czwartek, 20 czerwca 2024

Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard

02.05.2024, 07:51
Autor: M. Stępień
Po wpłacie depozytu przez Paysafecard do odbioru bonus 3755 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Paysafecard w zakładach bukmacherskich
  1. Jaki bukmacher ma płatności Paysafecard?
  2. Jak zrobić wpłatę do bukmachera przez Paysafecard?
  3. Wypłata wygranej przez Paysafecard
 2. Bukmacher z Paysafecard - jaki jest najlepszy
 3. FAQ
U jakiego bukmachera można robić wpłaty przez eportfel i kartę Paysafecard?

Elektroniczne portfele zyskują na znaczeniu wśród metod płatności u polskich bukmacherów. Według naszych statystyk z Paysafecard regularnie korzysta już 8% typerów.

Stawiający zakłady coraz częściej wybierają właśnie szybkie płatności Paysafecard m.in. ze względu na fakt, że jest to bardzo intuicyjna metoda, a zasilenie bukmacherskiego bankrollu trwa zazwyczaj mniej niż minutę.

Popularność tego e-walletu wynika również z jego dużej dostępności – wśród metod płatności Paysafecard ma aż dziesięciu polskich buków online.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, u jakiego bukmachera można wpłacić kasę na zakłady przez Paysafecard, jak dokonać zasilenia bankrollu tą metodą krok po kroku oraz jakie są zalety transakcji finansowych do bukmachera przez PSC.

Paysafecard w zakładach bukmacherskich

Przy pomocy eportfela Paysafecard można w szybki sposób zasilić swój bankroll na zakłady u bukmachera online. Ta metoda płatności, dostępna m.in. w Noblebet i forBET, nie wymaga użycia konta bankowego, zarejestrowanego na nasze nazwisko, a więc pozwala graczom zachować anonimowość.

robię wpłatę Paysafecard
Robię przelewy na zakłady bez prowizji z konta i karty PSC

Co ważne, legalne polskie zakłady bukmacherskie dają możliwość zlecenia wpłaty przez Paysafecard zarówno z zarejestrowanego konta myPaysafe, jak i przez kod prepaid. Chcąc zasilić konto u bukmachera przez kod, kartę Paysafecard bez trudu kupimy w większości sklepów w Polsce (m.in. Sieci Żabka, Empik, Carrefour) czy na stacjach benzynowych, a także online. Dostępne nominały PSC (stacjonarnie i w sieci) to 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł.

Jaki bukmacher ma płatności Paysafecard?

Elektroniczny portfel lub karta prepaidowa Paysafecard znajduje się w ofercie metod płatności u 10 z 25 bukmacherów internetowych w Polsce. Tą metodą zasilimy swój bankroll na zakłady w STS, LVBET, Superbet, BETFAN, Noblebet i forBET, a także w Betclic, TOTALbet, Totolotku i eToto.

U każdego z operatorów minimalna kwota wpłaty Paysafecardem wynosi 1 zł, a zasilenie bankrollu jest bezpłatne (bukmacher ani Paysafecard nie pobierają prowizji od transakcji). Wyjątkiem jest tu TOTALbet, który jako jedyny bukmacher pobiera prowizję od wpłat przez Paysafecard i jest ona dość wysoka, ponieważ wynosi aż 7,5% kwoty transakcji.

Bukmacherzy z Paysafecard na 2024
  Wpłata przez PSC Wypłata przez PSC Wysokość prowizji  
TAK TAK 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 0% Zakładam konto
TAK NIE 7,5% Zakładam konto

Paysafecard to bez wątpienia najpopularniejszy e-portfel, jakim możemy dokonać przelewu do bukmachera. Inne dostępne e-wallety, czyli Plix, Neteller i Skrill, cechują się znacznie mniejszą dostępnością (sprawdź jaki bukmacher akceptuje Skrill).

Jak zrobić wpłatę do bukmachera przez Paysafecard?

Płatności depozytów na zakłady bukmacherskie przez Paysafecard są bardzo proste niezależnie od tego, czy korzystamy z przedpłaconej karty prepaid czy posiadamy zarejestrowane konto myPaysafe. Różnica dotyczy tylko danych, które musimy podać podczas dokonywania transakcji: w przypadku karty jest to specjalny kod, a w przypadku konta myPaysafe podjemy dane weryfikacyjne do logowania.

Podstawowym warunkiem do zasilenia bukmacherskiego bankrollu metodą Paysafecard jest:

 • Posiadanie aktywnej karty przedpłaconej lub zarejestrowanego konta Paysafecard z dostępnymi na nim środkami
 • Posiadanie konta do zakładów u bukmachera, który akceptuje wpłaty przez Paysafecard np. Superbet, STS czy forBET aktywuj konto typerskie w forBET

Jeśli spełniamy te dwa warunki, możemy przystąpić do zasilania depozytu Paysafecard, co zajmie nam mniej niż minutę.

Zasilenie bankrollu u bukmachera przez Paysafecard krok po kroku

 • Zaloguj się na swoje konto do zakładów u operatora, który oferuje płatności Paysafecard
 • Wejdź do sekcji „Wpłata” i wybierz Paysafecard jako metodę płatności
 • Podaj kwotę, jaką chcesz przelać na swoje konto u bukmachera (jednorazowa płatność z karty prepaid maksymalnie do 200 zł, maksymalna kwota transakcji z konta myPaysafe 4000 zł)
 • Zatwierdź transakcję, podając unikalny kod z karty prepaid lub logując się na swoim koncie myPaysafe

Dokonując wpłaty depozytu Paysafecard w Superbet mamy dodatkowo do wyboru opcję płatności przez Scan2Pay, dostępną w aplikacji tego operatora płatności. Ta metoda przyspiesza transakcję z konta Paysafecard, bo wymaga tylko zeskanowania w apce kodu QR płatności – po wyświetleniu danych transakcji wystarczy zatwierdzić je poprzez wprowadzenie czteroznakowego kodu bezpieczeństwa.

Oczywiście wpłaty depozytu przez Paysafecard możecie dokonywać zarówno przez stronę www, jak i w aplikacji mobilnej bukmacherów, którzy udostępniają graczom taką metodę płatności. W obu przypadkach dostępna jest opcja przelewu z konta PSC oraz transakcji kartą prepaid.

Wypłata wygranej przez Paysafecard

Wypłata wygranych bukmacherskich na Paysafecard jest możliwa tylko u jednego bukmachera internetowego w Polsce – Superbet. Żaden inny operator, akceptujący wpłaty Paysafecard, nie daje możliwości wypłaty środków tą metodą.

Superbet - bukmacher z wpłatą i wypłatą przez PSC

Wypłata wygranej bukmacherskiej z Superbet wymaga posiadania zarejestrowanego konta Paysafecard, czyli myPaysafe – nie ma możliwości przelania wygranej na kartę prepaidową. By dokonać transakcji, wystarczy po zalogowaniu się na konto typerskie Superbet wybrać opcję „Wypłata online”, określić kwotę, jaką chcemy wypłacić i wybrać opcję Paysafecard. Po potwierdzeniu zlecenia płatności środki znajdą się na naszym koncie myPaysafe w ciągu kilku minut – zazwyczaj trwa to mniej niż 60 sekund.

Co ważne, ani Superbet, ani Paysafecard nie pobierają prowizji od wypłaty wygranej na konto Paysafecard. Możemy z tej metody korzystać dowolną liczbę razy i zawsze pozostaje ona darmowa.

Czy płatności do bukmachera przez Paysafecard są bezpieczne?

Tak, zasilenie depozytu bukmacherskiego przez Paysafecard to bardzo bezpieczna metoda niezależnie od tego, czy używamy karty przedpłaconej, czy zlecamy transakcję z naszego konta myPaysafe. W pierwszym przypadku weryfikacją bezpieczeństwa jest podanie 16-znakowego kodu, który jest dla danej karty unikalny. Ten kod znamy tylko my, a więc tylko my mamy dostęp do pieniędzy na karcie. Jeśli niepoprawnie wpiszemy kod, transakcja nie zostanie zaakceptowana, a pieniądze w dalszym ciągu pozostaną na karcie.

Zakłady bukmacherskie BETFAN
BETFAN ma opcję wpłaty depozytu przez Paysafecard bez prowizji
Robię wpłatę przez PSC

Jeśli posiadamy zarejestrowane konto myPaysafe, to za bezpieczeństwo płatności odpowiada Paysafecard, który stosuje algorytmy szyfrujące i zabezpieczenia podczas każdej transakcji. Dodatkowo, jeśli mamy podejrzenie, że naruszone zostało bezpieczeństwo transakcji, możemy zgłosić blokadę naszego konta ze skutkiem natychmiastowym.

Czy zasilenie konta do zakładów przez Paysafecard jest bezpłatne?

Tak, wpłata depozytu do bukmachera przez Paysafecard jest całkowicie darmowa. Jest tak zarówno w przypadku, gdy korzystamy z karty perapidowej, jak i podczas dokonywania transakcji z konta Paysafecard. Ani bukmacherzy internetowi, ani operator płatności nie pobierają prowizji od przelewów na konto do zakładów, a więc na typowanie będziemy mogli przeznaczyć całą kwotę, jaką do tego celu zaplanujemy.

Warto jednak pamiętać, że zarówno konto myPaysafe, jak i karta przedpłacona Paysafecard mogą być obciążone tzw. opłatami manipulacyjnymi. Jeśli zakupimy kartę prepaid i nie wykorzystamy zgromadzonych na nie środków w ciągu miesiąca, to od drugiego miesiąca będzie pobierana opłata w wysokości 10 PLN od salda kodu prepaid Paysafecard. By tego uniknąć, wystarczy od razu w całości wykorzystywać środki na karcie dla dokonania jednorazowego zasilenia salda bukmacherskiego.

wpłacam depozyt PSC
Korzystam z szybkiej i wygodnej wpłaty już od 1 zł

W przypadku konta myPaysafe opłata manipulacyjna wynosi 20 zł, ale jest pobierana tylko wówczas, jeśli nasze konto było nieaktywne przez 12 miesięcy (brak jakichkolwiek transakcji w tym okresie). Tej opłaty również możemy łatwo uniknąć, regularnie zasilając bukmacherski bankroll z konta Paysafecard.

Wpłata depozytu do bukmachera przez Paysafecard – dlaczego warto?

Zdaniem graczy bukmacherskich warto robić zasilenia depozytu przez Paysafecard ze względu na całkowitą anonimowość tej metody. Dotyczy to przede wszystkim kard przedpłaconych z 16-cyfrowym kodem zabezpieczającym: kupując taką kartę nie podajemy żadnych danych osobowych ani bankowych. Kartą możemy następnie zasilić nasz bukmacherski bankroll na zakłady.

Również korzystanie z konta w elektronicznym portfelu Paysafecard, czyli myPaysafe, mamy zapewnioną anonimowość podczas wpłaty do bukmachera, ponieważ nie musimy podawać swoich danych. A ponieważ dla graczy bukmacherskich anonimowość ma duże znaczenie, nie dziwi rosnąca wśród nich popularność płacenia za zakłady kartą Paysafecard lub przez konto myPaysafe.

Zasilenie bankrollu bukmacherskiego Paysafecard – zalety

 • Całkowita anonimowość metody, zwłaszcza podczas korzystania z karty prepaid
 • Pieniądze na koncie bukmacherskim w mniej niż 60 sekund
 • Duża dostępność metody (Paysafecard akceptuje aż 10 bukmacherów online w Polsce)
 • Brak prowizji za transakcje na konto bukmacherskie

Dużą zaletą jest też brak opłat za transakcje, co wyróżnia Paysafecard na tle innych portfeli elektronicznych, którymi możemy dokonywać transakcji finansowych u bukmacherów internetowych w Polsce. Przykładowo, wypłata wygranej na eportfel Plix bez prowizji możliwa jest tylko raz w tygodniu, a Neteller pobiera 2,5% prowizji od każdego przelewu na swoje konto, więc na tym tle Paysafecard wypada naprawdę bardzo korzystnie.

Wyniki głosowania

U jakiego bukmachera najczęściej robisz wpłaty przez Paysafecard?

Logo elektronicznego portfela Paysafecard
STS
38 %
BETFAN
10 %
TOTALbet
5 %
Betclic
24 %
Noblebet
23 %

Typerzy podkreślają również, że warto wybrać Paysafecard ze względu na dużą dostępność tej metody płatności u buków online – znacznie większą, niż w przypadku innych e-walletów. Z zasilenia konta do zakładów przez kartę prepaid lub konto na eportfleu PSC skorzystamy aż u dziesięciu bukmacherów internetowych, m.in. Superbet, STS, BETFAN czy LVBET. Z pozostałych portfeli elektronicznych największą dostępnością może się pochwalić Skrill, który jednak dostępny jest tylko u pięciu buków.

Oczywistą zaletą transakcji finansowych do bukmachera przez Paysafecard jest też szybkość płatności, ponieważ pieniądze pojawiają się na naszym koncie średnio w 30 sekund od zatwierdzenia przelewu. Warto podkreślić również bezpieczeństwo tej metody oraz fakt, że korzystanie z karty przedpłaconej lub osobnego konta Paysafecard daje nam kontrolę nad tym, ile pieniędzy przeznaczamy na obstawianie zakładów sportowych.

Bukmacher z Paysafecard - jaki jest najlepszy

Naszym zdaniem najlepszy bukmacher z płatnościami przez PSC to Superbet. Pierwsze miejsce w zestawieniu dla tego operatora wynika przede wszystkim z faktu, że jako jedyny buk internetowy w Polsce Superbet umożliwia zarówno wpłaty, jak i wypłaty wygranych przez Paysafecard. Oczywiście wypłata możliwa jest tylko w przypadku posiadania konta myPaysafe – u żadnego operatora nie istnieje opcja wypłaty wygranej na kartę przedpłaconą Paysafecard.

Pakiet powitalny Superbet po wpłacie Paysafecard
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Na tle innych bukmacherów z Paysafecard Superbet wyróżnia też fakt, że umożliwia dokonanie wpłaty innowacyjną metodą Scan2Pay, która sprowadza dokonanie transakcji do zeskanowania kodu QR i znacznie przyspiesza czas jej trwania. Podobnie jak w przypadku wypłat Paysafecard, jest to jedyny buk udostępniający graczom taką opcję.

Superbet nie pobiera żadnych prowizji zarówno od zasilenia bukmacherskiego bankrollu, jak i od wypłaty wygranej na eportfel Paysafecard, więc korzystanie z tej metody jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Wpłaty i wypłaty przez Paysafecard w Superbet

Jeśli do tego dodać błyskawiczne księgowanie przez Superbet transakcji płatniczych, dokonanych Przez PSC (mniej niż 45 sekund w 95% przypadków), to trudno się dziwić, że Superbet zajmuje zasłużone pierwsze miejsce w rankingu bukmacherów z płatnościami Paysafecard. Dlatego, jeśli zastanawiacie się, jakiego bukmachera z Paysafecard wybrać, to Superbet będzie najrozsądniejszym wyborem.

FAQ

1️⃣ Jak zapłacić eportfelem Paysafecard u bukmachera?

By zlecić wpłatę przez PSC należy zalogować się na konto do obstawiania u buka internetowego, następnie wybrać ten e-portfel jako metodę płatności, podać kwotę i zatwierdzić transakcję.

2️⃣ Jakie są zalety płacenia u bukmachera przez PSC?

Podstawowa zaleta zasilania depozytu bukmacherskiego Paysafecardem to całkowita anonimowość (zwłaszcza jeśli używamy karty prepaid) oraz szybkość transakcji (pieniądze są na koncie u bukmachera w mniej niż 60 sekund), co ma szczególne znaczenie przy zakładach LIVE.

3️⃣ Ile czasu trwa wpłata Paysafecardem na konto bukmacherskie?

Transakcja finansowa z eportfela Paysafecard na konto bukmacherskie trwa zazwyczaj mniej niż dwie minuty. W 90% przypadków graczom zajmuje to od 30 do 60 sekund.

4️⃣ Ile trwa księgowanie wpłaty depozytu przez Paysafecard?

Czas trwania księgowania wpłaty metodą Paysafecard wynosi około minuty.

5️⃣ Jaki jest koszt depozytu bukmacherskiego przez eportfel Paysafecard?

Zasilenie bukmacherskiego bankrollu Paysafecardem jest darmowe, ponieważ ani bukmacher, ani operator płatności nie pobierają prowizji od transakcji.

6️⃣ Czy mogę wypłacić wygraną bukmacherską na Paysafecard?

Tak, możliwość wypłaty wygranych pieniędzy na eportfel Paysafecard znajdziemy u buka Superbet.

7️⃣ Czy PSC to portfel elektroniczny?

Paysafecard to zarówno portfel elektroniczny (podobny do Neteller czy Skrill) jak i karta przedpłacona, którą kupimy w dowolnym kiosku lub sklepie i zapłacimy nią za typowanie zakładów bukmacherskich online, grę na platformie Steam czy dostęp do internetowego kursu.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.