Porównanie kursów San Antonio Bulo Bulo - Blooming

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz San Antonio Bulo Bulo.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz San Antonio Bulo Bulo - Blooming dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne, liczbę goli oraz na handicap z 1 sierpnia 2026 (w ramach 12. kolejki Primera Division (Boliwia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo San Antonio Bulo Bulo po kursie 2,32 w Superbet, remis po kursie 3,60 w STS oraz wygrana Blooming po kursie 2,75 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Blooming wystawia LV BET - 2,75, w porównaniu do najniższego 2,60 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,32 3,40 2,65
2,30 3,60 2,70
2,30 3,40 2,60
2,30 3,40 2,60
2,30 3,45 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Blooming

kurs 2,75 × 100 zł = 242 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,69 1,92
1,75 1,98
1,73 1,95
1,73 1,96
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,39 1,49 1,24
1,43 1,54 1,28
1,38 1,47 1,25
1,38 1,47 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,80 2,35 3,10
2,85 2,35 3,20
2,80 2,33 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,62 2,67 2,85
2,60 2,70 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,34 1,47
1,30 1,34 1,46
1,29 1,34 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,38 1,36
1,34 1,39 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,70 1,00 4,30 1,13 2,25 1,54 1,52 2,27 1,17 3,80 1,05 6,00
14,00 1,02 4,50 1,17 2,30 1,56 1,53 2,35 1,20 4,00 1,07 6,90
- - 4,65 1,15 2,30 1,52 1,55 2,25 1,22 3,75 1,08 6,20
- - - - 2,22 1,54 1,51 2,29 - - - -
- - - - 2,30 1,50 1,52 2,30 1,20 3,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,47. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,39 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,47 2,47
1,48 2,45
1,47 2,45
1,47 2,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,70 3,90 4,15 4,70 14,00 5,30
3,75 3,90 4,25 4,75 14,00 5,40
3,60 3,80 4,10 4,70 15,00 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo San Antonio Bulo Bulo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,30 2,70 6,10 3,15 3,60 4,90 2,92 6,60
12,00 2,60 6,75 3,10 3,60 5,25 2,90 8,10
- - - - 3,45 5,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 3,90 4,85 7,10 4,85 7,10 3,65 19,00
14,00 3,90 5,00 8,50 5,00 8,50 3,50 34,00
- - - - 4,80 8,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Blooming i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 3,05 6,60 3,60 4,00 5,60 3,40 7,60
12,50 3,00 7,40 3,60 4,00 6,25 3,25 9,50
- - - - 3,80 6,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Antonio Bulo Bulo - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,20 9,10 19,00 1,43 1,14
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,40 6,50 9,90 4,70 7,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Blooming - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,54 1,19 1,05 5,00 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na San Antonio Bulo Bulo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,40 2,20 - 3,90
1,43 2,30 1,14 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Blooming - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,51 2,50 1,16 -
1,54 2,60 1,19 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,32 1,53 1,85 1,83 1,56 2,25 1,50 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu San Antonio Bulo Bulo - Blooming dostępnych jest 226 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,1% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,65 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 4,30 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych San Antonio Bulo Bulo - Blooming ma STS, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.