Forma w lidze
Moss FK w tabeli
11. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Strata do 6. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
17:26 bramki
1,42 gola/mecz
18 pkt
23:29 bramki
1,77 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Moss FK
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 13 bramek | Norwegia | 23 | napastnik | 25 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Norwegia | 19 | napastnik | 18 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 890 minut | Tunezja | 26 | obrońca | 10 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Moss FK 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Moss FK w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 56 |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 56 |
| ··· | |||||||
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | 28 |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | 28 |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | 27 |
Wyniki Moss FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Raufoss
1
Moss FK
2
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
Moss FK
0
Kongsvinger
2
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
23 Wrz Karne
|
Grorud
1
(6)
Moss FK
1
(5)
Puchar Norwegii
|
Terminarz Moss FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Moss FK
Egersund
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
|
|
18 Paź 17:00
|
Lyn
Moss FK
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Moss FK
Asane
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Ostatnie transfery Moss FK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Somalia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Dania |
|
wypożyczenie |
Moss FK to klub piłkarski z Norwegii występujący w OBOS-ligaen (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Melløs Stadion, który może pomieścić 9 410 widzów. Zespół prowadzi Geir Bakke. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Moss FK?
Klub piłkarski Moss FK zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Norwegii oraz Puchar Norwegii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Moss FK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Moss FK trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Moss FK w tabeli OBOS-ligaen?
Moss FK zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 28 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 28 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Moss FK?
W wyjściowym ustawieniu Moss FK między słupkami staje Mathias Eriksen Ranmark, a linię obrony najczęściej tworzą K. Strande, O. Jebali oraz P. Andersen. W środku pola grają M. Cassidy, Hakon Vold Krohg, J. Musbaudeen, L. Overgaard oraz William Strand Kvale, a za skuteczność w ataku odpowiadają Niclas Schjoth Semmen, O. Aga. Trener Geir Bakke ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Moss FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Moss FK to spotkanie z Egersundem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Melløs Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Moss FK?
Ostatni mecz Moss FK to wygrana z Raufossem 1:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Overgaard, Dahl Asvestad oraz Schjoth Semmen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Moss FK w tym sezonie?
Bilans Moss FK w tym sezonie to 25 meczów i wynik 8-4-13 przy 40 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Moss FK w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Moss FK w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Moss FK
Moss FK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
Melløs Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Paź 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
Bislett Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Melløs Stadion U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 29. kolejka
|
Marienlyst Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 13:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 30. kolejka
|
Melløs Stadion U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Moss FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Moss FK to spotkanie z Egersundem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Melløs Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Moss FK w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Moss FK w sezonie 2026.
Forma i bramki Moss FK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Moss FK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 6/10 | 1/1 | |
|
05 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 12/17 | 0/3 | |
|
23 Wrz Karne
|
Puchar Norwegii
|
1:1 | – | – | – | |
|
20 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
1:2 | – | 3/6 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 22. kolejka
|
1:4 | 3-4-1-2 | 6/13 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 21. kolejka
|
2:3 | 3-5-2 | 4/12 | 1/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 20. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 4/6 | 2/4 | |
|
26 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 19. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 7/16 | 0/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Puchar Norwegii
|
0:3 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 18. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 1/10 | 1/3 |
Moss FK ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 13 z 23 meczów, ze średnią 1,08 punktu. W pozostałych ustawieniach Moss FK zdobywa 1,10 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Moss FK?
Ostatni mecz Moss FK to wygrana z Raufossem 1:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Overgaard, Dahl Asvestad oraz Schjoth Semmen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Moss FK – tabela OBOS-ligaen (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli OBOS-ligaen (Norwegia) zajmuje Moss FK w sezonie 2026.
Miejsce Moss FK w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | -17 | 27 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
25 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | -18 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Strommen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 41:57 | -16 | 30 | |
11
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
12
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
26 | 6 | 5 | 15 | 36:55 | -19 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kongsvinger
|
13 | 10 | 2 | 1 | 51:23 | 28 | 32 | |
| 2 |
Haugesund
|
12 | 10 | 1 | 1 | 37:13 | 24 | 31 | |
| 3 |
Strømsgodset
|
12 | 9 | 2 | 1 | 31:13 | 18 | 29 | |
| 4 |
Stabaek
|
12 | 9 | 1 | 2 | 35:16 | 19 | 28 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
13 | 7 | 3 | 3 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 6 |
Egersund
|
13 | 7 | 3 | 3 | 22:17 | 5 | 24 | |
| 7 |
Hodd
|
12 | 7 | 1 | 4 | 23:21 | 2 | 22 | |
| 8 |
Ranheim
|
13 | 6 | 3 | 4 | 39:28 | 11 | 21 | |
| 9 |
Bryne
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:16 | 2 | 20 | |
| 10 |
Sogndal
|
11 | 5 | 2 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 11 |
Asane
|
13 | 5 | 2 | 6 | 25:26 | -1 | 17 | |
| 12 |
Strommen
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:27 | -9 | 15 | |
| 13 |
Sandnes ULF
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 15 | |
| 14 |
Lyn
|
13 | 4 | 1 | 8 | 21:35 | -14 | 13 | |
| 15 |
Raufoss
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 16 |
Moss FK
|
12 | 2 | 4 | 6 | 17:26 | -9 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Haugesund
|
13 | 8 | 1 | 4 | 38:27 | 11 | 25 | |
| 2 |
Strømsgodset
|
13 | 7 | 4 | 2 | 35:19 | 16 | 25 | |
| 3 |
Kongsvinger
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 24 | |
| 4 |
Stabaek
|
13 | 5 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 18 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
12 | 5 | 3 | 4 | 24:25 | -1 | 18 | |
| 6 |
Bryne
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:17 | -1 | 18 | |
| 7 |
Moss FK
|
13 | 6 | 0 | 7 | 23:29 | -6 | 18 | |
| 8 |
Lyn
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | 15 | |
| 9 |
Hodd
|
13 | 3 | 3 | 7 | 18:30 | -12 | 12 | |
| 10 |
Strommen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 22:30 | -8 | 12 | |
| 11 |
Sandnes ULF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 12 |
Ranheim
|
12 | 3 | 1 | 8 | 24:36 | -12 | 10 | |
| 13 |
Egersund
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 14 |
Sogndal
|
13 | 1 | 3 | 9 | 16:35 | -19 | 6 | |
| 15 |
Asane
|
12 | 1 | 3 | 8 | 11:28 | -17 | 6 | |
| 16 |
Raufoss
|
11 | 2 | 0 | 9 | 11:41 | -30 | 6 |
Które miejsce zajmuje Moss FK w tabeli OBOS-ligaen?
Moss FK zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 28 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 28 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Moss FK w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Moss FK na tle ligi w sezonie 2026.
Moss FK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,20
- Czyste konta 4%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Moss FK
-
Niclas Schjoth Semmen 13

-
Oscar Aga 10
-
Julian Laegreid 5
-
Hakon Vold Krohg 4

-
William Strand Kvale 2

-
Thomas Klemetsen Jakobsen 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Moss FK i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Moss FK to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moss FK - Egersund Po przerwie pada 59% bramek Moss FK.Przebieg meczu Moss FK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 3-3-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 5-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-1-4 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 3-1-9 |
Gdy Moss FK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Moss FK
97% bramek Moss FK pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Moss FK zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Moss FK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Moss FK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Moss FK wygra mecz Moss FK - Egersund Moss FK nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Moss FK
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 96%
- Powyżej 2,5 88%
- Powyżej 3,5 52%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 8%
W 88% meczów Moss FK padają co najmniej trzy bramki, a w 84% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moss FK - Egersund Powyżej 2,5 bramki padło w 88% meczów Moss FK.Moss FK – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Moss FK fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Moss FK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Moss FK zdobywa 0,83 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Moss FK wygra mecz Moss FK - Egersund Moss FK zdobywa u siebie 28% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Moss FK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Moss FK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 25 meczów.
Moss FK wygra drugą połowę meczu Moss FK - Egersund Drugą połowę Moss FK wygrywał w 9 z 25 meczów.Moss FK – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Moss FK oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Moss FK - Egersund Moss FK oddaje 10,9 strzałów na mecz.Moss FK – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 24
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 24 meczów. Średnio Moss FK utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Moss FK wygra mecz Moss FK - Egersund Moss FK utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.Moss FK – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Moss FK wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Moss FK – czyste konta
- U siebie 1 z 12
- Na wyjeździe 0 z 13
- Stracone / mecz 2,20
- Bez straty do przerwy 28%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto Moss FK to 4% meczów sezonu (1 z 25), z czego 1 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Moss FK - Egersund Czyste konto Moss FK zachowuje w 4% meczów.Moss FK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 6,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Moss FK wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Moss FK - Egersund Powyżej 8,5 rożnego padło w 83% meczów Moss FK.Moss FK – kartki
- Żółte kartki 35
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 13%
Moss FK ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Moss FK – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Moss FK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 2-3-4 | 1,00 | 1,67 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 7 | 2-0-5 | 0,86 | 1,00 | 2,14 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 4-1-4 | 1,44 | 2,00 | 2,11 |
Najwięcej punktów na mecz Moss FK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Moss FK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,62 0,83 | 3,00 2,00 | 2,15 3,00 |
|
10.
|
1,00 1,25 | 1,62 1,58 | 2,69 1,58 |
|
11.
|
0,83 1,38 | 1,42 1,77 | 2,17 2,23 |
|
12.
|
1,25 0,92 | 1,50 1,69 | 2,25 2,31 |
|
13.
|
1,15 0,92 | 1,54 1,33 | 1,69 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Moss FK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Moss FK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sogndal - Moss FK 2:4 OBOS-ligaen (Norwegia), 14.06.2026
- Najwyższa porażka Ranheim - Moss FK 4:0 OBOS-ligaen (Norwegia), 1.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sogndal - Moss FK 2:4, OBOS-ligaen (Norwegia), 14.06.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Schjoth Semmen, Moss FK - Haugesund 1:4, OBOS-ligaen (Norwegia), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Aga, Moss FK - Bryne 2:3, OBOS-ligaen (Norwegia), 10.05.2026
Jakie statystyki ma Moss FK w tym sezonie?
Bilans Moss FK w tym sezonie to 25 meczów i wynik 8-4-13 przy 40 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Moss FK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Moss FK w sezonie 2026.
Przewidywany skład Moss FK 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Moss FK
-
Niclas Schjoth Semmen Napastnik Stłuczenie pauzuje od 499 dniopuszczone: 14 meczów

Kadra Moss FK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Szwecja | 150 tys. € | – | 6 | 24% | 0 | 0 | 185' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Norwegia | 350 tys. € | 165 tys. € | 22 | 88% | 10 | 2 | 133' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Somalia | 200 tys. € | 60 tys. € | 4 | 16% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Norwegia | – | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Norwegia | 350 tys. € | 30 tys. € | 25 | 100% | 13 | 3 | 427' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Norwegia | 75 tys. € | – | 25 | 100% | 1 | 0 | 263' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
27 | Norwegia | 125 tys. € | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
20 | Norwegia | 200 tys. € | – | 23 | 92% | 4 | 2 | 162' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Nigeria | 175 tys. € | – | 23 | 92% | 0 | 4 | 311' | 9 | 1 | |||||||
| 16 |
![]() |
18 | Norwegia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Norwegia | 150 tys. € | – | 25 | 100% | 0 | 1 | 161' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Dania | 100 tys. € | – | 11 | 44% | 0 | 1 | 390' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Dania | 200 tys. € | – | 9 | 36% | 2 | 1 | 704' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Norwegia | 175 tys. € | – | 21 | 84% | 1 | 0 | 72' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
![]() |
20 | Norwegia | 200 tys. € | 40 tys. € | 8 | 32% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Norwegia | 175 tys. € | – | 6 | 24% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
22 | Norwegia | 200 tys. € | – | 23 | 92% | 0 | 2 | 297' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Norwegia | 150 tys. € | – | 21 | 84% | 0 | 0 | 447' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
20 | Dania | 150 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Tunezja | 350 tys. € | 40 tys. € | 10 | 40% | 0 | 0 | 890' | 3 | 1 | |||||||
| 6 |
|
25 | Dania | 200 tys. € | – | 4 | 16% | 0 | 0 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Norwegia | 250 tys. € | – | 24 | 96% | 2 | 3 | 540' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Gambia | 450 tys. € | 50 tys. € | 5 | 20% | 0 | 1 | 239' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Nigeria | – | – | 20 | 80% | 0 | 0 | 83' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Norwegia | 200 tys. € | – | 25 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Norwegia | – | – | 9 | 36% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | 11 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Moss FK
4,6 mln €
śr. 154 tys. € / zawodnika
Ile Moss FK wydaje na pensje
385 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Norwegia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Moss FK w sezonie 2026
Moss FK wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Moss FK
Jak wygląda skład Moss FK?
W wyjściowym ustawieniu Moss FK między słupkami staje Mathias Eriksen Ranmark, a linię obrony najczęściej tworzą K. Strande, O. Jebali oraz P. Andersen. W środku pola grają M. Cassidy, Hakon Vold Krohg, J. Musbaudeen, L. Overgaard oraz William Strand Kvale, a za skuteczność w ataku odpowiadają Niclas Schjoth Semmen, O. Aga. Trener Geir Bakke ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Moss FK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Moss FK w sezonie 2026.
Moss FK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Somalia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Dania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Sie 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Sie 2026 |
|
Norwegia | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Moss FK
Moss FK bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +420 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Moss FK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Moss FK w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Moss FK trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.
Moss FK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Moss FK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Moss FK?
Klub piłkarski Moss FK zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Norwegii oraz Puchar Norwegii.