Forma w lidze
Volna w tabeli
12. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
19:19 bramki
1,46 gola/mecz
14 pkt
22:32 bramki
1,47 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Volna
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Białoruś | 26 | napastnik | 27 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Białoruś | 37 | napastnik | 24 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2356 minut | Białoruś | 26 | napastnik | 27 | 150 tys. € |
Volna w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 60 |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 58 |
| ··· | |||||||
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | 35 |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | 35 |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | 30 |
Wyniki Volna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Osipovichy
1
Volna
1
Pierszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Volna
0
Lida
2
Pierszaja liha (Białoruś), 27. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Niva
4
Volna
0
Pierszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
Terminarz Volna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Volna
Minsk II
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Bumprom
Volna
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Volna
Smorgon
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Volna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Białoruś |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Volna to klub piłkarski z Białorusi występujący w Pierszaja liha (Białoruś). Swoim domowym obiektem jest Stadyen Valna, który może pomieścić 3 136 widzów. Zespół prowadzi Andrey Prokopyuk. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Volna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Volna trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Volna w tabeli Pierszajej lihi?
Volna zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 35 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 25 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Volna?
W wyjściowym ustawieniu Volna między słupkami staje S. Letsko, a linię obrony najczęściej tworzą K. Polkhovskiy, K. Kovsh. W środku pola grają A. Vlasov, M. Grizika, Y. Oreshkevich, A. Susha, D. Nizhnik oraz D. Tkachik, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Radzhabov, V. Kibuk. Trener Andrey Prokopyuk ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Pierszaja liha (Białoruś) i pucharach.
Kiedy Volna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Volna to spotkanie z Minsk II, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadyen Valna w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Volna?
Ostatni mecz Volna to remis z Osipovichy 1:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Tishurov, Tarabesh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Volna w tym sezonie?
Bilans Volna w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-5-13 przy 41 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Volna w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Volna w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Volna
Volna terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
Stadyen Valna U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 31. kolejka
|
Stadyen Valna U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 32. kolejka
|
Stadyen Budaŭnik (Stroitel') Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 33. kolejka
|
Stadyen Haradski Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 17:00
|
Pierszaja liha (Białoruś), 34. kolejka
|
Stadyen Valna U siebie | Łatwy |
Kiedy Volna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Volna to spotkanie z Minsk II, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadyen Valna w ramach Pierszajej lihi (29. kolejka).
Wyniki Volna w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Volna w sezonie 2026.
Forma i bramki Volna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Volna wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
1:1 | – | 3/12 | 4/5 | |
|
02 Paź Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 27. kolejka
|
0:2 | – | 3/8 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
4:0 | – | 3/7 | 2/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 25. kolejka
|
1:3 | – | 6/12 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 24. kolejka
|
1:0 | – | 3/7 | 3/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 23. kolejka
|
2:1 | – | 1/6 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 22. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 21. kolejka
|
3:0 | – | 3/7 | 5/7 | |
|
16 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 20. kolejka
|
5:3 | – | 5/10 | 4/5 | |
|
10 Sie Koniec
|
Pierszaja liha (Białoruś), 19. kolejka
|
0:0 | – | 2/6 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Volna?
Ostatni mecz Volna to remis z Osipovichy 1:1 w Pierszajej lihie, 10 października 2026. Bramki zdobyli Tishurov, Tarabesh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Volna – tabela Pierszaja liha (Białoruś)
Jakie miejsce w tabeli Pierszaja liha (Białoruś) zajmuje Volna w sezonie 2026.
Miejsce Volna w tabeli Pierszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Slutsk
|
28 | 18 | 6 | 4 | 57:28 | 29 | 60 | |
2
|
Niva
|
28 | 18 | 4 | 6 | 72:33 | 39 | 58 | |
3
|
Lida
|
28 | 18 | 3 | 7 | 52:43 | 9 | 57 | |
4
|
FC Energetik-Bgu Minsk
|
28 | 17 | 5 | 6 | 61:32 | 29 | 56 | |
5
|
Slonim
|
28 | 15 | 5 | 8 | 51:33 | 18 | 50 | |
6
|
Molodechno-DYuSSh 4
|
27 | 14 | 3 | 10 | 46:45 | 1 | 45 | |
7
|
Shakhter Soligorsk
|
28 | 12 | 7 | 9 | 55:45 | 10 | 43 | |
8
|
Bumprom
|
28 | 12 | 5 | 11 | 53:44 | 9 | 41 | |
9
|
Smorgon
|
28 | 10 | 6 | 12 | 35:36 | -1 | 36 | |
10
|
Dinamo Minsk II
|
25 | 10 | 5 | 10 | 42:37 | 5 | 35 | |
11
|
Ostrovets FC
|
28 | 8 | 11 | 9 | 38:41 | -3 | 35 | |
12
|
Volna
|
28 | 10 | 5 | 13 | 41:51 | -10 | 35 | |
13
|
Minsk II
|
28 | 9 | 3 | 16 | 37:52 | -15 | 30 | |
14
|
Orsha
|
28 | 7 | 6 | 15 | 28:52 | -24 | 27 | |
15
|
Uni Minsk
|
27 | 6 | 8 | 13 | 25:36 | -11 | 26 | |
16
|
BATE II
|
27 | 5 | 7 | 15 | 36:61 | -25 | 22 | |
17
|
Gomel II
|
28 | 5 | 6 | 17 | 38:60 | -22 | 21 | |
18
|
Osipovichy
|
28 | 5 | 5 | 18 | 30:68 | -38 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Slutsk
|
14 | 11 | 3 | 0 | 29:11 | 18 | 36 | |
| 2 |
Niva
|
14 | 11 | 2 | 1 | 44:11 | 33 | 35 | |
| 3 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 9 | 3 | 2 | 33:17 | 16 | 30 | |
| 4 |
Lida
|
14 | 9 | 2 | 3 | 23:20 | 3 | 29 | |
| 5 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 12 | 27 | |
| 6 |
Slonim
|
15 | 7 | 4 | 4 | 25:18 | 7 | 25 | |
| 7 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 7 | 23 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 7 | 1 | 6 | 28:19 | 9 | 22 | |
| 9 |
Volna
|
13 | 6 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 21 | |
| 10 |
Smorgon
|
14 | 6 | 2 | 6 | 17:18 | -1 | 20 | |
| 11 |
Dinamo Minsk II
|
12 | 5 | 2 | 5 | 20:21 | -1 | 17 | |
| 12 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 19:21 | -2 | 16 | |
| 13 |
Osipovichy
|
14 | 4 | 3 | 7 | 19:35 | -16 | 15 | |
| 14 |
Uni Minsk
|
13 | 3 | 5 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 15 |
BATE II
|
14 | 3 | 3 | 8 | 25:34 | -9 | 12 | |
| 16 |
Gomel II
|
14 | 3 | 2 | 9 | 19:31 | -12 | 11 | |
| 17 |
Minsk II
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 18 |
Orsha
|
14 | 2 | 3 | 9 | 13:30 | -17 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lida
|
14 | 9 | 1 | 4 | 29:23 | 6 | 28 | |
| 2 |
FC Energetik-Bgu Minsk
|
14 | 8 | 2 | 4 | 28:15 | 13 | 26 | |
| 3 |
Slonim
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:15 | 11 | 25 | |
| 4 |
FC Slutsk
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 24 | |
| 5 |
Niva
|
14 | 7 | 2 | 5 | 28:22 | 6 | 23 | |
| 6 |
Molodechno-DYuSSh 4
|
13 | 7 | 1 | 5 | 19:25 | -6 | 22 | |
| 7 |
Minsk II
|
14 | 7 | 0 | 7 | 24:20 | 4 | 21 | |
| 8 |
Bumprom
|
14 | 5 | 4 | 5 | 25:25 | 0 | 19 | |
| 9 |
Ostrovets FC
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:20 | -1 | 19 | |
| 10 |
Dinamo Minsk II
|
13 | 5 | 3 | 5 | 22:16 | 6 | 18 | |
| 11 |
Orsha
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:22 | -7 | 18 | |
| 12 |
Shakhter Soligorsk
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27:29 | -2 | 16 | |
| 13 |
Smorgon
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:18 | 0 | 16 | |
| 14 |
Volna
|
15 | 4 | 2 | 9 | 22:32 | -10 | 14 | |
| 15 |
Uni Minsk
|
14 | 3 | 3 | 8 | 15:23 | -8 | 12 | |
| 16 |
BATE II
|
13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | -16 | 10 | |
| 17 |
Gomel II
|
14 | 2 | 4 | 8 | 19:29 | -10 | 10 | |
| 18 |
Osipovichy
|
14 | 1 | 2 | 11 | 11:33 | -22 | 5 |
Które miejsce zajmuje Volna w tabeli Pierszajej lihi?
Volna zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Pierszajej lihi z dorobkiem 35 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Slutsk wynosi 25 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Volna w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Volna na tle ligi w sezonie 2026.
Volna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 7%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Volna
-
Dmitri Matyash 10
-
Artem Vlasov 8

-
Yegor Nikiporenok 5
-
Maxim Grizika 4
-
Vitaly Kibuk 2
-
Kirill Polkhovskiy 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Volna i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Volna to 31–45+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu Volna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 7-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 3-2-12 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 4-3-8 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 2-0-5 |
Gdy Volna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Volna
93% bramek Volna pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Volna zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Volna
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Volna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Volna
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 11%
W 68% meczów Volna padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Volna – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Volna fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Volna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Volna zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 0,93 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Volna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 51% goli Volna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 28 meczów.
Volna – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
Volna oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Volna – posiadanie piłki
- U siebie 50,9%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 27
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 27 meczów. Średnio Volna utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Volna – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Volna wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Volna – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 0 z 15
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Volna to 7% meczów sezonu (2 z 28), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Volna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 74%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
Volna wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
Volna – kartki
- Żółte kartki 46
- Pow. 3,5 kartki w meczu 48%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 26%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 19%
Volna ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Volna – 1,7.
Volna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 12 | 3-1-8 | 0,83 | 1,08 | 2,08 |
| Środka tabeli (7–12) | 7 | 3-1-3 | 1,43 | 1,71 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,78 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Volna zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Volna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,42 1,38 | 1,67 1,69 | 1,75 1,23 |
|
11.
|
1,14 1,36 | 1,36 1,36 | 1,50 1,43 |
|
12.
|
1,62 0,93 | 1,46 1,47 | 1,46 2,13 |
|
13.
|
0,64 1,50 | 0,93 1,71 | 2,29 1,43 |
|
14.
|
0,64 1,29 | 0,93 1,07 | 2,14 1,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Volna
Skrajne wyniki i osiągnięcia Volna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gomel II - Volna 1:4 Pierszaja liha (Białoruś), 2.08.2026
- Najwyższa porażka Niva - Volna 4:0 Pierszaja liha (Białoruś), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek BATE II - Volna 5:3, Pierszaja liha (Białoruś), 16.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Volna - FC Slutsk 3:2, Pierszaja liha (Białoruś), 16.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Volna - Osipovichy 2:1, Pierszaja liha (Białoruś), 13.06.2026
Jakie statystyki ma Volna w tym sezonie?
Bilans Volna w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-5-13 przy 41 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Volna – zawodnicy
Jak wygląda kadra Volna w sezonie 2026.
Kadra Volna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Białoruś | 75 tys. € | – | 26 | 93% | 5 | 1 | 942' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
27 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
32 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
37 | Białoruś | 50 tys. € | – | 24 | 86% | 2 | 5 | 1 817' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Białoruś | 50 tys. € | – | 16 | 57% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
– | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Białoruś | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
33 | Białoruś | – | – | 27 | 96% | 0 | 3 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Białoruś | 100 tys. € | – | 27 | 96% | 8 | 3 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Białoruś | 25 tys. € | – | 24 | 86% | 0 | 2 | 1 266' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Białoruś | – | – | 26 | 93% | 4 | 2 | 1 890' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Białoruś | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Białoruś | 50 tys. € | – | 21 | 75% | 0 | 1 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Białoruś | 25 tys. € | – | 25 | 89% | 0 | 0 | 148' | 3 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
22 | Białoruś | 50 tys. € | – | 24 | 86% | 1 | 1 | 91' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
36 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
26 | Białoruś | 100 tys. € | – | 24 | 86% | 0 | 3 | 70' | 8 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
31 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Białoruś | 150 tys. € | – | 24 | 86% | 2 | 0 | 0' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Białoruś | 50 tys. € | – | 18 | 64% | 0 | 0 | 621' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Białoruś | 50 tys. € | – | 15 | 54% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Białoruś | 100 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
31 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Volna
1,1 mln €
śr. 45 tys. € / zawodnika
Ile Volna wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Białoruś (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Volna w sezonie 2026
Volna wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Volna
Jak wygląda skład Volna?
W wyjściowym ustawieniu Volna między słupkami staje S. Letsko, a linię obrony najczęściej tworzą K. Polkhovskiy, K. Kovsh. W środku pola grają A. Vlasov, M. Grizika, Y. Oreshkevich, A. Susha, D. Nizhnik oraz D. Tkachik, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Radzhabov, V. Kibuk. Trener Andrey Prokopyuk ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Pierszaja liha (Białoruś) i pucharach.
Volna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Volna w sezonie 2026.
Volna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Białoruś | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś | – |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Kwi 2026 |
![]() |
Białoruś | 22 | – | za darmo | |
| 03 Mar 2026 |
|
Białoruś | 26 | – | za darmo | |
| 23 Lut 2026 |
![]() |
Białoruś | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lut 2026 |
![]() |
Białoruś | 22 |
|
za darmo | |
| 03 Lut 2026 |
![]() |
Białoruś | 22 |
![]() |
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Volna
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Volna w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Volna trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.