28. kolejka
1 : 1
Koniec, 03.05.26 10:30

Porównanie kursów Žilina II - Malženice

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Žilina II - Malženice dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2) oraz 2. połowę (1X2) z 3 maja 2026 (w ramach 28. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 113 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Žiliny II po kursie 2,12 w Betclic, remis po kursie 3,80 w Fortuna oraz wygrana Malženic po kursie 3,35 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną Malženic wystawia Fortuna - 3,35, w porównaniu do najniższego 2,83 w Betclic. Daje to 52 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
1,88 3,65 3,30
1,95 3,70 3,25
1,83 3,80 3,35
2,12 3,40 2,83
1,97 3,50 3,15
1,95 3,50 3,15
1,90 3,75 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Malženic

kurs 3,35 × 100 zł = 294,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,42 2,47
1,52 2,40
2,55 1,43
1,58 2,10
1,50 2,35
1,50 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,24 1,73 1,20
1,30 1,70 1,26
1,23 1,66 1,20
1,35 1,61 1,21
1,28 1,62 1,25
1,28 1,62 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,38 3,90
2,63 2,32 3,35
2,47 2,35 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,30 2,75 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,21 1,44 1,44
1,22 1,31 1,39
1,24 1,42 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,47 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
4,25 1,14 2,32 1,52 1,53 2,30 1,19 3,75 - -
4,50 1,17 2,25 1,56 1,53 2,35 - - - -
4,10 1,15 2,21 1,52 1,49 2,29 1,19 3,75 - -
4,05 1,16 2,17 1,54 1,48 2,30 - - - -
4,60 1,15 2,35 1,52 1,55 2,25 1,22 3,75 1,08 6,20
- - 2,22 1,54 1,51 2,29 - - - -
- - 2,32 1,50 1,50 2,32 1,20 3,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,40. To o 6,2% więcej niż najniższy kurs 2,26 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,52 2,37
1,52 2,40
1,52 2,26
1,48 2,32
1,50 2,40
1,49 2,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,20 4,30 5,10 3,80 13,00 6,50
3,30 4,10 5,10 4,00 16,00 6,75
3,20 3,95 4,90 3,85 15,00 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Žiliny II i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,70 2,40 5,30 2,60 3,05 4,00 2,47 5,90
- - 5,75 2,65 3,30 4,90 - -
9,40 1,99 5,20 2,39 2,80 3,85 2,23 6,00
- - 5,60 2,60 3,20 4,70 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 4,15 5,25 7,90 5,25 7,90 3,90 22,00
- - 5,10 8,90 4,90 8,75 - -
16,00 4,20 5,20 9,40 5,20 9,40 3,70 40,00
- - 4,90 8,60 4,70 8,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Malženic i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,50 7,70 4,60 4,70 7,30 4,10 10,00
- - 8,60 4,40 4,25 7,10 - -
13,00 3,75 8,40 4,60 4,60 8,40 3,85 13,00
- - 8,20 4,20 4,10 6,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Žilina II - Malženice dostępnych jest 225 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 79,6% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,55 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,42 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Žilina II - Malženice ma eToto, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.