piątek, 29 września 2023
Najnowsze: Promocje bukmacherskie Inter Mediolan - SL Benfica (03.10, godz. 21:00)

Jak obstawiać esport w Superbet

Zakłady na esport - jak typować w Superbet. Poradnik dla typerów - jak skutecznie obstawiać selekcje na e-sport.

Bonus powitalny na esport
Mega pakiet 3754 zł z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typowanie esportu w Superbet - porady dla graczy
  1. Graj klasyczne typy
  2. Obstawiaj na liczbę map w Dota
  3. Korzystaj z szerokiej oferty na CS:GO
  4. Typuj e-sportowy futbol
  5. Próbuj gry na dokładne wyniki
 2. Przykładowy kupon na e-sport w Superbet
 3. Superbet - promocje na cybersport
  1. Wyjątkowy bonus startowy z kodem
 4. FAQ: pytania graczy o esport w Superbet
Jak skutecznie typować sport elektroniczny w Superbet Online

Wiarygodny operator Superbet Online praktycznie od początku swojej działalności w Polsce zyskał uznanie w oczach polskich typerów, zajmując wysokie miejsca w wielu rankingach bukmacherskich i skutecznie rywalizując m.in.  z Fortuną, TOTALbet czy forBET.

Darmowe 34 zł na start
Powitalny freebet do wykorzystania na esportowe selekcje

Superbet swoją propozycję selekcji sportowych zbilansował na tyle dobrze, że oprócz najbardziej popularnych dyscyplin takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis ziemny można tu obstawiać również sieciowe gry komputerowe, w których rywalizują prawdziwi gracze. Tym razem pod lupę wzięliśmy właśnie rynki dotyczące tzw. e-sportu.

Należy podkreślić, że firma wspierająca finansowo piłkarzy Górnika Zabrze i Polonii Bytom oferuje zakłady na sześć różnych cybersportowych gier: Conter Strike, League of Legends, Dota 2, Starcraft, Rainbow Six oraz e-sportowy futbol. Przy każdej grze do wyboru mamy po kilka rozgrywek, np. Blast CS:GO, Dreamhack CS:GO, Riot LoL czy BTS Dota2, dzięki czemu stworzenie dochodowego kuponu nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Tym bardziej, że wszystkie esportowe typy są dostępne zarówno w wersji zakładów pre-match, jak i na żywo.

Superbet - Bogata oferta bukmacherska na e-sport

Co więcej, ten cieszący się dobrymi opiniami obstawiających buk udostępnia także konkurencyjną liczbę szczegółowych podtypów przy większości gier online. Na najważniejsze starcia Counter Strike'a czy LoL'a, Superbet przypisuje nawet dziesięć linii rozbudowanych rynków. Poza klasyczną selekcją na zwycięstwo w danym pojedynku 1X2, postawicie jeszcze typy na liczbę map, handicap map, dokładny wynik, czy też triumfy ekip w poszczególnych fragmentach gry.

Wszystkie dyscypliny sportowe, w tym oczywiście zakłady na e-sport są dostępne za pośrednictwem czytelnej i mega dopracowanej strony internetowej www.superbet.pl. Z kolei dla miłośników typowania mobilnego katowicki podmiot przygotował jeszcze nowoczesną aplikację bukmacherską, dzięki której będziecie mogli puścić swoje kupony SOLO czy AKO przy użyciu smartfona lub tableta. Mobilna wersja działa na urządzeniach z oprogramowaniem Android i iOS.

Typowanie esportu w Superbet - porady dla graczy

Gołym okiem widać, że już na samym początku internetowy operator Superbet może zaproponować swoim użytkownikom bardzo wiele jeżeli chodzi o obstawianie sportów elektronicznych. Taką formą zakładów interesuje się coraz szersze grono typerów, co ma odzwierciedlenie również w zawieranych kuponach na e-sport, których u tego buka notuje się znacznie więcej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Sport elektroniczny w Superbet:- Szczegółowe selekcje pre-match i LIVE- Wysokie kursy na e-sport- Aż sześć gier do typowania
Sport elektroniczny w Superbet:
- Szczegółowe selekcje pre-match i LIVE
- Wysokie kursy na e-sport
- Aż sześć gier do typowania
Typuj e-sport w

Z tego powodu nasi eksperci od streamingowych gier komputerowych przygotowali dla Was poradnik gracza, który zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek i porad w temacie skutecznego typowania cybersportu w Superbet Chcecie poznać pewne typy na esport w Superbet, dochodowe esportowe selekcje i bonusy czy wskazówki do skutecznej gry u katowickiego buka? Zapraszamy Was do lektury!

Graj klasyczne typy

Zaczynamy od najbardziej popularnych zakładów na e-sport, czyli typów na zwycięstwo danego zespołu w meczu. Pod tym względem legalny bukmacher Superbet zostawia swoją konkurencję w tyle jeżeli chodzi o wysokość ofertowanych kursów. Jako przykład wzięliśmy pojedynek w grze Counter Strike - Dreamhack Open SA, w którym mierzyły się ze sobą ekipy 9z Team i Sharks Esports.

E-sport w Superbet: zakład na zwycięstwo w starciu CS'a

Najwyższe współczynniki można wyszukać w propozycji katowickiego operatora, który na "jedynkę" oferuje kurs w wysokości 1.28. Inni bukmacherzy tacy jak Fortuna, forBET czy TOTALbet wystawili typ warty dwa grosze mniej. Z kolei wygrana drugiej drużyny w Superbet została wyceniona na 3.70, w forBET 3.60, eWinner i BETFAN 3.55, a w STS 3.50.

Jak widać, różnice są spore, a to oczywiście tylko jeden z licznych przykładów na przewagę Superbet pod tym względem. Porównując ofertę tego legalnego operatora online z propozycją konkurencji znajdziecie wiele przykładów potwierdzających, że Superbet wystawia naprawdę atrakcyjne kursy na zakłady 1x2 w esporcie, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy typowaniu kuponów AKO.

Obstawiaj na liczbę map w Dota

Kolejnym rynkiem, nad którym warto się pochylić jest podtyp uwzględniający liczbę map w grze Dota 2. Sprawdziliśmy, że tutaj Superbet ponownie jest najlepszy ze wszystkich i oferuje swoim graczom najlepsze wartości kursowe zarówno w wersji pre-match, jak i na żywo. Wiemy, że nie ma nic lepszego na potwierdzenie, jak konkretne przykłady. Tym razem porównaliśmy kursy na starcie w ramach BTS Pro Americans - Inf.Uesports vs D2 Hustlers.

Superbet - zakłady na sumę map w Dota2

Ponownie Superbet Online okazał się bezkonkurencyjny, ponieważ wystawił atrakcyjne kursy 1.72/2.02 na kolejno wynik poniżej 2.5 map i powyżej 2.5 map. Drugie najwyższe kursy zaproponowali: TOTALbet, forBET i Fortuna 1.70/2.00, czyli o dwa gorsze mniej przy każdym wyborze.

Korzystaj z szerokiej oferty na CS:GO

Superbet Zakłady Sportowe wyróżnia się również pod względem liczby oferowanych rozgrywek na grę komputerową Counter Strike. Z naszych wyliczeń wynika, że sponsor piłkarzy Polonii Bytom wystawia atrakcyjne kursy na około piętnaście różnych odmian popularnego CS'a, wystawiając przy tym około 60 różnych selekcji bukmacherskich. To jeden z najlepszych wyników w całej stawce.

typuję zakłady na cs:go
Korzystam z bogatej propozycji typów i podtypów w Superbet

Nieco mniej rozgrywek znajdziemy w forBET i Betclic (14), w TOTALbet (12), eWinner (11), a w BetFAN (10). Najwięcej opcji na gry sieciowe wystawiają dwaj najbardziej doświadczeni bukmacherzy: Fortuna i Star Typ Sport. Obaj operatorzy proponują swoim graczom nawet 20 unikalnych rozgrywek online.

Typuj e-sportowy futbol

W e-sportowej ofercie operatora z Górnego Śląska znajdziemy też zakładkę z cyber piłką nożną, która cieszy się sporym zainteresowaniem typerów. Superbet jako jedyny z całej stawki koncesjonowanych bukmacherów proponuje rozbudowane typy na piłkę nożną w wersji e-sport. Do tego rynki z tej dziedziny są również dostępne live, wraz z pełnym streamingiem, dzięki czemu można mieć większą kontrolę podczas obstawiania kuponów SOLO.

E-sport piłka nożna w ofercie legalnego buka Superbet
Gram na cyber futbol
Superbet - zakłady e-sportowe na piłkę nożną

Co ważne, typy z cyber piłki nożnej kwalifikują się do opcji wcześniejszego rozliczenia zakładu (cash-out), co sprawi, że grając w Superbet zminimalizujecie do minimum swoje straty finansowe. Na stronie dostępne również będą dane statystyczne poszczególnych graczy wirtualnego świata.

Próbuj gry na dokładne wyniki

Jeżeli interesuje Was duży zarobek na zakładach e-sportowych to nie możecie przejść obojętnie obok selekcji dotyczących dokładnych wyników starć, przy których z automatu traficie na mega korzystne kursy online. Najwyższe wartości ponownie odnotowaliśmy u bukmachera, którego ambasadorem jest Jerzy Dudek. Specjalnie dla czytelników naszego serwisu przygotowaliśmy tabelę, pokazującą jakie współczynniki proponują poszczególne firmy.

Dokładny wynik meczu 100 Thieves - Team Liquid

 3:0  3:1  3:2  2:3  1:3  0:3
 Superbet Zakłady Bukmacherskie  7.50 5.25 5.25 4.75 4.00 5.25
  BetFAN Zakłady Bukmacherskie  7.20 5.10 5.20 4.55 4.00 5.00
  Betclic Zakłady Bukmacherskie  7.00 5.00 5.25 4.50 4.00 5.00
  forBET Zakłady Bukmacherskie  7.20 5.00 5.20 4.50 4.00 5.00
  TOTALbet Zakłady Bukmacherskie  6.80 4.90 5.00 4.40 3.85 4.80
  eWinner Zakłady Bukmacherskie  7.00 5.00 5.00 4.50 3.95 4.90

 

Przy pojedynku drużyn 100 Thieves vs Team Liquid Superbet wręcz zmiażdżył konkurencję, ponieważ jego propozycja znacznie przewyższa innych operatorów. Np. dla wyniku 3:0 dla ekipy Thieves katowicki buk przypisał wartość 7.50. Drugi w zestawieniu BetFAN i forBET gwarantują kurs 7.20, a trzeci Betcli i eWinner 7.00. Jak widać, na jednej selekcji mamy różnicę aż 50 groszy, co przekłada się na znacznie wyższe zyski gotówkowe.

Przykładowy kupon na e-sport w Superbet

Zgodnie ze wskazówkami zawartymi powyżej, nasz zespół ekspertów od zakładów dotyczących sieciowych gier komputerowych przygotował dla Was poglądowy kupon AKO w całości złożony z typów i podtypów z oferty na e-sport.

W sumie na nasz zakład wielokrotny trafiło sześć selekcji online. Dwie z nich dotyczyły tradycyjnego rynku 12 na zwycięstwo w danym meczu (Counter Strike i Rainbow Six), z kolei reszta typów to typ na liczbę map, handicap map, podwójna szansa na mecze elektronicznej piłki nożnej i dokładny wynik w grze League of Legends.

Przykładowy kupon AKO online na e-sport w Superbet

Jak widzimy na grafice kurs całkowity tego kuponu akumulowanego w Superbet to 13.94 - poradnik jak obliczyć kurs ogólny znajduje się tutaj. Tradycyjne już zagraliśmy po stawce 100 złotych, dzięki czemu nasza podstawowa wygrana wyniosła 1 226 złotych. Jako, że rumuński bukmacher ma w swojej bazie promocji SuperBonus podbijający profity, mogliśmy zgarnąć o 10% więcej, czyli nieco ponad 122 zł. Ostatecznie potencjalna wygrana za trafienie tych 6 zdarzeń to prawie 1 350 złotych!

Musicie pamiętać, że to jedynie przykład, więc Wasze kupony mogą przybierać różne formy. Bukmacher Superbet posiada w swojej ogólnej ofercie na tyle atrakcyjne współczynniki, że jesteście w stanie zgarnąć wysokie wygrane nawet na zakładach pojedynczych.

Superbet - promocje na cybersport

Atrakcyjne współczynniki kursowe oraz bogata propozycja zakładów na e-sportowe wydarzenia to bez wątpienia ważne punkty całej oferty legalnego bukmachera Superbet. Jednak nie możemy zapominać, że dla graczy równie istotna jest zakładka obejmująca korzystne bonusy i akcje promocyjne, które pomagają w zgarnięciu większych profitów finansowych z kuponów online. W tym temacie katowicki operator należy do najlepszych w kraju, o czym można się przekonać na każdym kroku.

Extra bonusy w superbet
Atrakcyjne promocje dla typerów z kodem LEGALSPORT

Z pewnością pierwszym bonusem od Superbet nad którym należy się pochylić jest codzienna loteria Jackpot SuperSpin, w której za zakręcenie wirtualnym kołem do zgarnięcia za darmo jest nawet 2500 zł jako nagroda główna, a także darmowe zakłady o wartości 30 czy 10 złotych. Bonusy można wykorzystać na dowolnych e-sportowych zakładach.

Super Bonus - nawet 100% więcej do kuponów akumulowanych

Dla typerów, którzy chętnie stawiają zakłady wielokrotne ten koncesjonowany bukmacher przygotował też specjalny bonus zwiększający wygrane, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie - Super Bonus Mocne Uderzenie. Aby aktywować dodatkowy zastrzyk gotówki wystarczy postawić zakład AKO złożony z minimum 5 pozycji z zachowaniem niskiego kursu pojedynczego 1.20 dla każdego meczu. W takim przypadku bonus wyniesie 7%, ale maksymalnie można uzyskać nawet 100% dodatkowych zysków!

Dodatkowo sponsor piłkarzy GKS Tychy swoim graczom proponuje jeszcze inne atrakcyjne promocje, w których można zgarnąć dodatkowe fundusze. I tak, w poniedziałki buk daje 50 zł extra za depozyt, w środku tygodnia 100 złotych bez ryzyka na najważniejsze wydarzenia, a w weekendy 20 złotych jako freebet za nietrafiony kupon.

Wyjątkowy bonus startowy z kodem

Katowicka spółka nie zapomina również o typujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami i stworzyła dla nich mega opłacalny bonus na powitanie. Maksymalną premię na start o wartości nawet 3754 zł można uzyskać po rejestracji nowego konta z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Świetny bonus powitalny 3754 zł od Superbet Zakłady Sportowe

W skład promocji startowej od Superbet wchodzą: cashback 3500 zł (cashback ważny jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni) i bonus za depozyt 200 zł. Co więcej, użycie kodu LEGALSPORT sprawi, że zupełnie za darmo otrzymacie jeszcze freebet od depozytu w wysokości 34 zł. Wszystkie te środki możemy wykorzystać na typowanie kuponów na dowolne sporty z oferty Superbet - w tym również na esport.

FAQ: pytania graczy o esport w Superbet

Z pewnością pandemia, która na jakiś czas sparaliżowała cały świat spowodowała, że sport elektroniczny zyskał wielu fanów w zakładach wzajemnych. Bardzo dobrze widać to na forach bukmacherskich, gdzie temat obstawiania e-sportu wzbudza ogromne zainteresowanie typujących. Zauważyliśmy, że dużo pytań dotyczy kuponów stawianych za pośrednictwem cenionego bukmachera Superbet, dlatego też nasi eksperci od cybersportu przygotowali dla Was odpowiedzi na najczęściej powtarzające się zagadnienia.

1. Czy w Superbet warto typować e-sport?

Oczywiście, że tak ponieważ oprócz tradycyjnych typów na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy tenis, katowicki bukmacher proponuje również całą gamę zyskownych selekcji na sporty komputerowe, przy których dopisuje atrakcyjne współczynniki kursowe. To one mają największy wpływ na wysokość wygranych finansowych z kuponów SOLO i AKO w Superbet.

2. Które gry można obstawiać w Superbet?

Ten koncesjonowany bukmacher ma w swojej ofercie zakładów rynki na aż sześć różnych gier: Conter Strike, League of Legends, Dota 2, Starcraft, Rainbow Six oraz e-sport piłka nożna. Pod tym względem Superbet plasuje się w czołówce licencjonowanych organizatorów sportowych, wyprzedzając chociażby Betclic czy eToto. >> Oferta Superbet na esport

3. Jakie bonusy na esport oferuje Superbet?

Zakładka z promocjami to zdecydowanie jeden z mocnych punktów sponsora piłkarzy GKS Tychy. Podczas typowania gier komputerowych warto skorzystać ze stałych dodatków takich jak np. Super Bonus do kuponów AKO, zakład bez ryzyka 100 zł w ramach Super Dzień czy codzienna loteria pieniężna. >> Bonusy na esport w Superbet

4. Czy e-sport i sporty wirtualne to jest to samo?

Nie, są to zupełnie dwie inne dziedziny w świecie zakładów bukmacherskich. E-sport opiera się przede wszystkim na rywalizacji prawdziwych graczy przez sieć, z kolei sport wirtualny to losowa symulacja gry komputerowej, o wyniku której w pełni decyduje specjalnie zaprogramowany system.

5. Jak można typować sport elektroniczny w Superbet?

W Superbet kupony online obejmujące selekcje na gry komputerowe można obstawiać przy pomocy innowacyjnej strony internetowej www.superbet.pl, a także nowoczesnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, która jest dedykowana dla typerów korzystających ze smartfonów czy tabletów z systemem Android i iOS.

6. Czy do puszczania kuponów na e-sport potrzebny jest kod promocyjny?

Nie, do samego zawarcia dowolnego zakładu bukmacherskiego, w tym również na e-sportowe wydarzenia potrzebny jest profil typerski, który warto założyć z naszym unikalnym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Tylko wtedy do Waszego profilu zostanie dopisany maksymalny pakiet nagród powitalnych o łącznej wartości 3754 zł.

05.10.2021, 16:06
Aktualizacja: 26.01.2023, 15:35
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać esport w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.