sobota, 10 kwietnia 2021
Najnowsze: Real Madryt - FC Barcelona: typy na El Clasico

LVBET – jak wpłacić pieniądze?

Wpłata na LVKonto. Jak zrobić depozyt w LVBET online. Metody płatności u legalnego buka LVBET - aktualizacja na kwiecień 2021

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 30 kwietnia 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Metody płatności online w LV BET
 2. Wpłata w punktach naziemnych LV BET
 3. Bonusy od wpłaty depozytu
 4. Opinie o metodach płatności LVBET
 5. Płatności w LVBET - pytania i odpowiedzi
 6. Warto wiedzieć o płatnościach w LVBET
Metody wpłaty depozytu u bukmachera LVBET - zdjęcie do tekstu
Jak wpłacić pieniądze do LVBET

Firma bukmacherska LVBET Zakłady Bukmacherskie z siedzibą w Katowicach to spółka, która rozpoczęła działalność w 2014 r. Posiada ona wiele bezpiecznych metod płatności, które są w pełni darmowe.

  LV BET - promocja na kwiecień 2021  
  Odbieram bonus 1570 zł  

Podobnie jak konkurenci, LVBET mocno promuje się przez sponsoring drużyn i wydarzeń sportowych. Znak towarowy LVBET (poprzednio Las Vegas Zakłady Bukmacherskie) można dostrzec na strojach piłkarzy znanych sportowych marek: Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Arki Gdynia czy Piasta Gliwice. LVBET był też sponsorem siatkarskich mistrzostw Europy, które organizowała Polska oraz sponsoruje galę FAME MMA z udziałem Youtuberów czy 

Na uwagę zasługuje również fakt, że LVBET nie pobiera żadnych prowizji, czy też opłat z tytułu składania depozytów. Oznacza to, że wpłacając 150 zł na konto bukmacherskie online, mamy na zakłady bukmacherskie online pełne 150 zł.

Metody płatności online w LV BET

Cel jest zatem jasny: jak najszybsze przebicie się do świadomości graczy i zachęcenie ich do obstawiania wyników z bogatej oferty LVBET Online. By móc to zrobić, należy wcześniej założyć darmowe konto bukmacherskie na stronie LVBET [ zakładam nowe konto online do gry w LVBET] i wpłacić na nie pierwszy depozyt.

Jak zrealizować wpłatę w LVBET? W przypadku bukmachera LVBET użytkownik ma do wyboru trzy rozwiązania (każda opcja składa się z kilku metod płatności) , tak więc wybór jest naprawdę bardzo duży:

 1. Szybki przelew z konta bankowego (np. przez stronę banku, kartę kredytową/debetową VISA lub MasterCard, BLIK)
 2. Zasilenie z elektronicznej portmonetki (Paymenticon oraz Skrill),
 3. Wpłata gotówki w punkcie naziemnym.

  Rekomendacja dla LV BET - warto odebrać bonus z kodem
  LV BET - dlaczego warto odebrać bonus z kodem

Platformami do płatności realizującymi transfery z konta bankowego na rachunek w LVBET Zakłady Bukmacherskie (LV Konto) są:

 • Tpay,
 • Dotpay,
 • Przelewy24.

Operatorzy tych systemów do wpłat online, nie pobierają prowizji za wykonanie przelewu zasilającego. Zatem użytkownik całą wpłaconą kwotę depozytu może wykorzystać na obstawianie zakładów w internecie. 

Wolne od prowizji są także doładowania z e-portmonetek. LVBET akceptuje wpłaty poprzez:

Wpłata w punktach naziemnych LV BET

Wybrani klienci mogą też skorzystać z trzeciej opcji zasilenia konta. Jest nią wpłata w punkcie stacjonarnym LVBET, których firma ma 28 w czterech województwach (stan na marzec 2018 r.). Najwięcej z nich znajduje się w Warszawie (10) i Wrocławiu (5). Tak naprawdę rozwiązanie polega na doładowaniu konta Paymenticon, z którego należy następnie wykonać płatność na konto gracza. Za realizację operacji zarówno organizator zakładów, jak i operator e-portfela nie pobierają opłat.

Uwaga! W przypadku LVBET minimalna kwota wpłaty jest wyższa niż u większości pozostałych buków, koncesjonowanych przez ministra finansów. Wynosi ona 10 zł, a jeśli realizowana jest przez Skrill – 40 zł.

Bonusy od wpłaty depozytu

Po zrealizowaniu pierwszego depozytu na saldo depozytowe u bukmachera LVBET otrzymuje się dostęp do świetnego bonusu od pierwszej wpłaty, który w maksymalnym wariancie może wynieść aż 1000 zł. Można go wykorzystać na dowolne typy sportowe znajdujące się w internetowej ofercie bukmacherskiej LVBET: np. typy na piłkę nożną, typy na siatkówkę, czy też typy na koszykówkę.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Promocje na start od LV BET za wpłatę
depozytu na konto:

- Bonus za 1 wpłatę - max. 1 000 zł,
- Bonus za 2 depozyt - max. 500 zł,
- Dodatkowo +70 zł gratis

Identyczna sytuacja występuje przy bonusie od drugiej wpłaty na bukmacherskie konto do gry - max. 500 złotych. Wysokość wszystkich bonusów powitalnych dla nowych klientów zależy oczywiście od wysokości poszczególnych depozytów - im więcej wpłacicie do bukmachera gotówki, tym więcej kasy otrzymacie za darmo na saldo bonusowe. O tym, jak dokładnie odebrać ekskluzywny bonus na start VIP z kodem promocyjnym LVBET, jakim jest bezpłatne i sprawdzone przez regularnych typerów hasło bonusowe LEGALSPORT, przeczytacie w naszym artykule z instrukcją krok po kroku ==> bonus LVBET jak odebrać. Z tekstu dowiecie się m.in. jakie są korzyści z bonusu powitalnego LVBET i ile można zyskać extra z kodem promocyjnym LVBET, który brzmi LEGALSPORT.

Opinie o metodach płatności LVBET

LVBET to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich bukmacherów internetowych, zajmujący najwyższe lokaty w rankingu TOP bukmacherów online w Polsce. i wyprzedzający konkurencje na wielu polach (m.in. pod względem częstotliwości organizacji bonusów i promocji oraz jeśli chodzi o liczbę dyscyplin do typowania). Sprawdziliśmy więc, jak typerzy oceniają system metod płatności, które udostępnił ten buk.

LVBET kod promocyjny VIP

Unikalny kod do bonusu na start na kwiecień 2021 >>> LEGALSPORT

Jak się okazuje, w zdecydowanej większości opinie graczy o płatnościach LVBET są bardzo pozytywne. Typerzy zwracają uwagę przede wszystkim na fakt, że LVBET umożliwia zasilanie konta depozytowego na bardzo wiele sposobów i jako jedyny umożliwia dokonywanie wpłat metodą Paymenticon. Jako jeden z nielicznych bukmacherów umożliwia też zasilanie konta bukmacherskiego przez Skrill - oprócz LVBET taką opcję posiada jeszcze tylko kilka legalnych polskich bukmacherów internetowych, m.in. Fortuna Zakłady Bukmacherskie oraz jeden z największych buków w Polsce, czyli STS.

Płatności w LVBET - pytania i odpowiedzi

Na forach bukmacherskich systematycznie pojawiają się pytania, dotyczące płatności w LVBET. Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu te najczęściej powtarzające się, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Ile metod płatności udostępnia LVBET?

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich operatorów zakładów sportowych, czyli legalny bukmacher LVBET, akceptuje aż osiem różnych opcji zasilania konta typerskiego online. Są one zgrupowane w trzy sekcje: pierwsza z nich to szybkie płatności z naszego konta bankowego (obejmuje m.in. BLIK, karty płatnicze VISA i MasterCard oraz płatności przez platformy TPay, DotPay i Przelewy24), druga to wpłata depozytu przez portfel elektroniczny (dostępne są e-portmonetki Skrill i Paymenticon), zaś trzecia metoda zasilenia konta depozytowego LVBET to wpłata w jednym z punktów naziemnych legalnego buka LVBET. Wpłat z konta bankowego oraz przez e-portmonetkę możemy dokonywać zarówno na stronie www, jak i w aplikacji bukmacherskiej LVBET na telefon i tablet (działa na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i IOS < zobacz test).

2. Jaka jest minimalna kwota wpłaty u bukmachera internetowego LVBET?

Zazwyczaj w przypadku legalnych bukmacherów online minimalna kwota wpłaty na konto depozytowe wynosi 1 zł. Inaczej jest jednak w przypadku bukmachera LVBET, u którego minimalna kwota depozytu to 10 zł. Warto dodać, że jeszcze wyższa jest minimalna kwota wpłaty za pomocą portfela elektronicznego Skrill - jeśli wybierzemy tę metodę płatności, musimy zasilić swoje konto depozytowe jednorazowo kwotą co najmniej 40 zł.

3. Czy LVBET online pobiera prowizję od wpłacanych depozytów?

Nie, legalny polski TOP bukmacher internetowy LVBET nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od depozytów, dokonywanych przez graczy na swoje konta bukmacherskie - niezależnie od wybranej metody płatności.

LEGALSPORT - kod promocyjny VIP do LVBET Zakłady Bukmacherskie - infografika
LVBET kod promocyjny VIP do MAX bonusu na start

Oznacza to, że jeśli zasilimy swoje konto kwotą np. 100 zł, to tyle właśnie znajdzie się na naszym koncie - chyba, że prowizję pobiera określona platforma do płatności (informacje na ten temat dostępne są w regulaminie każdej z form płatności i warto się z nimi zapoznać przed dokonaniem depozytu).

4. Czy LVBET akceptuje Skrill?

Tak, u legalnego bukmachera LVBET możemy zasilić konto depozytowe przy pomocy portfela elektronicznego Skrill. To bardzo popularna i lubiana przez typerów metoda płatności, która charakteryzuje się nie tylko szybkością i bezpieczeństwem transakcji, ale również anonimowością. LVBET jest jednym z nielicznych bukmacherów internetowych w Polsce, którzy udostępniają typerom płatności przez e-wallet Skrill - pozostali to STS, Fortuna oraz Totolotek.

5. Czy tylko LVBET oferuje tak dużo metod zasilania konta typerskiego?

Choć LVBET znajduje się niewątpliwie w czołówce legalnych polskich bukmacherów internetowych jeśli chodzi o liczbę metod płatności, inni operatorzy online również nie pozostają w tyle. Wiele różnych metod zasilania konta depozytowego oferuje np. legalny bukmacher STS (m.in. DoyPay, PayU i Neteller, możliwa jest też w STS wpłata przez Paysafecard), a także Fortuna Zakłady Bukmacherskie (zasilenie konta przez BLIK, PayU, Skill czy karty kredytowe VISA). Do grona operatorów internetowych, oferujących kilka różnych metod płatności zalicza się również legalny bukmacher TOTALbet, gdzie konto depozytowe można zasilić m.in. przez BLIK, Paysafecard i szybkie płatności z portalu Przelewy24, a także Totolotek (m.in. Paysafecard, VISA, MasterCard i Skrill).

6. Czy w LVBET za depozyt można otrzymać bonus?

Tak, bonus od wpłaty to główny element pakietu powitalnego LVBET z kodem promocyjnym VIP. Co więcej, wysokość bonusu od pierwszego i drugiego depozytu uzależniona jest od wysokości wpłaty i wynosi 1% depozytu. Do bonusu otrzymujemy dodatkowo mnożnik (x100 w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty oraz x50 dla bonusu od drugiej wpłaty), dzięki czemu ostatecznie możemy zyskać nawet 1000 zł od pierwszeg depozytu oraz maksymalnie 500 zł od drugiego, co daje nam dodatkowo aż 1500 zł na zakłady bukmacherskie w LVBET.

  Szybka rejestracja LVBET  
Extra bonus powitalny LVBET z kodem promocyjnym VIP
Użyj aktywnego kodu na kwiecień 2021: LEGALSPORT

Warto dodać, że ekskluzywny pakiet na start LVBET może być dodatkowo powiększony o darmowy zakład 20 zł dla nowych klientów za kod promocyjny - wówczas, oprócz standardowych bonusów od dwóch pierwszych wpłat, możemy również zgarnąć unikalny freebet LVBET, który w standardowej ofercie nie jest dostępny. Dzięki temu swój pierwszy kupon bukmacherski w LVBET możemy postawić całkowicie za darmo, nie ryzykując utraty własnych pieniędzy.

Dodatkowo za wpłatę depozytu przyznawane mogą być graczom dodatkowe bonusy bukmacherskie LVBET. Ten legalny operator internetowy systematycznie organizuje dla stałych typerów akcje promocyjne, a część z nich premiuje właśnie zasilenie depozytu - możemy więc otrzymać np. bonus 100% od wpłaty do określonej wysokości.

Warto wiedzieć o płatnościach w LVBET

 • Legalny polski bukmacher internetowy LVBET udostępnia typerom wiele szybkich i bezpiecznych metod płatności, w tym Paymenticon, Paysafecard, BLIK i szybkie transfery pieniężne TPay
 • Jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów online LVBET umożliwia graczom zasilanie konta typerskiego przez Skrill
 • Wpłata depozytu w LVBET to warunek otrzymania ekskluzywnego pakietu powitalnego, przyznawanego właśnie od dwóch pierwszych wpłat (bonus na start LVBET z mnożnikiem)

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

LVBET – jak wpłacić pieniądze?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Jaaa
skomentowano ponad miesiąc temu
Witam jeżeli mam tylko konto walutowe to jak mogę wpłacić pieniądze na lvbet?
Janko Pytacz
skomentowano ponad miesiąc temu
mam czeki podróżne - mozna to jakoś zamienić na depozyt?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.