Porównanie kursów Universitario de Vinto - Guabirá

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Universitario de Vinto.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Universitario de Vinto - Guabirá dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 31 lipca 2026 (w ramach 12. kolejki Primera Division (Boliwia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 95 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Universitario de Vinto po kursie 1,98 w LV BET, remis po kursie 3,90 w STS oraz wygrana Guabirá po kursie 4,20 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Guabirá wystawia STS - 4,20, w porównaniu do najniższego 3,25 w LV BET. Daje to 95 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,75 3,70 3,85
1,70 3,90 4,20
1,72 3,70 3,85
1,98 3,50 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Guabirá

kurs 4,20 × 100 zł = 369,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,31 2,82
1,33 3,10
1,35 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,19 1,90 1,20
1,22 1,98 1,24
1,20 1,80 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,17 2,52 4,00
2,15 2,55 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,07 2,85 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,54 1,41
1,19 1,54 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,60 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 4,75 1,10 2,47 1,43 1,63 2,10 1,23 3,30 1,07 5,45
16,00 1,02 5,10 1,13 2,50 1,46 1,65 2,12 1,26 3,50 1,10 5,90
- - 5,20 1,12 2,55 1,43 1,67 2,05 1,27 3,30 1,10 5,40
- - - - 2,55 1,42 1,65 2,05 1,25 3,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,50. To o 2,0% więcej niż najniższy kurs 2,45 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,46 2,50
1,48 2,45
1,47 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,85 4,15 5,50 3,65 17,00 7,90
2,80 4,20 6,10 3,60 16,00 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Universitario de Vinto i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 5,40 2,27 3,05 3,40 2,40 4,85
11,00 1,85 5,75 2,15 2,95 3,25 2,30 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 5,40 7,30 5,40 7,30 3,90 19,00
16,00 4,20 5,60 8,60 5,60 8,60 3,90 32,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Guabirá i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 9,00 5,00 5,50 7,70 4,75 10,00
18,00 4,60 11,50 5,40 6,00 9,75 5,00 14,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitario de Vinto - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,70 4,90 10,00 1,22 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,10 5,10 7,50 6,00 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Guabirá - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,98 1,40 1,14 8,60 19,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Universitario de Vinto - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,20 1,68 - 2,65 -
1,22 1,72 1,17 2,70 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Guabirá - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,92 3,50 1,35 - -
1,98 3,80 1,40 4,50 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Universitario de Vinto - Guabirá dostępnych jest 174 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 29,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,20 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,25 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Universitario de Vinto - Guabirá ma STS, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.