piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Monza - Juventus promocje (01.12, 20:45)

Jaki bukmacher akceptuje Neteller

05.01.2023, 14:16
Autor: M. Stępień
Po wpłacie przez Neteller dostępny pakiet premii na 3754 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Neteller w zakładach bukmacherskich
  1. Który bukmacher akceptuje płatności przez Neteller?
  2. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera Netellerem?
  3. Jaki bukmacher akceptuje wypłaty wygranych przez Neteller?
  4. Czy zasilenie konta bukmacherskiego Netellerem jest bezpieczne?
  5. Dlaczego warto robić wpłaty depozytu do bukmachera przez Neteller?
  6. Czy wpłata Netellerem do bukmachera jest darmowa?
  7. Neteller u bukmachera: wady
 2. Jaki jest najlepszy bukmacher z Neteller?
 3. FAQ - pytania i odpowiedzi
Jaki bukmacher akceptuje wpłaty depozytu przez Neteller

Neteller to jeden z najpowszechniej wykorzystywanych portfeli elektronicznych do płatności w zakładach sportowych, akceptowany przez topowych polskich bukmacherów.

E-wallet Neteller można łatwo doładować przy pomocy karty kredytowej, a następnie z konta Neteller można wpłacić środki na bukmacherski bankroll i przeznaczyć je na obstawianie piłki nożnej, siatkówki czy e-sportu na kuponach SOLO i AKO.

Sprawdziliśmy, jak zasilić konto bukmacherskie przez Neteller, jacy bukmacherzy online w Polsce akceptują tę metodę płatności depozytów oraz czy transakcje przez Neteller są bezpieczne.

Neteller w zakładach bukmacherskich

Elektroniczny portfel Neteller to metoda płatności w zakładach bukmacherskich, dzięki której możemy przelać środki finansowe na swoje konto do obstawiania, nie korzystając z rachunku bankowego. Taka wpłata u polskiego bukmachera jest możliwa Netellerem tylko w złotówkach (PLN).

Neteller w Superbet Zakłady Bukmacherskie+ Akceptuje wpłaty i wypłaty przez eportfel Neteller+ Zasilenie depozytu już od kwoty 1 zł+ Błyskawiczne transakcje - kasa na koncie w 60 sekund+ Brak prowizji od zasilenia bankrollu Neteller

Neteller w Superbet Zakłady Bukmacherskie
+ Akceptuje wpłaty i wypłaty przez eportfel Neteller
+ Zasilenie depozytu już od kwoty 1 zł
+ Błyskawiczne transakcje - kasa na koncie w 60 sekund
+ Brak prowizji od zasilenia bankrollu Neteller

Neteller zapewnia graczom możliwość błyskawicznych i bezpiecznych transakcji, dlatego znajduje się w TOP5 ulubionych metod płatności do bukmachera. Zgodnie z przeprowadzoną przez nas ankietą, tę formę bezpiecznego zasilenia bankrollu wybiera już 5% graczy bukmacherskich – zarówno wśród typerów okazjonalnych, jak i profesjonalnych.

Który bukmacher akceptuje płatności przez Neteller?

Zasilenie depozytu Netellerem akceptuje dwóch bukmacherów internetowych w Polsce: STS i Superbet. Każdy z tych bezpiecznych operatorów oferuje szybkie i bezpieczne wpłaty przez Neteller, mnie pobierając od nich prowizji.

Minimalna kwota wpłaty do Superbet za pośrednictwem e-portmonetki Neteller wynosi 1 zł, natomiast zasilenie konta bukmacherskiego tą metodą w STS wymaga dokonania transakcji na co najmniej 50 zł.

Co ważne, w STS i Superbet można wpłacić pieniądze na konto typerskie przez eportfel Neteller, jednak możliwość wypłaty wygranych na taką kartę oferuje tylko Superbet.

Bukmacherzy z Neteller na 2023
  Czy akceptuje wpłaty przez Neteller? Minimalna kwota wpłaty Czy akceptuje wypłaty przez Neteller?  
TAK 1zł TAK Zakładam konto
TAK 50zł NIE Zakładam konto

Ponieważ popularność eportfela Neteller w zakładach bukmacherskich systematycznie rośnie, jesteśmy przekonani, że liczba internetowych bukmacherów w Polsce, oferujących tą metodę zasilenia bankrollu, również będzie się zwiększać.

Zagłosuj

Czy polecasz płatności do bukmachera przez Neteller?

Płatności do bukmachera Neteller - ankieta
TAK
NIE

Najbardziej prawdopodobne, że w najbliższym czasie Neteller jako metoda płatności pojawi się u tych bukmacherów internetowych, którzy udostępniają typerom inne e-portmonetki, takie jak Skrill czy Plix (sprawdź Jaki bukmacher akceptuje Plix), a więc np. LVBET lub Betclic.

Stawiamy również na tych bukmacherów, którzy dużą wagę przywiązują do wdrażania nowoczesnych technologii do swojej oferty, a taką z pewnością jest szybki i bezpieczny portfel elektroniczny Neteller. W tym kontekście duże szanse na włączenie Netelerra do oferowanych metod płatności ma np. Fortuna, Betcris czy TOTALbet.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera Netellerem?

Płatność depozytu do bukmachera przez Neteller jest bardzo prosta i intuicyjna – całość transakcji nie zajmie Ci więcej niż dwie minuty. By rozpocząć proces zasilania depozytu, musisz przede wszystkim posiadać konto Neteller (i środki na nim) oraz konto do obstawiania zakładów sportowych u bukmachera, który akceptuje taką metodę płatności. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż darmowe konto w Superbet lub zarejestruj konto typerskie w STS.

Wpłata depozytu do bukmachera przez Neteller krok po kroku

 • Zaloguj się na swoje konto do typowania zakładów w Superbet lub STS
 • Kliknij button „Wpłata” i wybierz Neteller jako metodę płatności
 • Ustal kwotę, jaką chcesz zasilić swój bukmacherski bankroll na zakłady
 • Potwierdź transakcję w aplikacji Neteller, podając dane uwierzytelniające oraz adres e-mail

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków pieniądze, przekazane z konta Neteller, znajdą się na Twoim bukmacherskim bankrollu w ciągu kilkudziesięciu sekund. W 98% transakcji księgowanie wpłaty do bukmachera przez Neteller trwa mniej niż minutę.

Jaki bukmacher akceptuje wypłaty wygranych przez Neteller?

Możliwość wypłaty wygranej na eportfel Neteller daje polskim graczom tylko jeden bukmacher internetowy – Superbet. Nie ma takiej możliwości w STS, który akceptuje wyłącznie wpłaty depozytu przez Neteller.

Trzeba przy tym pamiętać, że Neteller pobiera prowizję 2,5% za każde zasilenie naszego konta u tego operatora, a więc wypłacając wygraną tą metodą musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

W Superbet możliwe są wpłaty i wypłaty przez Neteller

Przykładowo, jeśli chcesz wypłacić na swój e-portfel Neteller wygraną z zakładów sportowych Superbet w kwocie 1300 zł, to od tej transakcji zapłacisz Netellerowi prowizję w wysokości 32,5 zł, a więc na eportmonetkę trafi kwota 1267,5 zł. Superbet nie pobiera żadnych opłat od wypłaty wygranych, więc prowizja Neteller to Twój jedyny koszt przeprowadzenia takiej transakcji.

Czy zasilenie konta bukmacherskiego Netellerem jest bezpieczne?

Tak, zasilenie bukmacherskiego konta do zakładów przez eportfel Neteller to metoda całkowicie bezpieczna. Wynika to z faktu, że zaawansowane zabezpieczenia transakcji stosowane są zarówno po stronie dostarczyciela płatności Neteller, jak i po stronie bukmachera internetowego. Metoda jest sprawdzona i godna zaufania, a gracze nie muszą się obawiać utraty swoich środków pieniężnych.

Neteller stosuje nowoczesne algorytmy szyfrujące i zabezpieczenia, w tym m.in. transakcje płatnicze zgodne ze standardem PCI DSS, zabezpieczenie 3D Secure, kontrolę numeru BIN/IP czy monitorowanie transakcji w czasie rzeczywistym. Sposobem na maksymalne zabezpieczenie danych i pieniędzy użytkowników e-portfela Neteller jest też weryfikacja kodu bezpieczeństwa (CV2/CVV) podczas każdej transakcji oraz szyfrowanie 256-bitowe oraz wielokrotne zapory sieciowe na serwerach operatora płatności.

Dlaczego warto robić wpłaty depozytu do bukmachera przez Neteller?

Zgodnie z opiniami typerów, warto wpłacać kasę do bukmachera przez Neteller, ponieważ jest to metoda szybka i bezpieczna, a do tego zapewniająca graczom anonimowość. Przy pomocy e-portfela Neteller możemy zasilać swój bukmacherski bankroll, nie wykorzystując imiennego rachunku bankowego, a więc nie ujawniamy naszych danych osobowych ani finansowych. Dodatkowo, stosowanie innej metody niż konto bankowe zmniejsza ryzyko wycieku danych czy utraty środków.

Zasilenie konta do obstawiania Netellerem – zalety

 • Błyskawiczne transakcje: środki pojawiają się na koncie bukmacherskim w mniej niż minutę
 • Bezpieczeństwo danych i transakcji dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrującym
 • Brak opłat za wpłatę na konto bukmacherskie przez Neteller
 • Anonimowość gracza – brak konieczności używania imiennego rachunku bankowego
 • Korzystając z osobnego konta do zasilania bukmacherskiego bankrollu kontrolujemy wysokość wydatków na zakłady

Według graczy bukmacherskich, warto wybrać eportfel Neteller do transakcji finansowych u bukmachera przede wszystkim dlatego, że pieniądze pojawiają się na naszym bankrollu w ciągu kilkudziesięciu sekund od zatwierdzenia przelewu. Neteller należy do tzw. błyskawicznych metod płatności, co ma duże znaczenie w przypadku, gdy obstawiamy zakłady na żywo i potrzebujemy bardzo szybko uzupełnić nasze saldo do puszczenia kolejnego kuponu.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że płatności do bukmachera przez Neteller są całkowicie bezpieczne. Zarówno ten operator płatności, jak i legalny bukmacher korzystają z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, co sprawia, że gracze nie muszą się obawiać o swoje pieniądze.

Czy wpłata Netellerem do bukmachera jest darmowa?

Tak, przelew środków z eportfela Neteller na bukmacherski bankroll jest całkowicie bezpłatny. Ani bukmacher, ani Neteller nie pobierają opłat ani prowizji za przelewy, robione z tej e-portmonetki na saldo u bukmachera.

Pamiętajcie też, że nie ma żadnego limitu na wpłaty depozytu do bukmachera przez Neteller. Możecie zasilać swój bankroll tą metodą dowolną ilość razy dziennie i w tygodniu, a każdorazowo transakcja będzie darmowa.

robię wpłatę neteller
Korzystam z szybkiego i bezpiecznego e-portfela

Jeśli natomiast nasz e-portfel Neteller jest nieaktywny przez okres co najmniej sześciu miesięcy, każdego kolejnego miesiąca Neteller pobierze od nas opłatę w wysokości 5 USD lub równoważnej kwocie w innej walucie, w której prowadzone jest konto (na złotówki to ok. 22 zł). Nieaktywne konto oznacza brak logowania lub jakiejkolwiek transakcji.

Neteller u bukmachera: wady

Zgodnie z opiniami graczy, największą wadą płatności Neteller w zakładach bukmacherskich jest fakt, że tą metodą możemy zasilić swój bankroll jedynie w Superbet i w STS.

Dodatkowo ten operator płatności pobiera prowizję 2,5% od każdego zasilenia e-portfela, a więc podczas dokonywania wypłaty wygranej na kartę Neteller będziemy musieli uiścić opłatę. Dotyczy to również wpłaty na kartę Neteller z naszego konta bankowego, jeśli potem chcemy przelać te środki na bukmacherski bankroll: robiąc przelew z naszego konta na e-portfel Neteller, będziemy musieli opłacić 2,5% prowizji od całej kwoty transakcji.

 • Metoda płatności dostępna tylko u dwóch bukmacherów online w Polsce: w Superbet i STS
 • Prowizja 2,5% od każdego zasilenia e-portfela Neteller (również od kwoty wypłaconej wygranej bukmacherskiej)

Gracze jednak zgodnie podkreślają, że zalety płatności Netellerem u bukmachera przeważają nad wadami, dlatego zdecydowanie warto wybrać tę metodę zasilania depozytu.

Jaki jest najlepszy bukmacher z Neteller?

Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem z opcją płatności Neteller jest Superbet, który umożliwia zarówno wpłaty depozytu, jak i wypłaty wygranych tą metodą. Superbet, jako jedyny buk internetowy w Polsce, pozwala na realizację przelewu wygranej na eportfel Neteller.

Transakcje finansowe z wykorzystaniem portfela elektronicznego Neteller w Superbet są błyskawiczne – zarówno zasilenie bukmacherskiego bankrollu, jak i zlecenie wypłaty środków na kartę Neteller są księgowane w mniej niż minutę, co jest najlepszym wynikiem wśród bukmacherów internetowych w Polsce.

Pakiet powitalny Superbet po wpłacie Neteller
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

Płatności Neteller w Superbet są całkowicie bezpieczne i darmowe, ponieważ bukmacher nie pobiera od nich żadnej prowizji. Warto też dodać, że w Superbet wpłata depozytu Netellerem jest możliwa już od kwoty 1 zł, podczas gdy w STS wymagana jest transakcja na co najmniej 50 zł. Jeśli więc zastanawiacie się, jakiego bukmachera z Neteller wybrać, to naszym zdaniem zdecydowanie najkorzystniejszą opcją będzie właśnie Superbet.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Ile czasu trwa przelew środków przez Neteller na konto bukmacherskie?

Zlecenie przelewu na saldo bukmacherskie przez Neteller trwa zazwyczaj około dwóch minut. Wystarczy wybrać tę metodę płatności u bukmachera, potwierdzić kwotę oraz zatwierdzić transakcję w aplikacji Neteller.

2️⃣ Ile trwa księgowanie wpłaty do bukmachera przez eportfel Neteller?

Zasilenie bukmacherskiego bankrollu przez Neteller jest księgowane w ciągu kilku minut od zlecenia transakcji – w 98% przypadków trwa to mniej niż minutę.

3️⃣ Ile kosztuje zasilenie bukmacherskiego bankrollu Netellerem?

Wpłata depozytu do bukmachera przez Neteller jest całkowicie bezpłatna. Ani bukmacher, ani operator e-portmonetki nie pobierają za dokonanie transakcji finansowej żadnych opłat ani prowizji.

4️⃣ Czy Neteller jest podobny do Skrill?

Tak, zarówno Neteller, jak i Skrill zaliczają się do tzw. eportfeli internetowych. Łączy je to, że umożliwiają zasilenie bukmacherskiego bankrollu bez używania indywidualnego rachunku bankowego, przypisanego do naszego nazwiska.

5️⃣ Czy wpłaty Neteller mogę robić przez aplikację mobilną bukmachera?

Tak, jeśli bukmacher internetowy udostępnia opcję zasilenia depozytu Netellerem, to wpłat z wykorzystaniem tego eportfela możesz dokonywać zarówno z poziomu strony www tego buka, jak i w aplikacji mobilnej. Wpłaty Neteller przez apkę bukmacherską akceptuje zarówno STS, jak i Superbet.

6️⃣ Czy wygraną bukmacherską można wypłacić na konto Neteller?

Tak, możliwość wypłaty wygranych pieniędzy na konto Neteller oferuje bukmacher Superbet, a minimalna transakcja to 1 zł.

 

 

https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/superbet/jak-wplacic-pieniadze-do-superbet/#wplata-depozytu-przez-neteller

Komentarze (0)
Jaki bukmacher akceptuje Neteller
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.