Forma w lidze
Ranheim w tabeli
9. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
39:28 bramki
3,00 gola/mecz
10 pkt
24:36 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ranheim
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Norwegia | 26 | pomocnik | 25 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 7 asyst | Norwegia | 21 | pomocnik | 25 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 933 minut | Norwegia | 25 | napastnik | 11 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Ranheim 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Ranheim w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 56 |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 56 |
| ··· | |||||||
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | 32 |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | 31 |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | 28 |
Wyniki Ranheim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kongsvinger
6
Ranheim
2
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Ranheim
5
Egersund
0
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Lyn
1
Ranheim
4
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
Terminarz Ranheim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Hodd
Ranheim
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
|
|
18 Paź 17:00
|
Ranheim
Bryne
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Raufoss
Ranheim
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Ostatnie transfery Ranheim
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Liberia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Senegal |
|
2 mln € |
Ranheim to klub piłkarski z Norwegii występujący w OBOS-ligaen (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest EXTRA Arena, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Christian Eggen Rismark. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ranheim w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ranheim trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 4,6 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Famara Camara do Nashville SC za 2 mln €.
Które miejsce zajmuje Ranheim w tabeli OBOS-ligaen?
Ranheim zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 31 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 63:64, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Ranheim?
W wyjściowym ustawieniu Ranheim między słupkami staje J. Storevik, a linię obrony najczęściej tworzą T. Kongerud, J. Pereira, T. Haukeberg oraz N. Pallas. W środku pola grają Stian Sjovold Thorstensen, O. Holden, G. Asen oraz L. Skammelsrud, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Haugland, M. Johnsen. Trener Christian Eggen Rismark ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Ranheim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ranheim to spotkanie z Hodd, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Nye Høddvoll Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ranheim?
Ostatni mecz Ranheim to porażka z Kongsvingerem 6:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Flores, Rolstad, Sylva, Flores, Christiansen, Flores, Christiansen oraz Chaminta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ranheim w tym sezonie?
Bilans Ranheim w tym sezonie to 25 meczów i wynik 9-4-12 przy 63 zdobytych bramkach i 64 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ranheim w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ranheim w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ranheim
Ranheim terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
Nye Høddvoll Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
18 Paź 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
EXTRA Arena U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 14:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
NAMMO stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
EXTRA Arena U siebie | – | |
|
01 Lis 14:30
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 29. kolejka
|
EXTRA Arena U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 13:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 30. kolejka
|
Melløs Stadion Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Ranheim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ranheim to spotkanie z Hodd, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Nye Høddvoll Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ranheim w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ranheim w sezonie 2026.
Forma i bramki Ranheim w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ranheim wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
6:2 | 4-3-3 | 5/14 | 4/6 | |
|
02 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
5:0 | 4-4-2 | 3/7 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
1:4 | 4-4-2 | 4/12 | 2/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Norwegii
|
0:2 | – | – | – | |
|
13 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 22. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 8/16 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 21. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
30 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 20. kolejka
|
3:5 | 4-4-2 | 8/12 | 1/4 | |
|
26 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 19. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 4/12 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:6 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 18. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 2/15 | 1/3 |
Ranheim ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 21 z 23 meczów, ze średnią 1,14 punktu. W pozostałych ustawieniach Ranheim zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ranheim?
Ostatni mecz Ranheim to porażka z Kongsvingerem 6:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Flores, Rolstad, Sylva, Flores, Christiansen, Flores, Christiansen oraz Chaminta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ranheim – tabela OBOS-ligaen (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli OBOS-ligaen (Norwegia) zajmuje Ranheim w sezonie 2026.
Miejsce Ranheim w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | -17 | 27 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
25 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | -18 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Strommen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 41:57 | -16 | 30 | |
11
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
12
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
26 | 6 | 5 | 15 | 36:55 | -19 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kongsvinger
|
13 | 10 | 2 | 1 | 51:23 | 28 | 32 | |
| 2 |
Haugesund
|
12 | 10 | 1 | 1 | 37:13 | 24 | 31 | |
| 3 |
Strømsgodset
|
12 | 9 | 2 | 1 | 31:13 | 18 | 29 | |
| 4 |
Stabaek
|
12 | 9 | 1 | 2 | 35:16 | 19 | 28 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
13 | 7 | 3 | 3 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 6 |
Egersund
|
13 | 7 | 3 | 3 | 22:17 | 5 | 24 | |
| 7 |
Hodd
|
12 | 7 | 1 | 4 | 23:21 | 2 | 22 | |
| 8 |
Ranheim
|
13 | 6 | 3 | 4 | 39:28 | 11 | 21 | |
| 9 |
Bryne
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:16 | 2 | 20 | |
| 10 |
Sogndal
|
11 | 5 | 2 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 11 |
Asane
|
13 | 5 | 2 | 6 | 25:26 | -1 | 17 | |
| 12 |
Strommen
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:27 | -9 | 15 | |
| 13 |
Sandnes ULF
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 15 | |
| 14 |
Lyn
|
13 | 4 | 1 | 8 | 21:35 | -14 | 13 | |
| 15 |
Raufoss
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 16 |
Moss FK
|
12 | 2 | 4 | 6 | 17:26 | -9 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Haugesund
|
13 | 8 | 1 | 4 | 38:27 | 11 | 25 | |
| 2 |
Strømsgodset
|
13 | 7 | 4 | 2 | 35:19 | 16 | 25 | |
| 3 |
Kongsvinger
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 24 | |
| 4 |
Stabaek
|
13 | 5 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 18 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
12 | 5 | 3 | 4 | 24:25 | -1 | 18 | |
| 6 |
Bryne
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:17 | -1 | 18 | |
| 7 |
Moss FK
|
13 | 6 | 0 | 7 | 23:29 | -6 | 18 | |
| 8 |
Lyn
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | 15 | |
| 9 |
Hodd
|
13 | 3 | 3 | 7 | 18:30 | -12 | 12 | |
| 10 |
Strommen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 22:30 | -8 | 12 | |
| 11 |
Sandnes ULF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 12 |
Ranheim
|
12 | 3 | 1 | 8 | 24:36 | -12 | 10 | |
| 13 |
Egersund
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 14 |
Sogndal
|
13 | 1 | 3 | 9 | 16:35 | -19 | 6 | |
| 15 |
Asane
|
12 | 1 | 3 | 8 | 11:28 | -17 | 6 | |
| 16 |
Raufoss
|
11 | 2 | 0 | 9 | 11:41 | -30 | 6 |
Które miejsce zajmuje Ranheim w tabeli OBOS-ligaen?
Ranheim zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 31 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 63:64, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Ranheim w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ranheim na tle ligi w sezonie 2026.
Ranheim na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,56
- Czyste konta 8%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ranheim
-
Mikael Torset Johnsen 14
-
Solstrand Andreas Fossli 10
-
Maurice Sylva 7
-
Jonas Pereira 6
-
Oliver Holden 5

-
Franklin Nyenetue 4

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ranheim i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ranheim to 46–60 minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hodd - Ranheim Po przerwie pada 54% bramek Ranheim.Przebieg meczu Ranheim i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-2-8 |
Gdy Ranheim otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ranheim
91% bramek Ranheim pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ranheim zdobywa w sezonie średnio 1,24 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Ranheim
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ranheim, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ranheim wygra mecz Hodd - Ranheim Ranheim przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Ranheim
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 92%
- Powyżej 3,5 84%
- Powyżej 4,5 64%
- Powyżej 5,5 32%
W 92% meczów Ranheim padają co najmniej trzy bramki, a w 84% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hodd - Ranheim Powyżej 2,5 bramki padło w 92% meczów Ranheim.Ranheim – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ranheim fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ranheim, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ranheim zdobywa 1,62 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Ranheim wygra mecz Hodd - Ranheim Ranheim zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 28%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Ranheim ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Ranheim, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 25 meczów.
Ranheim wygra drugą połowę meczu Hodd - Ranheim Drugą połowę Ranheim wygrywał w 9 z 25 meczów.Ranheim – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,9
Ranheim oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hodd - Ranheim Ranheim oddaje 12,0 strzałów na mecz.Ranheim – posiadanie piłki
- U siebie 52,1%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 23
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 23 meczów. Średnio Ranheim utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Ranheim wygra mecz Hodd - Ranheim Ranheim utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Ranheim – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ranheim wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ranheim – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 0 z 12
- Stracone / mecz 2,56
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 68%
Czyste konto Ranheim to 8% meczów sezonu (2 z 25), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hodd - Ranheim Czyste konto Ranheim zachowuje w 8% meczów.Ranheim – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Ranheim wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Ranheim – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 9%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 26%
Ranheim ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Ranheim – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Ranheim według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 0-1-9 | 0,10 | 2,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 7 | 6-0-1 | 2,57 | 3,14 | 1,43 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 3-3-2 | 1,50 | 2,63 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Ranheim zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ranheim na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,83 0,92 | 1,92 1,38 | 1,75 2,31 |
|
8.
|
1,85 0,67 | 1,69 1,42 | 1,31 2,75 |
|
9.
|
1,62 0,83 | 3,00 2,00 | 2,15 3,00 |
|
10.
|
1,00 1,25 | 1,62 1,58 | 2,69 1,58 |
|
11.
|
0,83 1,38 | 1,42 1,77 | 2,17 2,23 |
Ciekawe rekordy w meczach Ranheim
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ranheim w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ranheim - Egersund 5:0 OBOS-ligaen (Norwegia), 2.10.2026
- Najwyższa porażka Kongsvinger - Ranheim 6:2 OBOS-ligaen (Norwegia), 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Strømsgodset - Ranheim 5:4, OBOS-ligaen (Norwegia), 16.05.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Johnsen, Strømsgodset - Ranheim 5:4, OBOS-ligaen (Norwegia), 16.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Pereira, Ranheim - Strommen 2:2, OBOS-ligaen (Norwegia), 7.06.2026
Jakie statystyki ma Ranheim w tym sezonie?
Bilans Ranheim w tym sezonie to 25 meczów i wynik 9-4-12 przy 63 zdobytych bramkach i 64 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ranheim – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ranheim w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ranheim 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Ranheim
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
25 | Szwecja | 175 tys. € | 50 tys. € | 9 | 36% | 1 | 1 | 281' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
30 | Norwegia | 200 tys. € | – | 11 | 44% | 1 | 0 | 437' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
18 | Senegal | – | – | 20 | 80% | 7 | 3 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Liberia | 300 tys. € | 100 tys. € | 20 | 80% | 4 | 5 | 389' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Norwegia | 350 tys. € | – | 25 | 100% | 10 | 4 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
25 | Dania | 50 tys. € | – | 2 | 8% | 1 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
21 | Norwegia | 350 tys. € | – | 25 | 100% | 5 | 7 | 353' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Norwegia | 600 tys. € | 300 tys. € | 25 | 100% | 14 | 4 | 449' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Norwegia | 100 tys. € | 155 tys. € | 10 | 40% | 0 | 4 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
17 | Norwegia | – | – | 22 | 88% | 0 | 2 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Norwegia | 450 tys. € | 40 tys. € | 18 | 72% | 0 | 3 | 196' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Norwegia | 275 tys. € | 68 tys. € | 6 | 24% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Norwegia | 75 tys. € | 77 tys. € | 22 | 88% | 0 | 0 | 38' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Norwegia | 150 tys. € | – | 25 | 100% | 1 | 0 | 387' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Senegal | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
25 | Finlandia | 300 tys. € | 100 tys. € | 24 | 96% | 1 | 5 | 450' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | Norwegia | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Norwegia | 200 tys. € | – | 25 | 100% | 6 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
18 | Norwegia | 200 tys. € | 30 tys. € | 21 | 84% | 1 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
25 | Norwegia | 200 tys. € | – | 24 | 96% | 2 | 5 | 447' | 4 | 2 | |||||||
| 28 |
|
17 | Norwegia | – | – | 6 | 24% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
18 | Norwegia | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Norwegia | 250 tys. € | 81 tys. € | 25 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Norwegia | 25 tys. € | – | 25 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Norwegia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ranheim
4,3 mln €
śr. 166 tys. € / zawodnika
Ile Ranheim wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 39 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Norwegia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ranheim w sezonie 2026
Ranheim wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ranheim
Jak wygląda skład Ranheim?
W wyjściowym ustawieniu Ranheim między słupkami staje J. Storevik, a linię obrony najczęściej tworzą T. Kongerud, J. Pereira, T. Haukeberg oraz N. Pallas. W środku pola grają Stian Sjovold Thorstensen, O. Holden, G. Asen oraz L. Skammelsrud, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Haugland, M. Johnsen. Trener Christian Eggen Rismark ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Ranheim – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ranheim w sezonie 2026.
Ranheim transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Liberia | 25 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Senegal | 21 |
|
2 mln € | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 30 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Norwegia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Ranheim
Ranheim bilans transferowy
- +4,6 mln € 2026
- +400 tys. € 2025
- +550 tys. € 2024
- +350 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Ranheim
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ranheim w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ranheim trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 4,6 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Famara Camara do Nashville SC za 2 mln €.