środa, 28 lutego 2024

Jak obstawiać MMA w Superbet

Obstawianie MMA w Superbet. Jak skutecznie typować zakłady na mieszane sztuki walki. Bonusy i promocje na MMA.

Freebet na MMA w Superbet
Darmowy zakład mieszane sztuki walki 55 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Typowanie MMA w Superbet – porady dla graczy
  1. Graj z wyprzedzeniem czasowym
  2. Stawiaj typy na zwycięstwo z wysokim kursem
  3. Wybieraj selekcje under/over na liczbę rund
  4. Graj na długość pojedynku
  5. Korzystaj z promocji kursowych
 2. Przykładowy kupon na MMA w Superbet
 3. Promocje na MMA w Superbet
  1. Bonus powitalny z kodem
 4. FAQ: Pytania typerów o obstawianie MMA w Superbet
Jak obstawiać MMA w Superbet

Superbet to jeden z najprężniej rozwijających się bukmacherów w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyjątkowo pewnie wkroczył także na polski rynek, co miało miejsce w 2019 roku, kiedy to uzyskał koncesję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.5.2019.

Bogata oferta na MMA w Superbet
Zyskowe typy na mieszane sztuki walki

Dzięki temu już dziś zajmuje on wysokie miejsce w wielu rankingach najlepszych organizatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Jego gracze doceniają przede wszystkim odpowiednio zbilansowaną propozycję selekcji sportowych, w których zabraknąć nie mogło także tych dedykowanych MMA. Te znajdują się w zakładce „sporty walki” umieszczonej praktycznie na samym środku całej listy dyscyplin sportowych. 

Co ważne, propozycja Superbet na MMA obejmuje nie tylko najpopularniejsze wydarzenia na świecie, ale także te mniej medialne. I tak bez problemu każdy z Was wyselekcjonować może swoje typy zarówno z tak widowiskowych gal jak UFC, jak i np. PFL czy Fame MMA.

Oferta zakładów na MMA w Superbet+ Szeroki wybór selekcji prematch i LIVE+ Atrakcyjne współczynniki bukmacherskie+ Dedykowane bonusy i promocje na MMA
Oferta zakładów na MMA w Superbet
+ Szeroki wybór selekcji prematch i LIVE
+ Atrakcyjne współczynniki bukmacherskie
+ Dedykowane bonusy i promocje na MMA
GRAJ w

Najlepiej jednak o wyjątkowym podejściu do mieszanych sztuk walki tego renomowanego bukmachera świadczy fakt, że jednych z jego ambasadorów jest Jan Błachowicz, czyli polski zawodnik mogący pochwalić się m.in. tytułem mistrza świata wagi półciężkiej najlepszej federacji świata – UFC.

Aby przekonać się o tym, że Superbet naprawdę oferuje wiele w tym zakresie, wystarczy rozwinąć zakładkę poświęconą danemu widowisku. Wówczas Waszym oczom ukażą się zakłady wykraczające daleko poza klasyczne rozstrzygnięcia. Mowa tutaj o selekcjach m.in. na czas trwania walki, liczbę rund oraz sposób wygranej.

 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Dodatkowo ten cieszący się dobrymi opiniami buk fanom rywalizacji współczesnych gladiatorów oferuje całą gamę akcji promocyjnych. Obok specjalnych bonusów, dedykowanych najważniejszym galom i walkom, zakłady prematch i LIVE na MMA w Superbet można typować też za stałe bonusy bukmacherskie, w tym zyskowny pakiet powitalnych premii dla nowych graczy, który w maksymalnym wariancie może wynieść nawet 3755 zł.

Typowanie MMA w Superbet – porady dla graczy

W Superbet znajdziecie cały wachlarz zyskownych selekcji na mieszane sztuki walki. Które najbardziej opłaca się wrzucać na internetowe kupony SOLO i AKO, by regularnie zgarniać wysokie wygrane bukmacherskie? Specjalnie dla Was [przedstawiamy poradnik, jak skutecznie obstawiać MMA w Superbet oraz jakie są sprawdzone typy na mieszane sztuki walki u tego koncesjonowanego buka online.

Graj z wyprzedzeniem czasowym

Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet propozycji Superbet dedykowanej MMA jest fakt, że zakłady na dane wydarzenia pojawiają się znacznie wcześniej niż u konkurencji. Na pierwszy rzut oka wydaje się to mało istotne, ale w rzeczywistości obstawianie selekcji ze sporym wyprzedzeniem czasowym znacznie zwiększa Wasze szanse na stworzenie wymarzonego kuponu. Pewnie niejednokrotnie spotkaliście si z sytuacją, że puszczenie kuponu okazało się niemożliwe, ponieważ akurat brakowało typów na wybrane przez Was wydarzenie - w Superbet Was to na pewno nie spotka.

Zakłady wzajemne na MMA w Superbet online

Warto pamiętać o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy - wcześniejsze typowanie to znakomita okazja do zagrania za wyższy kurs. Czekanie do ostatniej chwili to większa wiedza na temat danego pojedynku, ale i niższy współczynnik bukmacherski. Widać to chociażby po ofercie na starcie Alexandre Pantoja vs Brandon Royval, która w Superbet już kilka dni wcześniej zawiera w sobie selekcje m.in. na czas trwania walki, czy wygraną w danej rundzie. Z kolei np. w STS tego typu zakładu pojawiają się dopiero na kilka chwil przed rozpoczęciem gali.

Stawiaj typy na zwycięstwo z wysokim kursem

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdecydowana większość typerów szuka opłacalnych typów głównych, a w tym akurat Superbet nie ma sobie równych. Klasyczne typy na zwycięstwo w walkach MMA w Superbet opatrzył naprawdę atrakcyjnymi kursami, które robią różnicę zwłaszcza, jeśli pojedynki w sztukach walki zamierzacie grać na kuponach AKO.

Weźmy np. pojedynek UFC Fight Night Edsona Barbozy z Gigą Chikadze i kursy przygotowane przez Superbet, który do zwycięstwa Brazylijczyka dopisał mnożnik na poziomie 2.00, a Gruzina 1.80. A jak wygląda to u konkurencji? W Fortunie pierwszy scenariusz zagrać można za 1.94, a drugi za 1.74.

Zakłady klasyczne na MMA w Superbet

Aby jednak nikt nam nie zarzucił, że skupiliśmy się tylko na jednym pojedynku, to przyjrzymy się bliżej współczynnikom widniejącym przy gali UFC Fight Night. Za przykład niech posłuży nam tutaj walka Jared Cannonier - Kelvin Gastelum, którą w Superbet obstawicie kolejno za kurs 1.45 i 2.75. Z kolei TOTALbet wspomniane rozstrzygnięcia opatrzył współczynnikami na poziomie 1.40 i 2.70. Jak więc widać, różnica jest spora, więc tym bardziej okaże się znacząca w potencjalnej wygranej.

Przypominamy też, że to tylko pojedyncze przykłady - porównując ofertę zakładów 1x2 w Superbet i u innych bukmacherów z pewnością wychwycicie ich znacznie więcej. Co istotne, przy niektórych pojedynkach dysproporcje kursowe mogą być naprawdę znaczące, dzięki czemu przy wyższej stawce możecie liczyć na bardziej imponującą wygraną nawet z kuponu pojedynczego.

Wybieraj selekcje under/over na liczbę rund

W ofercie Superbet dedykowanej mieszanym sztukom walki bardzo dobrze wypadają również zakłady typu under/over na liczbę rund. Doskonale oddaje to przykład pojedynku Ramiz Brahimaj vs Sasha Palatnikov (UFC), w której wariant poniżej 1.5 rundy wyceniony został na kurs 3.05, a powyżej 1.38. O takich mnożnikach pomarzyć mogą chociażby fani LVBET, który w pierwszym wypadku liczyć mogą na współczynnik 2.81, a w drugim na kurs 1.34.

Typy na liczbę rund w MMA w Superbet

Na tego typu selekcje w Superbet proponujemy Wam zwrócić uwagę także z innej przyczyny. Mowa tutaj o samej ich obecności, co na polskim rynku bukmacherskim nie jest standardem. Należy bowiem pamiętać, że wiele pojedynków MMA u znacznej większości polskich buków obwarowane są jedynie klasycznymi zakładami na zwycięstwo. Jak więc łatwo się domyślić, na próżno szukać u nich typów na liczbę rund czy długość walk. Jeśli więc na co dzień korzystacie z propozycji np. Totolotka, to macie dużo mniejsze szanse na, aby na Waszym kuponie pojawiły jakieś podtypy.

Graj na długość pojedynku

Bez cienia wątpliwości u bukmachera, którego twarzą jest Jan Błachowicz, warto zwrócić uwagę także na selekcje dotyczące czasu trwania pojedynku. Dlaczego? Ponieważ konkurencja bardzo rzadko proponuje tego typu selekcje. Dodatkową wartością wspomnianych typów są wyjątkowo wysokie współczynniki nadające się zarówno na kupony pojedyncze, ale również wielokrotne.

Selekcje na długość walki w Superbet

Aby Wam to zademonstrować, to przyjrzyjmy się bliżej propozycji na potyczkę Roosevelt Roberts vs Ignacio Bahamondes. W niej Superbet najniższy kurs, bo 1.65, dopisał do scenariusza, że walka potrwa do końca. Gdyby jednak ktoś z Was pokusił się o wytypowanie, że starcie zakończy się w pierwszej minucie pierwszej rundy, to wówczas ten współczynnik wynosi już 17.00.  

Korzystaj z promocji kursowych

Bez wątpienia to kursy bukmacherskie są głównym elementem składowym wysokich wygranych. W Superbet atrakcyjne współczynniki macie w standardzie, ale jeśli chcecie dodatkowo je podwyższyć, to powinniście zwrócić uwagę na promocję Super Kursy, dzięki której wybrane selekcje z ekstra doładowaniem są dostępne każdego dnia. Co najważniejsze, akcja obejmuje również wydarzenia z mieszanych sztuk walki.

Super Kursy w Superbet - baner promocji

 

Oczywiście w Superbet, warto wypatrywać także innych promocji kursowych związanych z mieszanymi sztukami walki, które często pojawią się w ofercie tego renomowanego bukmachera. Za przykład niech posłuży nam tutaj akcja dedykowana gali KSW 59 i walce Mariusza Pudzianowskiego z Sergine Ousmane Dia, w której za postawienie na naszego zawodnika zgarnąć można było również super bonus w postaci mnożnika kursowego 25.00.

To oczywiście tylko wycinek oferty na MMA w Superbet - pamiętajcie, że ten koncesjonowany buk ma do zaoferowania znacznie więcej zyskownych typów i podtypów. Jeśli więc chcecie sprawdzić się w obstawianiu MMA w Superbet, to po prostu odwiedźcie oficjalną stronę Superbet (www.superbet.pl) lub zainstalujcie na swoim przenośnym urządzeniu bardzo praktyczną aplikację mobilną (co ważne, działa ona zarówno na smartfonach z system Android, jak i iOS).

Przykładowy kupon na MMA w Superbet

Po omówieniu najlepszych selekcji wzajemnych w Superbet przyszła pora na stworzenie przykładowego kuponu online w oparciu o powyższe wskazówki. Była to dla nas czysta przyjemność, bo propozycja sponsora Polonii Bytom na gale MMA jest naprawdę godna pozazdroszczenia.

Finalnie zdecydowaliśmy się umieścić na naszym kuponie sześć zdarzeń. Trzy pierwsze z nich to klasyczne selekcje na wygraną. Do tego dorzuciliśmy dwa zakłady na typu under/over i jeden na długość walki. Co ważne, staraliśmy się wybierać zakłady całkiem prawdopodobne, ale i opłacalne. W naszym odczuciu udało się nam to połączyć, o czym świadczą mnożniki w zakresie od 1.47 do 1.70, które przełożyły się na kurs całkowity na poziomie 16.52. Jeżeli do tego dodamy standardową stawkę w kwocie 100 zł, to liczyć możemy na wygraną blisko 1600 zł (dokładnie 1598.88 zł).

Kupon na MMA w Superbet online

Z dziennikarskiego obowiązku musimy wspomnieć, że spory wpływ na wysokość naszej potencjalnej wygranej ma bardzo atrakcyjna promocja Super Bonus, o której więcej przeczytacie poniżej (to właśnie dzięki tej akcji Superbet doliczył do naszego kuponu AKO premię w kwocie 145.35 zł).

Promocje na MMA w Superbet

Jak pewnie się domyślacie, Superbet fanów mieszanych sztuk walki przyciąga nie tylko samą ofertą oraz wysokimi współczynnikami, ale także bardzo atrakcyjnym systemem promocji bukmacherskich. To chociażby wspomniana już przez nas akcja Super Bonus (znana również pod nazwą Mocne Uderzenie w Superbet), dzięki której Wasza wygrana wzrosnąć może nawet o 100% (promocja aktywuje się na wszystkich kuponach AKO z przynajmniej pięcioma selekcjami z minimalnym kursem na poziomie 1.20). Dodatkowo bardzo okazale przedstawia się chociażby promocja Super Spin, gdzie w każdego dnia czeka na Was nawet 2500 zł w bonusach bukmacherskich.

Bonus powitalny z kodem

Naturalnie najważniejszą częścią całego systemu promocyjnego Superbet jest jego bonus powitalny, który rekomendujemy Wam odebrać z naszym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT. Wówczas zyskacie najlepsze warunki bonusu, a Wasza premia na start wyniesie aż 3755 zł.

Pakiet powitalnych bonusów Superbet z kodem LEGALSPORT - infografika z kwotami bonusów

Na tę kwotę składa się nie tylko bonus bez ryzyka 3500 zł, ale także freebet od depozytu 35 zł oraz bonus za depozyt 200 zł.

FAQ: Pytania typerów o obstawianie MMA w Superbet

Superbet systematycznie zyskuje nowych klientów. Wśród nich nie brakuje także fanów mieszanych sztuk walki pytających o puszczanie kuponów właśnie na tę dyscyplinę sportu. Aby maksymalnie ułatwić Wam zadanie, poniżej zebraliśmy te najczęściej zadawane pytania i udzieliliśmy na nie odpowiedzi.

1. Czy w Superbet warto obstawiać MMA?

Superbet to bez cienia wątpliwości jeden z najlepszych legalnych buków w naszym kraju. W związku z tym polecamy Wam obstawiać u niego wszystkie sporty, w tym także mieszane sztuki walki. >> Więcej o ofercie na MMA w Superbet

2. Jakie typy na MMA wypadają w Superbet najlepiej?

Oferta Superbet na MMA jest niezwykle bogata. Naszym zdaniem nad wszystkim górują jednak selekcje klasyczne, zakłady na liczbę rund oraz typy na długość walk. >> Sprawdź pewne typy na MMA w Superbet

3. W jaki sposób typować mieszane sztuki walki w Superbet?

Superbet dla swoich fanów przygotował oficjalną stronę internetową, witrynę mobilną oraz niesamowicie intuicyjną apkę bukmacherską.

4. Czy Superbet przygotował promocje na MMA?

Tak, Superbbet co chwila oferuje akcje tymczasowe na mieszane sztuki walki. Dodatkowo w typowaniu MMA bardzo pomocne okazać się mogą takie promocje jak Super Bonus czy Super Kursy. >> Superbet - więcej o bonusach dla graczy

5. Czy do obstawiania MMA w Superbet konieczny jest kod premiowy?

Nie, do typowanie MMA, jak i każdego innego sportu, nie potrzebujecie żadnego kodu afiliacyjnego. Jeżeli jednak zależy Wam na największym bonusie powitalnym w kwocie 3755 zł, to w czasie rejestracji w odpowiednie miejsce wpisać musicie nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT. >> TU przeczytasz o pakiecie powitalnym Superbet

03.02.2024, 17:32
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Jak obstawiać MMA w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.