Forma w lidze
Stabaek w tabeli
4. miejsce / 46 punktów Play-offy
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
28 pkt
35:16 bramki
2,92 gola/mecz
18 pkt
24:17 bramki
1,85 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stabaeku
Wartość drużyny: 9,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 17 bramek | Norwegia | 27 | napastnik | 23 | 900 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 12 asyst | Norwegia | 20 | pomocnik | 24 | 1,8 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Norwegia | 20 | obrońca | 25 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Stabaeku 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Stabaek w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 56 |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 56 |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 54 |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 46 |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 42 |
Wyniki Stabaeku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Stabaek
2
Strommen
2
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Haugesund
2
Stabaek
0
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Stabaek
2
Sogndal
1
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
Terminarz Stabaeku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Stabaek
Sandnes ULF
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
|
|
18 Paź 17:00
|
Asane
Stabaek
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Stabaek
ODD Ballklubb
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Ostatnie transfery Stabaeku
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Paź 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
za darmo |
Stabaek to klub piłkarski z Norwegii występujący w OBOS-ligaen (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Nadderud Stadion, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Kjell Andre Thu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stabaek?
Klub piłkarski Stabaek zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Norwegii oraz Mistrzostwo Norwegii. Ponadto triumfował w Puchar Norwegii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stabaek w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stabaeku trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jacob Hanstad z Sandefjordu za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Abel Cedergren do Slavia Praha II za 1,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Stabaek w tabeli OBOS-ligaen?
Stabaek zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 46 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Stabaeku?
W wyjściowym ustawieniu Stabaeku między słupkami staje Marius Amundsen Ulla, a linię obrony najczęściej tworzą Fillip Jenssen Riise, N. Naess, E. Lereng oraz K. Ekorness. W środku pola grają A. Matić, William Nicolai Wendt oraz F. Krogstad, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hanstad, A. Sanyang oraz G. Rapp. Trener Kjell Andre Thu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Stabaek gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stabaeku to spotkanie z Sandnes ULF, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Nadderud Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stabaeku?
Ostatni mecz Stabaeku to remis z Strommen 2:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Grobelnik, Sanyang, Waehler oraz Lankhof Dahlby. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stabaek w tym sezonie?
Bilans Stabaeku w tym sezonie to 25 meczów i wynik 14-4-7 przy 59 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stabaeku w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Stabaek w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Stabaeku
Stabaek terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 26. kolejka
|
Nadderud Stadion U siebie | Łatwy | |
|
18 Paź 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 27. kolejka
|
Åsane Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 17:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 28. kolejka
|
Nadderud Stadion U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 19:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 29. kolejka
|
Gjemselund Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 13:00
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 30. kolejka
|
Nadderud Stadion U siebie | Trudny |
Kiedy Stabaek gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stabaeku to spotkanie z Sandnes ULF, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Nadderud Stadion w ramach OBOS-ligaen (26. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Stabaeku w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Stabaek w sezonie 2026.
Forma i bramki Stabaeku w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stabaek wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 25. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 15/16 | 2/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 24. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 4/9 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 23. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/2 | |
|
16 Wrz Dogryw.
|
Puchar Norwegii
|
2:1 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 22. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 6/10 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 21. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 8/12 | 0/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 20. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 11/15 | 1/2 | |
|
26 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 19. kolejka
|
4:2 | 4-3-3 | 8/12 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:2 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
OBOS-ligaen (Norwegia), 18. kolejka
|
0:4 | 4-3-3 | 3/9 | 2/5 |
Stabaek ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 20 z 23 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Stabaek zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stabaeku?
Ostatni mecz Stabaeku to remis z Strommen 2:2 w OBOS-ligaen, 11 października 2026. Bramki zdobyli Grobelnik, Sanyang, Waehler oraz Lankhof Dahlby. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stabaek – tabela OBOS-ligaen (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli OBOS-ligaen (Norwegia) zajmuje Stabaek w sezonie 2026.
Miejsce Stabaeku w tabeli OBOS-ligaen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | -17 | 27 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
25 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | -18 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kongsvinger
|
25 | 17 | 5 | 3 | 76:37 | 39 | 56 | |
2
|
Haugesund
|
25 | 18 | 2 | 5 | 75:40 | 35 | 56 | |
3
|
Strømsgodset
|
25 | 16 | 6 | 3 | 66:32 | 34 | 54 | |
4
|
Stabaek
|
25 | 14 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 46 | |
5
|
ODD Ballklubb
|
25 | 12 | 6 | 7 | 52:39 | 13 | 42 | |
6
|
Bryne
|
25 | 12 | 2 | 11 | 34:33 | 1 | 38 | |
7
|
Hodd
|
25 | 10 | 4 | 11 | 41:51 | -10 | 34 | |
8
|
Egersund
|
25 | 9 | 5 | 11 | 39:50 | -11 | 32 | |
9
|
Ranheim
|
25 | 9 | 4 | 12 | 63:64 | -1 | 31 | |
10
|
Lyn
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:54 | -14 | 28 | |
11
|
Moss FK
|
25 | 8 | 4 | 13 | 40:55 | -15 | 28 | |
12
|
Strommen
|
25 | 7 | 6 | 12 | 40:57 | -17 | 27 | |
13
|
Sandnes ULF
|
25 | 7 | 5 | 13 | 36:46 | -10 | 26 | |
14
|
Sogndal
|
24 | 6 | 5 | 13 | 39:55 | -16 | 23 | |
15
|
Asane
|
25 | 6 | 5 | 14 | 36:54 | -18 | 23 | |
16
|
Raufoss
|
24 | 6 | 1 | 17 | 27:63 | -36 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kongsvinger
|
13 | 10 | 2 | 1 | 51:23 | 28 | 32 | |
| 2 |
Haugesund
|
12 | 10 | 1 | 1 | 37:13 | 24 | 31 | |
| 3 |
Strømsgodset
|
12 | 9 | 2 | 1 | 31:13 | 18 | 29 | |
| 4 |
Stabaek
|
12 | 9 | 1 | 2 | 35:16 | 19 | 28 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
13 | 7 | 3 | 3 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 6 |
Egersund
|
13 | 7 | 3 | 3 | 22:17 | 5 | 24 | |
| 7 |
Hodd
|
12 | 7 | 1 | 4 | 23:21 | 2 | 22 | |
| 8 |
Ranheim
|
13 | 6 | 3 | 4 | 39:28 | 11 | 21 | |
| 9 |
Bryne
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:16 | 2 | 20 | |
| 10 |
Sogndal
|
11 | 5 | 2 | 4 | 23:20 | 3 | 17 | |
| 11 |
Asane
|
13 | 5 | 2 | 6 | 25:26 | -1 | 17 | |
| 12 |
Strommen
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:27 | -9 | 15 | |
| 13 |
Sandnes ULF
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 15 | |
| 14 |
Lyn
|
13 | 4 | 1 | 8 | 21:35 | -14 | 13 | |
| 15 |
Raufoss
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 16 |
Moss FK
|
12 | 2 | 4 | 6 | 17:26 | -9 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Haugesund
|
13 | 8 | 1 | 4 | 38:27 | 11 | 25 | |
| 2 |
Strømsgodset
|
13 | 7 | 4 | 2 | 35:19 | 16 | 25 | |
| 3 |
Kongsvinger
|
12 | 7 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 24 | |
| 4 |
Stabaek
|
13 | 5 | 3 | 5 | 24:17 | 7 | 18 | |
| 5 |
ODD Ballklubb
|
12 | 5 | 3 | 4 | 24:25 | -1 | 18 | |
| 6 |
Bryne
|
13 | 6 | 0 | 7 | 16:17 | -1 | 18 | |
| 7 |
Moss FK
|
13 | 6 | 0 | 7 | 23:29 | -6 | 18 | |
| 8 |
Lyn
|
12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | 15 | |
| 9 |
Hodd
|
13 | 3 | 3 | 7 | 18:30 | -12 | 12 | |
| 10 |
Strommen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 22:30 | -8 | 12 | |
| 11 |
Sandnes ULF
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 12 |
Ranheim
|
12 | 3 | 1 | 8 | 24:36 | -12 | 10 | |
| 13 |
Egersund
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 14 |
Sogndal
|
13 | 1 | 3 | 9 | 16:35 | -19 | 6 | |
| 15 |
Asane
|
12 | 1 | 3 | 8 | 11:28 | -17 | 6 | |
| 16 |
Raufoss
|
11 | 2 | 0 | 9 | 11:41 | -30 | 6 |
Które miejsce zajmuje Stabaek w tabeli OBOS-ligaen?
Stabaek zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem 46 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Kongsvingeru wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Stabaeku w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Stabaeku na tle ligi w sezonie 2026.
Stabaek na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 16,2
- Strzały celne / mecz 6,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,32
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Stabaeku
-
Magnus Lankhof Dahlby 17

-
Jacob Hanstad 9
-
Alagie Sanyang 6
-
Aleksa Matic 5
-
Sebastian Olderheim 5
-
William Nicolai Wendt 4

Rozkład bramek w czasie
Bramki Stabaeku i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stabaeku to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stabaek - Sandnes ULF Po przerwie pada 57% bramek Stabaeku.Przebieg meczu Stabaeku i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 13-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 0-4-5 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 9-0-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 4-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-3-2 |
Gdy Stabaek otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stabaeku
95% bramek Stabaeku pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stabaek zdobywa w sezonie średnio 1,84 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Stabaeku
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stabaeku, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stabaek wygra mecz Stabaek - Sandnes ULF Stabaek nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Stabaeku
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 72%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 16%
W 72% meczów Stabaeku padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stabaek - Sandnes ULF Powyżej 2,5 bramki padło w 72% meczów Stabaeku.Stabaek – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stabaek fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stabaeku, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stabaek zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Stabaek wygra mecz Stabaek - Sandnes ULF Stabaek zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 46%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Stabaeku ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Stabaeku, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 25 meczów.
Stabaek wygra drugą połowę meczu Stabaek - Sandnes ULF Drugą połowę Stabaek wygrywał w 15 z 25 meczów.Stabaek – strzały
- Celne / mecz 6,6
- Niecelne / mecz 9,6
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Stabaek oddaje 16,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stabaek - Sandnes ULF Stabaek oddaje 16,2 strzałów na mecz.Stabaek – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 52,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 23
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 23 meczów. Średnio Stabaek utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Stabaek wygra mecz Stabaek - Sandnes ULF Stabaek utrzymuje średnio 53,8% posiadania piłki.Stabaek – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Stabaek wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Stabaek – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,32
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Stabaeku to 32% meczów sezonu (8 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Stabaek - Sandnes ULF Czyste konto Stabaek zachowuje w 32% meczów.Stabaek – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 87%
- Pow. 10,5 w meczu 52%
- Rożne u siebie / mecz 8,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,5
Stabaek wykonuje średnio 8,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 87% spotkań.
Stabaek – kartki
- Żółte kartki 32
- Pow. 3,5 kartki w meczu 39%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 26%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 26%
Stabaek ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Stabaeku – 1,7.
Stabaek według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,60 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 8-1-3 | 2,08 | 3,08 | 1,42 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,75 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Stabaek zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Stabaek na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,58 1,92 | 3,08 2,92 | 1,08 2,08 |
|
3.
|
2,42 1,92 | 2,58 2,69 | 1,08 1,46 |
|
4.
|
2,33 1,38 | 2,92 1,85 | 1,33 1,31 |
|
5.
|
1,85 1,50 | 2,15 2,00 | 1,08 2,08 |
|
6.
|
1,67 1,38 | 1,50 1,23 | 1,33 1,31 |
Ciekawe rekordy w meczach Stabaeku
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stabaeku w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stabaek - Hodd 6:0 OBOS-ligaen (Norwegia), 27.07.2026
- Najwyższa porażka Bryne - Stabaek 2:0 OBOS-ligaen (Norwegia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Ranheim - Stabaek 2:5, OBOS-ligaen (Norwegia), 3.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Lankhof Dahlby, Ranheim - Stabaek 2:5, OBOS-ligaen (Norwegia), 3.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Matić, Stabaek - Haugesund 3:2, OBOS-ligaen (Norwegia), 26.04.2026
Jakie statystyki ma Stabaek w tym sezonie?
Bilans Stabaeku w tym sezonie to 25 meczów i wynik 14-4-7 przy 59 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stabaek – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stabaeku w sezonie 2026.
Przewidywany skład Stabaeku 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Stabaeku
-
Eirik Lereng Obrońca Złamanie stopy pauzuje od 191 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Stabaeku
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
27 | Norwegia | 900 tys. € | – | 23 | 92% | 17 | 6 | 486' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Gambia | 275 tys. € | 50 tys. € | 21 | 84% | 6 | 1 | 119' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
18 | Norwegia | 200 tys. € | – | 14 | 56% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
19 | Ghana | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | Dania | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
16 | Norwegia | – | – | 19 | 76% | 2 | 4 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Serbia | 600 tys. € | – | 22 | 88% | 5 | 0 | 106' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Norwegia | 450 tys. € | – | 22 | 88% | 0 | 4 | 540' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
|
19 | Norwegia | 2,5 mln € | – | 14 | 56% | 5 | 7 | 455' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Norwegia | 100 tys. € | 80 tys. € | 2 | 8% | 0 | 0 | 79' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Norwegia | 200 tys. € | 126 tys. € | 11 | 44% | 0 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Norwegia | 300 tys. € | 87 tys. € | 6 | 24% | 1 | 0 | 399' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Norwegia | 1,8 mln € | – | 24 | 96% | 4 | 12 | 525' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Norwegia | 500 tys. € | 70 tys. € | 23 | 92% | 9 | 4 | 506' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
18 | Norwegia | – | – | 7 | 28% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
17 | Norwegia | 150 tys. € | – | 10 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Norwegia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
19 | Norwegia | 1 mln € | 87 tys. € | 25 | 100% | 2 | 2 | 494' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Norwegia | 200 tys. € | 126 tys. € | 25 | 100% | 0 | 2 | 519' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Norwegia | 75 tys. € | 894 tys. € | 22 | 88% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Norwegia | 150 tys. € | – | 12 | 48% | 0 | 0 | 35' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Norwegia | 400 tys. € | – | 25 | 100% | 0 | 0 | 505' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Norwegia | 150 tys. € | – | 21 | 84% | 2 | 1 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Szwecja | 600 tys. € | 62 tys. € | 10 | 40% | 3 | 0 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
18 | Norwegia | – | – | 11 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Norwegia | 700 tys. € | – | 25 | 100% | 2 | 2 | 540' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
22 | Norwegia | 150 tys. € | – | 21 | 84% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Norwegia | 400 tys. € | 39 tys. € | 25 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Norwegia | 50 tys. € | 25 tys. € | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Stabaeku
12,2 mln €
śr. 422 tys. € / zawodnika
Ile Stabaek wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 57 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Norwegia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stabaeku w sezonie 2026
Stabaek wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Stabaeku
Jak wygląda skład Stabaeku?
W wyjściowym ustawieniu Stabaeku między słupkami staje Marius Amundsen Ulla, a linię obrony najczęściej tworzą Fillip Jenssen Riise, N. Naess, E. Lereng oraz K. Ekorness. W środku pola grają A. Matić, William Nicolai Wendt oraz F. Krogstad, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Hanstad, A. Sanyang oraz G. Rapp. Trener Kjell Andre Thu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w OBOS-ligaen (Norwegia) i pucharach.
Stabaek – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stabaek w sezonie 2026.
Stabaek transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Norwegia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Paź 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Norwegia | 31 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | – |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Norwegia | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
|
230 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Norwegia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Dania | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Cze 2026 |
|
Norwegia | 28 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Stabaeku
Stabaek bilans transferowy
- +2,3 mln € 2026
- +2,3 mln € 2025
- +2,2 mln € 2024
- +4,2 mln € 2023
- +180 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Stabaeku
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stabaek w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stabaeku trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jacob Hanstad z Sandefjordu za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Abel Cedergren do Slavia Praha II za 1,3 mln €.
Stabaek – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Stabaek? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stabaek?
Klub piłkarski Stabaek zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Norwegii oraz Mistrzostwo Norwegii. Ponadto triumfował w Puchar Norwegii.