piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Feyenoord - PSV promocje (03.12, 12:15)

Bukmacherskie lokale VIP

26.01.2023, 14:52
Autor: M. Stępień
Strefa VIP z premią 1660 zł dostępna również dla graczy internetowych
Spis treści
Rozwiń
 1. Naziemne punkty Premium u bukmacherów
  1. Jaki bukmacher ma lokale Premium VIP?
  2. Czym różnią się lokale VIP od standardowych punktów bukmacherskich?
  3. Punkty bukmacherskie klasy Premium – czy warto?
 2. Zakłady VIP nie tylko w punktach naziemnych
  1. Ranking bukmacherów internetowych ze strefą VIP
 3. FAQ
Bukmacherskie lokale klasy Premium

Punkty naziemne Premium lub VIP wyróżniają się nowoczesnym wyposażeniem, oryginalnym designem oraz dodatkowymi udogodnieniami dla typerów. Naziemne punkty przyjmowania zakładów sportowych cieszą się niesłabnącą popularnością wśród typerów, dlatego bukmacherzy przygotowali dla nich specjalne lokale o podwyższonym standardzie.

Lokale bukmacherskie klasy Premium mają na celu sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających typerów, którzy oczekują od „ziemniaka” więcej niż tylko ekranów z transmisjami spotkań i kasy umożliwiającej puszczanie kuponów sportowych.

Jeśli jesteście ciekawi, którzy bukmacherzy zdecydowali się na otwarcie naziemnych lokali Premium VIP i w jakich lokalizacjach się one znajdują, to zapraszamy Was do lektury naszego tekstu.

Naziemne punkty Premium u bukmacherów

Bukmacherskie lokale klasy Premium to prestiżowe placówki o podwyższonym standardzie, które zdecydowanie wyróżniają się na tle standardowych punktów przyjmowania zakładów sportowych. Różnice to m.in. znacznie większa powierzchnia, wyposażenie w nowoczesne terminale samoobsługowe czy dodatkowe atrakcje dla typerów, takimi jak piłkarzyki czy konsole do gry.

Superbet Premium Store w Warszawie

Co ciekawe, wstęp do naziemnych punktów VIP mają wszyscy typerzy, a wejście do lokalu nie wiąże się z żadną selekcją. Choć to miejsca szczególnie prestiżowe i ekskluzywne, bez problemu można w nich zagrać zarówno kupon SOLO za 1000 zł, jak i „taśmę” za 5 zł.

Jaki bukmacher ma lokale Premium VIP?

Dwóch bukmacherów posiada punkty naziemnego przyjmowania zakładów w wersji VIP Premium – są to STS i Superbet (według stanu na październik 2022). Choć sieć lokali stacjonarnych rozwija w Polsce aż siedem podmiotów bukmacherskich (oprócz wymienionych są to jeszcze Fortuna, forBET, Totolotek, LVBET i BETFAN), pozostali nie zdecydowali się na uruchomienie ponadstandardowych „ziemniaków”.

Superbet posiada aktualnie tylko jeden lokal klasy Premium, który zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy – to Superbet Premium Store przy Alejach Jerozolimskich 33. Większą liczbą nowoczesnych lokali klasy VIP może pochwalić się STS, który udostępnia graczom aż sześć takich placówek: STS punkty VIP znajdują się w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Warszawie, Szczecinie i Poznaniu.

Lista lokali bukmacherskich klasy Premium 
Bukmacher Nazwa Adres 
STS Premium Warszawa Al. Solidarności 82a
01-003 Warszawa
STS Premium Kraków Kilińskiego 2/1
30-308 Kraków
STS Premium Katowice Rynek 7
40-003 Katowice
STS Premium Gdańsk Gnilna 22/24; Rajska 12B
80-874 Gdańsk
STS Premium Poznań Święty Marcin 40
61-807 Poznań
STS Premium Szczecin Niepodległości 1 lok.2
70-412 Szczecin
Superbet Premium Store Warszawa Aleje Jerozolimskie 33
00-508 Warszawa

Choć lokali naziemnych VIP otwarto w Polsce na razie dopiero kilka, jesteś my pewni, że ten trend będzie się rozwijał, a stacjonarne punkty Premium zdecydują się otworzyć kolejni bukmacherzy. Dzięki temu już niedługo będziemy mogli zapewne puszczać kupony w lokalach Fortuna Premium czy w nowoczesnych punktach forBET VIP.

Czym różnią się lokale VIP od standardowych punktów bukmacherskich?

Bukmacherskie lokale klasy Premium pod wieloma względami różnią się od tradycyjnych punktów stacjonarnych ekskluzywnym poziomem obsługi, nowoczesnym designem i dużym metrażem. 

Wynika to z faktu, że lokale VIP do przyjmowania zakładów sportowych stanowią marketingową wizytówkę bukmachera, dlatego operatorzy przywiązują ogromną wagę do ich wyposażenia i wyglądu. Co przede wszystkim wyróżnia punkty bukmacherskie Premium.

 • Znacznie większa powierzchnia (kilka pomieszczeń, czasem na dwóch poziomach)
 • Nowoczesny design
 • Zaawansowane technologicznie terminale samoobsługowe
 • Tablety multimedialne ze statystykami i ofertą kursową
 • Wielkopowierzchniowe ekrany o wysokiej rozdzielczości z transmisjami meczów
 • Klimatyzacja
 • Dodatkowe atrakcje dla graczy, np. stoły do gry w piłkarzyki czy strefa do gier na konsoli
 • Lokalizacja w centrach miast, w prestiżowym otoczeniu

Punkty obstawiania zakładów VIP to supernowoczesne przestrzenie, a pojawienie się każdego kolejnego takiego miejsca traktowane jest w bukmacherskim świecie jak wielkie wydarzenie. Wystarczy wspomnieć, że otwarciu pierwszego Superbet Premium Store w Warszawie towarzyszyła gala z udziałem m.in. Jana Błachowicza – mistrza świata UFC w wadze półciężkiej i jednocześnie ambasadora marki Superbet, a także rozpoznawalnych Youtuberów N3jxiom i Qeska.

Punkty bukmacherskie klasy Premium – czy warto?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto korzystać z bukmacherskich lokali VIP, o ile tylko taki znajduje się w naszej okolicy. W naziemnych punktach przyjmowania zakładów klasy Premium jak nigdzie indziej możemy poczuć sportową atmosferę i emocje, związane z puszczaniem kuponów sportowych. Dodatkowo możemy skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych (samoobsługowe terminale, tablety z ofertą sportową), których nie znajdziemy w wielu standardowych „ziemniakach”.

Wyniki głosowania

Lokale klasy Premium - jaki bukmacher uruchomi je w następnej kolejności?

Bukmacherskie lokale klasy Premium
Fortuna
38 %
forBET
19 %
LVBET
5 %
Totolotek
24 %
BETFAN
14 %

Warto przy tym dodać, że standardowe lokale bukmacherskie to również nowoczesne i komfortowe placówki, często klimatyzowane i wyposażone w duże ekrany na których gracze mogą oglądać transmisje meczów. Każdy legalny bukmacher w Polsce, który prowadzi sieć punktów stacjonarnych, dba o komfort typerów i systematycznie modernizuje swoje lokale, by zapewnić typerom komfort i przyjazną atmosferę do typowania.

O tym, że każdy „ziemniak” jest nowoczesnym i komfortowym miejscem, świadczy chociażby przeprowadzone przez STS badanie satysfakcji klientów, z którego wynika, że aż 97% typerów wysoko ocenia poziom obsługi w punktach stacjonarnych STS.

STS punkt Premium

Inni bukmacherzy z siecią lokali naziemnych również dbają o wysoki poziom funkcjonowania swoich „ziemniaków”, zapewniając takim miejscówkom przyjazny wystrój i dbając o ich nowoczesne wyposażenie. Jeśli więc lubisz obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach, a w Twojej okolicy nie ma akurat lokalu o podwyższonym standardzie, to również gra w standardowym lokalu z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zakłady VIP nie tylko w punktach naziemnych

Co ciekawe, obsługa na poziomie VIP nie jest zarezerwowana tylko dla typerów, którzy swoje kupony sportowe obstawiają w bukmacherskich lokalach naziemnych. Wielu koncesjonowanych bukmacherów internetowych również oferuje swoim graczom tzw. Strefy VIP, zapewniające szczególne przywileje.

chcę dołączyć do klubu vip
Stawiam kupony za wysokie stawki w Betclic

Internetowe strefy VIP u legalnych bukmacherów dostępne są zazwyczaj tylko dla wybranych graczy, którzy wyróżniają się np. wysokością obrotu czy wysokimi wygranymi na internetowych kuponach bukmacherskich. Tacy gracze otrzymują od bukmachera specjalne zaproszenie, stanowiące przepustkę do Klubu VIP. Pod tym względem internetowe Strefy VIP różnią się od naziemnych lokali klasy Premium, do których wstęp ma każdy typer.

Internetowa Strefa VIP u bukmachera STS

Z bukmacherskich stref VIP online można korzystać zarówno z poziomu witryny internetowej bukmachera, jak i jego aplikacji bukmacherskiej. Każdy gracz, który zostanie zaproszony do klubu VIP, może liczyć na specjalne traktowanie, m.in. priorytetową obsługę, specjalne dedykowane promocje czy możliwość zdobycia biletów na topowe wydarzenia sportowe. Wielu bukmacherów przydziela również graczom VIP osobistego opiekuna, który dba o najwyższe standardy obsługi takich graczy.

Ranking bukmacherów internetowych ze strefą VIP

Internetowe strefy VIP dla najbardziej zaangażowanych graczy udostępnia typerom wielu bukmacherów - m.in. forBET (VIP Club forBET – więcej informacji), Betcris, Betclic czy LVBET, ale też Superbet i STS. Jeśli jesteście ciekawi, jaki internetowy bukmacher ma najlepszą strefę VIP, to specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking operatorów z taką ofertą dla najlepszych typerów.

Ranking TOP5 bukmacherów z internetową Strefą VIP
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę

3754 zł

 • 2080 zł za depozyt
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonusy bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus bez ryzyka na start 750 zł
 • Cashback bez limitu 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 500 zł
 • Freebet na aplikacji 50 zł
 • Zwrot na sporty wirtualne do 14%

750 zł

 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Część bukmacherów online – np. Fortuna czy TOTALbet – posiadają ogólnodostępne kluby VIP, do których dostać się może każdy gracz. Zazwyczaj jednak korzyści z uczestnictwa w takiej Strefie VIP są mniejsze niż w przypadku bukmacherów, u których Klientem VIP mogą zostać tylko zaproszeni typerzy.

FAQ

1️⃣ Którzy bukmacherzy mają stacjonarne punkty Premium?

Naziemne lokale VIP uruchomili dla swoich graczy dwaj bukmacherzy: STS i Superbet.

2️⃣  Ile punktów STS VIP posiada ten bukmacher?

STS posiada sześć lokali klasy Premium. Są one zlokalizowane w centrach największych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Szczecina i Poznania.

3️⃣ Czy lokale VIP są dostępne dla wszystkich typerów?

Tak, do Superbet Premium Store czy lokali STS Premium mają wstęp wszyscy gracze, przy czym oczywiście zakłady mogą obstawiać tylko osoby pełnoletnie.

4️⃣ Czy Strefy VIP są dostępne również dla graczy internetowych?

Tak, bukmacherzy online również uruchamiają dla swoich graczy specjalne Strefy VIP, przy czym można się do nich dostać tylko na specjalne zaproszenie bukmachera.

Komentarze (0)
Bukmacherskie lokale VIP
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.