OBOS-ligaen
Norwegia (piłka nożna)
OBOS-ligaen (Norwegia) - wyniki
Wyniki wszystkich meczów 2. Norwegia w sezonie 2026 z podziałem na kolejki, wraz z bramkami i szczegółami spotkań.
| 25. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
11 Paź Koniec
|
Raufoss
(16.) 1
Moss FK
(11.) 2
|
0
1
|
|
|
11 Paź Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 2
Bryne
(6.) 1
|
1
1
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Lyn
(10.) 1
Strømsgodset
(3.) 5
|
0
3
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Egersund
(8.) 3
Hodd
(7.) 1
|
2
0
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 6
Ranheim
(9.) 2
|
2
2
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Asane
(15.) 2
Sogndal
(14.) 1
|
0
0
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Stabaek
(4.) 2
Strommen
(12.) 2
|
1
1
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
Haugesund
(2.) 1
|
0
1
|
|
Podsumowanie 25. kolejki
- Liczba bramek: 33
- Średnia goli na mecz: 4,13
- Gole w drugiej połowie: 18 z 33 55%
- Gole gospodarzy do gości: 18 : 15
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 2 / 2
- Wygrane wyżej notowanych: 4 z 6 67% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 0 z 8 0%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 8 z 8 100%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 4 25%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%
| 24. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
05 Paź Koniec
|
Moss FK
(11.) 0
Kongsvinger
(1.) 2
|
0
1
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Bryne
(6.) 1
Lyn
(10.) 0
|
1
0
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Hodd
(7.) 2
ODD Ballklubb
(5.) 3
|
1
2
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Haugesund
(2.) 2
Stabaek
(4.) 0
|
0
0
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 1
Asane
(15.) 0
|
0
0
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Strommen
(12.) 3
Sandnes ULF
(13.) 3
|
2
2
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Ranheim
(9.) 5
Egersund
(8.) 0
|
3
0
|
|
Podsumowanie 24. kolejki
- Liczba bramek: 22
- Średnia goli na mecz: 3,14
- Gole w drugiej połowie: 10 z 22 45%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 8
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 2
- Wygrane wyżej notowanych: 5 z 6 83% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 5 z 7 71%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 7 43% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 7 29%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 4 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 7 57%
| 23. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
20 Wrz Koniec
|
Raufoss
(16.) 0
Strømsgodset
(3.) 2
|
0
1
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Haugesund
(2.) 4
Strommen
(12.) 2
|
2
2
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Stabaek
(4.) 2
Sogndal
(14.) 1
|
1
0
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Lyn
(10.) 1
Ranheim
(9.) 4
|
0
1
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
Moss FK
(11.) 2
|
1
0
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 5
Hodd
(7.) 1
|
2
1
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 5
Egersund
(8.) 1
|
2
1
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Asane
(15.) 0
Bryne
(6.) 4
|
0
3
|
|
Podsumowanie 23. kolejki
- Liczba bramek: 35
- Średnia goli na mecz: 4,38
- Gole w drugiej połowie: 18 z 35 51%
- Gole gospodarzy do gości: 18 : 17
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 0 / 4
- Wygrane wyżej notowanych: 8 z 8 100% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 7 14%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 8 25%
| 22. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ranheim
(9.) 2
Asane
(15.) 2
|
0
2
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Hodd
(7.) 0
Lyn
(10.) 2
|
0
0
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Raufoss
(16.) 2
ODD Ballklubb
(5.) 1
|
1
0
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Haugesund
(2.) 4
|
1
2
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Sogndal
(14.) 1
Strommen
(12.) 1
|
0
0
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Egersund
(8.) 1
Kongsvinger
(1.) 1
|
1
0
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 4
Sandnes ULF
(13.) 1
|
3
1
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Bryne
(6.) 2
Stabaek
(4.) 0
|
2
0
|
|
Podsumowanie 22. kolejki
- Liczba bramek: 25
- Średnia goli na mecz: 3,13
- Gole w drugiej połowie: 12 z 25 48%
- Gole gospodarzy do gości: 13 : 12
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 3 / 2
- Wygrane wyżej notowanych: 2 z 5 40% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 8 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 6 33%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 21. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
06 Wrz Koniec
|
Lyn
(10.) 1
Egersund
(8.) 1
|
0
1
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Stabaek
(4.) 2
Moss FK
(11.) 3
|
2
2
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Asane
(15.) 2
Hodd
(7.) 2
|
1
0
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 9
Raufoss
(16.) 1
|
3
0
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 1
Strømsgodset
(3.) 1
|
0
1
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Strommen
(12.) 2
Bryne
(6.) 0
|
0
0
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Haugesund
(2.) 2
Sogndal
(14.) 0
|
1
0
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
Ranheim
(9.) 1
|
1
0
|
|
Podsumowanie 21. kolejki
- Liczba bramek: 29
- Średnia goli na mecz: 3,63
- Gole w drugiej połowie: 17 z 29 59%
- Gole gospodarzy do gości: 20 : 9
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 4 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 2 z 4 50% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 3 z 8 38% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 4 z 6 67%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%
| 20. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
30 Sie Koniec
|
Ranheim
(9.) 3
ODD Ballklubb
(5.) 5
|
2
4
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 4
Lyn
(10.) 4
|
2
2
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Sogndal
(14.) 2
Strømsgodset
(3.) 3
|
1
2
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Bryne
(6.) 0
Haugesund
(2.) 2
|
0
0
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Hodd
(7.) 2
Stabaek
(4.) 1
|
0
0
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Strommen
(12.) 2
|
0
2
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Egersund
(8.) 2
Asane
(15.) 2
|
1
1
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Raufoss
(16.) 0
Sandnes ULF
(13.) 3
|
0
1
|
|
Podsumowanie 20. kolejki
- Liczba bramek: 36
- Średnia goli na mecz: 4,50
- Gole w drugiej połowie: 18 z 36 50%
- Gole gospodarzy do gości: 14 : 22
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 2 / 5
- Wygrane wyżej notowanych: 4 z 6 67% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 4 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%
| 19. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
26 Sie Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 0
Kongsvinger
(1.) 1
|
0
1
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 3
Hodd
(7.) 1
|
0
0
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Stabaek
(4.) 4
Ranheim
(9.) 2
|
2
2
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Haugesund
(2.) 3
Egersund
(8.) 0
|
3
0
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Asane
(15.) 1
Lyn
(10.) 2
|
0
2
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Moss FK
(11.) 2
Sogndal
(14.) 2
|
1
1
|
|
|
26 Sie Koniec
|
Strommen
(12.) 3
Raufoss
(16.) 1
|
2
0
|
|
|
22 Sie Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 0
Bryne
(6.) 1
|
0
0
|
|
Podsumowanie 19. kolejki
- Liczba bramek: 26
- Średnia goli na mecz: 3,25
- Gole w drugiej połowie: 12 z 26 46%
- Gole gospodarzy do gości: 16 : 10
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 7 z 7 100% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 3 z 8 38%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 6 z 8 75% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 8 63%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 4 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 18. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
16 Sie Koniec
|
Egersund
(8.) 0
Stabaek
(4.) 4
|
0
1
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Raufoss
(16.) 1
Asane
(15.) 2
|
1
1
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 3
Haugesund
(2.) 2
|
1
0
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Sogndal
(14.) 2
Sandnes ULF
(13.) 0
|
1
0
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Hodd
(7.) 4
Strommen
(12.) 3
|
3
1
|
|
|
15 Sie Koniec
|
Ranheim
(9.) 1
Strømsgodset
(3.) 3
|
0
1
|
|
|
15 Sie Koniec
|
Bryne
(6.) 2
Moss FK
(11.) 1
|
0
0
|
|
|
15 Sie Koniec
|
Lyn
(10.) 5
ODD Ballklubb
(5.) 1
|
4
0
|
|
Podsumowanie 18. kolejki
- Liczba bramek: 34
- Średnia goli na mecz: 4,25
- Gole w drugiej połowie: 20 z 34 59%
- Gole gospodarzy do gości: 18 : 16
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 0 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 8 75% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 6 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 17. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
10 Sie Koniec
|
Moss FK
(11.) 3
ODD Ballklubb
(5.) 3
|
0
2
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Strommen
(12.) 1
Ranheim
(9.) 4
|
0
3
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Sogndal
(14.) 0
Bryne
(6.) 2
|
0
1
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Haugesund
(2.) 7
Raufoss
(16.) 2
|
4
1
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Asane
(15.) 1
Kongsvinger
(1.) 2
|
0
0
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 0
Egersund
(8.) 2
|
0
1
|
|
|
09 Sie Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 3
Hodd
(7.) 4
|
1
0
|
|
|
08 Sie Koniec
|
Stabaek
(4.) 4
Lyn
(10.) 3
|
1
2
|
|
Podsumowanie 17. kolejki
- Liczba bramek: 41
- Średnia goli na mecz: 5,13
- Gole w drugiej połowie: 25 z 41 61%
- Gole gospodarzy do gości: 19 : 22
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 1 / 5
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 7 86% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 6 z 8 75% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 3 z 7 43%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 16. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
03 Sie Koniec
|
Ranheim
(9.) 3
Haugesund
(2.) 4
|
1
2
|
|
|
02 Sie Koniec
|
Raufoss
(16.) 0
Stabaek
(4.) 2
|
0
0
|
|
|
02 Sie Koniec
|
Egersund
(8.) 2
Sandnes ULF
(13.) 0
|
0
0
|
|
|
02 Sie Koniec
|
Hodd
(7.) 2
Moss FK
(11.) 1
|
2
1
|
|
|
02 Sie Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 4
Asane
(15.) 1
|
4
1
|
|
|
02 Sie Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 1
Strommen
(12.) 3
|
0
0
|
|
|
02 Sie Koniec
|
Lyn
(10.) 3
Sogndal
(14.) 2
|
3
0
|
|
|
01 Sie Koniec
|
Bryne
(6.) 0
Strømsgodset
(3.) 2
|
0
0
|
|
Podsumowanie 16. kolejki
- Liczba bramek: 30
- Średnia goli na mecz: 3,75
- Gole w drugiej połowie: 16 z 30 53%
- Gole gospodarzy do gości: 15 : 15
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 0 / 4
- Wygrane wyżej notowanych: 7 z 8 88% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 3 z 8 38%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 8 63%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 4 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 8 38%
| 15. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
27 Lip Koniec
|
Stabaek
(4.) 6
Hodd
(7.) 0
|
3
0
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Sogndal
(14.) 3
Ranheim
(9.) 2
|
1
0
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Strommen
(12.) 0
ODD Ballklubb
(5.) 0
|
0
0
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
Kongsvinger
(1.) 6
|
0
3
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Asane
(15.) 3
Egersund
(8.) 3
|
2
0
|
|
|
26 Lip Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Raufoss
(16.) 2
|
1
1
|
|
|
25 Lip Koniec
|
Haugesund
(2.) 1
Bryne
(6.) 2
|
1
0
|
|
|
25 Lip Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 1
Lyn
(10.) 1
|
0
0
|
|
Podsumowanie 15. kolejki
- Liczba bramek: 32
- Średnia goli na mecz: 4,00
- Gole w drugiej połowie: 20 z 32 63%
- Gole gospodarzy do gości: 16 : 16
- Gospodarze, remisy, goście: 2 / 3 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 2 z 5 40% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 6 z 8 75% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 5 40%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 6 z 8 75%
| 14. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
05 Lip Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 1
Haugesund
(2.) 3
|
0
1
|
|
|
04 Lip Koniec
|
Bryne
(6.) 1
Sandnes ULF
(13.) 1
|
0
0
|
|
|
04 Lip Koniec
|
Hodd
(7.) 4
Strømsgodset
(3.) 3
|
3
2
|
|
|
04 Lip Koniec
|
Egersund
(8.) 3
Moss FK
(11.) 0
|
2
0
|
|
|
03 Lip Koniec
|
Ranheim
(9.) 2
Stabaek
(4.) 5
|
0
2
|
|
|
03 Lip Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 5
Sogndal
(14.) 1
|
4
1
|
|
|
03 Lip Koniec
|
Raufoss
(16.) 1
Strommen
(12.) 0
|
0
0
|
|
|
02 Lip Koniec
|
Lyn
(10.) 6
Asane
(15.) 2
|
5
0
|
|
Podsumowanie 14. kolejki
- Liczba bramek: 38
- Średnia goli na mecz: 4,75
- Gole w drugiej połowie: 18 z 38 47%
- Gole gospodarzy do gości: 23 : 15
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 1 / 2
- Wygrane wyżej notowanych: 5 z 7 71% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 6 z 8 75% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 6 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 3 z 8 38%
| 13. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
27 Cze Koniec
|
Sogndal
(14.) 4
Egersund
(8.) 2
|
3
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 2
ODD Ballklubb
(5.) 2
|
1
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Strommen
(12.) 3
Moss FK
(11.) 2
|
2
1
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Asane
(15.) 3
Ranheim
(9.) 0
|
0
0
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Stabaek
(4.) 2
Bryne
(6.) 0
|
2
0
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Haugesund
(2.) 4
Kongsvinger
(1.) 2
|
3
2
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 3
Raufoss
(16.) 0
|
0
0
|
|
|
27 Cze Koniec
|
Lyn
(10.) 1
Hodd
(7.) 4
|
1
2
|
|
Podsumowanie 13. kolejki
- Liczba bramek: 34
- Średnia goli na mecz: 4,25
- Gole w drugiej połowie: 15 z 34 44%
- Gole gospodarzy do gości: 22 : 12
- Gospodarze, remisy, goście: 6 / 1 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 3 z 7 43% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 3 z 8 38%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 8 63%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 5 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 8 25%
| 12. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
21 Cze Koniec
|
Strommen
(12.) 1
Stabaek
(4.) 0
|
0
0
|
|
|
21 Cze Koniec
|
Raufoss
(16.) 3
Sogndal
(14.) 1
|
2
1
|
|
|
21 Cze Koniec
|
Bryne
(6.) 1
Asane
(15.) 0
|
1
0
|
|
|
21 Cze Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 4
Strømsgodset
(3.) 4
|
1
2
|
|
|
21 Cze Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 0
Hodd
(7.) 0
|
0
0
|
|
|
21 Cze Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Sandnes ULF
(13.) 4
|
0
1
|
|
|
21 Cze Koniec
|
Egersund
(8.) 5
Haugesund
(2.) 2
|
3
1
|
|
|
19 Cze Koniec
|
Ranheim
(9.) 3
Lyn
(10.) 2
|
1
1
|
|
Podsumowanie 12. kolejki
- Liczba bramek: 31
- Średnia goli na mecz: 3,88
- Gole w drugiej połowie: 17 z 31 55%
- Gole gospodarzy do gości: 18 : 13
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 2 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 2 z 6 33% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 3 z 8 38%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 8 63%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 5 20%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%
| 11. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
14 Cze Koniec
|
Asane
(15.) 2
ODD Ballklubb
(5.) 1
|
1
1
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 2
Strommen
(12.) 0
|
0
0
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 6
Raufoss
(16.) 1
|
2
1
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Haugesund
(2.) 4
Ranheim
(9.) 1
|
2
1
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Lyn
(10.) 0
Bryne
(6.) 3
|
0
0
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Sogndal
(14.) 2
Moss FK
(11.) 4
|
2
3
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Hodd
(7.) 1
Kongsvinger
(1.) 2
|
1
0
|
|
|
14 Cze Koniec
|
Stabaek
(4.) 3
Egersund
(8.) 1
|
0
0
|
|
Podsumowanie 11. kolejki
- Liczba bramek: 33
- Średnia goli na mecz: 4,13
- Gole w drugiej połowie: 19 z 33 58%
- Gole gospodarzy do gości: 20 : 13
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 0 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 8 75% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 4 25%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 8 25%
| 1. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
07 Cze Koniec
|
Ranheim
(9.) 2
Strommen
(12.) 2
|
1
1
|
|
| 10. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
31 Maj Koniec
|
Ranheim
(9.) 5
Sandnes ULF
(13.) 1
|
3
0
|
|
|
31 Maj Koniec
|
Bryne
(6.) 1
Hodd
(7.) 0
|
0
0
|
|
|
31 Maj Koniec
|
Strommen
(12.) 2
Sogndal
(14.) 3
|
0
1
|
|
|
31 Maj Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 3
Asane
(15.) 1
|
0
1
|
|
|
31 Maj Koniec
|
Egersund
(8.) 0
Strømsgodset
(3.) 5
|
0
2
|
|
|
31 Maj Koniec
|
Raufoss
(16.) 3
Haugesund
(2.) 4
|
0
4
|
|
|
30 Maj Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 3
Lyn
(10.) 0
|
1
0
|
|
|
30 Maj Koniec
|
Moss FK
(11.) 2
Stabaek
(4.) 2
|
2
1
|
|
Podsumowanie 10. kolejki
- Liczba bramek: 35
- Średnia goli na mecz: 4,38
- Gole w drugiej połowie: 20 z 35 57%
- Gole gospodarzy do gości: 19 : 16
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 7 86% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 3 z 8 38%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 5 z 8 63%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 7 29%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 9. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
25 Maj Koniec
|
Asane
(15.) 3
Raufoss
(16.) 0
|
0
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 2
Sogndal
(14.) 0
|
1
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Haugesund
(2.) 3
Moss FK
(11.) 1
|
0
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Stabaek
(4.) 2
Kongsvinger
(1.) 0
|
1
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 3
Ranheim
(9.) 1
|
2
1
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Lyn
(10.) 1
Strommen
(12.) 0
|
1
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Hodd
(7.) 3
Egersund
(8.) 1
|
2
0
|
|
|
25 Maj Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 1
Bryne
(6.) 0
|
0
0
|
|
Podsumowanie 9. kolejki
- Liczba bramek: 21
- Średnia goli na mecz: 2,63
- Gole w drugiej połowie: 13 z 21 62%
- Gole gospodarzy do gości: 18 : 3
- Gospodarze, remisy, goście: 8 / 0 / 0
- Wygrane wyżej notowanych: 7 z 8 88% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 5 z 8 63%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 8 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 3 z 8 38%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 5 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 8 25%
| 8. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
20 Maj Koniec
|
Sogndal
(14.) 2
Stabaek
(4.) 2
|
2
1
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Ranheim
(9.) 3
Hodd
(7.) 2
|
0
1
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Egersund
(8.) 0
Lyn
(10.) 0
|
0
0
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Asane
(15.) 2
Sandnes ULF
(13.) 0
|
1
0
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 4
ODD Ballklubb
(5.) 2
|
0
1
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Raufoss
(16.) 3
Bryne
(6.) 0
|
1
0
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Strommen
(12.) 0
Haugesund
(2.) 7
|
0
3
|
|
|
20 Maj Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Strømsgodset
(3.) 1
|
1
0
|
|
Podsumowanie 8. kolejki
- Liczba bramek: 29
- Średnia goli na mecz: 3,63
- Gole w drugiej połowie: 18 z 29 62%
- Gole gospodarzy do gości: 15 : 14
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 3 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 2 z 5 40% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 4 z 8 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 8 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 4 z 7 57%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 7. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
16 Maj Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 2
Moss FK
(11.) 3
|
2
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Bryne
(6.) 4
Strommen
(12.) 2
|
2
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Hodd
(7.) 2
Sogndal
(14.) 2
|
2
0
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Haugesund
(2.) 1
Asane
(15.) 1
|
1
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Lyn
(10.) 0
Kongsvinger
(1.) 3
|
0
2
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 5
Ranheim
(9.) 4
|
0
1
|
|
|
16 Maj Koniec
|
Stabaek
(4.) 1
Raufoss
(16.) 2
|
0
2
|
|
|
15 Maj Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 4
Egersund
(8.) 2
|
2
0
|
|
Podsumowanie 7. kolejki
- Liczba bramek: 38
- Średnia goli na mecz: 4,75
- Gole w drugiej połowie: 21 z 38 55%
- Gole gospodarzy do gości: 19 : 19
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 2 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 3 z 6 50% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 1 z 8 13%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 7 z 8 88%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 3 z 7 43%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%
| 6. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
11 Maj Koniec
|
Egersund
(8.) 0
ODD Ballklubb
(5.) 1
|
0
0
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Raufoss
(16.) 0
Lyn
(10.) 1
|
0
0
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Moss FK
(11.) 2
Bryne
(6.) 3
|
0
3
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Strommen
(12.) 1
Hodd
(7.) 2
|
0
0
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Sogndal
(14.) 5
Haugesund
(2.) 1
|
2
0
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Asane
(15.) 0
Strømsgodset
(3.) 3
|
0
0
|
|
|
10 Maj Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 0
Stabaek
(4.) 1
|
0
1
|
|
|
08 Maj Koniec
|
Ranheim
(9.) 1
Kongsvinger
(1.) 1
|
1
1
|
|
Podsumowanie 6. kolejki
- Liczba bramek: 22
- Średnia goli na mecz: 2,75
- Gole w drugiej połowie: 14 z 22 64%
- Gole gospodarzy do gości: 9 : 13
- Gospodarze, remisy, goście: 1 / 1 / 6
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 7 86% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 4 z 8 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 4 z 8 50% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 8 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 3 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 6 z 8 75%
| 1. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
06 Maj Koniec
|
Egersund
(8.) 2
Raufoss
(16.) 1
|
2
0
|
|
| 5. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
01 Maj Koniec
|
Ranheim
(9.) 4
Moss FK
(11.) 0
|
2
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 2
Egersund
(8.) 1
|
1
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Bryne
(6.) 3
Sogndal
(14.) 3
|
1
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Hodd
(7.) 1
Asane
(15.) 0
|
0
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Haugesund
(2.) 2
Sandnes ULF
(13.) 0
|
1
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Lyn
(10.) 0
Stabaek
(4.) 4
|
0
3
|
|
|
01 Maj Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 3
Strommen
(12.) 0
|
1
0
|
|
|
01 Maj Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 1
Raufoss
(16.) 0
|
1
0
|
|
Podsumowanie 5. kolejki
- Liczba bramek: 24
- Średnia goli na mecz: 3,00
- Gole w drugiej połowie: 14 z 24 58%
- Gole gospodarzy do gości: 16 : 8
- Gospodarze, remisy, goście: 6 / 1 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 7 z 7 100% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 6 z 8 75%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 2 z 8 25%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 7 14%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 4. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
27 Kwi Koniec
|
Egersund
(8.) 3
Ranheim
(9.) 0
|
2
0
|
|
|
26 Kwi Koniec
|
Stabaek
(4.) 3
Haugesund
(2.) 2
|
1
1
|
|
|
26 Kwi Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
Strømsgodset
(3.) 1
|
0
0
|
|
|
26 Kwi Koniec
|
Raufoss
(16.) 1
Hodd
(7.) 1
|
1
1
|
|
|
26 Kwi Koniec
|
Moss FK
(11.) 2
Lyn
(10.) 1
|
0
0
|
|
|
25 Kwi Koniec
|
Bryne
(6.) 1
ODD Ballklubb
(5.) 2
|
1
0
|
|
|
25 Kwi Koniec
|
Strommen
(12.) 2
Kongsvinger
(1.) 2
|
0
1
|
|
|
25 Kwi Koniec
|
Sogndal
(14.) 2
Asane
(15.) 0
|
1
0
|
|
Podsumowanie 4. kolejki
- Liczba bramek: 24
- Średnia goli na mecz: 3,00
- Gole w drugiej połowie: 15 z 24 63%
- Gole gospodarzy do gości: 15 : 9
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 3 / 1
- Wygrane wyżej notowanych: 3 z 5 60% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 2 z 4 50%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 6 z 8 75%
| 3. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
20 Kwi Koniec
|
Lyn
(10.) 0
Sandnes ULF
(13.) 2
|
0
0
|
|
|
19 Kwi Koniec
|
Egersund
(8.) 1
Bryne
(6.) 0
|
1
0
|
|
|
19 Kwi Koniec
|
Asane
(15.) 4
Strommen
(12.) 5
|
1
2
|
|
|
19 Kwi Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 2
Stabaek
(4.) 2
|
1
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 2
Moss FK
(11.) 1
|
0
0
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Hodd
(7.) 0
Haugesund
(2.) 2
|
0
1
|
|
|
18 Kwi Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 3
Sogndal
(14.) 0
|
0
0
|
|
|
17 Kwi Koniec
|
Ranheim
(9.) 5
Raufoss
(16.) 1
|
2
0
|
|
Podsumowanie 3. kolejki
- Liczba bramek: 30
- Średnia goli na mecz: 3,75
- Gole w drugiej połowie: 22 z 30 73%
- Gole gospodarzy do gości: 17 : 13
- Gospodarze, remisy, goście: 4 / 1 / 3
- Wygrane wyżej notowanych: 5 z 7 71% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 4 z 8 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 5 z 8 63% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 8 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 5 20%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 4 z 8 50%
| 2. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
13 Kwi Koniec
|
Raufoss
(16.) 1
Kongsvinger
(1.) 3
|
1
2
|
|
|
12 Kwi Koniec
|
Bryne
(6.) 2
Ranheim
(9.) 3
|
0
2
|
|
|
12 Kwi Koniec
|
Moss FK
(11.) 1
Hodd
(7.) 0
|
1
0
|
|
|
12 Kwi Koniec
|
Stabaek
(4.) 4
Asane
(15.) 0
|
3
0
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
Strommen
(12.) 0
Egersund
(8.) 3
|
0
2
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
Haugesund
(2.) 4
Strømsgodset
(3.) 2
|
0
0
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
Sandnes ULF
(13.) 1
ODD Ballklubb
(5.) 3
|
1
1
|
|
|
11 Kwi Koniec
|
Sogndal
(14.) 0
Lyn
(10.) 3
|
0
3
|
|
Podsumowanie 2. kolejki
- Liczba bramek: 30
- Średnia goli na mecz: 3,75
- Gole w drugiej połowie: 14 z 30 47%
- Gole gospodarzy do gości: 13 : 17
- Gospodarze, remisy, goście: 3 / 0 / 5
- Wygrane wyżej notowanych: 6 z 8 75% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 4 z 8 50%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 7 z 8 88% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 4 z 8 50%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 0 z 6 0%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 2 z 8 25%
| 1. kolejka | |||
|---|---|---|---|
| Data | Mecz | HT | |
|
07 Kwi Koniec
|
Kongsvinger
(1.) 3
Bryne
(6.) 0
|
1
0
|
|
|
07 Kwi Koniec
|
Hodd
(7.) 2
Sandnes ULF
(13.) 1
|
1
0
|
|
|
06 Kwi Koniec
|
ODD Ballklubb
(5.) 4
Sogndal
(14.) 0
|
2
0
|
|
|
06 Kwi Koniec
|
Asane
(15.) 2
Moss FK
(11.) 3
|
1
0
|
|
|
06 Kwi Koniec
|
Lyn
(10.) 2
Haugesund
(2.) 4
|
1
2
|
|
|
05 Kwi Koniec
|
Strømsgodset
(3.) 2
Stabaek
(4.) 1
|
0
0
|
|
Podsumowanie 1. kolejki
- Liczba bramek: 31
- Średnia goli na mecz: 3,88
- Gole w drugiej połowie: 19 z 31 61%
- Gole gospodarzy do gości: 19 : 12
- Gospodarze, remisy, goście: 5 / 1 / 2
- Wygrane wyżej notowanych: 7 z 7 100% zgodnie z układem tabeli
- Mecze z czystym kontem: 2 z 8 25%
- Mecze z co najmniej trzema golami: 8 z 8 100% powyżej 2,5 bramki
- Obie drużyny strzeliły: 6 z 8 75%
- Nieutrzymane prowadzenie z przerwy: 1 z 6 17%
- Mecze rozstrzygnięte najwyżej jednym golem: 5 z 8 63%