Puchar Rumunii
Rumunia (piłka nożna)

Puchar Rumunii porównanie kursów bukmacherskich Sezon 2026

Najwyższe kursy bukmacherskie zweryfikujesz w porównywarce Legalsport.pl, która pozwala składać dzisiejsze kupony AKO i solo z 10 meczów piłki nożnej w ramach 1 rozgrywka.

Zakres kursów
dziś
17:00
Corona Brasov
Bihor Oradea
Kursy na liczbę goli Obie strzelą
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5 Tak Nie
- 1.82 1.85 - 1.70 2.05
1.25 1.85 1.82 1.33 1.68 2.05
1.28 1.80 1.85 1.30 - -
Najwyższy w danym wyniku
dziś
17:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
CFR Cluj
Kursy na liczbę goli Obie strzelą
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5 Tak Nie
- 1.70 2.05 - 1.80 1.90
1.30 1.72 1.97 1.27 1.78 1.90
Najwyższy w danym wyniku
dziś
19:00
Chindia Targoviste
FC Voluntari
Kursy na liczbę goli Obie strzelą
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5 Tak Nie
- 1.82 1.90 - 1.72 2.00
1.25 1.83 1.83 1.32 1.72 1.97
1.25 1.88 1.77 1.33 - -
Najwyższy w danym wyniku
dziś
20:00
Universitatea Cluj
Petrolul Ploiesti
Kursy na liczbę goli Obie strzelą
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5 Tak Nie
- 2.00 1.70 - 1.85 1.85
1.20 2.05 1.65 1.42 1.82 1.85
1.20 2.05 1.65 1.40 - -
Najwyższy w danym wyniku
02 Wrz
15:00
Minerul Lupeni
Uta Arad
Kursy na liczbę goli
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1.25 1.88 1.80 1.33
Najwyższy w danym wyniku
02 Wrz
15:45
FC Botosani
Corvinul Hunedoara
Kursy na liczbę goli Obie strzelą
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5 Tak Nie
1.33 1.65 2.05 1.23 1.85 1.82
1.35 1.62 2.10 1.22 - -
Najwyższy w danym wyniku
02 Wrz
17:00
Gloria Bistriţa
Csikszereda
Kursy na liczbę goli
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1.33 1.67 2.02 1.25
Najwyższy w danym wyniku
02 Wrz
18:00
Sporting Lieşti
Dinamo Bucuresti
Kursy na liczbę goli
-2.5 +2.5 -3.5
2.95 1.33 1.82
Najwyższy w danym wyniku
03 Wrz
16:30
FC Bacau
Universitatea Craiova
Kursy na liczbę goli
-2.5 +2.5 -3.5
2.30 1.50 1.52
Najwyższy w danym wyniku
03 Wrz
19:30
FC Politehnica Timisoara
Rapid
Kursy na liczbę goli
+1.5 -2.5 +2.5 -3.5
1.30 1.75 1.92 1.28
Najwyższy w danym wyniku

Możesz porównać kursy na najbliższe mecze Pucharu Rumunii obejmujące 301 notowań od 4 legalnych bukmacherów, w tym Betfan, Superbet oraz LV BET.

Według danych na wrzesień 2026 bukmacher Betfan ma najwyższe kursy na zwycięstwo faworyta w Pucharze Rumunii. Biorąc pod uwagę 42 ostatnie rynki zdarzeń, w 21 z nich miał lepsze notowania, średnio o 0.10. Oznacza to, że grając u tego operatora można było wygrać więcej o 9,67 zł przy stawce 100 zł. Dlatego warto rozważyć rejestrację konta w Betfan z premią 600 zł.

Bukmacher Średnia różnica kursu na faworyta
Betfan +0.10
LV BET +0.08
Superbet +0.06

W pojedynczych spotkaniach zdarza się, że Superbet ma wyższy kurs na konkretny wynik meczu Pucharu Rumunii. Dlatego przed dużym kuponem warto szybko porównać kursy u przynajmniej trzech operatorów.

FAQ

Który bukmacher ma najwyższe kursy w Pucharze Rumunii?

Najwyższe kursy w sezonie 2026 na Puchar Rumunii najczęściej pojawiają się w Superbet. Ten bukmacher ma najlepsze notowania w 90% z 2746 porównywanych rynków.