Fredrik Krogstad jest piłkarzem występującym obecnie w Stabaek. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Fredrik Krogstad
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Fredrik Krogstad w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fredrik Krogstad wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.21, a skuteczność strzałów to 0,0%. Fredrik Krogstad oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fredrik Krogstad w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Fredrik Krogstad rozegrał w barwach Hvidovre w Pucharze Danii 3 mecze, w 1. Division (Dania) 32 mecze, a w barwach Stabaeku w OBOS-ligaen 10 meczów, w Pucharze Norwegii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 741 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Fredrik Krogstad
Pierwszy transfer Fredrik Krogstad w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Lillestrømu do Stabaeku za 40 tysięcy euro.
Ile zarabia Fredrik Krogstad?
Na podstawie kontraktu z Stabaek, Fredrik Krogstad otrzymuje 86,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Krogstad w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 238 euro.
Jakie trofea zdobył Fredrik Krogstad?
Fredrik Krogstad ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Fredrik Krogstad?
Fredrik Krogstad najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Fredrik Krogstad?
Wycena 31-letniego Fredrik Krogstad według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fredrik Krogstad?
Fredrik Krogstad urodził się 6 czerwca 1995 w Oslo w Norwegii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Fredrik Krogstad – statystyki
Szczegółowe statystyki Fredrik Krogstad w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stabaek. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Fredrik Krogstad vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Fredrik Krogstad w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fredrik Krogstad wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.21, a skuteczność strzałów to 0,0%. Fredrik Krogstad oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Fredrik Krogstad – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fredrik Krogstad w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Fredrik Krogstad w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Fredrik Krogstad rozegrał w barwach Hvidovre w Pucharze Danii 3 mecze, w 1. Division (Dania) 32 mecze, a w barwach Stabaeku w OBOS-ligaen 10 meczów, w Pucharze Norwegii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 741 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Fredrik Krogstad – transfery
W trakcie kariery Fredrik Krogstad zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 40 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stabaek 2026 – obecnie
-
Hvidovre 2024 – 2026
-
Korona Kielce 2024 – 2024
-
Stabaek 2022 – 2023
-
Lillestrøm 2016 – 2022
-
Ullensaker/Kisa IL 2016 – 2016

-
Lillestrøm 2015 – 2016
-
Lørenskog IF 2011 – 2015

-
Lyn 1896 FK Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Fredrik Krogstad
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 20.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 16.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 02.04.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.12.2023 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2021/22 | 20.02.2022 |
|
40 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 23.02.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 02.03.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Fredrik Krogstad
Pierwszy transfer Fredrik Krogstad w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Lillestrømu do Stabaeku za 40 tysięcy euro.
Fredrik Krogstad – forma
W ostatnich 5 meczach Fredrik Krogstad zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Fredrik Krogstad i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Maj
Koniec
|
Hillerød
2
Hvidovre
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Hvidovre
1
Esbjerg
4
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
AC Horsens
1
Hvidovre
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Hvidovre
0
Lyngby
2
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kolding IF
1
Hvidovre
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hvidovre
1
AC Horsens
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Hvidovre
2
Kolding IF
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Lyngby
2
Hvidovre
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Esbjerg
1
Hvidovre
0
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Hvidovre
1
Hillerød
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
AC Horsens
0
Hvidovre
4
1. Division (Dania), 22. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Hvidovre
0
Kolding IF
0
1. Division (Dania), 21. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Middelfart
1
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 20. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Boldklubben af 1893
1
Hvidovre
3
1. Division (Dania), 19. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Hvidovre
1
Esbjerg
3
1. Division (Dania), 18. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Hobro
0
Hvidovre
1
1. Division (Dania), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Hvidovre
2
Aalborg
2
1. Division (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Aarhus Fremad
0
Hvidovre
0
1. Division (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hvidovre
3
HB Koge
1
1. Division (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Hillerød
1
Hvidovre
1
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Hvidovre
2
Lyngby
2
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
HB Koge
0
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hvidovre
3
Hillerød
1
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Hvidovre
1
Sønderjyske
2
Puchar Danii, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kolding IF
0
Hvidovre
1
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hvidovre
1
Hobro
1
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Aalborg
4
Hvidovre
0
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Hvidovre
2
Middelfart
2
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Hvidovre
2
Aarhus Fremad
0
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Lyngby
1
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Hvidovre
0
AC Horsens
0
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Dogryw.
|
Hvidovre
4
HB Koge
3
Puchar Danii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Esbjerg
2
Hvidovre
1
1. Division (Dania), 2. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Hvidovre
1
Boldklubben af 1893
1
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Esbjerg
2
Hvidovre
0
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
FC Fredericia
5
Hvidovre
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hvidovre
0
Kolding IF
1
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
AC Horsens
1
Hvidovre
0
1. Division (Dania), play offy baraży o awans
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Boldklubben af 1893
4
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 19. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Hvidovre
1
Hobro
0
1. Division (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Lech Poznań
1
Korona Kielce
2
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Korona Kielce
2
Ruch Chorzów
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
3
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Warta Poznań
1
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Haugesund
3
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Stabaek
2
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Valerenga
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Stabaek
0
Bodo/Glimt
4
Eliteserien (Norwegia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Stabaek
5
Ham-Kam
2
Eliteserien (Norwegia)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Viking
1
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
4
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Ham-Kam
3
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Sandefjord
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Tromsø
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Brann
4
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Stabaek
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Molde
2
Stabaek
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Stabaek
3
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Stabaek
0
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Mar
Karne
|
Stabaek
(9)
1
Molde
(8)
1
Puchar Norwegii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sandnes ULF
2
Stabaek
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Stabaek
3
Ranheim
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Stabaek
4
Asane
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Stabaek
2
Raufoss
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Stabaek
5
Start
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Stabaek
1
Brann
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Fredrikstad
2
Stabaek
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Stabaek
2
Skeid
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Stabaek
0
Fredrikstad
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Start
0
Stabaek
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Raufoss
0
Stabaek
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Stabaek
1
Grorud
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Ranheim
0
Stabaek
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Stabaek
0
Sandnes ULF
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lillestrøm
0
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Viking
5
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Kristiansund BK
0
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
2
Brann
3
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Sandefjord
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
2
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Stabaek
2
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
1
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Brann
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Tromsø
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Lillestrøm
2
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Viking
3
Eliteserien (Norwegia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Ham-Kam
1
Lillestrøm
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lillestrøm
2
KFUM Oslo
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Ullensaker/Kisa IL
1
Lillestrøm
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lillestrøm
1
Asane
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Raufoss
2
Lillestrøm
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
4
Sandnes ULF
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Stjørdals-Blink
1
Lillestrøm
4
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
2
Kongsvinger
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Tromsø
0
Lillestrøm
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
![]()
Oygarden FK
0
Lillestrøm
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
1
Strommen
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kongsvinger
0
Lillestrøm
3
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
2
Raufoss
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
KFUM Oslo
1
Lillestrøm
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
jerv
2
Lillestrøm
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
0
Stjørdals-Blink
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
2
Ham-Kam
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Grorud
0
Lillestrøm
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lillestrøm
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Ranheim
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Molde
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
1
Brann
3
Eliteserien (Norwegia)
|
97'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Haugesund
0
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kristiansund BK
5
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Lillestrøm
4
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Brann
1
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Lillestrøm
0
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Valerenga
0
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
0
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Bodo/Glimt
4
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Lillestrøm
1
Bodo/Glimt
1
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Ranheim
3
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Brann
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
3
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Start
3
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sandefjord
1
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
1
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Valerenga
1
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Sandefjord
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
0
Ranheim
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
1
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sandefjord
1
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
4
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
1
Sogndal
0
Eliteserien (Norwegia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Tromsø
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Haugesund
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
2
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Strømsgodset
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia)
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Valerenga
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
4
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Kristiansund BK
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
0
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
0
Brann
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Aalesund
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
0
Haugesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Molde
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
ODD Ballklubb
5
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Fredrik Krogstad 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Fredrik Krogstad 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Fredrik Krogstad?
Fredrik Krogstad jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.21). Jego dyspozycja rośnie.
Fredrik Krogstad – zarobki
Fredrik Krogstad gra w Stabaek na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 87 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Fredrik Krogstad w Stabaek (2023)
| Rocznie | 87 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 238 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Fredrik Krogstad w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023 |
|
87 tys. € |
Ile zarabia Fredrik Krogstad?
Na podstawie kontraktu z Stabaek, Fredrik Krogstad otrzymuje 86,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 7,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Krogstad w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 238 euro.
Fredrik Krogstad – trofea
W trakcie kariery Fredrik Krogstad zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Fredrik Krogstad
Jakie trofea zdobył Fredrik Krogstad?
Fredrik Krogstad zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Lillestrømie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Norwegii — 1 raz.
Fredrik Krogstad – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fredrik Krogstad wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fredrik Krogstad na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Fredrik Krogstad
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 30 |
|
300 tys. € |
| 17.12.2025 | 30 |
|
350 tys. € |
| 15.06.2025 | 30 |
|
350 tys. € |
| 08.12.2024 | 29 |
|
350 tys. € |
| 06.06.2024 | 29 |
|
350 tys. € |
| 28.03.2024 | 28 | 300 tys. € | |
| 14.12.2023 | 28 |
|
350 tys. € |
| 28.06.2023 | 28 |
|
450 tys. € |
| 08.12.2022 | 27 |
|
450 tys. € |
| 02.01.2022 | 26 |
|
400 tys. € |
| 30.12.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2019 | 24 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2018 | 23 |
|
200 tys. € |
| 09.09.2018 | 23 |
|
200 tys. € |
| 22.12.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 17.12.2016 | 21 | 200 tys. € | |
| 26.12.2015 | 20 |
|
200 tys. € |
| 18.08.2015 | 20 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Fredrik Krogstad?
Wycena Fredrik Krogstad wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Fredrik Krogstad wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.