Porównanie kursów Rio Ave - SC Braga
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Rio Ave - SC Braga dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Liga Portugal). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 325 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Rio Ave po kursie 6,25 w LV BET, remis po kursie 4,25 w LV BET oraz wygrana SC Bragi po kursie 1,52 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Rio Ave wystawia LV BET - 6,25, w porównaniu do najniższego 5,35 w Superbet. Daje to 90 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 1,03 | 3,75 | 1,24 | 1,97 | 1,76 | 1,37 | 2,87 | 1,13 | 5,25 | 1,03 | 9,90 | 1,01 | 20,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,04 | 3,75 | 1,25 | 1,98 | 1,77 | 1,38 | 2,90 | 1,14 | 5,25 | 1,04 | 11,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,04 | 3,70 | 1,24 | 1,98 | 1,76 | 1,38 | 2,88 | 1,14 | 5,20 | 1,04 | 8,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,60 | 1,23 | 1,95 | 1,75 | 1,36 | 2,80 | 1,13 | 4,90 | 1,04 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,04 | 3,85 | 1,25 | 2,00 | 1,80 | 1,38 | 3,00 | 1,14 | 5,60 | 1,04 | 10,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,90. To o 3,3% więcej niż najniższy kurs 1,84 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Rio Ave strzeli
Kurs na SC Braga strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Rio Ave i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo SC Bragi i liczbę goli
Kursy na Rio Ave - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na SC Bragę - handicap
Kursy na Rio Ave - handicap azjatycki
Kursy na SC Bragę - handicap azjatycki
Kursy na Rio Ave - handicap azjatycki pełny
Kursy na SC Bragę - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 15,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 14,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 15,00 | 6,80 | 7,60 | 35,00 | 6,80 | 18,00 | 8,00 | 18,00 | 100,00 | 10,00 | 60,00 | 12,00 | 60,00 | 28,00 | 90,00 | 100,00 | 21,00 | 100,00 | 24,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 14,00 | 6,00 | 6,75 | 32,00 | 6,25 | 16,00 | 7,25 | 16,00 | 100,00 | 9,00 | 55,00 | 11,00 | 55,00 | 25,00 | 85,00 | 100,00 | 18,00 | 100,00 | 22,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Rio Ave - SC Braga dostępnych jest 449 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 282,6% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,40 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,15 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Rio Ave - SC Braga ma LV BET, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.