | 4 | 21 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:25 | 0 | 19 | |
| 9 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:20 | -1 | 19 | |
| 10 |
Dinamo Minsk II
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:16 | 6 | 18 | |
| 11 |
Orsha
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 12 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27:29 | -2 | 16 | |
| 13 |
Smorgon
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:18 | 0 | 16 | |
| 14 |
Volna
|
15 | 4 | 2 | 9 | 22:32 | -10 | 14 | |
| 15 |
Uni Minsk
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:23 | -8 | 12 | |
| 16 |
BATE II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | -16 | 10 | |
| 17 |
Gomel II
|
14 | 2 | 4 | 8 | 19:29 | -10 | 10 | |
| 18 |
Osipovichy
|
14 | 1 | 2 | 11 | 11:33 | -22 | 5 |
Które miejsce zajmuje FC Energetik-Bgu Minsk w tabeli Pierszajej lihi?
FC Energetik-Bgu Minsk zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 56 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 61:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Energetik-Bgu Minsk na tle ligi w sezonie 2026.
FC Energetik-Bgu Minsk na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy FC Energetik-Bgu Minsk
-
Miron Korytko 21

-
Danila Chul 11
-
Aleksey Slivin 8
-
Vjacheslav Prigodich 7
-
Ali Kartoev 3

-
Nikita Knyshev 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Energetik-Bgu Minsk i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Energetik-Bgu Minsk to 76–90+ minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu FC Energetik-Bgu Minsk i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 12-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 5-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 8-0-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 7-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 2-2-4 |
Gdy FC Energetik-Bgu Minsk otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Energetik-Bgu Minsk
92% bramek FC Energetik-Bgu Minsk pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Energetik-Bgu Minsk zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie FC Energetik-Bgu Minsk
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Energetik-Bgu Minsk, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FC Energetik-Bgu Minsk
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 61%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 18%
W 61% meczów FC Energetik-Bgu Minsk padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Energetik-Bgu Minsk – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Energetik-Bgu Minsk fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Energetik-Bgu Minsk, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Energetik-Bgu Minsk zdobywa 2,14 punktu na mecz wobec 1,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach FC Energetik-Bgu Minsk ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli FC Energetik-Bgu Minsk, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 14 z 28 meczów.
FC Energetik-Bgu Minsk – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 26%
- Strzałów na gola 3,8
FC Energetik-Bgu Minsk oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,8 strzału.
FC Energetik-Bgu Minsk – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 49,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 28
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 28 meczów. Średnio FC Energetik-Bgu Minsk utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
FC Energetik-Bgu Minsk – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
FC Energetik-Bgu Minsk wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
FC Energetik-Bgu Minsk – czyste konta
- U siebie 3 z 14
- Na wyjeździe 4 z 14
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto FC Energetik-Bgu Minsk to 25% meczów sezonu (7 z 28), z czego 3 w 14 meczach u siebie.
FC Energetik-Bgu Minsk – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 68%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
FC Energetik-Bgu Minsk wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 68% spotkań.
FC Energetik-Bgu Minsk – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 21%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 7%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 21%
FC Energetik-Bgu Minsk ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Energetik-Bgu Minsk – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
FC Energetik-Bgu Minsk według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 5-1-2 | 2,00 | 2,63 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 4-3-3 | 1,50 | 1,00 | 0,90 |
| Dołu tabeli (13–18) | 10 | 8-1-1 | 2,50 | 3,00 | 0,90 |
Najwięcej punktów na mecz FC Energetik-Bgu Minsk zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
FC Energetik-Bgu Minsk na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 1,64 | 3,14 2,00 | 0,79 1,57 |
|
3.
|
2,07 2,00 | 1,64 2,07 | 1,43 1,64 |
|
4.
|
2,14 1,86 | 2,36 2,00 | 1,21 1,07 |
|
5.
|
1,67 1,92 | 1,67 2,00 | 1,20 1,15 |
|
6.
|
1,64 1,69 | 1,93 1,46 | 1,43 1,92 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Energetik-Bgu Minsk
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Energetik-Bgu Minsk w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Minsk II - FC Energetik-Bgu Minsk 0:6 Pierszaja liha (Białoruś), 2.05.2026
- Najwyższa porażka FC Slutsk - FC Energetik-Bgu Minsk 3:0 Pierszaja liha (Białoruś), 31.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek BATE II - FC Energetik-Bgu Minsk 3:4, Pierszaja liha (Białoruś), 28.06.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Volna - FC Energetik-Bgu Minsk 1:3, Pierszaja liha (Białoruś), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Lida - FC Energetik-Bgu Minsk 1:1, Pierszaja liha (Białoruś), 18.04.2026
Jakie statystyki ma FC Energetik-Bgu Minsk w tym sezonie?
Bilans FC Energetik-Bgu Minsk w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-5-6 przy 61 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Energetik-Bgu Minsk – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026.
Kadra FC Energetik-Bgu Minsk
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Uzbekistan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
21 | Białoruś | 0 € | – | 28 | 100% | 11 | 7 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Białoruś | 0 € | – | 14 | 50% | 0 | 0 | 615' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Białoruś | 100 tys. € | – | 26 | 93% | 7 | 4 | 0' | 0 | 1 | |||||||
| 8 |
![]() |
19 | Białoruś | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
34 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
28 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Białoruś | 0 € | – | 27 | 96% | 0 | 3 | 814' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Białoruś | 200 tys. € | – | 16 | 57% | 1 | 2 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Białoruś | 50 tys. € | – | 10 | 36% | 0 | 1 | 275' | 2 | 1 | |||||||
| 98 |
|
23 | Rosja | – | – | 27 | 96% | 8 | 8 | 2 239' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
20 | Białoruś | – | – | 11 | 39% | 1 | 0 | 733' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Białoruś | 50 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 1 | 81' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
23 | Białoruś | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
23 | Białoruś | 0 € | – | 28 | 100% | 0 | 0 | 2 520' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
29 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Energetik-Bgu Minsk
550 tys. €
śr. 22 tys. € / zawodnika
Ile FC Energetik-Bgu Minsk wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Białoruś (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026
FC Energetik-Bgu Minsk wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry FC Energetik-Bgu Minsk
Jak wygląda skład FC Energetik-Bgu Minsk?
W wyjściowym ustawieniu FC Energetik-Bgu Minsk między słupkami staje D. Seledtsov, a linię obrony najczęściej tworzą F. Fedorovich, E. Lukashenko. W środku pola grają V. Prigodich, A. Guz, A. Slivin oraz K. Parmonov, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Chul. Trener Aleksey Merkulov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Pierszaja liha (Białoruś) i pucharach.
FC Energetik-Bgu Minsk – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026.
FC Energetik-Bgu Minsk transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Białoruś | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Białoruś | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Mar 2026 |
|
Rosja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Mar 2026 |
|
Rosja | 23 | – | za darmo | |
| 12 Lut 2026 |
|
Białoruś | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2025 |
![]() |
Białoruś | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Wrz 2025 |
![]() |
Białoruś | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2025 |
![]() |
Białoruś | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2025 |
![]() |
Białoruś | 24 |
|
za darmo |
FC Energetik-Bgu Minsk bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +450 tys. € 2023
- -800 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Energetik-Bgu Minsk
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Energetik-Bgu Minsk w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Energetik-Bgu Minsk trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.