Porównanie kursów US Monastirienne - ES Metlaoui

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz US Monastirienne - ES Metlaoui dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz 2. połowę (1X2) z 4 maja 2026 (w ramach 28. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 396 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo US Monastirienne po kursie 1,50 w Betfan, remis po kursie 3,90 w STS oraz wygrana ES Metlaoui po kursie 7,60 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną ES Metlaoui wystawia STS - 7,60, w porównaniu do najniższego 6,20 w Fortuna. Daje to 140 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,48 3,65 6,90
1,42 3,90 7,60
1,45 3,45 6,20
1,41 3,68 7,25
1,50 3,75 6,80
1,40 3,60 7,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną ES Metlaoui

kurs 7,60 × 100 zł = 668,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,11 4,85
1,13 5,10
4,50 1,14
1,11 4,80
1,15 4,65
1,11 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,06 2,40 1,22
1,09 2,50 1,22
1,08 1,99 1,18
1,06 2,62 1,16
1,10 2,25 1,23
1,07 2,14 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,05 2,10 7,60
2,05 2,07 7,20
1,96 2,10 8,00
2,10 2,10 7,40
1,93 2,06 7,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,92 2,37 6,50
1,93 2,40 6,40
1,81 2,33 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,04 1,63 1,61
1,09 1,54 1,53
1,07 1,50 1,44
1,10 1,58 1,57
1,07 1,55 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,06 1,73 1,48
1,12 1,68 1,45
1,09 1,64 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 1,08 2,47 1,48 1,50 2,42 1,16 4,60 1,04 9,40
- - 2,55 1,46 1,52 2,35 1,17 4,40 - -
5,00 1,06 2,36 1,40 1,46 2,21 1,14 3,80 1,03 6,00
- - 2,45 1,43 1,49 2,28 1,16 4,10 - -
- - 2,60 1,45 1,53 2,35 1,20 4,10 - -
- - - - 1,49 2,28 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 2,70. To o 13,5% więcej niż najniższy kurs 2,38 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,70 1,41
2,65 1,42
2,38 1,41
2,57 1,39
2,45 1,45
2,55 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,70 6,00 19,00 1,97 6,40 8,80
4,50 6,60 21,00 1,85 7,25 10,00
4,10 5,60 16,00 1,84 6,60 8,40
4,45 6,10 18,00 1,95 7,40 9,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo US Monastirienne i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,40 2,02 2,65 2,92 1,85 5,60 1,61 10,00
- - 2,50 2,65 - - - -
4,20 1,83 2,44 2,55 1,70 5,00 - -
4,60 1,92 2,65 2,73 1,81 5,40 1,56 11,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 6,00 3,85 20,00 3,85 20,00 3,55 50,00
- - 4,00 32,00 - - - -
6,60 5,60 3,55 26,00 3,45 25,00 - -
7,40 6,10 3,90 28,00 3,85 27,50 3,35 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Metlaoui i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 11,00 8,70 15,00 7,00 38,00 6,70 50,00
- - 10,50 19,00 - - - -
11,00 11,00 8,80 15,00 6,20 50,00 - -
12,50 12,00 9,80 16,50 6,80 50,00 6,20 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu US Monastirienne - ES Metlaoui dostępnych jest 244 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 347,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 5,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,14 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych US Monastirienne - ES Metlaoui ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.