Primera B
Chile (piłka nożna)

Primera B (Chile) - statystyki

Statystyki drużyn Primera B (Chile) w sezonie 2026.

Bilans meczów u siebie

Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach domowych
# Drużyna Pkt/m Bilans Gole
Cobreloa 2,46 10-2-1 30:9
San Luis 2,21 9-4-1 29:14
Antofagasta 2,00 8-4-2 26:9
Copiapó 1,93 8-3-3 24:17
S. Wanderers 1,86 7-5-2 29:18
Magallanes 1,85 7-3-3 24:19
Union Espanola 1,85 7-3-3 19:14
Recoleta 1,71 7-3-4 21:20
San Marcos 1,69 6-4-3 16:9
Puerto Montt 1,57 7-1-6 17:16
Iquique 1,50 5-6-3 18:9
Curico Unido 1,46 5-4-4 14:14
Temuco 1,36 5-4-5 25:20
San Felipe 1,08 3-5-5 8:12
Santa Cruz 0,77 1-7-5 15:21
Rangers Talca 0,71 2-4-8 14:20

Bilans meczów na wyjeździe

Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach wyjazdowych
# Drużyna Pkt/m Bilans Gole
Magallanes 1,57 6-4-4 20:20
S. Wanderers 1,50 6-3-5 17:13
San Luis 1,46 5-4-4 13:15
Recoleta 1,31 4-5-4 18:16
Antofagasta 1,23 4-4-5 21:17
Temuco 1,23 4-4-5 17:17
San Marcos 1,21 4-5-5 17:18
Cobreloa 1,14 3-7-4 15:20
Copiapó 1,00 3-4-6 18:23
Iquique 1,00 3-4-6 18:21
Puerto Montt 0,92 3-3-7 9:19
Union Espanola 0,86 3-3-8 13:21
Santa Cruz 0,86 3-3-8 13:21
Curico Unido 0,79 2-5-7 10:26
Rangers Talca 0,79 3-2-9 14:26
San Felipe 0,57 2-2-10 8:36

Mecze bez porażki i bez zwycięstwa

Podwójna szansa
# Drużyna 1X X2 12
San Luis 22 13 19
Cobreloa 22 14 18
S. Wanderers 21 15 20
Magallanes 20 14 20
Antofagasta 20 15 19
Recoleta 19 16 19
San Marcos 19 17 18
Copiapó 18 16 20
Iquique 18 19 17
Temuco 17 18 19
Union Espanola 16 17 21
Curico Unido 16 20 18
Puerto Montt 14 17 23
Santa Cruz 14 23 17
San Felipe 12 22 20
Rangers Talca 11 23 22

Forma – ostatnie 5 meczów

Punkty, bilans i gole z ostatnich 5 kolejek
# Drużyna Pkt Bilans Gole Pkt/m
San Luis 15 5-0-0 10:3 3,00
Magallanes 11 3-2-0 6:2 2,20
Recoleta 10 3-1-1 7:5 2,00
Copiapó 10 3-1-1 11:5 2,00
San Marcos 9 3-0-2 8:7 1,80
Iquique 9 3-0-2 5:3 1,80
Cobreloa 7 2-1-2 5:6 1,40
Antofagasta 7 2-1-2 7:4 1,40
Temuco 7 2-1-2 6:4 1,40
Curico Unido 6 2-0-3 4:8 1,20
Rangers Talca 6 2-0-3 8:9 1,20
Santa Cruz 5 1-2-2 4:5 1,00
S. Wanderers 3 1-0-4 6:9 0,60
Puerto Montt 3 1-0-4 3:8 0,60
Union Espanola 2 0-2-3 3:7 0,40
San Felipe 1 0-1-4 1:11 0,20
Najbliższy hitowy mecz
Magallanes San Luis
17.10.2026·17:30
Kursy bukmacherskie

Forma – ostatnie 10 meczów

Punkty, bilans i gole z ostatnich 10 kolejek
# Drużyna Pkt Bilans Gole Pkt/m
San Luis 23 7-2-1 15:6 2,30
Magallanes 21 6-3-1 17:11 2,10
Recoleta 19 5-4-1 14:9 1,90
Antofagasta 18 5-3-2 18:6 1,80
Iquique 17 5-2-3 15:6 1,70
Cobreloa 15 4-3-3 11:10 1,50
Rangers Talca 15 5-0-5 16:17 1,50
S. Wanderers 14 4-2-4 11:11 1,40
Copiapó 14 4-2-4 17:16 1,40
Temuco 12 3-3-4 15:14 1,20
Union Espanola 11 3-2-5 7:12 1,10
Curico Unido 11 3-2-5 7:14 1,10
San Marcos 10 3-1-6 11:15 1,00
Santa Cruz 10 2-4-4 6:9 1,00
San Felipe 6 1-3-6 2:14 0,60
Puerto Montt 5 1-2-7 5:17 0,50

Wygrane mecze – różnica goli

Ile meczów wygranych 1, 2 lub 3+ golami
# Drużyna 1 golem 2 golami 3+
Magallanes 12 1 0
San Luis 9 3 2
Union Espanola 7 3 0
Recoleta 6 5 0
Curico Unido 6 1 0
S. Wanderers 5 5 3
San Marcos 5 3 2
Temuco 5 1 3
Puerto Montt 5 5 0
Cobreloa 4 7 2
Copiapó 4 3 4
Iquique 4 1 3
Rangers Talca 4 0 1
Santa Cruz 3 1 0
San Felipe 3 2 0
Antofagasta 2 5 5

Przegrane mecze – różnica goli

Ile meczów przegranych 1, 2 lub 3+ golami
# Drużyna 1 golem 2 golami 3+
Rangers Talca 9 7 1
Union Espanola 7 3 1
Temuco 7 2 1
Iquique 7 1 1
Santa Cruz 7 6 0
San Marcos 6 1 1
Puerto Montt 6 4 3
S. Wanderers 5 1 1
Magallanes 5 2 0
Antofagasta 5 2 0
Recoleta 5 2 1
Curico Unido 4 3 4
San Felipe 4 5 6
Cobreloa 3 1 1
Copiapó 3 2 4
San Luis 1 4 0

Najczęstsze dokładne wyniki

Najczęstszy wynik wygranej, remisu i porażki (liczba meczów)
# Drużyna Zwycięstwo Remis Porażka
Recoleta 2:1 (5) 0:0 (4) 1:2 (2)
San Luis 2:1 (4) 1:1 (6) 1:3 (3)
Cobreloa 2:0 (4) 1:1 (4) 1:2 (2)
Magallanes 3:2 (4) 1:1 (3) 0:2 (2)
Union Espanola 2:1 (4) 1:1 (4) 1:2 (4)
Puerto Montt 2:0 (4) 1:1 (2) 0:2 (3)
S. Wanderers 2:0 (3) 2:2 (3) 1:2 (3)
Antofagasta 2:0 (3) 1:1 (3) 1:2 (3)
San Marcos 2:0 (3) 1:1 (6) 1:2 (3)
Curico Unido 2:1 (3) 0:0 (4) 1:2 (3)
Copiapó 4:1 (2) 1:1 (5) 0:4 (2)
Temuco 2:1 (2) 1:1 (6) 0:1 (6)
Iquique 4:0 (2) 1:1 (7) 1:2 (3)
Santa Cruz 1:0 (2) 1:1 (4) 0:2 (3)
San Felipe 1:0 (2) 0:0 (4) 0:2 (5)
Rangers Talca 2:1 (2) 1:1 (4) 0:2 (5)

Najwyższe wyniki

Najwyższe zwycięstwo, remis i porażka w sezonie
# Drużyna Z R P
San Luis 4:0 2:2 1:3
Cobreloa 5:1 2:2 1:5
S. Wanderers 5:1 2:2 0:3
Magallanes 2:0 2:2 0:2
Antofagasta 5:1 3:3 0:2
Recoleta 4:2 2:2 1:5
Copiapó 4:0 2:2 0:4
San Marcos 3:0 2:2 0:3
Union Espanola 2:0 2:2 0:3
Temuco 5:0 3:3 1:4
Iquique 5:0 2:2 0:4
Puerto Montt 3:1 1:1 0:4
Curico Unido 2:0 2:2 1:5
Santa Cruz 4:2 2:2 2:4
San Felipe 3:1 2:2 0:5
Rangers Talca 4:0 1:1 1:4

Bilans meczów z czołówką (1.–6.)

Punkty na mecz i bilans Z-R-P z czołówką tabeli
# Drużyna Pkt/m Bilans Mecze
S. Wanderers 1,70 5-2-3 10
Puerto Montt 1,55 5-2-4 11
Cobreloa 1,44 3-4-2 9
Recoleta 1,38 3-2-3 8
San Luis 1,25 3-1-4 8
San Marcos 1,18 3-4-4 11
Temuco 1,17 3-5-4 12
Magallanes 1,13 2-3-3 8
Antofagasta 1,11 2-4-3 9
Copiapó 1,09 3-3-5 11
Union Espanola 1,00 3-2-6 11
Curico Unido 0,91 2-4-5 11
Iquique 0,60 1-3-6 10
San Felipe 0,50 1-3-8 12
Santa Cruz 0,36 0-4-7 11
Rangers Talca 0,18 0-2-9 11

Bilans meczów z resztą (7.–16.)

Punkty na mecz i bilans Z-R-P z resztą tabeli
# Drużyna Pkt/m Bilans Mecze
San Luis 2,11 11-7-1 19
Magallanes 1,95 11-4-4 19
Cobreloa 1,94 10-5-3 18
Antofagasta 1,89 10-4-4 18
Copiapó 1,75 8-4-4 16
S. Wanderers 1,67 8-6-4 18
Iquique 1,65 7-7-3 17
San Marcos 1,63 7-5-4 16
Recoleta 1,58 8-6-5 19
Union Espanola 1,56 7-4-5 16
Temuco 1,40 6-3-6 15
Curico Unido 1,25 5-5-6 16
Santa Cruz 1,13 4-6-6 16
Rangers Talca 1,12 5-4-8 17
San Felipe 1,07 4-4-7 15
Puerto Montt 1,06 5-2-9 16

Wynik po objęciu prowadzenia

Ile razy drużyna prowadziła i czy dowiozła wygraną
# Drużyna Prow. Utrzym. Roztrw.
S. Wanderers 19 13 6
Magallanes 19 13 6
Cobreloa 17 13 4
Antofagasta 17 12 5
San Luis 16 14 2
San Marcos 16 10 6
Union Espanola 16 10 6
Recoleta 15 11 4
Copiapó 15 11 4
Temuco 15 9 6
Iquique 13 8 5
Puerto Montt 11 10 1
Curico Unido 11 7 4
Santa Cruz 11 4 7
Rangers Talca 9 5 4
San Felipe 7 5 2
Najbliższy hitowy mecz
Magallanes San Luis
17.10.2026·17:30
Kursy bukmacherskie

Wynik po stracie gola

Ile razy drużyna przegrywała i czy odrobiła straty
# Drużyna Przegr. Odrob. Pkt
Rangers Talca 19 2 4
San Felipe 18 3 3
Temuco 16 6 10
Puerto Montt 16 3 5
Curico Unido 16 5 7
Santa Cruz 16 3 3
Magallanes 15 8 20
Copiapó 15 6 10
Union Espanola 15 4 6
San Marcos 14 6 10
Iquique 14 5 7
San Luis 12 7 11
S. Wanderers 12 5 9
Recoleta 12 4 8
Antofagasta 9 2 2
Cobreloa 8 3 5

Wynik do 15. minuty

Stan meczu po pierwszym kwadransie
# Drużyna Z R P
Cobreloa 6 16 5
Recoleta 5 18 4
San Luis 4 20 3
Magallanes 4 21 2
Copiapó 4 20 3
San Marcos 4 23 0
S. Wanderers 3 24 1
Union Espanola 3 22 2
Rangers Talca 3 18 7
Antofagasta 2 22 3
Temuco 2 21 4
Iquique 2 20 5
Puerto Montt 2 22 3
Curico Unido 2 21 4
Santa Cruz 2 24 1
San Felipe 2 22 3

Wynik do 30. minuty

Stan meczu po dwóch kwadransach
# Drużyna Z R P
San Luis 10 13 4
S. Wanderers 9 16 3
Recoleta 9 13 5
Copiapó 8 14 5
Cobreloa 7 14 6
Magallanes 7 14 6
Iquique 6 15 6
Antofagasta 5 17 5
Union Espanola 5 18 4
Temuco 5 17 5
Rangers Talca 5 13 10
San Marcos 4 20 3
Santa Cruz 3 18 6
San Felipe 3 16 8
Puerto Montt 2 19 6
Curico Unido 2 17 8

Wynik do przerwy

Stan meczu po pierwszej połowie
# Drużyna Z R P
S. Wanderers 14 9 5
Copiapó 12 8 7
San Luis 11 7 9
Cobreloa 10 15 2
Antofagasta 10 10 7
San Marcos 9 13 5
Temuco 9 9 9
Iquique 8 13 6
Puerto Montt 8 8 11
Magallanes 7 12 8
Recoleta 6 15 6
Union Espanola 6 13 8
Curico Unido 5 12 10
Santa Cruz 5 12 10
Rangers Talca 5 13 10
San Felipe 2 11 14
Najbliższy hitowy mecz
Magallanes San Luis
17.10.2026·17:30
Kursy bukmacherskie

Wynik do 60. minuty

Stan meczu po godzinie gry
# Drużyna Z R P
S. Wanderers 14 8 6
Cobreloa 13 10 4
Antofagasta 13 8 6
Copiapó 13 5 9
San Luis 12 8 7
Temuco 11 7 9
Recoleta 10 10 7
San Marcos 10 9 8
Magallanes 9 11 7
Iquique 9 10 8
Puerto Montt 8 8 11
Union Espanola 6 12 9
Rangers Talca 6 8 14
Curico Unido 4 12 11
San Felipe 2 10 15
Santa Cruz 1 16 10

Wynik do 60. minuty a końcowy rezultat

Rezultat z 60. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony
# Drużyna Z → Z Z → R/P P → Z/R
San Luis 10 2 3
Cobreloa 10 3 1
S. Wanderers 10 4 2
Antofagasta 10 3 1
Copiapó 10 3 2
Recoleta 9 1 2
Temuco 9 2 2
Puerto Montt 8 0 0
Magallanes 7 2 3
San Marcos 7 3 3
Iquique 7 2 2
Union Espanola 5 1 1
Curico Unido 4 0 3
Rangers Talca 4 2 0
San Felipe 2 0 2
Santa Cruz 1 0 1

Wynik do 75. minuty

Stan meczu po pięciu kwadransach
# Drużyna Z R P
Antofagasta 14 6 7
S. Wanderers 13 9 6
San Luis 12 9 6
Cobreloa 12 9 6
Copiapó 12 5 10
San Marcos 12 6 9
Recoleta 11 9 7
Union Espanola 11 6 10
Temuco 10 5 12
Iquique 10 6 11
Puerto Montt 10 7 10
Magallanes 9 11 7
Rangers Talca 6 8 14
Curico Unido 5 10 12
Santa Cruz 3 13 11
San Felipe 3 9 15

Wynik do 75. minuty a końcowy rezultat

Rezultat z 75. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony
# Drużyna Z → Z Z → R/P P → Z/R
San Luis 12 0 2
Antofagasta 12 2 1
S. Wanderers 10 3 2
Copiapó 10 2 2
Puerto Montt 10 0 0
Cobreloa 9 3 1
Recoleta 9 2 1
Union Espanola 9 2 1
San Marcos 8 4 2
Temuco 8 2 4
Magallanes 7 2 3
Iquique 6 4 3
Curico Unido 4 1 2
Rangers Talca 4 2 1
Santa Cruz 3 0 2
San Felipe 3 0 2