Liga Portugal · 11. kolejka · 08.11.2026

Porównanie kursów Vitória Guimarães - FC Porto

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Vitória Guimarães - FC Porto dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Liga Portugal). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 292 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Vitórii Guimarães po kursie 5,50 w eToto, remis po kursie 3,90 w eToto oraz wygrana FC Porto po kursie 1,57 w eToto.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Vitórii Guimarães wystawia eToto - 5,50, w porównaniu do najniższego 5,10 w Superbet. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.

1 X 2
5,10 3,80 1,55
5,25 3,80 1,57
5,40 3,90 1,56
5,50 3,90 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Guimarares

kurs 5,50 × 100 zł = 484 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 807 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,70 1,18
4,00 1,22
1,23 4,10
4,00 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,17 1,11 1,20
2,30 1,15 1,24
2,09 1,14 1,22
2,09 1,14 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,30 2,32 2,07
5,40 2,35 2,05
5,60 2,32 2,04
5,80 2,36 2,08
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,90 2,62 1,95
4,75 2,70 1,95
4,90 2,65 1,92
5,00 2,70 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,62 1,10 1,49
1,67 1,14 1,50
1,64 1,14 1,50
1,60 1,14 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,71 1,12 1,39
1,77 1,16 1,40
1,78 1,19 1,44
1,68 1,16 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
9,90 1,03 3,55 1,26 1,92 1,80 1,35 2,95 1,12 5,45 1,03 11,00 1,00 22,00
11,00 1,04 3,60 1,26 1,92 1,80 1,36 2,95 1,13 5,40 1,04 12,00 - -
8,70 1,04 3,60 1,25 1,93 1,81 1,36 2,95 1,13 5,40 1,04 9,10 - -
8,00 1,04 3,50 1,25 1,90 1,80 1,35 2,90 1,12 5,00 1,03 8,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,88. To o 3,3% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,87 1,85
1,88 1,85
1,82 1,80
1,85 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Vitória Guimarães strzeli

Tak Nie
1,60 2,17
1,60 2,15
1,61 2,18
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Porto strzeli

Tak Nie
1,12 5,10
1,13 5,25
1,13 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
9,10 5,00 3,45 8,30 10,00 2,55
10,00 5,00 3,30 8,40 11,00 2,50
9,80 4,80 3,15 9,00 11,00 2,38
10,00 5,00 3,25 9,20 12,00 2,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Vitórii Guimarães i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 6,80 8,80 8,00 6,10 16,00 5,55 22,00
14,50 7,25 10,50 9,25 6,25 22,00 5,60 36,00
14,00 6,80 9,80 8,80 6,00 21,00 5,20 35,00
14,00 7,20 10,00 9,20 6,20 22,00 5,60 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,90 4,90 4,70 11,00 4,70 11,00 3,85 40,00
11,00 5,00 4,60 14,50 4,60 14,50 3,60 50,00
11,00 4,70 4,40 14,00 4,40 14,00 3,45 80,00
11,00 4,90 4,60 14,00 4,60 14,00 3,60 80,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Porto i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 1,90 3,75 2,40 2,30 4,00 1,88 6,50
6,75 1,80 3,70 2,30 2,20 3,90 1,80 6,75
6,40 1,76 3,50 2,22 2,13 3,75 1,74 6,40
6,80 1,79 3,60 2,28 2,18 3,90 1,78 6,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Vitórię Guimarães - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0
12,00 31,00 - 2,27 1,45 1,14 - -
14,50 50,00 55,00 2,30 1,38 1,16 1,04 -
14,00 - - 2,30 1,46 - - -
14,00 35,00 50,00 2,33 1,48 1,16 1,04 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0
6,60 14,00 - 3,40 4,35 6,90 - -
7,10 16,00 13,50 3,60 4,90 7,40 12,00 -
6,40 - - 3,65 4,60 - - -
6,80 12,00 14,00 3,70 4,70 7,40 12,00 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Porto - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0
1,13 1,02 - 2,52 4,75 9,40 - -
1,15 1,02 1,01 2,50 5,75 11,00 23,00 -
1,13 - - 2,50 4,90 - - -
1,14 1,02 1,01 2,55 5,00 11,00 23,00 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Vitórię Guimarães - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2,27 4,90 1,45 12,00 1,14
2,30 5,25 1,38 - 1,16
2,32 4,50 1,48 - -
2,26 4,70 1,46 - 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Porto - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,13 1,55 1,02 2,52 4,75
1,15 1,57 - 2,85 4,80
1,18 1,57 - 2,55 -
1,14 1,54 - 2,46 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Vitórię Guimarães - handicap azjatycki pełny

-1 -2
1,79 1,22
1,76 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Porto - handicap azjatycki pełny

+1 +2
1,95 4,00
1,92 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
11,00 14,00 6,60 7,20 30,00 7,00 17,00 8,00 17,00 100,00 11,00 60,00 13,00 60,00 28,00 90,00 100,00 23,00 100,00 26,00 100,00 60,00 100,00 100,00 100,00
10,00 13,00 6,00 6,50 29,00 6,25 15,00 7,25 15,00 100,00 10,00 53,00 11,00 55,00 25,00 80,00 100,00 20,00 100,00 23,00 100,00 53,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Vitória Guimarães - FC Porto dostępnych jest 429 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 247,5% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,10 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,18 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Vitória Guimarães - FC Porto ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.