Porównanie kursów Slovan II Bratislava - Stará Ľubovňa

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Slovan II Bratislava.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Slovan II Bratislava - Stará Ľubovňa dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, liczbę goli oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 8 maja 2026 (w ramach 29. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 103 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Slovana II Bratislava po kursie 2,10 w LV BET, remis po kursie 3,85 w Superbet oraz wygrana Starej Ľubovne po kursie 3,38 w Betclic.

Najwyższy kurs na wygraną Starej Ľubovne wystawia Betclic - 3,38, w porównaniu do najniższego 2,90 w LV BET. Daje to 48 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
1,85 3,85 3,20
1,98 3,70 3,20
1,97 3,50 3,20
1,83 3,60 3,38
2,00 3,55 3,05
2,00 3,55 3,05
2,10 3,65 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Starej Ľubovne

kurs 3,38 × 100 zł = 297,44 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,42 2,45
1,53 2,35
2,38 1,49
1,40 2,52
1,52 2,30
1,52 2,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,25 1,76 1,18
1,32 1,68 1,26
1,25 1,56 1,22
1,26 1,82 1,19
1,30 1,60 1,25
1,29 1,61 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 2,32 3,70
2,38 2,30 3,93
2,55 2,29 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,33 2,70 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,40 1,46
1,17 1,37 1,39
1,24 1,40 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,46 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,65 1,20 2,05 1,67 1,38 2,65 - -
- - 4,00 1,20 2,10 1,65 1,44 2,60 - -
7,50 1,03 3,90 1,17 2,10 1,59 1,44 2,40 1,16 4,00
- - 3,83 1,18 2,07 1,60 1,43 2,45 - -
- - 4,05 1,18 2,10 1,62 1,45 2,50 - -
- - - - 2,11 1,60 1,45 2,44 - -
- - 3,65 1,22 1,98 1,70 1,38 2,75 1,16 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 2,24. To o 6,7% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,66 2,10
1,60 2,20
1,54 2,24
1,56 2,13
1,58 2,20
1,54 2,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,50 4,80 5,40 3,40 12,00 5,80
3,60 4,25 5,25 3,80 14,00 6,10
3,35 4,00 4,90 3,75 14,00 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Slovana II Bratislava i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 2,25 4,60 2,75 2,77 4,55 - -
- - 5,25 2,60 2,95 4,90 - -
9,40 2,18 5,20 2,65 2,90 4,40 2,34 7,00
- - 5,20 2,70 2,75 4,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,80 5,15 9,80 5,15 9,80 - -
- - 5,00 9,75 4,80 10,00 - -
14,00 3,90 4,60 9,00 4,60 9,00 3,35 40,00
- - 4,70 9,20 4,90 9,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Starej Ľubovne i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 4,00 6,60 4,80 4,20 8,20 - -
- - 8,60 4,90 4,25 8,75 - -
12,00 3,65 7,80 4,40 4,30 8,20 3,60 13,00
- - 7,60 4,30 4,60 9,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Slovan II Bratislava - Stará Ľubovňa dostępnych jest 217 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 70% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,38 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,40 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Slovan II Bratislava - Stará Ľubovňa ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.