piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: PSG - Nantes promocje (09.12, 21:00)

Cashout u bukmachera

06.12.2023, 09:42
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa cashout?
 2. Cashout u bukmacherów
 3. Jaki jest najlepszy bukmacher z cashout?
 4. Kiedy warto korzystać z funkcji "cash out"?
 5. FAQ
Cashout w zakładach bukmacherskich. Który operator ma najlepszy? Jak wypłacić? Kto może skorzystać?
Cashout w zakładach bukmacherskich

Cashout zwykle oferuje kwotę do natychmiastowej wypłaty na saldo depozytowe, która jest proporcjonalna do stanu zakładu i aktualnej sytuacji na boisku. Dzięki temu możesz podjąć właściwą decyzję o zamknięciu kuponu i wypłacie wygranej przed zakończeniem meczu. Tym samym zapewniasz sobie większą elastyczność i kontrolę nad swoimi zakładami.

W zakładach bukmacherskich Cash Out działa na kuponach pojedynczych i akumulowanych, czyli innymi słowy na solo i ako. Jeśli lubisz obstawiać regularnie przez internet u sprawdzonych bukmacherów, to z całą pewnością niejednokrotnie zetknąłeś się z sytuacją, kiedy jeden typ Ci nie wszedł i w efekcie trudy całego kuponu zostały zaprzepaszczone.

Dzięki cashoutowi, z którego obecnie korzysta na polskim rynku bukmacherskim aż 95% wszystkich typerów, możesz zminimalizować ryzyko nietrafienia zakładu online do potrzebnego minimum, tym samym dając sobie zdecydowanie większe szanse na cykliczne zyski z bukmacherki.

Temat "szybkiego zamykania kuponu" jest bardzo często poruszany przez obstawiających. Dlatego też postanowiliśmy, że przybliżymy Ci bliżej pojęcie cashoutu oraz sprawdzimy, u którego legalnego bukmachera możesz to zrobić na najlepszych warunkach regulaminowych.

Jak działa cashout?

Cashout u bukmachera działa na zasadzie oferowania obstawiającemu możliwości wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłaty odpowiedniej kwoty przed zakończeniem wydarzenia. Mechanizm cashoutu uwzględnia aktualną sytuację na boisku oraz stan zakładu, obliczając proporcjonalną kwotę do wypłaty. Ostateczna oferta cashoutu może zależeć od wielu czynników, takich jak na przykład wynik meczu, czas gry, a także szacowane prawdopodobieństwo sukcesu danego zakładu.

Cashout w zakładach bukmacherskich STS

Najważniejszym warunkiem wcześniejszego skeszowania puszczonego zakładu jest to, aby wszystkie pozycje na kuponie online były trafione lub wciąż były w grze. Jeżeli wszystkie rozegrane mecze mamy zaznaczone "na zielono", a pozostałe się jeszcze nie rozpoczęły, to wtedy bez żadnych problemów możemy skorzystać z opcji cash out.

Skorzystanie z tak zwanego odsprzedania kuponu firmie bukmacherskiej wiąże się z niższą wygraną. Jest ona proporcjonalna do sytuacji na kuponie i na boisku. Pierwotna kwota do wypłaty jest pomniejszana o pozycje nierozliczone oraz dodatkową marżę. Mimo wszystko jest to korzystne rozwiązanie, z którego warto na co dzień korzystać, gdyż niższa wygrana zawsze będzie cenniejsza niż przegrany kupon.

Ważne w tym wszystkim jest również to, że wcześniejsze zamknięcie kuponu jest nieodwracalne, a więc po zastosowaniu opcji cash-out nie możesz wrócić do początkowego stanu kuponu. Dlatego też zalecamy, abyś każdą wcześniejszą wypłatę dwa razy przemyślał. Jeśli chcesz już teraz zacząć swoją przygodę z cashoutem, to możecie to zrobić w tym miejscu: Cashout w STS >

Jak skorzystać z cashoutu?

Krok 1: znajdź zakład, który chcesz skeszować. Musisz wyświetlić w panelu klienta podgląd kuponu, który chcesz "zamknąć". Możesz to zrobić w zakładce z aktywnymi kuponami bukmacherskimi. Przykładowa ścieżka w STS: "Zakładka Moje konto > Moje zakłady > Szczegóły kuponu".

Cashout w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Wcześniejsze zamykanie kuponów sportowych

Krok 2: rozpoczynamy procedurę wycofania kuponu. Jeśli znalazłeś swój kupon bukmacherski i cashout jest dostępny, to po prostu kliknij "wypłać" (ta opcja występuje w Fortunie) lub "wypłać cashout" (to nazewnictwo stosuje na przykład forBET) lub po prostu "cashout" (tę opcję znajdziecie m.in. w Superbet). Przeważnie wystarczy jeden klik i bukmacher online automatycznie przechodzi do autoryzacji transakcji. Oczywiście obok komendy będzie wyświetlona również kwota, tak abyś mógł szybko zareagować i zdecydować, czy propozycja skeszowania kuponu jest dla Ciebie korzystna.

Krok 3: potwierdzenie wycofania zakładu. Bukmacher poprosi Cię o potwierdzenie szybkiej wypłaty. Wystarczy, że klikniesz przycisk z akceptacją i gotowe! Skeszowałeś właśnie internetowy zakład i nie musisz martwić się o ostateczne wyniki pozostałych nierozliczonych spotkań! Gotówka z zamkniętego kuponu od razu wędruje na konto depozytowe: Chcę skorzystać z cashoutu w Fortuna | Chcę skorzystać z cashoutu w STS

Cashout - praktyczne przykłady

Teoria i praktyka czasami się zdecydowanie rozjeżdżają. Dlatego też postanowiliśmy, że zaprezentujemy Wam cashoutowe przykłady, dzięki którym zobaczycie, jak "zamykanie kuponów bukmacherskich" wygląda w rzeczywistości i jakie korzyści finansowe przynosi.

Przykład numer 1: 

 • Obstawiacie na LIVE mecz hokeja Polska - Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawieracie zakład w drugiej tercji, przy stanie 6:0, i typujecie, że w meczu padnie mniej niż 10,5 gola.
 • Kurs w momencie zawarcia zakładu bukmacherskiego online wynosi 1,78.
 • Wasza stawka to 100 zł (88 zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 156,64 zł.
 • Pod koniec drugiej tercji przy stanie 7:0 otrzymujecie możliwość skorzystania z opcji cash outu.
 • Propozycja wypłaty w opcji "zamknięcia kuponu" wynosi 79,92 zł.
 • Decydujecie się zamknąć kupon internetowy na kwotę zaproponowaną przez legalnego bukmachera. Ten wypłaca Wam na saldo depozytowe 79,72 zł. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 8:3. Oznacza to, że cashout uratował Wam część stawki, którą możecie przeznaczyć na kolejne zakłady.

Przykład numer 2:

 • Typujecie mecz hokeja Polska - Niderlandy w ramach kwalifikacji IO.
 • Zawieracie zakład w trakcie przerwy po 1.tercji, przy stanie 3:0, i typujecie, że w meczu padnie over 8,5 gola.
 • Kurs w momencie zawarcia kuponu bukmacherskiego wynosi 2,30.
 • Wasza stawka to 100 zł (88 PLN zł netto). Ewentualna wygrana wynosi 202,40 zł.
 • W trzeciej tercji przy stanie 7:0 otrzymujecie możliwość skorzystania z opcji cash-outu.
 • Propozycja wypłaty w opcji na przykład "Early Cash-outu" w Fortunie wynosi 138,44 zł.
 • Decydujecie się zamknąć zakład online i wypłacić na prywatne konto gracza wygraną, która przewyższa początkową stawkę bukmacherską - innymi słowy pisząc, skeszowaliście zakład z zyskiem i nie musicie patrzyć na ostateczne rozstrzygnięcie.

Kiedy bukmacher proponuje cashout?

Możliwość atrakcyjnego dla obstawiających cashoutu pojawia się w sytuacjach, w których ze względu na boiskowe oraz pozaboiskowe wydarzenia dochodzi do zmiany kursu bukmacherskiego. Najczęściej uaktualnienia notowań związane są ze zmianą rezultatu lub przedmeczowych newsów dotyczących wyjściowej jedenastki.

W jakich sytuacjach może pojawić się opcja wypłaty cash outu?

 • Gdy bukmacherski kurs na kuponie prematch różni się od tego z aktualnej oferty,
 • Gdy podczas rywalizacji padnie bramka i na zakładzie LIVE dojdzie do aktualizacji kursów,
 • Gdy na wynik końcowy może oddziaływać dodatkowy czynnik (np. czerwona kartka),
 • Gdy znacznie zmieniły się szanse na ostateczny rezultat spotkania (np. zapowiedź wystawienia rezerw),
 • Gdy mecz został przerwany z przyczyn pozasportowych.

Warto pamiętać, że proponowany cashout nie jest stały. Oznacza to, że jego propozycja w każdej chwili może zniknąć z Twojego konta typerskiego. Dlatego też rekomendujemy, abyś z góry ustalił sobie limit gotówkowy cashoutu i jak tylko się on pojawi, to z niego skorzystał.

Kiedy nie można skorzystać z cashoutu?

Są sytuacje, w których nie można skorzystać u bukmacherów z cashoutu. Oto pięć przypadków, w których nie jest możliwe skorzystanie z tej funkcji.

 • Kupon został zawarty z konta bonusowego,
 • Został osiągnięty limit czasowy, po którym funkcja cashoutu przestaje być dostępna,
 • Zakład został już rozliczony i wynik jest ostateczny,
 • Cashout nie jest dostępny dla danego rodzaju zakładu, na przykład dla zakładów systemowych,
 • Istnieją techniczne problemy z systemem bukmachera, które uniemożliwiają korzystanie z opcji cashoutu.

Trzeba jednak zaznaczyć, że mimo drobnych ograniczeń gracze wciąż mają mnóstwo sytuacji i opcji na wypłacenie kuponu przed czasem. Z informacji od bukmacherów wiemy, że cashouty są u nich realizowane co kilkanaście minut, co sugeruje, że są one niezwykle proste do zrealizowania.

Zawieszenie cashoutu - co to jest?

Zawieszenie cashoutu to sytuacja, w której bukmacher tymczasowo uniemożliwia skorzystanie z funkcji cashoutu na danym zakładzie. Zazwyczaj ma to miejsce, gdy sytuacja w danym meczu jest bardzo dynamiczna, a bukmacher nie zdążył jeszcze obliczyć odpowiedniej kwoty do wypłaty. Takie sytuacje zwykle nie trwają długo, jednak wymagają czujności ze strony gracza, jeśli chce on skorzystać z cashoutu. Warto być na bieżąco, aby w odpowiednim momencie móc wykorzystać tę funkcję.

Cashout u bukmacherów

Większość legalnych bukmacherów obecnych na polskim rynku oferuje klientom cashout. Z założenia u wszystkich działa on tak samo, jednak nie wszędzie skeszujesz kupon na identycznych warunkach. Zasady różnią się niuansami i szczegółami, dlatego też sprawdziliśmy i przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne opcje cashoutów.

Wcześniejsze zamknięcie kuponu w trakcie trwania meczu dostępne jest między innymi w Fortunie, STS, Superbet oraz forBET. Dobre zasady cashoutu znajdziesz także u takich legalnych bukmacherów jak: Betclic, TOTALbet, czy też LVBET, tak więc jak widzisz, wybór operatorów z cashoutem jest naprawdę całkiem spory.

Bukmacherzy z cashout
Bukmacher Jakie zakłady obejmuje  
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram
SOLO, AKO, prematch, LIVE Wybieram

Każdy z bukmacherów podchodzi jednak do cashoutu w trochę inny sposób, w związku z tym warto bardzo dokładnie prześwietlić i omówić wszystkie możliwe opcje. Wówczas będziesz miał nie tylko szersze pole manewru, ale również będziesz w stanie realnie ocenić, co jest dla Ciebie w danym momencie najlepsze. A to jest w bukmacherce kluczowe.

Szybki cashout STS

W zakładach bukmacherskich STS szybki i realny cashout dostępny jest przy kuponach internetowych typu AKO oraz SOLO - obecnie nie można "zamykać" zakładów maxikombi oraz bezpiecznych. Oczywiście pod cashout podchodzą zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i na żywo.

Szybki cashout na ako i solo
Zalóż konto i odbierz dodatkowy pakiet promocyjny 1660 zł

Żeby "wycofanie kuponu" było możliwe, na zakładzie sportowym nie może znajdować się żaden przegrany typ bukmacherski. Jak rozpoznać zakład z cashout'em w STS? Jeśli postawisz taki kupon, to zostanie on zaznaczony w podglądzie na pomarańczowo. Na koniec warto dodać, że dostępność opcji cash-out uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń, pozostających na kuponie.

Early Cash-out w Fortuna

Bezpieczny bukmacher Fortuna także udostępnia cashout na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych - więcej informacji możesz znaleźć na stronie oraz aplikacji tego buka w dziale z zasadami oraz FAQ. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy zarówno zakładów akumulowanych (AKO), jak i pojedynczych (SOLO).

Early Cash-out na LIVE i PREMATCH
Załóż konto z kodem LEGALSPORT i zyskaj bonus 635 zł

Ważne, wcześniejsza wypłata środków będzie możliwa dopiero w momencie, w którym na kuponie będzie znajdowała się minimum jedna trafiona selekcja oraz cała transakcja zostanie zaakceptowana przez Fortunę. Na kuponie dodatkowo muszą znajdować się nierozliczone zdarzenia, które jednoczenie są jeszcze aktywne w ofercie.

LV cash-out w LVBET

Bukmacher LVBET może pochwalić się super opcją cash-out, która różni się od tych udostępnianych przez konkurencję! Czym? Tutaj do gry wchodzą już typerzy, którzy uważają, że proponowane kwoty przypisywane do "zamknięcia kuponu" u tego operatora stacjonarnego i online są zdecydowanie korzystniejsze niż u innych buków.

LV Cashout na SINGLACH I AKO
Zarejestruj się i zagraj bez ryzyka

"Wycofanie kuponu" w LVBET obejmuje oczywiście zarówno zdarzenia przedmeczowe, jak i te puszczane na żywo. Nielimitowana kontrola nad zawartymi zakładami trwa aż do momentu, w którym typ znajduje się na rynku. Czy u tego buka łatwo "skeszować kupon"? Zdecydowanie, aby to zrobić trzeba wykonać trzy proste czynności: zalogować się na stronę lub aplikację, wybrać zakładkę z typami oraz wybrać odblokowane kupony z cashout'em.

Zamykanie kuponu w TOTALbet

Cashout u bukmachera TOTALbet możesz sprawdzić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zalogujesz się na konto typerskie na stronie www.totalbet.pl, bądź aplikacji, a następnie wciśniesz przycisk "SPRAWDŹ CASHOUT". Znajduje się on po lewej stronie na liście z aktywnymi zakładami online, tuż obok bukmacherskiej stawki. Po kliknięciu w zielony przycisk otworzy się nowe okno. Jeśli jesteś w 100% pewny, że chcesz zamknąć kupon, to wówczas klikasz "WYPŁAĆ".

Zamykaj kupony i graj za bonusy
Na start do zgarnięcia z kodem LEGALSPORT jest 5239 zł

TOTALbet udostępnia klientom zamknięcie zakładu dla kuponów przedmeczowych, LIVE, SOLO oraz AKO (KOMBI). Kiedy u tego buka dostępny jest cashout? Jest on dostępny w momencie, w którym wszystkie zdarzenia na bukmacherskim kuponie spełniają jeden z dwóch warunków: zdarzenie zostało już rozliczone jako wygrane lub kurs na oczekujące zdarzenie jest dostępny w ofercie przedmeczowej lub na żywo. Cashout w TOTALbet nie ma żadnych ukrytych regulaminowych kruczków, tak więc możesz w pełni skupić się na kwocie, jaka jest do wypłaty na bankroll.

Cashout w Superbet

Funkcja “cash-out” została wprowadzona przez Superbet, aby gracze mogli szybko i bez ryzyka zapisywać zyski pieniężne na bankrollu. "Zamknięcie kuponu" u tego organizatora online zostało tak dostosowane do obecnych realiów rynkowych, że minimalizuje ryzyko przegranej niemal do zera - "wycofywać z gry" można w Superbet zarówno zakłady pojedyncze i akumulowane prematch, jak i LIVE w wersji SOLO oraz KOMBI.

Szybki cashout na live i prematch
Skeszować z zyskiem można każdy kupon ze strony lub/i apki

Należy pamiętać, że kupony zawarte u tego bukmachera z konta bonusowego nie podlegają opcji Cash-Out. Warto jednak odebrać nasze ekskluzywne premie gotówkowe z hasłem LEGALSPORT o wartości 3754 zł, w skład których wchodzą takie benefity jak: bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus za wpłatę 200 zł oraz bonus od depozytu 34 zł, ponieważ dodatkowa kasa po obrocie może stanowić sporą przewagę przy zawieraniu kolejnych kuponów z salda depozytowego.

Cashout w forBET

Funkcja “cashout” w forBET Zakłady Bukmacherskie dostępna jest na stronie oraz w aplikacji na telefon komórkowy z systemem iOS/Android. "Zamknięcie zakładu" u tego legalnego buka z licencją Ministerstwa Finansów działa na kuponach przedmeczowych, LIVE, AKO (wielokrotnych) oraz SOLO.

Keszowanie zakładów z zyskiem + bonus
Na start do odbioru: 3310 zł. Aktywny kod: LEGALSPORT

Oznacza to, że wyłączone z cashoutu są zakłady systemowe. Pamiętaj, że w forBET wygrana nie może być mniejsza od stawki kuponu! Dodatkowo opcją wypłaty nie są objęte wszystkie kupony, tak więc warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać, kiedy można skorzystać z cashoutu u tego bukmachera.

Cash out w PZBuk

Tylko kilka sekund wystarczy, aby przeprowadzić skutecznie cashout na kuponie sportowym w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie. "Wycofać" z konta typerskiego można zakłady przedmeczowe, na żywo, także AKO i SOLO. Przed ewentualnym cashoutem zostaniesz poinformowany o kwocie, jaka jest do wypłaty, a także zostaniesz poproszony o potwierdzenie realizacji "zamknięcia zakładu" przed czasem.

Wycofywanie zakładów na live i prematch
Rejestracja z kodem LEGALSPORT zapewnia bonus 2023 zł

Jeśli potrzebujesz rekomendacji, to najłatwiej w PZBuk keszować z zyskiem kupony z typami piłkarskimi (Premier League + Ekstraklasa), koszykarskimi (Liga Mistrzów + NBA) oraz hokejowymi (NHL + liga niemiecka). Ma to związek z tym, że na tych pozycjach występują wysokie kursy bukmacherskie oraz niskie marże.

Cashout eToto

Grając w eToto można korzystać z funkcji cashoutu. Dzięki innowacyjnemu podejściu, u tego bukmachera możesz zdecydować czy chcesz poczekać do końca spotkania, czy też wolisz odebrać część wygranej od razu i tym samym zyskać dodatkowe opcje finansowe do kolejnych kuponów bukmacherskich.

Cashout na kuponach mieszanych
W eToto można zamykać także zakłady na żywo i prematch

Cashoutu można użyć u tego buka na wydarzeniach rozgrywanych na żywo (live), jak i tych postawionych przed rozpoczęciem spotkania (pre-match). Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że eToto, jako jeden z niewielu dostawców zakładów bukmacherskich, umożliwia także skorzystanie z opcji “wycofania kuponu” na zakładach wielokrotnych, łączących typy na żywo i przedmeczowe.

Cashout Betclic

Obstawiając w Betclic kupony pojedyncze lub KOMBI, w wersji przedmeczowej lub na żywo, możesz liczyć na sprawnie działający cash-out. Żeby "wycofanie zakładu" było u tego buka możliwe, musi zostać spełnionych kilka warunków. Do najważniejszych zasad należą: na kuponie nie mogą znajdować się przegrane typy bukmacherskie, a także na zakładzie musi być więcej niż jedna nierozstrzygnięta selekcja.

Wypłata gotówki przed czasem
W Betclic można keszować kupony ako, solo, prematch i live

W Betclic wygrana po wypłaceniu i skeszowaniu trafia błyskawicznie na konto depozytowe. Cashout u tego sprawdzonego bukmachera nie jest dostępny dla wszystkich wydarzeń - żeby sprawdzić dostępność cashoutu, należy wejść w zakładkę "Moje Kupony" na indywidualnym profilu gracza. W Betclic możecie dokonać "skeszowania" także wtedy, gdy jego kwota jest niższa od stawki, za jaką obstawiliście swój kupon.

Jaki jest najlepszy bukmacher z cashout?

Najlepszy cashout znajdziesz u bukmachera Fortuna. Działa on nie tylko na zakładach akumulowanych, ale także i na kuponach pojedynczych. Na tle konkurencji wyróżnia się on tym, że łączy się on automatycznie z wysokimi kursami znajdującymi się w ofercie, a także z grą bez podatku, co jest mega unikalnym udogodnieniem.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Najlepszy cashout w Fortunie
 
✔️ Wcześniejsze zamknięcie kuponu na AKO i SOLO,
✔️ Łączy się z podwyższonymi kursami,
✔️ Łączy się z grą bez podatku,
✔️ Do wypłaty potrzebny jest tylko 1 trafiony typ.
Przechodzę na stronę bukmachera

Na wysoką ocenę cashoutu w Fortunie i miano najlepszego wpływa także to, że wystarczy zaledwie jedna trafiona selekcja przedmeczowa lub LIVE na zakładzie AKO (wielokrotnym), aby opcja szybkiej wypłaty w trakcie trwania spotkania mogła zostać zrealizowana. Dużym plusem jest także to, że jest on nielimitowany, a więc można z niego korzystać codziennie.

Kiedy warto korzystać z funkcji "cash out"?

Korzystanie z "Cash Out" może być atrakcyjne w różnych sytuacjach. Warto poznać, kiedy należy wykorzystać tę funkcję, aby umiejętnie reagować na zmieniające się warunki gry. Poniżej przedstawiamy kilka sytuacji, w których warto rozważyć skorzystanie z funkcji szybkiej wypłaty kuponu:

 • Zabezpieczenie zysków: Jeśli posiadasz aktywny kupon zakładów i nie jesteś pewny, czy rezultat będzie korzystny dla Ciebie, Cash Out pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu i zabezpieczenie części zysków. Dzięki temu unikasz ryzyka ewentualnej utraty całej wygranej.
 • Minimalizowanie strat: Jeśli sytuacja w meczu, który obstawiłeś, zmienia się na niekorzyść Twojego zakładu bukmacherskiego, szybki i ekspresowy Cash Out daje możliwość zminimalizowania strat poprzez wycofanie się z zakładu sportowego i odzyskanie części postawionej kwoty.
 • Unikanie ryzyka: W przypadku, gdy posiadasz kupon z wieloma typami, a część z nich już trafiłeś, cashout daje możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i uniknięcia ryzyka związanego z pozostałymi zdarzeniami.
 • Reagowanie na zmiany w zdarzeniu: Jeśli na przykład obstawiasz mecz piłkarski i pojawia się kontuzja kluczowego zawodnika lub czerwona kartka, która może zmienić przebieg meczu, Cashout umożliwia elastyczną reakcję na te zmiany i podjęcie decyzji zgodnie z nową sytuacją.
 • Kontrola emocji: Cashout daje również możliwość kontrolowania emocji związanych z obstawianiem. Jeśli czujesz, że emocje mogą wpłynąć na decyzje, a tym samym na wynik zakładu, skorzystanie z cashout pozwoli Ci zachować kontrolę nad sytuacją. Dzięki temu unikniesz potencjalnych strat związanych z impulsywnymi decyzjami pod wpływem emocji.
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Natomiast keszowania swoich kuponów przed czasem nie polecamy obstawiającym single, albowiem w dłuższej perspektywie takie ruchy mogą niekorzystanie wpływać na osiągane wyniki. Wszystko ze względu na to, że podwójna marża w tym przypadku gwarantuje nikłe wygrane, które w późniejszym terminie bardzo łatwo źle rozlokować i w efekcie stracić. Jeśli lubisz obstawiać zakłady SOLO i potrzebujecie kapitału, to lepiej go ugrać za pomocą dodatkowych premii finansowych. Takie nagrody gotówkowe udostępniane są przez wszystkich wiodących bukmacherów.

FAQ

1️⃣ Co to jest cashout?

Cashout to opcja, za pomocą której można zamknąć kupon przed rozliczeniem wszystkich zawartych na nim typów.

2️⃣ U których bukmacherów można "zamykać kupony przed czasem"?

Większość legalnych operatorów online ma w swojej ofercie cashout.

3️⃣ Który bukmacher ma najlepszy cash-out?

Najlepszym cashoutem może pochwalić się bukmacher Fortuna.

Komentarze (4)
Cashout u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Tysiak
skomentowano ponad miesiąc temu
Świetna sprawa ten cashout! Próbuję go od pewnego czasu i naprawdę działa on cuda, tylko trzeba umieć korzystać 😀 Czasami warto się wstrzymać z wypłatą, a czasami nie i to jest najlepsze 😀 Może w końcu wszystkie buki coś takiego wprowadzą – jest na to szansa? Ktoś coś wie?
Firer
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja z tego raz skorzystałem i podziękowałem 😀 Nie mam wyczucia do tego. Sprzedałem kupon przy 0:0, a za 2 minuty było już 1:0 po rzucie karnym i czerwona kartka 😀 Wstrzymałbym się i byłyby kokosy, a tak to lipa xD Od tego momentu czekam do końca hahahaha
Gruby
skomentowano ponad miesiąc temu
ma ktoś jakieś sugestie, co do tego cashoutu? mo ciężko to wyczuć, mecz meczowi nie równy i w ogóle – P.O.M.O.C.Y!
Viktor
skomentowano ponad miesiąc temu
Kto ma najlepszy cashout na rynku? Ja obecnie obstawiam zakłady w Totalbecie.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.