Porównanie kursów Peterborough - Reading
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Peterborough - Reading dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 67 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Peterborough po kursie 2,80 w LV BET, remis po kursie 3,60 w LV BET oraz wygrana Reading po kursie 2,40 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Peterborough wystawia LV BET - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,55 w Betclic. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,10 | 1,00 | 3,85 | 1,16 | 2,10 | 1,62 | 1,42 | 2,50 | 1,13 | 4,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,50 | 1,03 | 4,10 | 1,20 | 2,12 | 1,65 | 1,46 | 2,55 | 1,17 | 4,40 | 1,05 | 8,60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,40 | 1,02 | 3,68 | 1,15 | 2,02 | 1,55 | 1,41 | 2,32 | 1,15 | 3,73 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,00 | 1,20 | 2,10 | 1,63 | 1,45 | 2,50 | 1,17 | 4,35 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,03 | 4,35 | 1,22 | 2,22 | 1,65 | 1,47 | 2,65 | 1,18 | 4,75 | 1,06 | 8,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,30. To o 7,0% więcej niż najniższy kurs 2,15 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Peterborough strzeli
Kurs na Reading strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Peterborough i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Reading i liczbę goli
Kursy na Peterborough - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Reading - handicap
Kursy na Peterborough - handicap azjatycki
Kursy na Reading - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 13,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 3,9%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,50 | 8,50 | 7,75 | 5,10 | 11,75 | 10,00 | 7,75 | 7,00 | 8,75 | 24,00 | 18,50 | 15,50 | 13,00 | 19,75 | 18,00 | 33,00 | 65,00 | 48,00 | 43,00 | 33,00 | 55,00 | 45,00 | 100,00 | 95,00 | 225,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 11,00 | 9,80 | 6,30 | 15,00 | 12,50 | 9,60 | 8,80 | 11,00 | 31,00 | 24,00 | 20,00 | 16,50 | 25,00 | 23,00 | 43,00 | 85,00 | 60,00 | 55,00 | 42,00 | 70,00 | 60,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Peterborough - Reading dostępnych jest 352 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 18,2% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,35 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,68 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Peterborough - Reading ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.