sobota, 27 listopada 2021
Najnowsze: Bonus 50 zł za każdego gola w meczu Chelsea - Manchester Utd.

Cashout u bukmachera – co to jest i jak działa?

Szybkie zamknięcie kuponu przed czasem, to coraz chętniej używana opcja przez graczy. Jak ona działa?

Zarejestruj się i przetestuj "zamykanie kuponu" za bonus bez depozytu
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest cashout w zakładach bukmacherskich?
 2. Jak zamknąć zakład
  1. Jak skorzystać z cashoutu?
  2. Jak działa cashout? - praktyczne przykłady
  3. Kiedy bukmacher proponuje cashout?
  4. Kiedy warto korzystać z funkcji "cash out"?
 3. Bukmacherzy z cashout'em
  1. Szybki cashout STS
  2. Early Cash-out w Fortuna
  3. LV cash-out w LVBET
  4. Zamykanie kuponu w TOTALbet
  5. Cashout w Superbet. Jak skeszować kupon
  6. Jak zamknąć zakład w Noblebet
  7. Mobilny cashout w forBET
  8. Jak wycofać zakład w Totolotku
  9. Jak zamknąć zakład w PZBuk
  10. Cashout w eToto
  11. Szybki cashout w eWinner
  12. Jak działa cashout w Betclic
 4. FAQ: pytania typerów o cash out u bukmacherów
 5. Warto wiedzieć o cashoucie
Cashout w zakładach bukmacherskich. Który operator ma najlepszy? Jak wypłacić? Kto może skorzystać?
Cashout w zakładach bukmacherskich

Temat "szybkiego zamykania kuponu" jest bardzo często poruszany przez typerów, dlatego też postanowiliśmy, że przybliżymy Wam bliżej pojęcie cashoutu oraz sprawdzimy, czy warto z niego korzystać na co dzień.

2720 zł + EARLY CASH OUT
Odbierz premię i postaw kupon z opcją szybkiego skeszowania

Jeśli lubisz obstawiać przez stronę lub aplikację internetowe kupony AKO - akumulowane, kombinacyjne - u bukmacherów, to z całą pewnością niejednokrotnie zetknąłeś się z sytuacją, kiedy jeden typ Ci nie wszedł i w efekcie trudy całego kuponu zostały zaprzepaszczone. Nie jesteś jedyny, bo większość graczy tak ma, ale dzięki cashoutowi możesz zminimalizować ryzyko do potrzebnego minimum. Jak to zrobić? Jak skutecznie korzystać z "wcześniejszego zamknięcia zakładu" u legalnych operatorów online?

Będąc po raz kolejny w takiej sytuacji i obserwując mecz, który nie idzie po Twojej myśli i z pewnością "rozłoży" Ci kolejny kupon bukmacherski, zapewne marzysz, by móc ten zakład sportowy wycofać i uchronić się przed stratą. Właśnie w taki sposób działa opcja "cashout", która obecnie jest wykorzystywana przez 95% wszystkich typerów. Zapewnia ona pewne pieniądze na bankrollu i zysk w dłuższej perspektywie bez niepotrzebnego stresu oraz sprawdzania ostatecznych wyników.

Co to jest cashout w zakładach bukmacherskich?

Oczywiście, zanim przejdziemy do szczegółowej analizy możliwości cashoutu, warto na wstępie wyjaśnić, czym on tak naprawdę jest. W niektórych sytuacjach można ten manewr, który u zagranicznych przedsiębiorstw bukmacherskich działa już od bardzo dawna, nazywać nawet odsprzedaniem kuponu firmie bukmacherskiej. Najważniejszym warunkiem wcześniejszego skeszowania puszczonego przez internet zakładu jest to, aby wszystkie rozliczone już na kuponie online pozycje były trafione. Jeżeli wszystkie rozegrane mecze mamy zaznaczone "na zielono", to wtedy bez żadnych problemów możemy skorzystać z opcji cash out.

Cashout w zakładach bukmacherskich STS

W innym przypadku kupon jest przegrany, a co za tym idzie, pełna stawka nam niestety przepada i musi spróbować jeszcze raz. Dlatego też narzędzie do wcześniejszego zamykania kuponów jest niezwykle pożyteczne. Trzeba jednak pamiętać, że takie posunięcie wiąże się z niższą wygraną. Pierwotna kwota do wypłaty jest pomniejszana bowiem o pozycje nierozliczone oraz dodatkową marżę (tak zwane podwójne opodatkowanie).

Ważne w tym wszystkim jest również to, że wcześniejsze zamknięcie kuponu jest nieodwracalne, a więc po zastosowaniu opcji „cash-out” nie możemy wrócić do początkowego stanu kuponu. Dlatego też zalecamy Wam, abyście każdą wcześniejszą wypłatę dwa razy przemyśleli. Jeśli chcecie już teraz zacząć swoją przygodę z cashoutem, to możecie to zrobić w tym miejscu: Cashout w STS >. No dobrze, a jak skutecznie wypłacić skeszowany kupon? Jak skutecznie włączyć cashout?

Jak zamknąć zakład

System keszowania kuponu bukmacherskiego, który wielu typerom myli się z równie popularnym cashbackiem, a więc zwrotem gotówki za przegrany zakład, u każdego legalnego operatora zakładów wygląda bardzo podobnie. Żeby zobrazować Wam cały proces, przygotowaliśmy specjalną, uniwersalną instrukcję "krok po kroku" na bazie Early Cash-Outu w Fortunie, który zbiera fantastyczne opinie i recenzje, oraz cenionego cashoutu w STS. Dzięki temu szybko załapiecie cały schemat działania i w efekcie sprawnie i szybko zaczniecie "zamykać kupony" także u innych bukmacherów, jak Superbet, Noblebet czy forBET.

Jak skorzystać z cashoutu?

Krok 1: znajdź zakład, który chcesz skeszować. Musicie wyświetlić w panelu klienta podgląd kuponu, który chcecie "zamknąć". Możecie to zrobić w zakładce z aktywnymi kuponami bukmacherskimi. Przykładowa ścieżka w STS: "Zakładka Moje konto > Moje zakłady > Szczegóły kuponu".

Cashout w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Wcześniejsze zamykanie kuponów sportowych

Krok 2: rozpoczynamy procedurę wycofania kuponu. Jeśli znaleźliście swój kupon bukmacherski i cashout jest dostępny, to po prostu klikacie "wypłać" (ta opcja występuje w Fortunie) lub "wypłać cashout" (to nazewnictwo stosuje na przykład forBET) lub po prostu "cashout" (tę opcję znajdziecie m.in. w Superbet). Przeważnie wystarczy jeden klik i bukmacher online automatycznie przechodzi do autoryzacji transakcji. Oczywiście obok komendy będzie wyświetlona również kwota, tak abyście mogli szybko zareagować i zdecydować, czy propozycja jest korzystna.

Krok 3: potwierdzenie wycofania zakładu. Bukmacher poprosi Was o potwierdzenie szybkiej wypłaty. Wystarczy, że klikniecie przycisk z akceptacją i gotowe! Skeszowaliście właśnie internetowy zakład i nie musicie martwić się o ostateczne wyniki pozostałych nierozliczonych spotkań! Gotówka z zamkniętego kuponu od razu wędruje na Wasze konto depozytowe: Chcę skorzystać z cashoutu w Fortuna | Chcę skorzystać z cashoutu w STS

Jak działa cashout? - praktyczne przykłady

Teoria i praktyka czasami się zdecydowanie rozjeżdżają. Dlatego też postanowiliśmy, że zaprezentujemy Wam cashoutowe przykłady, dzięki którym zobaczycie, jak "zamykanie kuponów bukmacherskich" wygląda w rzeczywistości i jakie korzyści finansowe przynosi.

Przykład numer 1: 

 • Obstawiacie na LIVE mecz hokeja Polska - Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawieracie zakład w drugiej tercji, przy stanie 6:0, i typujecie, że w meczu padnie mniej niż 10,5 gola.
 • Kurs w momencie zawarcia zakładu bukmacherskiego online wynosi 1,78.
 • Wasza stawka to 100 zł (88 zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 156,64 zł.
 • Pod koniec drugiej tercji przy stanie 7:0 otrzymujecie możliwość skorzystania z opcji cash outu.
 • Propozycja wypłaty w opcji "zamknięcia kuponu" wynosi 79,92 zł.
 • Decydujecie się zamknąć kupon internetowy na kwotę zaproponowaną przez legalnego bukmachera. Ten wypłaca Wam na saldo depozytowe 79,72 zł. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 8:3. Oznacza to, że cashout uratował Wam część stawki, którą możecie przeznaczyć na kolejne zakłady.

Przykład numer 2:

 • Typujecie mecz hokeja Polska - Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawieracie zakład w trakcie przerwy po 1.tercji, przy stanie 3:0, i typujecie, że w meczu padnie over 8,5 gola.
 • Kurs w momencie zawarcia kuponu bukmacherskiego wynosi 2,30.
 • Wasza stawka to 100 zł (88 PLN zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 202,40 zł.
 • W trzeciej tercji przy stanie 7:0 otrzymujecie możliwość skorzystania z opcji cash-outu.
 • Propozycja wypłaty w opcji na przykład "Early Cash-outu" w Fortunie wynosi 138,44 zł.
 • Decydujecie się zamknąć zakład online i wypłacić na prywatne konto gracza wygraną, która przewyższa początkową stawkę bukmacherską - innymi słowy pisząc, skeszowaliście zakład z zyskiem i nie musicie patrzyć na ostateczne rozstrzygnięcie.

Kiedy bukmacher proponuje cashout?

W jakich sytuacjach można spodziewać się, że bukmacher odblokuje na podglądzie kuponu opcję cashout? Jest kilka okoliczności, które temu sprzyjają i zaraz o nich wspomnimy. Zanim jednak do tego przejdziemy, to musimy zaznaczyć, że tylko regularne śledzenie aktywnych zakładów na profilu typerskim pozwoli Wam w pełni wykorzystać możliwości bukmacherskiego cashoutu.

Cashout w Noblebet Zakłady Bukmacherskie.

Wysokość potencjalnej cashoutowej wypłaty zależy bowiem między innymi od kursów bukmacherskich (przedmeczowych i na żywo), sytuacji na boisku czy parkiecie, a także od czasu, jaki pozostał do zakończenia sportowej rywalizacji. W niektórych specyficznych sytuacjach, jak na przykład walka o utrzymanie czy europejskie puchary, ważne są nawet korespondencyjne spotkania. Warto mieć więc rękę na pulsie i sprawdzać regularnie ile bukmacher proponuje gotówki w postaci "cashoutu". Jeśli chcesz zacząć już teraz "wypłacać i zyskiwać bez czekania na koniec meczu", to możesz przetestować Luksusowy cashout w Noblebet >

W jakich sytuacjach może pojawić się opcja "cashoutu"?

 • Gdy bukmacherski kurs na kuponie prematch różni się od tego z aktualnej oferty,
 • Gdy podczas rywalizacji padnie bramka i na zakładzie LIVE dojdzie do aktualizacji kursów,
 • Gdy na wynik końcowy może oddziaływać dodatkowy czynnik (np. czerwona kartka),
 • Gdy znacznie zmieniły się szanse na ostateczny rezultat spotkania (np. zapowiedź wystawienia rezerw),
 • Gdy mecz został przerwany z przyczyn pozasportowych.

Kiedy warto korzystać z funkcji "cash out"?

Jeżeli na co dzień obstawiacie zakłady z dużą liczbą selekcji (akumulatory zwane także kuponami kombinacyjnymi), to wówczas warto od czasu do czasu skorzystać z funkcji wcześniejszej wypłaty. Wówczas zdecydowanie podniesiecie swój procent trafionych kuponów, a co za tym idzie, będziecie wygrywać po prostu więcej. Funkcja cashout przyda się również graczom, którzy lubią grać tak zwane kontry (zakłady przeciwne). Wówczas bardzo niskim kosztem można przetransportować swoje środki na drugą opcję, która w wyniku wydarzeń na boisku wydaje się w danej chwili zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem.

Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Natomiast wyprzedaży swoich kuponów przed czasem nie polecamy obstawiającym single, albowiem w dłuższej perspektywie takie ruchy mogą niekorzystanie wpływać na osiągane wyniki. Wszystko ze względu na to, że podwójna marża w tym przypadku gwarantuje nikłe wygrane, które w późniejszym terminie bardzo łatwo źle rozlokować i w efekcie stracić. Jeśli lubicie obstawiać zakłady SOLO i potrzebujecie kapitału, to lepiej go ugrać za pomocą freebetów, cashbacków i bonusów 100% od depozytu. Takie nagrody finansowe udostępniane są przez wszystkich rankingowych bukmacherów z licencją MF.

Bukmacherzy z cashout'em

Obecnie na polskim rynku działa legalnie 23 bukmacherów, którzy posiadają oficjalne licencje Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez internet. Z tej grupy większość operatorów online już w swojej ofercie ma funkcję wcześniejszego zamknięcia kuponu. Do tego grona zaliczają się między innymi tacy organizatorzy bukmacherscy jak: STS, Fortuna, LVBET oraz TOTALbet i BETFAN.

Zamykanie kuponu przed czasem u legalnych bukmacherów
Bukmacher online Czy jest cashout? Jakie zakłady obejmuje Zamykanie kuponu
Fortuna Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
STS Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
LVBET Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
TOTALbet Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
Noblebet Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
Superbet Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
forBET Tak (aplikacja i strona mobilna)  SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
Betclic Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
Totolotek Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
PZBuk Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
eToto Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >
eWinner Tak SOLO, AKO, prematch, LIVE Stawiam zakład >

Każdy z nich podchodzi jednak do cashoutu w trochę inny sposób, w związku z tym warto bardzo dokładnie prześwietlić i omówić wszystkie możliwe opcje. Wówczas będziecie mieć nie tylko szersze pole manewru, ale również będziecie w stanie realnie ocenić, co jest dla Was w danym momencie najlepsze. A to jest w bukmacherce kluczowe, tak więc bez zbędnego przedłużania przechodzimy do konkretów!

Szybki cashout STS

W zakładach bukmacherskich STS szybki i realny cashout dostępny jest przy kuponach internetowych typu AKO oraz SOLO - obecnie nie można "zamykać" zakładów maxikombi oraz bezpiecznych. Oczywiście pod cashout podchodzą zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i na żywo.

Szybki cashout na ako i solo
Zalóż konto i odbierz dodatkowy pakiet promocyjny 1479 zł

Żeby "wycofanie kuponu" było możliwe, na zakładzie sportowym nie może znajdować się żaden przegrany typ bukmacherski. Jak rozpoznać zakład z cashout'em w STS? Jeśli postawicie taki kupon, to zostanie on zaznaczony w podglądzie na pomarańczowo. Na koniec warto dodać, że dostępność opcji cash-out uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń, pozostających na kuponie.

Early Cash-out w Fortuna

Bezpieczny i zweryfikowany bukmacher Fortuna, cieszący się wysokimi lokatami w przeróżnych rankingach, także udostępnia cashout na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych - więcej informacji możecie znaleźć na stronie oraz aplikacji tego buka w dziale z promocyjnymi zasadami oraz FAQ. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy zarówno zakładów akumulowanych (AKO), jak i pojedynczych (SOLO).

Early Cash-out na LIVE i PREMATCH
Załóż konto z kodem LEGALSPORT i zyskaj bonus 2720 zł

Ważne, wcześniejsza wypłata środków będzie możliwa dopiero w momencie, w którym na kuponie będzie znajdowała się minimum jedna trafiona selekcja oraz cała transakcja zostanie zaakceptowana przez głównego sponsora ekstraklasowej Legii Warszawa. Na kuponie dodatkowo muszą znajdować się nierozliczone zdarzenia, które jednoczenie są jeszcze aktywne w ofercie Fortuny na stronie lub aplikacji na telefon.

LV cash-out w LVBET

Bukmacher LVBET Zakłady Bukmacherskie, główny sponsor ekstraklasowej Wisły Kraków, może pochwalić się super opcją cash-out, która różni się od tych udostępnianych przez konkurencję! Czym? Tutaj do gry wchodzą już typerzy, którzy uważają, że proponowane kwoty przypisywane do "zamknięcia kuponu" u tego operatora stacjonarnego i online są zdecydowanie korzystniejsze niż w innych firmach bukmacherskich.

LV Cashout na SINGLACH I AKO
Zarejestruj się i zagraj bez ryzyka 333 zł

"Wycofanie kuponu" w LVBET obejmuje oczywiście zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i te puszczane na żywo. Nielimitowana kontrola nad zawartymi zakładami trwa aż do momentu, w którym typ znajduje się na rynku. Czy u tego buka łatwo "skeszować kupon"? Zdecydowanie, aby to zrobić trzeba wykonać trzy proste czynności: zalogować się na stronę lub aplikację, wybrać zakładkę z typami oraz wybrać odblokowane kupony z cashout'em.

Zamykanie kuponu w TOTALbet

Potencjalny cash out u bukmachera internetowego TOTALbet możecie sprawdzić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zalogujecie się na konto typerskie na jego stronie www.totalbet.pl bądź aplikacji, a następnie wciśniecie przycisk “SPRAWDŹ CASHOUT”, który znajduje się po lewej stronie na liście z aktywnymi zakładami online, tuż obok bukmacherskiej stawki. Po kliknięciu w zielony przycisk otworzy się nowe okno. Jeśli jesteście w 100% pewni, że chcecie zamknąć kupon, na przykład z piłki nożnej, koszykówki lub mieszany, to wówczas klikacie “WYPŁAĆ” z prawej strony okna i automatycznie środki z “wycofania zakładu” wędrują na Wasze saldo depozytowe.

Zamykaj kupony i graj za bonusy
Na start do zgarnięcia z kodem LEGALSPORT jest 5050 zł

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom zamknięcie zakładu dla kuponów przedmeczowych, LIVE, SOLO oraz AKO (KOMBI). Kiedy u tego buka dostępny jest cashout? Jest on dostępny w momencie, w którym wszystkie zdarzenia na bukmacherskim kuponie spełniają jeden z dwóch warunków: zdarzenie zostało już rozliczone jako wygrane lub kurs na oczekujące zdarzenie jest dostępny do typowania w ofercie przedmeczowej lub na żywo. Real Cashout w TOTALbet nie ma żadnych ukrytych regulaminowych kruczków, tak więc możecie w pełni skupić się na kwocie, jaka jest do wypłaty na Wasz bankroll.

Cashout w Superbet. Jak skeszować kupon

Funkcja “cash-out” została wprowadzona przez bezpiecznego i regularnie sprawdzanego przez Ministerstwo Finansów bukmachera Superbet, aby gracze mogli szybko i bez ryzyka zapisywać zyski pieniężne na bankrollu. “Zamknięcie kuponu” u tego organizatora online zostało tak dostosowane do obecnych realiów rynkowych, że minimalizuje ryzyko przegranej niemal do zera - “wycofywać z gry” można w Superbet zarówno zakłady pojedyncze i akumulowane prematch, jak i LIVE w wersji SOLO oraz KOMBI.

Szybki cashout na live i prematch
Skeszować z zyskiem można każdy kupon ze strony lub/i apki

Należy pamiętać, że kupony zawarte u tego bukmachera z konta bonusowego nie podlegają opcji Cash-Out. Warto jednak odebrać nasze ekskluzywne premie gotówkowe z kodem LEGALSPORT o wartości 1534 zł, w skład których wchodzą takie benefity jak: cashback 1300 zł, bonus od wpłaty 200 zł i freebet 34 zł, ponieważ dodatkowa kasa po obrocie może stanowić spory handicap przy zawieraniu kolejnych kuponów z salda depozytowego.

Jak zamknąć zakład w Noblebet

Opcja szybkiego skeszowania kuponu, która najczęściej wykorzystywana jest przez obstawiających przy zakładach akumulowanych na piłkę nożna, e-sport oraz koszykówkę, dostępna jest również w Noblebet. Największą zaletą tego rozwiązania u tego buka jest to, że można z niego skorzystać również wtedy, gdy na aktywnym kuponie sportowym znajduje się więcej niż jeden nierozstrzygnięty typ.

Cashout na wszystkie kupony
Zamknięcie zakładu działa na AKO, singiel, LIVE i kombi

Jeśli chcecie sprawdzić aktywne cashouty u tego operatora online na swoim koncie do betowania, to musicie wejść w zakładkę “Moje Zakłady”. Tam przy każdym postawionym kuponie znajdziecie informację o możliwości “wycofania zakładu” oraz potencjalnej kwocie do skeszowania. Cash-out w Noblebet jest dostępny zarówno na kuponach AKO, jak i SOLO - akceptowane są zarówno wersje przedmeczowe, jak i LIVE.

Mobilny cashout w forBET

Rewolucyjna bukmacherska funkcja “cashout”, która pozwala wypłacić wygraną z kuponu, na którym wciąż znajdują się “otwarte zdarzenia”, w forBET Zakłady Bukmacherskie dostępna jest tylko na stronie mobilnej oraz w aplikacji na telefon komórkowy z systemem iOS/Android. “Zamknięcie zakładu” u tego legalnego buka działa na kuponach przedmeczowych, LIVE, AKO (wielokrotnych) oraz SOLO.

Keszowanie zakładów z zyskiem + bonus
Na start do odbioru: 2410 zł. Aktywny kod: LEGALSPORT

Oznacza to, że wyłączone z cashoutu są zarówno zakłady systemowe, jak i kupony zagrane z salda bonusowego. Pamiętajcie, i bierzcie to pod uwagę w momencie betownia przez internet, że w forBET wygrana nie może być mniejsza od stawki kuponu! Kiedy forBET wprowadzi cashout na stronie internetowej? Takie rozwiązanie jest dyskutowane, ale jak na razie z siedziby bukmachera nie wypływają żadne konkrety. Jak tylko się czegoś dowiemy, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Jak wycofać zakład w Totolotku

Cashout w Totolotku działa podobnie, jak u innych legalnych polskich bukmacherów internetowych. Keszować można nie tylko kupony wielokrotne, ale również SOLO, LIVE i prematch. Oczywiście Totolotek Early Cashout przeznaczony jest dla wszystkich klientów bukmachera, którzy założyli u niego konto typerskie.

Early Cashout na single i kombi online
Szybkie keszowanie dostępne jest po bezpłatnej rejestracji

Opcja “zamknięcia zakładu” u tego organizatora bukmacherskiego jest dostępna na poziomie “Szczegóły Kuponu” w sekcji “Moje Zakłady” w zakładce “Moje konto”. I na koniec bardzo ważna informacja dla regularnych typerów. Użycie “wycofania zakładu” w Totolotku nie powoduje odliczenia punktów Bet Club z salda.

Jak zamknąć zakład w PZBuk

Tylko kilka sekund wystarczy, aby przeprowadzić skutecznie cashout na kuponie sportowym w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie. “Wycofać” z konta typerskiego można zakłady przedmeczowe, na żywo, także AKO i SOLO. Przed ewentualnym cashoutem zostaniecie poinformowani o kwocie, jaka jest do wypłaty, a także zostaniecie poproszeni o potwierdzenie realizacji “zamknięcia zakładu” przed czasem.

Wycofywanie zakładów na live i prematch
Rejestracja z kodem LEGALSPORT zapewnia bonus 1200 zł

Jeśli potrzebowalibyście rekomendacji, to najłatwiej w PZBuk keszować z zyskiem kupony z typami piłkarskimi (Premier League + Ekstraklasa), koszykarskimi (Liga Mistrzów + NBA) oraz hokejowymi (NHL + liga niemiecka). Ma to związek z tym, że na tych pozycjach występują wysokie kursy bukmacherskie oraz niskie marże. I tutaj warto dodać, że dzień tygodnia nie ma większego znaczenia. Super mnożniki na świetnej marży w PZBuk dostępne są zarówno w tygodniu, jak i w każdy sportowy weekend.

Cashout w eToto

Operator zakładów online eToto przykłada się do regularnego rozszerzania swojej oferty dla graczy o kolejne nowości bukmacherskie. Dlatego też w systemie tego licencjonowanego organizatora internetowego nie mogło zabraknąć cashoutu, który pozwala bez ryzyka zaliczyć kupony do grona tych wygranych. Dzięki innowacyjnemu podejściu w eToto możecie zdecydować czy chcecie poczekać do końca spotkania, czy też wolicie odebrać część wygranej od razu i tym samym zyskać handicap do kolejnych typów.

Cashout na kuponach mieszanych
W eToto można zamykać także zakłady na żywo i prematch

Cashoutu można użyć u tego buka na wydarzeniach rozgrywanych na żywo (live), jak i tych postawionych przed rozpoczęciem spotkania (pre-match). Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że eToto, jako jeden z niewielu dostawców zakładów bukmacherskich, umożliwia także skorzystanie z opcji “wycofania kuponu” na zakładach wielokrotnych, łączących typy na żywo i przedmeczowe. 

Szybki cashout w eWinner

Usługa bukmacherska "cashout" w eWinner obejmuje kupony sportowe SOLO oraz AKO, zarówno w trybie przedmeczowym, jak i LIVE. Z funkcji "zamknięcie zakładu" możecie skorzystać, kiedy betujecie kupony z salda głównego, a nie bonusowego. Cashout w eWinner Zakłady Bukmacherskie jest dostępny tylko i wyłącznie w momencie, w którym aktualna wygrana jest wyższa, niż stawka za którą zawarliście zakład online.

Zamykanie kuponów + premia gotówkowa
Załóż konto i graj z cashoutem lub za bonus 610 zł

W eWinner możecie wypłacać "cashouty" lub grać za mega bonusy bukmacherskie. Jeśli założycie profil typerski u tego operatora internetowego z naszym kodem LEGALSPORT, to wówczas możecie liczyć na szereg premii gotówkowych: 110 zł bez ryzyka + powitalny bonus 500 zł. Obstawianie za pieniądze z premii może pomóc Wam uzbierać wysoki budżet, który w pełni przeznaczycie na kupony z salda depozytowego z cashoutem.

Jak działa cashout w Betclic

Obstawiając w Betclic kupony pojedyncze lub KOMBI, w wersji przedmeczowej lub na żywo, możecie liczyć na sprawnie działający cash-out. Żeby "wycofanie zakładu" było u tego buka możliwe, musi zostać spełnionych kilka warunków - m.in.: na kuponie nie mogą znajdować się przegrane typy online, czy też na zakładzie musi być więcej niż jedna nierozstrzygnięta selekcja.

Wypłata gotówki przed czasem
W Betclic można keszować kupony ako, solo, prematch i live

W Betclic wygrana po wypłaceniu i skeszowaniu trafia błyskawicznie na konto depozytowe. Cashout u tego sprawdzonego bukmachera nie jest dostępny dla wszystkich wydarzeń - żeby sprawdzić dostępność cashoutu, należy wejść w zakładkę "Moje Kupony" na indywidualnym profilu gracza. W Betclic możecie dokonać "skeszowania" także wtedy, gdy jego kwota jest niższa od stawki, za jaką obstawiliście swój kupon.

FAQ: pytania typerów o cash out u bukmacherów

1. Co to jest cashout?

Bukmacherski cashout to opcja, za pomocą której można zamknąć kupon przed rozliczeniem wszystkich zawartych na nim typów. Szczegóły znajdziecie w naszym powyższym artykule.

2. U których bukmacherów można "zamykać kupony przed czasem"?

Większość legalnych operatorów online ma w swojej ofercie cashout. Kompletną listę znajdziecie w tekście powyżej.

3. Który bukmacher ma najlepszy cash-out?

Kilku bukmacherów oferuje naprawdę solidne cashouty. Więcej informacji znajdziecie powyżej.

4. Czy cashout i cashback to jest to samo?

Nie. Cashout to opcja zamknięcia zakładu bukmacherskiego przed czasem, z kolei cashback to zwrot gotówki za przegrany kupon. Jeśli chcesz poznać szczegóły, wejdź do naszego artykułu.

Warto wiedzieć o cashoucie

Opcja cashout to okazja do wypłacenia pewnej wygranej z zakładu bukmacherskiego jeszcze przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem. Taki ruch ze strony obstawiającego odbija się jednak na ostatecznej wygranej (jest ona niższa od tej pierwotnej między innymi ze względu na podwójną marżę).

Funkcję "wcześniejszej wypłaty" posiadają sprawdzeni operatorzy zakładów wzajemnych. Do tego grona zaliczają się, chociażby STS, Fortuna, LVBET oraz TOTALbet, forBET i Superbet.

Z cashoutu powinni korzystać przede wszystkim gracze, którzy na co dzień lubią stawiać kupony typu AKO. Wówczas za pomocą wcześniejszych wypłat mogą podreperować swój bukmacherski budżet, ograniczając ryzyko do potrzebnego minimum.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Cashout u bukmachera – co to jest i jak działa?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tysiak
skomentowano ponad miesiąc temu
Świetna sprawa ten cashout! Próbuję go od pewnego czasu i naprawdę działa on cuda, tylko trzeba umieć korzystać 😀 Czasami warto się wstrzymać z wypłatą, a czasami nie i to jest najlepsze 😀 Może w końcu wszystkie buki coś takiego wprowadzą – jest na to szansa? Ktoś coś wie?
Firer
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja z tego raz skorzystałem i podziękowałem 😀 Nie mam wyczucia do tego. Sprzedałem kupon przy 0:0, a za 2 minuty było już 1:0 po rzucie karnym i czerwona kartka 😀 Wstrzymałbym się i byłyby kokosy, a tak to lipa xD Od tego momentu czekam do końca hahahaha
Gruby
skomentowano ponad miesiąc temu
ma ktoś jakieś sugestie, co do tego cashoutu? mo ciężko to wyczuć, mecz meczowi nie równy i w ogóle – P.O.M.O.C.Y!
Viktor
skomentowano ponad miesiąc temu
Kto ma najlepszy cashout na rynku? Ja obecnie obstawiam zakłady w Totalbecie.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.