Porównanie kursów Považská Bystrica - Pohronie

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Považská Bystrica - Pohronie dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz 2. połowę (1X2) z 8 maja 2026 (w ramach 29. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 175 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Považskej Bystricy po kursie 1,75 w Superbet, remis po kursie 4,00 w STS oraz wygrana Pohronia po kursie 4,85 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Pohronia wystawia Superbet - 4,85, w porównaniu do najniższego 4,40 w Betclic. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,75 3,15 4,85
1,60 4,00 4,70
1,58 3,25 4,40
1,60 3,85 4,50
1,62 3,95 4,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Pohronia

kurs 4,85 × 100 zł = 426,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,25 3,50
1,27 3,40
1,18 3,10
1,26 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,12 1,90 1,28
1,18 2,10 1,22
1,10 1,80 1,17
1,16 1,96 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,05 1,62 6,50
2,25 1,88 4,75
2,14 2,26 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,00 2,55 4,85
1,82 2,45 4,25
1,97 2,65 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,05 1,30 2,07
1,10 1,45 1,52
1,15 1,53 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,65 1,42
1,11 1,58 1,28
1,18 1,62 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
5,25 1,05 2,30 1,47 1,40 2,45 1,10 4,40 1,00 8,00 1,00 14,00 1,00 20,00
- - 3,60 1,25 1,95 1,78 1,36 2,90 - - - - - -
7,75 1,00 2,75 1,27 1,67 1,82 1,22 3,05 1,05 5,00 1,00 6,75 1,00 15,00
- - - - 1,90 1,74 - - - - - - - -
- - 3,75 1,20 1,98 1,70 1,38 2,70 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 2,40. To o 34,8% więcej niż najniższy kurs 1,78 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,40 1,50
1,82 1,90
1,82 1,62
1,78 1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,40 5,10 8,20 2,57 9,80 7,60
3,30 5,00 8,60 2,65 12,50 8,25
3,40 4,60 8,25 2,40 7,75 7,00
3,20 4,80 8,20 2,55 12,00 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Považskej Bystricy i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,20 1,90 3,70 2,42 2,30 4,10
8,10 1,75 3,80 2,40 - -
5,50 1,95 3,40 2,50 2,15 4,50
- - 3,65 2,31 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,80 5,10 4,75 12,00 4,70 12,00
15,00 4,90 4,80 14,00 - -
7,50 4,60 3,90 12,00 3,90 13,00
- - 4,60 13,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Pohronia i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
11,00 6,40 8,20 7,60 5,60 15,00
16,00 6,10 9,25 7,75 - -
9,50 6,50 8,00 8,25 5,50 16,00
- - 8,80 7,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Považská Bystrica - Pohronie dostępnych jest 199 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 63,0% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,75 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,30 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Považská Bystrica - Pohronie ma Superbet, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.