Porównanie kursów Stabaek - Kongsvinger

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stabaek - Kongsvinger dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 25 maja 2026 (w ramach 9. kolejki OBOS-ligaen). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stabaeku po kursie 2,30 w Betfan, remis po kursie 4,00 w STS oraz wygrana Kongsvingeru po kursie 2,60 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Kongsvingeru wystawia STS - 2,60, w porównaniu do najniższego 2,50 w Betclic. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,25 4,00 2,60
2,30 3,90 2,55
2,20 3,78 2,50
2,30 3,90 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Kongsvingeru

kurs 2,60 × 100 zł = 228,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,75 1,95
1,96 1,76
1,70 1,88
1,75 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,46 1,56 1,25
1,41 1,49 1,22
1,43 1,53 1,21
1,43 1,53 1,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,60 3,00
2,70 2,60 2,95
2,60 2,47 2,85
2,70 2,60 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 3,00 2,75
2,43 2,85 2,65
2,55 3,05 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,37 1,40
1,32 1,37 1,39
1,33 1,39 1,34
1,33 1,38 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,38 1,44 1,27
1,38 1,43 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
21,00 1,01 5,90 1,10 2,95 1,35 1,82 1,88 1,35 2,95 1,14 4,80
- - 6,20 1,09 3,05 1,33 1,88 1,82 1,38 2,80 1,16 4,60
- - 5,75 1,08 2,88 1,33 1,82 1,82 1,35 2,80 1,14 4,50
- - - - 3,05 1,33 1,90 1,80 1,38 2,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 3,05. To o 5,9% więcej niż najniższy kurs 2,88 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,35 2,95
1,33 3,05
1,33 2,88
1,32 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,20 4,00 3,60 5,60 21,00 6,25
3,05 3,90 3,35 5,80 26,00 6,60
2,63 3,27 2,88 4,55 25,00 5,10
3,15 4,05 3,45 6,00 28,00 6,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stabaeku i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 2,40 8,75 2,75 4,20 4,10 3,20 5,75
16,00 2,29 8,60 2,60 4,10 3,85 3,15 5,40
14,00 1,98 6,60 2,27 3,38 3,32 2,60 5,00
17,50 2,37 9,20 2,69 4,35 3,95 3,30 5,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
21,00 4,00 6,60 7,25 6,60 7,25 4,20 23,00
25,00 3,80 6,40 6,60 6,60 6,80 4,00 20,00
25,00 3,27 5,25 5,75 5,25 5,75 3,22 18,50
27,00 3,95 6,90 6,90 7,00 7,00 4,25 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Kongsvingeru i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17,00 2,70 9,50 3,10 4,60 4,70 3,60 6,60
17,00 2,55 9,40 2,95 4,50 4,40 3,50 6,20
14,75 2,18 7,25 2,52 3,68 3,78 2,73 5,40
18,50 2,65 10,00 3,00 4,75 4,50 3,65 6,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stabaek - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,90 7,90 16,00 1,46 1,17
3,80 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,60 6,40 9,60 4,90 7,00
4,55 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Kongsvinger - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,56 1,22 1,06 4,50 9,40
1,55 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stabaek - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,46 2,25 1,17 3,90
1,47 2,24 - 3,80
1,42 2,12 1,14 3,45
1,47 2,25 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Kongsvinger - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,56 2,50 1,22 4,50
1,58 2,50 1,22 -
2,40 1,54 4,05 1,20
1,58 2,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 25,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 22,50, więc różnica między bukmacherami sięga 11,1%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
23,00 15,00 16,00 7,60 15,00 17,00 8,60 9,20 8,60 24,00 29,00 13,00 15,00 15,00 16,00 22,00 50,00 60,00 27,00 35,00 30,00 35,00 50,00 50,00 100,00 - - - - - -
25,00 14,00 14,75 7,25 14,75 16,75 8,50 9,00 8,75 23,00 28,00 13,25 15,00 15,00 16,00 23,00 50,00 65,00 28,00 33,00 33,00 35,00 55,00 55,00 110,00 - - - - - -
22,50 14,50 15,50 7,50 15,00 17,00 8,60 9,00 8,40 23,50 28,00 13,00 14,50 14,50 15,00 21,00 48,00 60,00 26,50 32,00 29,50 33,00 - - - 100,00 100,00 70,00 85,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stabaek - Kongsvinger dostępnych jest 359 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 15,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,96 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,70 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stabaek - Kongsvinger ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.