Porównanie kursów Racing Montevideo - Wanderers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Racing Montevideo - Wanderers dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 11. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 40 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Racing Montevideo po kursie 2,05 w eToto, remis po kursie 3,40 w LV BET oraz wygrana Wanderers po kursie 3,80 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Wanderers wystawia LV BET - 3,80, w porównaniu do najniższego 3,40 w Betfan. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,00 3,25 3,50
2,00 3,15 3,40
2,05 3,25 3,50
1,95 3,40 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Wanderers

kurs 3,80 × 100 zł = 334,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,47 2,45
1,45 2,40
1,49 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,27 1,68 1,30
1,27 1,62 1,30
1,26 1,62 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,75 2,02 4,30
2,80 2,03 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,49 2,41 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,35 1,62
1,20 1,37 1,64
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,44 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,25 1,07 2,70 1,38 1,58 2,20 1,20 3,90 1,06 7,00 1,01 10,00
6,50 1,07 2,70 1,38 1,58 2,20 1,20 3,90 1,06 7,00 1,01 10,00
- - 2,95 1,35 1,67 2,07 1,22 3,70 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą eToto wycenia na 1,96. To o 0,5% więcej niż najniższy kurs 1,95 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,95 1,72
1,96 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Racing Montevideo strzeli

Tak Nie
1,27 3,25
1,28 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Wanderers strzeli

Tak Nie
1,50 2,30
1,52 2,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,75 4,50 7,75 3,10 7,25 5,10
4,70 4,50 7,60 3,05 8,00 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racing Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,25 2,65 3,80 3,60 2,45 7,40 2,15 14,00
6,20 2,60 3,80 3,55 2,46 7,40 2,13 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,25 4,50 3,60 16,00 3,60 16,00 3,00 50,00
8,00 4,50 3,55 16,00 3,55 15,00 2,95 101,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Wanderers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 4,90 6,10 6,60 3,90 16,00 3,50 29,00
8,80 4,90 6,00 6,60 3,90 16,00 3,45 29,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,90 9,40 21,00 - 1,27 1,06 -
4,10 9,80 24,00 40,00 1,28 1,06 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,70 5,75 9,40 - 4,80 8,50 -
3,75 6,00 10,00 14,00 5,00 9,40 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Wanderers - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,68 1,20 1,04 - 8,60 22,00 -
1,72 1,22 1,05 1,01 9,00 24,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,27 2,00 - 3,90
1,28 2,00 1,06 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Wanderers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,68 3,25 1,20 -
1,70 3,25 1,21 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,08 3,00 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Wanderers - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,32 6,00 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
6,75 5,50 7,50 5,25 7,75 15,00 8,00 11,00 15,00 17,00 48,00 17,00 35,00 35,00 50,00 100,00 48,00 100,00 48,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Racing Montevideo - Wanderers dostępnych jest 228 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,8% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,80 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,40 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Racing Montevideo - Wanderers ma eToto, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.