Porównanie kursów VfL Osnabrück - FC Kaiserslautern
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz VfL Osnabrück - FC Kaiserslautern dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki 2. Bundesligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo VfL Osnabrück po kursie 2,70 w LV BET, remis po kursie 3,65 w LV BET oraz wygrana FC Kaiserslautern po kursie 2,45 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo VfL Osnabrück wystawia LV BET - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,55 w STS. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,03 | 4,45 | 1,20 | 2,22 | 1,66 | 1,49 | 2,60 | 1,19 | 4,70 | 1,06 | 8,80 | 1,02 | 19,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 1,03 | 4,20 | 1,19 | 2,15 | 1,62 | 1,47 | 2,50 | 1,18 | 4,30 | 1,06 | 8,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,05 | 1,19 | 2,13 | 1,61 | 1,46 | 2,47 | 1,17 | 4,20 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,05 | 1,18 | 2,15 | 1,62 | 1,45 | 2,45 | 1,17 | 4,25 | 1,05 | 7,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 1,03 | 4,10 | 1,19 | 2,15 | 1,62 | 1,46 | 2,45 | 1,17 | 4,20 | 1,05 | 7,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,03 | 4,50 | 1,20 | 2,22 | 1,65 | 1,50 | 2,60 | 1,18 | 4,65 | 1,07 | 8,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,35. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 2,30 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na VfL Osnabrück strzeli
Kurs na FC Kaiserslautern strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo VfL Osnabrück i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo FC Kaiserslautern i liczbę goli
Kursy na VfL Osnabrück - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na FC Kaiserslautern - handicap
Kursy na VfL Osnabrück - handicap azjatycki
Kursy na FC Kaiserslautern - handicap azjatycki
Kursy na VfL Osnabrück - handicap azjatycki pełny
Kursy na FC Kaiserslautern - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 11,00 | 11,00 | 6,60 | 15,00 | 14,00 | 9,60 | 9,20 | 11,00 | 30,00 | 26,00 | 19,00 | 18,00 | 25,00 | 24,00 | 45,00 | 80,00 | 70,00 | 50,00 | 45,00 | 70,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,50 | 10,50 | 10,00 | 6,40 | 14,50 | 13,00 | 9,40 | 9,00 | 11,00 | 28,50 | 25,00 | 18,50 | 17,00 | 24,00 | 23,00 | 42,00 | 75,00 | 65,00 | 50,00 | 44,00 | 65,00 | 60,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 10,00 | 9,50 | 6,00 | 13,00 | 12,00 | 8,50 | 8,25 | 10,00 | 27,00 | 23,00 | 17,00 | 16,00 | 22,00 | 21,00 | 40,00 | 70,00 | 60,00 | 45,00 | 40,00 | 60,00 | 55,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu VfL Osnabrück - FC Kaiserslautern dostępnych jest 493 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,1% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,50 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,05 w Betfan.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych VfL Osnabrück - FC Kaiserslautern ma LV BET, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.