poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: HIGH League 6 kursy, typy

Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet

Jak szybko wypłacić wygraną w TOTALbet? Pay Exprees - opcja natychmiastowej wypłaty środków na indywidualny rachunek bankowy.

Freebet 39 zł z kodem w TOTALbet online
Spis treści
Rozwiń
 1. Co to jest Pay Express?
  1. Jak działają błyskawiczne wypłaty w TOTALbet?
  2. Pay Express: do jakich banków można przelać wygraną?
  3. Szybkie wypłaty w TOTALbet - co warto wiedzieć
  4. Zalety Pay Express w TOTALbet
 2. Szybkie wypłaty u innych bukmacherów
 3. TOTALbet – innowacje dla graczy
  1. Ekstra premia z kodem
 4. FAQ – szybkie wypłaty Pay Express w pytaniach i odpowiedziach
Pakiet premii na start w TOTALbet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT

TOTALbet od swojego wejścia na polski rynek zakładów bukmacherskich intensywnie rozwijał ofertę - również pod kątem nowości i usprawnień dla graczy.

TOTALbet Pay Express - szybkie wypłaty wygranych na konto bankowe

Obok bardzo wygodnych opcji, takich jak Szybki Kupon, możliwość obstawiania zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane (tzw. TOTAL Games) buk umożliwił również typerom korzystanie z bonusów bukmacherskich bez kolejki.

Najlepszy bonus na start
Aż 5239 zł na nowe konto bukmacherskie w TOTALbet

To sprawia, że TOTALbet przez wielu graczy wymieniany jest w gronie najlepszych podmiotów na polskim rynku bukmacherskim i zajmuje wysokie lokaty w rankingu bukmacherów online (TU aktualne zestawienie operatorów bukmacherskich na 2023), z powodzeniem konkurując m.in. z BETFAN, Betclic, PZBuk czy eToto, ale również z największymi operatorami, jak STS czy Fortuna.

Szeroki wybór metod zasilania kontaBLIK | Paysafecard | Przelewy24 | PayU | VISA | MastercardSzybkie wypłaty Pay Express
Szeroki wybór metod zasilania konta
BLIK | Paysafecard | Przelewy24 | PayU | VISA | Mastercard
Szybkie wypłaty Pay Express
GRAJ w

Trzeba przyznać, że internetowego buka TOTAKLbet cechuje wyjątkowa dbałość o każdy, choćby najmniejszy szczegół oferty dla graczy. Doskonale widać to m.in. po niezwykle rozbudowanym systemie wpłat i wypłat, który umożliwia bezproblemowe zasilenie salda bukmacherskiego depozytem oraz szybką wypłatę wygranych na indywidualny rachunek bankowy gracza. Szczególną uwagę typerów zwróciły błyskawiczne wypłaty wygranych w TOTALbet w ramach unikalnej opcji Pay Express. Na czym polega ta opcja i jak z niej skorzystać? Zapraszamy do lektury!

Co to jest Pay Express?

Zacznijmy od tego, co to jest usługa Pay Express w TOTALbet. To po prostu usługa służąca ekspresowemu przelewaniu pieniędzy z wygranych bukmacherskich na Wasze konta bankowe. Co istotne, dzięki niej TOTALbet uzyskał najkrótszy średni czas wypłat na rynku, który wynosi jedynie osiem minut. Chyba zgodzicie się, że wynik ten godny jest pochwały, prawda? Zwłaszcza, że u innych bukmacherów - zależnie od wybranej metody wypłaty - na przelew środków trzeba czekać czasem nawet i kilka godzin.

korzystam z Pay Express
Przelewam kasę od bukmachera na konto bankowe w kilka minut

W tym miejscu warto także nadmienić, że TOTALbet wprowadził superwygodną opcję Pay Express do swojej oferty już w 2019 roku. Od tego czasu możliwość błyskawicznych wypłat w TOTALbet cieszy się ogromną popularnością wśród typerów. O tym, że wpadła ona w oko graczom TOTALbet dodatkowo świadczy fakt, że w ankiecie konsumenckiej zebrała ona bardzo wysokie oceny.

Jak działają błyskawiczne wypłaty w TOTALbet?

Jak już wspomnieliśmy, usługa Pay Express pozwoli Wam wypłacić wygraną z kuponów SOLO i AKO na indywidualny numer konta bankowego w zaledwie kilka minut. W zdecydowanej większości ekspresowy przelew trwa nie dłużej niż około jeden minuty.

Błyskawiczne wypłaty w TOTALbet online

Średnia jest jednak zawyżona i wynosi osiem minut z powodu nieprzewidzianych sytuacji, procedur bezpieczeństwa czy np. awarii w bankach czy przerw w księgowaniu. Co ważne, usługa Pay Express dostępna jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 09.00 do 23.00. Pamiętajcie jednak, że dla prawidłowego działania systemu szybkie przelewy w swoich usługach posiadać musi także Wasz bank.

Pay Express: do jakich banków można przelać wygraną?

W tym miejscu zapewne niejeden z Was zadaje sobie pytanie, czy jego bank realizuje szybkie przelewy. Na szczęście mamy dla Was dobrą wiadomość, bo praktycznie wszystkie banki posiadają takie rozwiązania. Co istotne, spora ich część realizuje takie transakcje przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Szybkie wypłaty w TOTALbet - jakie banki obsługują opcję Pay Express?
TOTALbet Pay Express - lista banków obsługujących błyskawiczne przelewy

I tak zaliczyć do nich możemy m.in. takie firmy jak mBank, Bank PKO SA, Alior Bank czy Idea Bank. W pozostałych przypadkach wstrzelić się trzeba w odpowiednie godziny – np. w Banku Millennium usługa ta dostępna jest w dni powszednie pomiędzy 05.00 i 22.00, a w BNP Paribas między 06.00 i 22.00 (także tylko w dni robocze).

Szybkie wypłaty w TOTALbet - co warto wiedzieć

Co powinniście jeszcze wiedzieć o usłudze Pay Express w TOTALbet? Przede wszystkim to, że dzienny limit wypłat dla każdego gracza wynosi maksymalnie 5000 zł. Powyżej tej kwoty realizowane są wyłącznie poprzez przelewy standardowe, które są przez banki obsługiwane od poniedziałku do piątku o godzinie 12.00.

W tym wypadku bukmacher dokona wypłaty środków na Wasz rachunek bankowy w terminie siedmiu dni roboczych (termin ten liczony jest od dnia następnego po dniu, w którym złożona została dyspozycja wypłaty), przy czym najczęściej wygrana zasili Wasz rachunek bankowy już następnego dnia.

Zalety Pay Express w TOTALbet

Jak już wiecie, funkcja błyskawicznych przelewów cieszy się sporym zainteresowaniem obstawiających, co w ogóle nie powinno dziwić. W końcu Pay Express to wyjątkowo dopracowane rozwiązanie, któremu przypisać można wiele zalet. Główną z nich jest przede wszystkim jego prostota oraz szybkość – niewielu jest na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych oferujących wypłaty w zaledwie kilka minut.

TOTALbet szybkie wypłaty dzięki opcji Pay Express

Dodatkowo na słowa uznania zasługuje także maksymalna kwota przelewu wynosząca aż 5000. Słowa uznania należą się również za minimalną kwotę wypłaty, która wynosi zaledwie jeden złoty (w wielu innych podmiotach bukmacherskich przelewy błyskawiczne dostępne są od 20 czy nawet 100 zł). Sporą zaletą tej usługi jest również to, że jest ona całkowicie darmowa.

Szybkie wypłaty u innych bukmacherów

Błyskawiczna realizacja wypłat na indywidualne konta bankowe wbrew pozorom wcale nie jest dostępna w każdej legalnej firmie bukmacherskiej. Takiej opcji nie oferuje m.in. Fortuna, eToto czy Totolotek, a więc bardzo poważni gracze na polskim rynku zakładów wzajemnych. Tym bardziej docenić takie funkcje powinni posiadacze konta gracza np. w BETFAN, LVBET, forBET czy PZBuk.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że w przypadku dwóch ostatnich bukmacherów pieniądze na konto trafiają w przeciągu 30 minut, co tym bardziej podnosi wartość usługi Pay Express w TOTALbet, gdzie większość wypłat wygranych bukmacherskich na indywidualne konta bankowe jest realizowana zaledwie w kilka minut.

TOTALbet – innowacje dla graczy

Oczywiście ekspresowe przelewy to jedynie niewielka część tego, na co liczyć możecie u sponsora strategicznego Warty Poznań. Ogromnym zainteresowaniem graczy cieszy się przede wszystkim legalny streagming wydarzeń sportowych, obejmujący wiele różnych dyscyplin. Tym samym w TOTALbet TV na żywo oglądać możecie np. mecze piłkarskie, pojedynki koszykarskie czy starcia w ramach e-sportu.

Świetną i bardzo lubianą przez klientów TOTALbet opcją jest też Szybki Kupon, który umożliwia generowanie kuponów bukmacherskich na chybił-trafił według podanych kryteriów. Gracze regularnie korzystają również z możliwości jednoczesnego korzystania z wielu bonusów bukmacherskich - u dużej liczby bukmacherów internetowych środki premiowe są kolejkowane, podczas gdy TOTALbet takich ograniczeń nie nakłada.

Typerzy tego warszawskiego buka bardzo pozytywnie wypowiadają się również o niezwykle rozbudowanym systemie promocji bukmacherskich. Mowa tutaj w szczególności o promocjach kursowych (m.in. TOTAL Hit oraz TOTAL Boost), grze bez podatku oraz akcji TOTAL Bonus pozwalającej powiększyć wygraną nawet o 50%.

Ekstra premia z kodem

Oczywiście w temacie promocji i bonusów dla graczy nie można zapomnieć o wyjątkowej premii finansowej dla nowych graczy w TOTALbet, którą najbardziej opłaca się odebrać z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Bonus powitalny w TOTALbet online z kodem

Dlaczego to ma znaczenie? Już tłumaczymy – tylko wykorzystanie kodu bonusowego sprawi, że TOTALbet dopisze do Waszego konta gracza preferencyjne warunki prezentu powitalnego, a co za tym idzie - po prostu zgarniecie więcej środków na typowanie zakładów bukmacherskich w TOTALbet. Jeśli zatem zdecyduje się przejść proces rejestracyjny przy użyciu naszego kodu premiowego, to otrzymacie paczkę całkowicie darmowych zakładów o łącznej wartości 39 zł, zakład bez ryzyka 200 zł oraz największą na polskim rynku zakładów wzajemnych nagrodę od depozytu aż do 5000 zł.

FAQ – szybkie wypłaty Pay Express w pytaniach i odpowiedziach

Ekspresowe przelewy są jedną z najlepiej ocenianych rozwiązań oferowanych przez licencjonowanych bukmacherów online. Podobnie jest także w przypadku usługi Pay Express w TOTALbet, o którą bardzo często pytają miłośnicy bukmacherskich emocji. W związku z tym poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się w sieci pytania i uzupełniliśmy je eksperckimi odpowiedziami.

1️⃣ Czy warto korzystać z usługi Pay Express w TOTALbet?

TOTALbet przygotował dla swoich graczy całą gamę niezwykle funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich wymienić można m.in. błyskawiczne przelewy, z których oczywiście warto korzystać. Do takiego działania skusić Was powinny przede wszystkim rekomendacje innych graczy bardzo chwalących wspomnianą funkcję.

2️⃣ Na czym polega funkcja ekspresowych wypłat?

Jak sama nazwa wskazuje rozwiązanie błyskawicznych przelewów umożliwia dokonanie przelewu na Wasz rachunek bankowy w zaledwie kilka chwil, co normalnie zajmuje znacznie więcej czasu (od kilku godzin do nawet kilku dni). Warto dodać, że opcja Pay Express aktywna jest siedem dni w tygodniu od 09.00 aż do 23.00.

3️⃣ Czy ekspresowe przelewy w TOTALbet są płatne?

Nie, wszystkie błyskawiczne wypłaty są całkowicie darmowe. Oznacza to, że możecie korzystać z nich dowoli nie narażając się przy tym na żadne opłaty. Wspomnieć należy, że dzienny limit ekspresowych przelewów wynosi 5000 zł.

4️⃣ Jakie zalety ma usługa Pay Express?

Jak już wiecie, funkcja Pay Express zbiera praktycznie same pozytywne głosy. Wśród głównych zalet gracze wymieniają przede wszystkim jej szybkość (zdecydowana większość przelewów ląduje na Waszym koncie w mniej niż minutę) oraz to że obejmuje ona wypłaty już od jednego złotego.

5️⃣ Czy inni bukmacherzy udostępniają taką opcję swoim graczom?

Przelewy błyskawiczne nie są standardem na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oznacza to, że nie wszystkie licencjonowane firmy oferują tego typu usługi swoim graczom. W chwili obecnej z takiego udogodnienia cieszyć się mogą gracze m.in. takich organizatorów zakładów sportowych jak BETFAN, forBET, LVBET czy PZBuk.

6️⃣ Czy TOTALbet oferuje swoim graczom jeszcze inne udogodnienia?

Tak, sponsor strategiczny Warty Poznań przygotował dla swoich typerów cały wachlarz niezwykle funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich wymienić trzeba m.in. całkowicie darmowe transmisje sportowe oraz bardzo rozbudowany system promocji bukmacherskich.

Dzięki temu każdy gracz TOTALbet skorzystać może np. z ekstra premii powitalnej na start, która przy użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT obejmuje największy na rynku bonus 5239 zł.

17.12.2020, 12:23
Aktualizacja: 23.02.2022, 13:33
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Pay Express - ekspresowe wypłaty w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Jak obstawiać snooker w TOTALbet
Jak obstawiać snooker w TOTALbet
702
31
Mimo, że snooker nie jest zbyt popularny w Polsce, to nie oznacza to jednak, że omijają go miłośnicy obstawiania - wręcz przeciwnie, zakłady na snooker cieszą się dużym zainteresowaniem wśród typerów! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę TOTALbet, który oferuje na snookera swoim graczom całą gamę niezwykle atrakcyjnych kursów i zakładów bukmacherskich. Jak betować snooker i czy warto to robić?
Jak stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet
Jak stawiać zakłady bukmacherskie w TOTALbet
1129
52
Każdy typer na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi szuka złotego klucza, który pomoże mu nie tylko sprawdzić swoją wiedzę o danej dyscyplinie sportowej, ale przede wszystkim powiększyć stan swojego konta. O czym więc warto pamiętać, po co najczęściej sięgać, a jakich błędów się wystrzegać, obstawiając zakłady sportowe u operatora TOTALbet?
Jak obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet
Jak obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet
640
35
Piłka ręczna pochwalić się może stałym miejscem wśród najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Nic zatem dziwnego, że do wydarzeń związanych z handballem bardzo poważnie podchodzą legalni bukmacherzy online, w tym TOTALbet, który dla miłośników szczypiorniaka przygotował wyjątkowo rozbudowaną ofertę typów i podtypów. Jeśli interesuje Was, jak skutecznie obstawiać piłkę ręczną w TOTALbet, to zapraszamy do lektury!
Jak obstawiać MMA w TOTALbet
Jak obstawiać MMA w TOTALbet
766
40
Mieszane sztuki walki z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród fanów walk, ale również wśród miłośników obstawiania. Nic więc dziwnego, że do swojej oferty zakłady na tego typu rywalizację wprowadził również TOTALbet - jeden z najszybciej rozwijających się polskich podmiotów bukmacherskich. Jak skutecznie typować selekcje na MMA u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych?
Jak obstawiać tenis ziemny w TOTALbet
Jak obstawiać tenis ziemny w TOTALbet
1068
57
Tenis ziemny to dyscyplina sportowa, która dla aktywnych typerów jest wręcz idealna. Dlaczego? Ponieważ zarówno pojedynki męskie, jak i kobiece rozgrywane są każdego dnia na całym świecie. Dzięki temu gracze bukmacherscy mogą codziennie, bez żadnych problemów obstawiać swoje kupony AKO i SOLO na tenis. Zakłady na mecze tenisa są też podstawą oferty sportowej zaufanego operatora TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, dlatego specjalnie dla czytelników naszego serwisu przygotowaliśmy praktyczny poradnik, jak skutecznie obstawiać zmagania tenisistów u tego buka.
Jak obstawiać siatkówkę w TOTALbet
Jak obstawiać siatkówkę w TOTALbet
969
87
W Polsce siatkówka pod względem popularności wśród gier zespołowych ustępuje tylko piłce nożnej. Ma to bezpośrednie przełożenie na działania legalnych bukmacherów internetowych, którzy dostosowują swoje propozycje do wymagań graczy. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet - bogata i różnorodna oferta zakładów na wydarzenia siatkarskie tego warszawskiego operatora zadowoli nawet najbardziej wymagających typerów. A to niejedyny powód, dla którego warto typować mecze siatkówki w TOTALbet.

Inni czytali również

Jak odebrać wygraną z zakładów w punktach naziemnych?
Jak odebrać wygraną z zakładów w punktach naziemnych?
16436
403
Wszyscy uczestnicy zakładów bukmacherskich, bardziej lub mniej, liczą na szczęście i powiększenie zasobności swojego portfela zwanego bankrollem. Nie wszyscy początkujący gracze wiedzą jednak, co zrobić, gdy faktycznie postawiony przez nas kupon okaże się trafiony. Gdzie i na jakich zasadach można odebrać wygraną bukmacherską, jeśli typujemy zakłady w punktach naziemnych?
Jak wpłacić pieniądze do STS?
Jak wpłacić pieniądze do STS?
22851
720
Zasilić swoje indywidualne konto gracza w STS Zakłady Bukmacherskie można na kilka różnych sposobów. Obecnie ten bukmacher online udostępnia ponad 10 metod płatności, w tym płatność w punkcie stacjonarnym. Wszystkie metody płatności w STS, które są w pełni darmowe i bezpieczne, opisaliśmy dokładnie w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Depozyt u bukmachera – co to jest?
Depozyt u bukmachera – co to jest?
6144
146
Założenie bezpłatnego konta i rejestracja przez internet u legalnego polskiego bukmachera z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ] to pierwsza rzecz, którą należy zrobić, jeżeli chcemy na dobre wejść w internetowy świat zakładów sportowych. Następnie musimy złożyć swój pierwszy depozyt, czyli wpłacić pieniądze. I to właśnie tym tematem zajmiemy się tym razem.
Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy
Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy
3583
74
Bukmacherzy, którzy oferują możliwość zawierania zakładów bukmacherskich przez Internet, nie mają na co w ostatnim czasie narzekać. Obstawianie wydarzeń sportowych bez wychodzenia z domu zyskuje bowiem coraz większą popularność. Taki sposób puszczania kuponów generuje jednak wiele pytań. Najczęściej poruszaną kwestią wśród graczy jest ta dotycząca zapłaty za skonstruowany zakład.
Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?
Zakłady bukmacherskie – jaki budżet dla początkujących graczy?
1838
66
W każdym aspekcie życia, czy to prywatnym czy publicznym, czynione przez nas inwestycje muszą być przemyślane i przede wszystkim nie powinny zbytnio obciążać naszego budżetu. Z tego powodu wszelkie gry losowe lub pseudolosowe, w których obracamy prawdziwym kapitałem – na przykład typowanie zakładów wzajemnych – powinny być traktowane ze szczególną uwagą.
Jak korzystać ze Skrill do obstawiania zakładów?
Jak korzystać ze Skrill do obstawiania zakładów?
1343
66
Skrill to jedna z opcji opłacania depozytów u bukmacherów. Zaletą tego rozwiązania jest m.in. szybkość i prostota wpłat oraz brak kosztów. Ma jednak pewne ograniczenia dla polskich graczy, które wynikają z nowelizacji ustawy o grach hazardowych.
Jak wpłacić pieniądze do BETFAN
Jak wpłacić pieniądze do BETFAN
1212
39
Obstawianie zakładów sportowych u każdego bukmachera wiąże się nie tylko z założeniem darmowego konta gracza, ale także z zasileniem go środkami na grę. Im więcej metod wpłaty depozytu oferuje bukmacher, tym lepiej jest oceniany przez graczy, którzy szczególnie preferują szybkie płatności do bukmachera. Jak pod tym względem prezentuje się koncesjonowany buk BETFAN online?
Metody płatności w TOTALbet
Metody płatności w TOTALbet
2231
61
TOTALbet to legalny polski bukmacher, który cieszy się rosnącą popularnością wśród graczy. Bardzo dobra oferta promocyjna, wysokie kursy oraz atrakcyjna oferta zdarzeń do zakładów bukmacherskich sprawia, że typerzy chętnie zakładają konto online u tego buka. 
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.