poniedziałek, 27 czerwca 2022
Najnowsze: Świątek bonus 100 zł za wygraną w Wimbledonie

Co oznacza BTTS u bukmachera?

Co znaczy BTTS w zakładach bukmacherskich? Jak obstawiać takie zakłady na kuponach?

Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady BTTS u bukmacherów
  1. BTTS – co oznacza skrót?
  2. Czy BTTS i BTS to jest to samo?
  3. Typ na "obie drużyny strzelą gola" - na czym polega?
  4. Zakłady łączone z BTTS-em - czy warto obstawiać?
  5. Jak i kiedy obstawiać zakłady Both Teams to Score?
 2. Czy warto typować zakłady na BTTS na kuponach?
 3. Typy na "obie drużyny strzelą bramkę" w ofercie bukmacherów
  1. Które buki wystawiają kursy na BTTS?
  2. Gdzie jest najlepsza oferta na "obie drużyny strzelą gola"?
  3. Który bukmacher ma najwyższe kursy na BTTS?
  4. U którego buka warto stawiać kupony z typami na BTS?
 4. Jak postawić kupon z typami BTTS z bonusem?
 5. FAQ: najczęściej zadawane pytania o zakłady BTTS
Co to jest BTTS, jak go obstawiać i u którego bukmachera?
Co to jest BTTS? Zakład na obie drużyny strzelą gola
Przykład
Wyniki dające wygraną
Liverpool vs. Man City - btts
m.in. 1:1, 2:1, 2:2, 3:2 oraz 3:3
Który buk ma najlepszą ofertę na BTTS? STS - obstawiam
Który buk ma na BTTS najlepsze kursy? BETFAN - obstawiam
Typy łączone z BTTS - gdzie stawiać? forBET - obstawiam
Co oznacza BTTS w zakładach bukmacherskich? Jak stawiać BTTS na kuponach online?
BTTS - co to znaczy?

Bukmacherzy robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy. Najczęstszym na to sposobem są promocje na różne wydarzenia, ale też poszerzanie swojej oferty o coraz to ciekawsze selekcje.

Są jednak takie zdarzenia, o które można się było zakładać od niemal samego początku istnienia bukmacherki. Jednym z najpopularniejszych zakładów, obecnie wybieranych przez typerów, jest zakład BTTS. Co oznacza ten skrót? Jakie są zalety futbolowych selekcji na BTS? Gdzie opłaca się grać te zakłady najbardziej? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym poradniku. Zapraszamy do lektury.

Zakłady BTTS u bukmacherów

Z pewnością, jeśli zainteresowałeś się bukmacherką, to przy okazji przyglądałeś się ofercie legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Każdy buk stara się umieścić w niej kilka elementów, które pozwolą mu wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć do siebie większe rzesze obstawiających. Fakt jest jednak taki, że większość oferty zakładów bukmacherskich jest do siebie bardzo zbliżona, czy wręcz taka sama u wszystkich operatorów. Jednym z zakładów, który znajdziemy wszędzie jest zakład BTTS. Co to jest BTTS w zakładach bukmacherskich?

BTTS – co oznacza skrót?

BTTS to skrót od angielskiego "both teams to score", co znaczy "obie drużyny strzelą bramkę". Gdy już rozszyfrujemy skrót, warunek wygranej przy takiej selekcji staje się oczywisty. Grając BTTS nie interesuje nas to, która drużyna ostatecznie wygra spotkanie, a jedynie to, czy piłka wpadnie przynajmniej raz do każdej z bramek.

Czy BTTS i BTS to jest to samo?

Obstawiając zakłady bukmacherskie przez internet i stacjonarnie mogłeś spotkać się nie tylko ze skrótem BTTS, ale także BTS. Czy jest jakaś różnica? Tak naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia, którego skrótu użyjemy. Rozwijają się one nieco inaczej, ale w ostatecznym rozrachunku oznaczają dokładnie to samo. Nie ma więc znaczenia, czy obstawimy gdzieś BTS, czy BTTS, a także nie jest to błąd, jeśli użyjemy któregoś z tych dwóch skrótów w dyskusji na bukmacherskich forach, czy w komentarzach.

Typ na "obie drużyny strzelą gola" - na czym polega?

Skoro kwestie wprowadzenia mamy już za sobą, przejdźmy do wyjaśnienia, co dokładnie oznacza "obie drużyny strzelą gola". Rozwinięcie skrótu zdaje się być oczywiste, ale wielu graczy zastanawia się, czy w zakład BTTS wliczane są też na przykład bramki samobójcze (tak tak, fraza "obie drużyny strzelą gola samobój", to najczęściej wyszukiwana fraza ostatniego miesiąca związana z BTTS), czy strzelić może tylko gracz z pola, lub czy bramki cofnięte i tak sprawią, że kupon będzie wygrany. Otóż w przypadku tych ostatnich, niestety nie mamy dobrych wieści. Aby zakład BTTS został uznany za zwycięski, gole muszą być zdobyte prawidłowo.

Najlepsze bonusy na zakłady BTTS- najlepsze warunki regulaminowe,- niskie obroty umożliwiające szybką wypłatę,- szeroki zakres promocji:   freebety, cashbacki i bonusy 100% od depozytu.

Najlepsze bonusy na zakłady BTTS
- najlepsze warunki regulaminowe,
- niskie obroty umożliwiające szybką wypłatę,
- szeroki zakres promocji:
  freebety, cashbacki i bonusy 100% od depozytu.

Jeśli dojdzie do tak zwanej "cofki" przez na przykład piłkarski system VAR, nasz bukmacherski zakład nie będzie rozliczony na zielono (a przynajmniej nie przed końcem meczu). W przypadku dwóch pozostałych problematycznych aspektów nie mają one najmniejszego znaczenia. Gola może strzelić ktokolwiek, nawet bramkarz ;), ważne aby na tablicy wyników widniało ostatecznie przynajmniej 1:1. Warto też zwrócić uwagę, że bukmacherskie zakłady na obie drużyny strzelą gola są jednymi z tych, które mogą przynieść nam wygraną dosłownie w kilka minut. Nie trzeba czekać na rozliczenie do końca spotkania, jak w przypadku, na przykład zakładów 1X2 czy under/over goli, co sprawia, że są jednymi z częściej wybieranych do typowania przez graczy.

Zakłady łączone z BTTS-em - czy warto obstawiać?

Obie drużyny strzelą bramkę w meczu piłki nożnej to selekcja, którą da się łączyć z innymi zakładami bukmacherskimi. O co chodzi? Nie mówimy tutaj o przypadku, gdy na kupon sportowy wrzucamy kilka zdarzeń, a o sytuacji, gdy w meczu musi spełnić się kilka warunków oprócz wspomnianego BTTS.

To, jakie zakłady bukmacherskie można połączyć z typem "obie drużyny strzelą" w głównej mierze zależy od fantazji operatora zakładów wzajemnych w kwestii przygotowanej oferty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że możemy obstawiać również, iż w danym spotkaniu obie drużyny NIE strzelą, co może mieć znaczenie przy poszukiwaniu jak najlepszych kursów. Dla przykładu typ "remis i obie drużyny nie strzelą gola" jest równoznaczny z zakładami "dokładny wynik 0:0" lub "poniżej 0,5 bramki".

Kod promocyjny do bukmacherów

Warto o tym pamiętać przy puszczaniu kuponu, gdyż bukmacherzy często mają różne kursy na takie trzy zdarzenia, a jak widać, oznaczają one dokładnie to samo. Poniżej przygotowaliśmy kilka przykładów zakładów łączonych z BTTS, które najczęściej spotkamy u legalnych polskich bukmacherów.

Zakłady łączone z BTTS

 • Wynik końcowy + obie drużyny strzelą bramki
 • Wynik 1. połowy + obie drużyny strzelą bramki
 • Wynik 2. połowy + obie drużyny strzelą bramki
 • Podwójna szansa + obie drużyny strzelą bramki
 • Podwójna szansa + obie drużyny strzelą bramki w 1. połowie
 • Podwójna szansa + obie drużyny strzelą bramki w 2. połowie
 • Obie drużyny strzelą bramki w 1. i w 2. połowie
 • Obie drużyny strzelą + liczba bramek
 • Gracz strzeli bramkę + obie drużyny strzelą bramki
 • 1. połowa - Gracz strzeli bramkę + obie drużyny strzelą bramki
 • 2. połowa - Gracz strzeli bramkę + obie drużyny strzelą bramki
 • Wynik meczu + w 1. połowie obie drużyny strzelą bramki
 • Wynik meczu + w 2. połowie obie drużyny strzelą bramki
 • Podwójna szansa + w 1. połowie obie drużyny strzelą bramki
 • Podwójna szansa + w 1. połowie obie drużyny strzelą bramki
 • Każda drużyna strzeli gola + powyżej 4.5 rzutów rożnych + powyżej 2.5 kartek
 • Każda drużyna strzeli gola + powyżej 2.5 kartek

Jak widać, oferta bukmacherska jest całkiem spora, a jesteśmy pewni, że da się znaleźć również inne, połączone z BTTS zakłady. Tutaj warto też wspomnieć, że w przypadku każdej z powyższych kombinacji można postawić zarówno, że obie drużyny strzelą, jak i nie strzelą. W przypadku "podwójnej szansy" łączymy z BTTS zakład na 1X, X2, lub 12, a w przypadku BTTS połączonego z liczbą goli możemy postawić zarówno under, jak i over. Wśród najpopularniejszych linii punktowych znajdują się te na 1,5 gola, 2,5 gola oraz 3,5 gola.

Jak i kiedy obstawiać zakłady Both Teams to Score?

Jak już wiesz, zakłady BTTS są jednymi z najpopularniejszych wśród typerów. Wiesz też, że można je łączyć z ogromną liczbą innych selekcji, ale jak i kiedy je obstawiać? Który moment sezonu lub spotkania jest najlepszy? Typ "obie drużyny strzelą bramkę" dostępny jest tylko w przypadku dyscyplin sportowych, w których liczba punktów, po którejś ze stron, wynosić może 0. Tutaj ktoś oczywiście może doczepić się, że teoretycznie w takiej piłce ręcznej jedna z drużyn również może nie zdobyć nawet bramki, jednak umówmy się, takie sytuacje raczej się nie zdarzają i zakład na BTTS w meczu piłki ręcznej miałby kurs w okolicach 1.00.

Zakłady na BTTS u bukmacherów
Rodzaj Najlepszy bukmacher  
Typy BTTS przedmeczowe Obstawiam w STS
Typy łączone z BTTS  Obstawiam w Superbet
Typy BTTS na żywo (LIVE) Obstawiam w Betcris

BTTS postawimy zarówno przed meczem - wersja prematch, jak i w trakcie meczu - wersja LIVE (na żywo). W tym pierwszym przypadku oferta powinna być znacznie większa i zawierać wiele zakładów łączonych, o których czytałeś powyżej. W przypadku gry live zwykle ogranicza się do zakładów łączonych z liczbą bramek lub końcowym wynikiem. Oczywiście nie postawimy Both Teams To Score na live w przypadku meczu, gdy wynik jest wyższy lub równy 1:1, gdyż warunek wygrania został już spełniony. No chyba, że bukmacher zastosuje sprytny manewr - BTTS od konkretnej minuty spotkania: np. Bayern Monachium - BVB, czy padnie BTTS od 15' rywalizacji. Wówczas wynik po pierwszym kwadransie się zeruje i zaczynamy od "wirtualnego stanu" 0:0.

Czy warto typować zakłady na BTTS na kuponach?

Odpowiedź na pytanie, czy warto betować zakłady na oba zespoły strzelą gola, jak w przypadku wszystkich zakładów bukmacherskich, brzmi: "to zależy". Jeśli mamy do czynienia z meczem, na przykład PSG – Manchester City w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w teorii powinniśmy spodziewać się raczej otwartego spotkania, w którym gole, i to dość szybko, padną po obu stronach. Bukmacherzy też o tym wiedzą, więc kursy na BTTS w takich meczach są raczej niskie - na poziomie mniej więcej 1.30, tak więc jak grać BTTS? 

Na takich przypadkach można się jednak łatwo przejechać. Oba zespoły spotykały się w 2021 roku czterokrotnie, a obie w meczu strzeliły tylko dwa razy. Warto więc mieć na uwadze różne aspekty, formę dnia, składy i tak dalej. Z drugiej strony spektrum postawmy reprezentację San Marino, która w 175 oficjalnych meczach strzeliła zaledwie 25 goli. Gdy we wrześniu 2021 podejmowali reprezentację Polski, kurs bukmacherski na BTTS wynosił nawet 5.75. Wynik końcowy? 1:7. Tutaj warto też poruszyć temat zakładów podobnych do BTTS lub oznaczających dokładnie to samo.

Kod promocyjny do legalnych bukmacherów - najlepsze bonusy na rynku tylko z kodem LEGALSPORT

Weźmy na przykład zakład na dokładny wynik 0:0 i selekcję na under 0,5 gola. W praktyce to są identyczne typy, jednak u bukmacherów bardzo często mają różne kursy, tak więc warto sprawdzić obie wersje i wybrać najwyższy mnożnik. Zdarzają się jednak wyjątki. Na pierwszy rzut oka, patrząc na selekcję powyżej 1,5 gola, można odnieść wrażenie, że to to samo, co BTTS. To jednak nie jest do końca prawda. 

Oczywiście, gdy obie drużyny strzelą, ogólna liczba bramek w meczu wyniesie przynajmniej 2, jednak w przypadku tego overa, będzie on rozliczony na zielono również przy wyniku 2:0. Warto mieć to na uwadze, gdy stawiamy kupony online. Oprócz tego, wyżej wspominaliśmy też o zakładzie łączonym "remis oraz obie drużyny NIE strzelą". Jeśli chcielibyśmy postawić taki zakład, warto przy okazji sprawdzić też kursy na poniżej 0,5 gola w meczu, lub dokładny wynik 0:0, gdyż oznaczają one to samo, a kursy - jak jak przed momentem wspomnieliśmy przy klasycznych prematchowych pozycjach - często dużo się od siebie różnią.

Typy na "obie drużyny strzelą bramkę" w ofercie bukmacherów

Jak wspominaliśmy już kilkukrotnie, zakłady na obie drużyny strzelą gola to jedne z najpopularniejszych zakładów w świecie bukmacherki. Znajdziemy je w ofercie każdego bukmachera, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i ofercie live. Różni operatorzy zakładów wzajemnych będą też oferować różne zakłady łączone z BTTS, więc w różnych miejscach można znaleźć różne kombinacje, co zwiększa atrakcyjność betowania. Pamiętajcie, aby przed typowaniem, zapoznać się z ofertą różnych buków. Dzięki temu wybierzecie najlepszą opcję dla siebie. Gdzie obstawiać zakłady BTTS?

Które buki wystawiają kursy na BTTS?

Typy na BTTS znajdziemy w ofercie każdego bukmachera, niezależnie czy jest to Fortuna, STS, BETFAN, czy Superbet. Both Teams To Score na dobrych warunkach zagracie także w Betclic, Betcris i TOTALbet. Listę z legalnymi operatorami online znajdziecie tutaj: lista legalnych bukmacherów 

Gdzie jest najlepsza oferta na "obie drużyny strzelą gola"?

Skoro już wiesz, jakie są zalety futbolowych selekcji na BTS, pewnie zastanawiasz się, gdzie jest najlepsza oferta na tego typu zakłady. Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każdy bukmacher stara się rozwijać swoją ofertę zgodnie z wymaganiami graczy i dosłownie z dnia na dzień ją powiększać. Radą, którą na pewno możemy dać, będzie aby sprawdzać, który buk jest sponsorem rozgrywek, które chcemy grać. Wtedy można spodziewać się szerokiej oferty bukmacherskiej, która powinna spełnić wszelkie wymagania.

Jeśli nie możecie znaleźć sponsora, do gry musi wejść klasyczne porównanie współczynników. Poniżej w tabelce możecie znaleźć przykładowe rozgrywki i przypisanych do nich bukmacherów, którzy oferują na nie wysokie mnożniki - wersja z BTTS. Jeśli chcecie, abyśmy poniższą listę rozszerzyli o nowe ligi i puchary, dajcie nam znać w komentarzach. Możemy też rozszerzyć tekst o systemy na obie drużyny strzelą gola, ale to czekamy na info od Was ;)

Gdzie najlepiej obstawiać zakłady na BTTS? 
Rozgrywki piłkarskie Rekomendowany bukmacher  
Premier League - liga angielska Obstawiam w STS
Bundesliga - liga niemiecka Obstawiam w Betcris
La Liga - liga hiszpańska Obstawiam w Noblebet
Ekstraklasa - liga polska Obstawiam w forBET
Serie A - liga włoska Obstawiam w BETFAN
Mecze reprezentacji Obstawiam w Superbet
Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Obstawiam w TOTALbet

Przypominamy też, że zakładając darmowe konto u któregoś z powyższych bukmacherów i podając nasz specjalny afiliacyjny kod LEGALSPORT przy rejestracji, zyskacie atrakcyjne piłkarskie bonusy na start, w tym m.in. freebety na futbol, zakłady bez ryzyka i wiele więcej, które możecie wykorzystać na typy BTTS. Jakiś przykład?

Proszę bardzo, na przykład w STS do zgarnięcia jest bonus 1640 zł (bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + cashback 20 zł na Sporty Wirtualne + cashback 20 zł BetGames), w TOTALbet premia 5239 zł (bonus 100% do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł), a w forBET bonus 3310 zł (zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% bonusu od drugiego depozytu do 2080 zł, freebet 30 zł za kod i promocja "30 dni gry bez podatku").

Jak odebrać dodatkowe premie na piłkę nożną u bukmacherów na zakłady BTTS? Wystarczy kliknąć w powyższej tabelce na logo bukmachera lub przycisk "Obstawiam w". Po wykonaniu tej czynności, zostaniecie przeniesieni do szybkiego formularza zgłoszeniowego (bez konieczności dodawania dowodu osobistego na tym etapie), który pozwoli Wam założyć bezpłatne konto do betowania z naszym hasłem polecającym.

Który bukmacher ma najwyższe kursy na BTTS?

Różni bukmacherzy oferują różne kursy na BTTS, a dodatkowo mają w swoim asortymencie różne promocje boostowe, które podnoszą współczynniki na poszczególne zdarzenia. Bukmacherów z najlepszymi mnożnikami na BTTS na poszczególne ligi piłkarskie spisaliśmy powyżej w tabelce - zachęcamy do lektury, ale jeśli mielibyśmy wskazać tylko jednego legalnego operatora z topowymi kursami na zakłady BTTS, to nasz wybór padłby na operatora Fortuna.

Typy na BTTS u bukmachera Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Dlaczego? To proste, bukmacher Fortuna prezentuje bardzo wyrównane kursy na wszystkie zakłady związane z BTTS i to bez względu na to, którą ligę bierzemy pod lupę. Dodatkowo udostępnia okazjonalnie grę bez podatku w ramach "Happy Hours", dzięki której można zgarnąć +14% do każdego wygranej bez limitu! No i na plus można zapisać dodatkowe boosty kursów, z których także można korzystać bez żadnych ograniczeń.

U którego buka warto stawiać kupony z typami na BTS?

Jest to kwestia bardzo indywidualna. Jeśli stawiasz jednak kupony przez internet, możesz, a nawet powinieneś, za każdym razem grać tam, gdzie znajdziesz najbardziej opłacalne kursy. Jeśli nie masz profilu do zakładów u danego bukmachera, załóż je z naszym afiliacyjnym kodem promocyjnym LEGALSPORT. Dzięki temu, oprócz wysokiego kursu na BTTS, otrzymasz przy okazji mega benefity startowe, które zwiększą zdecydowanie Twój budżet na kupony.

Przykładowo w zakładach bukmacherskich TOTALbet do zgarnięcia jest 5239 zł, na co składają się: podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku - odbieram bonusy TOTALbet. Z kolei w Superbet można odebrać na swoje konto 1534 zł. W skład tego prezentu powitalnego wchodzą: bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 1300 zł oraz darmowy zakład 34 zł za użycie kodu LEGALSPORT i dokonanie depozytu na co najmniej 50 zł - odbieram bonusy w Superbet

Jak postawić kupon z typami BTTS z bonusem?

Jeśli nie stawialiście jeszcze kuponów bukmacherskich z typami BTTS, to rekomendujemy, abyście swoją przygodę z tymi zakładami rozpoczęli bardzo bezpiecznie, czyli od betowania za bonus. Dzięki temu nie będziecie narażeni na utratę kapitału własnego. Najlepsze bonusy, które aktywujecie naszym kodem polecającym LEGALSPORT, znajdziecie u licencjonowanych bukmacherów wymienionych poniżej:

STS Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Cashbacki na BETGAMES i Sporty Wirtualne 40 zł

1640 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu

1534 zł

SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie wpłaty do 2100 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebet (za darmo) 20 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

2720 zł

Bonus powitalny za kod do fortuna: LEGALSPORT
Odbieram
Kod do Fortuna: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • bonus od depozytu 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT
Totolotek Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 500 zł
 • Premia pieniężna za instalację apki 49 zł
 • Darmowy freebet bez depozytu 25 zł
 • Mega weekendowy cashback 33 zł

574 zł

Bonus na start Totolotek kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Totolotek kod promo: LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka 333 zł
 • Za darmo 20 zł - freebet za rejestrację
 • Bonusy na wirtuale, na esport, dla kibica - 90 zł
 • Gra bez podatku 12%

3423 zł

Bonus na start LVBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od trzech depozytów 2500 zł
 • Freebety depozytowe na start 53 zł
 • Gra bez podatku 30 dni po rejestracji

2553 zł

NobleBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT

W pierwszej kolejności warto skorzystać z promocji STS i Fortuny, ze względu na świetne i przyjazne warunki regulaminowe, a także z bonusu TOTALbet, który zapewnia nawet 5239 zł! Spoko opcją jest także nagroda 3310 zł od forBET, który posiada wysokie kursy na BTTS w zakresie zakładów łączonych.

FAQ: najczęściej zadawane pytania o zakłady BTTS

1. Zakłady BTTS - co to znaczy?

Zakład BTTS, czyli Both Teams To Score oznacza, że obie drużyny strzelą bramkę. Więcej szczegółów powyżej w tekście.

2. Czy opłaca się stawiać typy na “obie drużyny strzelą bramkę”?

Wszystko zależy od tego, z jakim meczem mamy do czynienia. W niektórych wypadkach zakład będzie bezpieczniejszy, ale z niższym kursem, a czasami kurs będzie wysoki, ale przez to bardziej ryzykowny. Szczegóły przedstawiamy w naszym powyższym artykule.

3. Czy BTTS a BTS to to samo?

BTTS – Both Teams To Score; BTS – Both Teams Score. Oznaczają dokładnie to samo, różnica jest jedynie w zapisie.

4. Zakłady na “obie strzelą” można zagrać u buka bez depozytu?

Zakłady BTTS możesz zagrać bez depozytu u kilku bukmacherów. Sprawdź listę bukmacherów internetowych dających taką możliwość.

18.05.2022, 19:35
Aktualizacja: 18.05.2022, 09:45
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Co oznacza BTTS u bukmachera?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.