4 : 0
Koniec
Do przerwy 1:0
López-Pinto 18', Aguilar 89', Liameed 90+5', Moreno 90+19'

Porównanie kursów Sabadell - Zamora

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Sabadell.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Sabadell - Zamora dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 19 czerwca 2026 (w ramach Primera Division RFEF). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 157 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Sabadell po kursie 2,15 w LV BET, remis po kursie 3,35 w Betclic oraz wygrana Zamory po kursie 4,50 w Betclic.

Najwyższy kurs na wygraną Zamory wystawia Betclic - 4,50, w porównaniu do najniższego 3,20 w LV BET. Daje to 130 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
2,01 3,15 3,30
1,67 3,35 4,50
2,05 3,30 3,45
2,00 3,15 3,35
2,15 3,20 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Zamory

kurs 4,50 × 100 zł = 396 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,31 1,50
1,26 3,07
1,50 2,45
1,49 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,24 1,50 1,26
1,16 1,97 1,23
1,28 1,65 1,30
1,26 1,59 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,04 3,90
2,18 2,12 4,80
2,65 2,15 4,05
2,65 2,09 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,44 2,39 3,45
2,05 2,42 4,20
2,45 2,50 3,60
2,41 2,45 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,36 1,58
1,14 1,53 1,43
1,22 1,38 1,57
1,21 1,37 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,41 1,42
1,17 1,61 1,34
1,25 1,45 1,43
1,25 1,44 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 1,05 2,92 1,32 1,66 1,98 1,24 3,35 1,07 5,90
7,00 1,04 3,15 1,28 1,75 1,89 1,28 3,12 1,09 5,50
- - 3,20 1,30 1,77 1,95 1,28 3,30 - -
- - 2,70 1,38 1,72 1,93 - - - -
- - 2,85 1,35 1,65 2,07 1,28 3,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,90. To o 6,2% więcej niż najniższy kurs 1,79 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,81 1,84
1,85 1,79
1,77 1,90
1,76 1,88
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,20 4,00 6,40 3,15 8,40 5,20
3,02 3,63 7,00 2,23 8,00 5,90
4,15 4,25 6,70 3,35 9,80 5,80
4,10 4,10 6,40 3,20 9,20 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sabadell i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 2,55 4,10 3,30 2,55 6,40 2,19 12,00
5,60 1,77 2,98 2,23 1,93 3,83 - -
7,40 2,49 4,35 3,20 2,66 6,10 2,24 11,00
7,00 2,44 3,35 2,55 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,60 4,10 3,60 12,00 3,55 12,00 2,90 70,00
8,00 3,63 3,20 10,75 3,20 10,75 - -
9,80 4,20 3,90 12,50 3,90 12,50 3,10 50,00
9,00 4,00 3,90 15,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Zamory i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 4,20 6,00 5,60 3,80 12,00 3,30 22,00
10,25 4,85 6,60 6,25 4,15 14,75 - -
10,00 4,40 6,70 5,70 4,10 12,50 3,60 21,50
9,60 4,20 8,40 8,80 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sabadell - handicap

0:1
4,00
3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,80
3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamorę - handicap

0:1
1,65
1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sabadell - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
- 2,05 - - -
1,15 1,64 1,05 2,70 4,80
- 2,00 - - -
- 1,99 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamorę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,66 - - - -
3,95 1,96 6,10 1,33 1,10
1,70 - - - -
1,67 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sabadell - handicap azjatycki pełny

+1
2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Zamorę - handicap azjatycki pełny

-1
1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betclic kursem 10,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,00, więc różnica między bukmacherami sięga 13,9%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
8,00 5,60 10,25 5,50 6,50 22,00 7,25 13,25 13,75 11,25 75,00 12,50 43,00 27,00 50,00 80,00 26,00 325,00 29,00 200,00 65,00 225,00 200,00 400,00 800,00 - - - - - -
8,60 6,60 9,00 5,50 8,60 16,00 7,90 11,00 13,00 17,00 44,00 15,50 29,00 28,00 39,00 70,00 44,00 100,00 40,00 100,00 75,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Sabadell - Zamora dostępnych jest 306 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 104,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,07 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 1,50 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Sabadell - Zamora ma Betfan, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.