Forma w lidze
Strømsgodset w tabeli
3. miejsce / 54 punkty Play-offy
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
29 pkt
31:13 bramki
2,58 gola/mecz
25 pkt
35:19 bramki
2,69 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Strømsgodsetu
Wartość drużyny: 6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 15 bramek | Dania | 33 | napastnik | 23 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Norwegia | 31 | pomocnik | 25 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 528 minut | Dania | 23 | obrońca | 23 | 900 tys. € |
Strømsgodset w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 56 |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 56 |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 54 |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 46 |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 42 |
Wyniki Strømsgodsetu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Lyn
1
Strømsgodset
5
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Strømsgodset
1
Asane
0
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Raufoss
0
Strømsgodset
2
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
Terminarz Strømsgodsetu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Strømsgodset
Kongsvinger
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
|
|
18 Paź 14:30
|
Strømsgodset
Haugesund
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:00
|
Strommen
Strømsgodset
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Ostatnie transfery Strømsgodsetu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Sierra Leone |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Norwegia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Nikaragua |
|
za darmo |
Strømsgodset to klub piłkarski z Norwegii występujący w OBOS-ligaen (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Marienlyst Stadion, który może pomieścić 8 935 widzów. Zespół prowadzi Magne Hoseth. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Strømsgodset?
Klub piłkarski Strømsgodset zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Norwegii oraz Mistrzostwo Norwegii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Strømsgodset w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Strømsgodsetu trafiło 25 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 24 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Victor Dedes z Hillerød za 300 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Marko Farji do Venezii za 1,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Strømsgodset w tabeli OBOS-ligaen?
Strømsgodset zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 54 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 66:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Strømsgodset gra następny mecz?
Najbliższy mecz Strømsgodsetu to spotkanie z Kongsvingerem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Marienlyst Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Strømsgodsetu?
Ostatni mecz Strømsgodsetu to wygrana z Lynem 1:5 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoff Melkersen, Ardraa, Stengel, Krasniqi, Hoff Melkersen oraz Bjorntvedt Olsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Strømsgodset w tym sezonie?
Bilans Strømsgodsetu w tym sezonie to 25 meczów i wynik 16-6-3 przy 66 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 17,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Strømsgodsetu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Strømsgodset w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Strømsgodsetu
Strømsgodset terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
Marienlyst Stadion U siebie | Trudny | |
|
18 Paź 14:30
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
Marienlyst Stadion U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 13:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Strømmen Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
Aker Stadion Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 29. kolejka
|
Marienlyst Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 13:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 30. kolejka
|
Nadderud Stadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy Strømsgodset gra następny mecz?
Najbliższy mecz Strømsgodsetu to spotkanie z Kongsvingerem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Marienlyst Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Strømsgodsetu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Strømsgodset w sezonie 2026.
Forma i bramki Strømsgodsetu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Strømsgodset wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
1:5 | 4-2-3-1 | 4/9 | 0/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 7/11 | 0/0 | |
|
20 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 5/11 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 22. kolejka
|
4:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
08 Wrz Koniec
|
Puchar Norwegii
|
1:4 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 21. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/12 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 20. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 8/16 | 1/5 | |
|
26 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 19. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 9/11 | 4/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:6 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 18. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 13/15 | 2/3 |
Strømsgodset ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 43 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 21 z 23 meczów, ze średnią 2,10 punktu. W pozostałych ustawieniach Strømsgodset zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Strømsgodsetu?
Ostatni mecz Strømsgodsetu to wygrana z Lynem 1:5 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoff Melkersen, Ardraa, Stengel, Krasniqi, Hoff Melkersen oraz Bjorntvedt Olsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Strømsgodset – tabela OBOS-ligaen (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli OBOS-ligaen (Norwegia) zajmuje Strømsgodset w sezonie 2026.
Miejsce Strømsgodsetu w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | -17 | 27 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
25 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | -18 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Strommen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 41:57 | -16 | 30 | |
11
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
12
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
26 | 6 | 5 | 15 | 36:55 | -19 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kongsvinger
|
13 | 10 | 2 | 1 | 51:23 | 28 | 32 | |
| 2 |
Haugesund
|
12 | 10 | 1 | 1 | 37:13 | 24 | 31 | |
| 3 |
Strømsgodset
|
12 | 9 | 2 | 1 | 31:13 | 18 | 29 | |
| 4 |
Stabaek
|
12 | 9 | 1 | 2 | 35:16 | 19 | 28 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
13 | 7 | 3 | 3 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 6 |
Egersund
|
13 | 7 | 3 | 3 | 22:17 | 5 | 24 | |
| 7 |
Hodd
|
12 | 7 | 1 | 4 | 23:21 | 2 | 22 | |
| 8 |
Ranheim
|
13 | 6 | 3 | 4 | 39:28 | 11 | 21 | |
| 9 |
Bryne
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:16 | 2 | 20 | |
| 10 |
Sogndal
|
11 | 5 | 2 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 11 |
Asane
|
13 | 5 | 2 | 6 | 25:26 | -1 | 17 | |
| 12 |
Strommen
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:27 | -9 | 15 | |
| 13 |
Sandnes ULF
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 15 | |
| 14 |
Lyn
|
13 | 4 | 1 | 8 | 21:35 | -14 | 13 | |
| 15 |
Raufoss
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 16 |
Moss FK
|
12 | 2 | 4 | 6 | 17:26 | -9 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Haugesund
|
13 | 8 | 1 | 4 | 38:27 | 11 | 25 | |
| 2 |
Strømsgodset
|
13 | 7 | 4 | 2 | 35:19 | 16 | 25 | |
| 3 |
Kongsvinger
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 24 | |
| 4 |
Stabaek
|
13 | 5 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 18 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
12 | 5 | 3 | 4 | 24:25 | -1 | 18 | |
| 6 |
Bryne
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:17 | -1 | 18 | |
| 7 |
Moss FK
|
13 | 6 | 0 | 7 | 23:29 | -6 | 18 | |
| 8 |
Lyn
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | 15 | |
| 9 |
Hodd
|
13 | 3 | 3 | 7 | 18:30 | -12 | 12 | |
| 10 |
Strommen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 22:30 | -8 | 12 | |
| 11 |
Sandnes ULF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 12 |
Ranheim
|
12 | 3 | 1 | 8 | 24:36 | -12 | 10 | |
| 13 |
Egersund
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 14 |
Sogndal
|
13 | 1 | 3 | 9 | 16:35 | -19 | 6 | |
| 15 |
Asane
|
12 | 1 | 3 | 8 | 11:28 | -17 | 6 | |
| 16 |
Raufoss
|
11 | 2 | 0 | 9 | 11:41 | -30 | 6 |
Które miejsce zajmuje Strømsgodset w tabeli OBOS-ligaen?
Strømsgodset zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 54 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 66:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Strømsgodsetu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Strømsgodsetu na tle ligi w sezonie 2026.
Strømsgodset na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 17,0
- Strzały celne / mecz 7,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,28
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Strømsgodsetu
-
Sebastian Pingel 15
-
Elias Hoff Melkersen 14
-
Nicolai Arun Jacobsen 12
-
Herman Stengel 8
-
Marcus Johanson Mehnert 6
-
Fredrik Ardraa 6
Rozkład bramek w czasie
Bramki Strømsgodsetu i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Strømsgodsetu to 76–90+ minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 15 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strømsgodset - Kongsvinger Po przerwie pada 71% bramek Strømsgodsetu.Przebieg meczu Strømsgodsetu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 11-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 3-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 8-2-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 7-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy Strømsgodset otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Strømsgodsetu
95% bramek Strømsgodsetu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Strømsgodset zdobywa w sezonie średnio 2,16 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Strømsgodsetu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Strømsgodsetu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Strømsgodset wygra mecz Strømsgodset - Kongsvinger Strømsgodset nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach Strømsgodsetu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 24%
W 64% meczów Strømsgodsetu padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strømsgodset - Kongsvinger Powyżej 2,5 bramki padło w 64% meczów Strømsgodsetu.Strømsgodset – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Strømsgodset fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Strømsgodsetu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Strømsgodset zdobywa 2,42 punktu na mecz wobec 1,92 na wyjeździe.
Strømsgodset wygra mecz Strømsgodset - Kongsvinger Strømsgodset zdobywa u siebie 81% możliwych punktów, na wyjeździe 64%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Strømsgodsetu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Strømsgodsetu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 16 z 25 meczów.
Strømsgodset wygra drugą połowę meczu Strømsgodset - Kongsvinger Drugą połowę Strømsgodset wygrywał w 16 z 25 meczów.Strømsgodset – strzały
- Celne / mecz 7,0
- Niecelne / mecz 10,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Strømsgodset oddaje 17,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Strømsgodset - Kongsvinger Strømsgodset oddaje 17,0 strzałów na mecz.Strømsgodset – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 22
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 22 meczów. Średnio Strømsgodset utrzymuje przy piłce 57,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Strømsgodset wygra mecz Strømsgodset - Kongsvinger Strømsgodset utrzymuje średnio 57,1% posiadania piłki.Strømsgodset – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Strømsgodset wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Strømsgodset – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,28
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Strømsgodsetu to 32% meczów sezonu (8 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Strømsgodset - Kongsvinger Czyste konto Strømsgodset zachowuje w 32% meczów.Strømsgodset – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 95%
- Pow. 10,5 w meczu 77%
- Rożne u siebie / mecz 8,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
Strømsgodset wykonuje średnio 7,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 95% spotkań.
Strømsgodset – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 27%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 27%
Strømsgodset ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Strømsgodsetu – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Strømsgodset według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-3-1 | 1,20 | 2,20 | 2,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 7-2-2 | 2,09 | 2,64 | 1,36 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 8-1-0 | 2,78 | 2,89 | 0,56 |
Najwięcej punktów na mecz Strømsgodset zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Strømsgodset na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,46 2,00 | 3,92 2,08 | 1,77 1,17 |
|
2.
|
2,58 1,92 | 3,08 2,92 | 1,08 2,08 |
|
3.
|
2,42 1,92 | 2,58 2,69 | 1,08 1,46 |
|
4.
|
2,33 1,38 | 2,92 1,85 | 1,33 1,31 |
|
5.
|
1,85 1,50 | 2,15 2,00 | 1,08 2,08 |
Ciekawe rekordy w meczach Strømsgodsetu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Strømsgodsetu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Egersund - Strømsgodset 0:5 OBOS-ligaen (Norwegia), 31.05.2026
- Najwyższa porażka Haugesund - Strømsgodset 4:2 OBOS-ligaen (Norwegia), 11.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Strømsgodset - Ranheim 5:4, OBOS-ligaen (Norwegia), 16.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Johansen Mehnert, Strømsgodset - ODD Ballklubb 2:2, OBOS-ligaen (Norwegia), 27.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Heredia-Randen, Strømsgodset - Hodd 3:1, OBOS-ligaen (Norwegia), 26.08.2026
Jakie statystyki ma Strømsgodset w tym sezonie?
Bilans Strømsgodsetu w tym sezonie to 25 meczów i wynik 16-6-3 przy 66 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 17,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Strømsgodset – zawodnicy
Jak wygląda kadra Strømsgodsetu w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Strømsgodsetu
-
Mathias Svenningsen-Gronn Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 68 dniopuszczone: 5 meczów
-
Terry Christopher Benjamin Napastnik Uraz pauzuje od 445 dniopuszczone: 33 mecze

Kadra Strømsgodsetu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Norwegia | – | – | 19 | 76% | 12 | 2 | 453' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Norwegia | 75 tys. € | – | 24 | 96% | 3 | 2 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Norwegia | 75 tys. € | – | 16 | 64% | 1 | 5 | 331' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
30 | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Nigeria | 50 tys. € | 20 tys. € | 4 | 16% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Słowenia | – | – | 3 | 12% | 4 | 0 | 114' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
18 | Norwegia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Norwegia | 150 tys. € | – | 23 | 92% | 1 | 1 | 410' | 6 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Norwegia | 75 tys. € | – | 7 | 28% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Norwegia | 100 tys. € | – | 24 | 96% | 0 | 3 | 341' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Nikaragua | 100 tys. € | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
30 | Australia | 50 tys. € | – | 19 | 76% | 1 | 2 | 46' | 7 | 1 | |||||||
| 5 |
|
28 | Dania | 100 tys. € | – | 21 | 84% | 0 | 1 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Norwegia | 50 tys. € | – | 21 | 84% | 0 | 1 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Norwegia | 150 tys. € | – | 21 | 84% | 0 | 1 | 303' | 3 | 2 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Norwegia | 75 tys. € | – | 13 | 52% | 0 | 0 | 292' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Norwegia | – | – | 6 | 24% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Nigeria | 75 tys. € | – | 24 | 96% | 0 | 1 | 110' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Norwegia | – | – | 9 | 36% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Norwegia | 150 tys. € | – | 20 | 80% | 1 | 2 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Szwecja | 150 tys. € | 52 tys. € | 8 | 32% | 0 | 0 | 310' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
26 | Norwegia | 100 tys. € | – | 23 | 92% | 1 | 2 | 344' | 3 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Norwegia | 75 tys. € | – | 21 | 84% | 1 | 0 | 360' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Etiopia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Norwegia | – | – | 23 | 92% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
31 | Norwegia | 200 tys. € | 71 tys. € | 24 | 96% | 0 | 1 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Strømsgodsetu
1,9 mln €
śr. 70 tys. € / zawodnika
Ile Strømsgodset wydaje na pensje
143 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Norwegia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Strømsgodsetu w sezonie 2026
Strømsgodset wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Strømsgodsetu
Strømsgodset – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Strømsgodset w sezonie 2026.
Strømsgodset transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Nigeria | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Norwegia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Nikaragua | 29 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 22 |
|
100 tys. € | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Norwegia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 27 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 18 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Strømsgodsetu
Strømsgodset bilans transferowy
- +1,9 mln € 2026
- +1,9 mln € 2025
- -150 tys. € 2024
- +5,6 mln € 2023
- +750 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Strømsgodsetu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Strømsgodset w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Strømsgodsetu trafiło 25 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 24 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Victor Dedes z Hillerød za 300 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Marko Farji do Venezii za 1,3 mln €.
Strømsgodset – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Strømsgodset? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Strømsgodset?
Klub piłkarski Strømsgodset zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Norwegii oraz Mistrzostwo Norwegii.