czwartek, 22 lutego 2024

Jak zacząć obstawiać u bukmachera?

08.12.2023, 09:34
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zacząć obstawiać mecze?
  1. U którego bukmachera rozpocząć typowanie zakładów?
  2. Jak zacząć grać w zakładach bukmacherskich z kodem promocyjnym?
  3. Jak wykonać pierwszą wpłatę po założeniu konta?
  4. Jak zacząć stawiać kupony u bukmachera?
 2. Zakłady bukmacherskie: jak zacząć grać w zakładach z bonusem?
 3. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
 4. Jak zacząć obstawiać mecze - podsumowanie
Jak zacząć zagrać w zakłady bukmacherskie?
Krok 1:
✔️ Wybierz odpowiedni czas na rejestrację
(szeroka oferta jest dostępna u bukmacherów przez 12 miesięcy)
Krok 2:
✔️ Wybierz najlepszego bukmachera do typowania meczów
Polecamy - STS: wybieram, Fortuna: wybieram i Superbet: wybieram
(aktywny kod do bukmacherów na luty 2024: LEGALSPORT)
Krok 3:
✔️ Wybierz najlepszą metodę płatności i zrealizuj depozyt
(najlepsze metody płatności: szybki przelew i BLIK)
Krok 4:
✔️ Wybierz mecze i zacznij realizować finalizacje kuponu
(wybierz ligę i kliknij kurs, kupon potwierdzasz po prawej stronie na poglądowym zakładzie)
🟢 Szczegółowe informacje, o tym jak zacząć grać zakłady poniżej 🟢
Jak zacząć obstawiać mecze przez internet
Jak zacząć obstawiać mecze?

Początek obstawiania zakładów bukmacherskich jest bardzo ważny, a wręcz można zaryzykować tezę, że najważniejszy. To od niego w dużej mierze zależy, jak przebiegnie Twoja przygoda z betowaniem, jak długo będzie trwać, i jak owocna ona będzie.

Nawyki, które wykreujesz w sobie na początku typowania, będą definiować Twoje kolejne ruchy, a te z kolei będą przekładać się na wygrane na kuponach bukmacherskich. W związku z tym zachęcamy do naszej treściwej lektury, która pomoże Ci odpowiedzieć na pytania: jak zacząć grać zakłady bukmacherskie u bukmachera i jak zacząć obstawiać mecze?

Jak zacząć obstawiać mecze?

Jak zacząć grać w zakładach bukmacherskich i obstawiać mecze? Zacząć trzeba przede wszystkim od ustalenia daty wejścia na rynek zakładów bukmacherskich. I tutaj mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, albowiem każdy czas jest dobry. Bez względu na to, jaki dzień tygodnia i miesiąc wybierzesz, będziesz miał do dyspozycji sporą partię typów, z której ulepisz konkretny pierwszy kupon bukmacherski z ciekawym kursem, który w połączeniu ze stawką zakładu da Ci naprawdę zadowalającą wygraną.

Innymi słowy pisząc, nie ma złego "timingu", jeśli chodzi o start przygody z zakładami bukmacherskimi :) Jeśli już wybierzesz najlepszy dla siebie czas, mogą być nawet wakacje, podczas których zagrasz topowe europejskie rozgrywki klubowe, obstawisz wyścigi Formuły 1, wydarzenia związane z lekkoatletyką czy mecze ligi letniej NBA, możesz przejść do kolejnego kroku. Jest nim wybór odpowiedniego pierwszego bukmachera, z którym będziesz się kolokwialnie pisząc "zakładał o wyniki sportowe i pozasportowe".

U którego bukmachera rozpocząć typowanie zakładów?

Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich legalnie działa 25 operatorów - stan na czwartek, 22 luty 2024. Jest to spore grono, które dodatkowo cyklicznie poszerza się o nowe firmy, oferujące koncesjonowane zakłady wzajemne w naszym kraju. Jest to ogromny wybór, który może początkującym graczom przysporzyć sporo zagwozdek, tak więc na potrzeby tego artykułu, wybraliśmy dla Ciebie nasze top3 bukmacherów na start.

U którego buka zacząć typować mecze? Postawiliśmy na sprawdzoną i bezpieczną trójkę, która w Polsce posiada ugruntowaną pozycję. Bukmachera Fortuna wybraliśmy ze względu na to, że umożliwia pełną i bezpieczną rejestrację bez skanów dowodu osobistego, a także nielimitowaną grę bez podatku. Dodatkowo ten buk posiada wysokie kursy na piłkę nożną i inne top sporty, które można stawiać nie tylko na super stronie internetowej, ale także na rewelacyjnej aplikacji mobilnej na telefon z systemem iOS/Android. Jak dla nas wybór numer jeden dla każdego typera, który nie wie, u jakiego bukmachera zacząć stawiać zakłady.

Fortuna idealnie wpisuje się w rolę pierwszego bukmachera, ale mamy dla Ciebie także inne alternatywne opcje. Operatorzy online STS i Superbet znaleźli się na naszej liście, ponieważ oferują codziennie wysokie kursy w ramach boostów i "superofert", a także ich systemy do stawiania zakładów, zarówno te na stronie, jak i apce na telefon, spełniają wszystkie najwyższe standardy bezpieczeństwa i są przejrzyste dla początkujących graczy. Oba buki zasługują na wyróżnienie również z uwagi na ciekawe rynki zdarzeń i objętość oferty.

Top bukmacherzy dla początkujących - czym się wyróżniają?- bezpieczeństwo obstawiania przez internet,- szeroki wachlarz typów w ofercie,- wysokie kursy na większość zdarzeń,- prosty system stawiania kuponów bukmacherskich.

Top bukmacherzy dla początkujących - czym się wyróżniają?
- bezpieczeństwo obstawiania przez internet,
- szeroki wachlarz typów w ofercie,
- wysokie kursy na większość zdarzeń,
- prosty system stawiania kuponów bukmacherskich.

Dzięki niej postawisz każdy rodzaj zakładu bukmacherskiego (solo - jeden typ na kuponie, ako - 2 lub więcej typów na zakładzie oraz system - np. obstawiamy 5 typów, ale zaznaczamy, że wygrywamy od 2 trafionych) i będziesz mógł cieszyć się sporą wygraną, bez względu na to, jaki sport wrzucisz na kupon bukmacherski betowany przez internet.

Jak zacząć grać w zakładach bukmacherskich z kodem promocyjnym?

Wypełniając skrócony formularz rejestracyjny u bukmachera, umożliwiający otwarcie darmowego konta do zakładów, oprócz podstawowych danych osobowych i zgód marketingowych, będziesz musiał podać także kod promocyjny. Jest to zazwyczaj ciąg liter, za pomocą którego odblokujesz maksymalne profity na koncie na start przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Innymi słowy pisząc, decydując się na wbicie w pełni bezpłatnego hasła promocyjnego, stajesz się posiadaczem ekskluzywnego konta VIP.

Aktywny i nielimitowany kod promocyjny do wszystkich sprawdzonych i bezpiecznych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów to hasło: LEGALSPORT. Jak zacząć typować z kodem? Gdzie wpisać kod afiliacyjny, aby zyskać więcej gotówki na start? Najczęściej wpisuje się go w polu "Kod promocyjny" lub "Kod bonusowy".

Kod promocyjny na luty 2024 r.LEGALSPORT- darmowy - bezpieczny - sprawdzony -Ocena kodu przez typerów: 9,9/10- działa u każdego legalnego buka -

Kod promocyjny na luty 2024 r.
LEGALSPORT
- darmowy - bezpieczny - sprawdzony -
Ocena kodu przez typerów: 9,9/10
- działa u każdego legalnego buka -

Co zyskam, jak zacznę typować z kodem? Przeważnie za użycie kodu bonusowego LEGALSPORT, w ramach podziękowania od nas i wybranego bukmachera, otrzymuje się freebety, czyli darmowe zakłady bez depozytu, cashbacki, a więc bonusy bez ryzyka ze zwrotem stawki przegranego zakładu bukmacherskiego, a także premie 100% od depozytu - wpłacacie na konto gracza 500 zł, drugie 500 zł dostajecie w prezencie i macie 1000 zł na start betowania. Okazjonalnie zdarza się, że z naszym kodem odblokujecie także grę bez podatku i boosty kursowe.

Przykładowy formularz rejestracyjny u bukmachera

Rejestracja dla początkujących u bukmachera Superbet

Przykłady bonusów bukmacherskich, które dostaniecie na początku za darmową rejestrację z naszym kodem, prezentują się następująco: STS - 1660 zł (bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł), Fortuna - 335 zł (freebet na start 20 zł + 10 zł freebet za kod i wpłatę min. 1 zł + 5 zł za każdy udostępniony kupon) oraz Superbet - 3754 zł (bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł). Listę ze wszystkimi premiami na początek z kodem polecającym dla nowych klientów znajdziecie tutaj: bonusy dla nowych - pełnia lista

Jak wykonać pierwszą wpłatę po założeniu konta?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, wbiciu naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT oraz wykorzystaniu wszystkich dostępnych benefitów bez wpłat (freebety), możesz przejść do wpłaty depozytu na indywidualny profil typerski, który pozwoli Ci zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie za własną kasę.

Jak wpłacić gotówkę na konto u pierwszego bukmachera? Każdy legalny operator online udostępnia mnóstwo sprawdzonych metod płatności, ale jeśli po raz pierwszy wpłacasz kasę na konto firmy bukmacherskiej, to rekomendujemy dwa szybkie rodzaje płatności, które są w pełni darmowe i nie jest odprowadzana od nich żadna prowizja czy opłata aktywacyjna.

Najlepsze metody płatności u bukmachera1. Szybki przelew2. Kod BLIK

Najlepsze metody płatności u bukmachera
1. Szybki przelew
2. Kod BLIK

Pierwszy z nich to szybki przelew, który możecie wykonać u niemal wszystkich buków za pośrednictwem takich stron, jak przelewy24 czy Tpay. Nie jest to nic skomplikowanego. Wchodzicie w panelu użytkownika na sekcję z wpłatami, a następnie postępujecie zgodnie z prostymi instrukcjami pojawiającymi się na ekranie telefonu, laptopa czy komputera.

Czas wykonania szybkiego przelewu to max. 3 minuty. Podobnie jest z przelewem za pomocą kodu BLIK. W obu przypadkach kasa pojawi się na Twoim koncie od razu po wykonaniu transakcji. Maksymalne opóźnienie to zaledwie kilka minut, ale 99% transakcji księguje się automatycznie po potwierdzeniu wykonania przelewu wychodzącego z konta bankowego. Ile wpłacić za pierwszym razem do pierwszego bukmachera?

Tutaj sprawa jest otwarta, ale pierwsze wpłaty powinny przynajmniej w połowie pokrywać bonus za depozyt, o ile takowy jest oferowany przez bukmachera. O co chodzi? Jeśli bukmacher oferuje bonus 100% od depozytu do max. 1200 zł, to powinniście wpłacić minimum 600 zł. Naturalnie, jeśli nie macie tylu pieniędzy, możecie zrealizować niższy depozyt, ale wówczas musicie liczyć się z tym, że bonus także będzie niższy.

Jak zacząć stawiać kupony u bukmachera?

Mamy już wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia obstawiania, tak więc zaczynamy typowanie kuponów. Jak zacząć betowanie zakładów? Musisz wejść na stronę bukmachera, wybrać ligę, turniej lub rozgrywki, które chcesz obstawić, a następnie wybrać, poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy, kursy. Są one dopisane przy każdej drużynie lub typie, co możesz zaobserwować na poniższym zrzucie ekranu.

Typowanie kuponu w STS Zakłady Bukmacherskie

Wykorzystaliśmy ofertę kursową od najpopularniejszego buka w Polsce - STS Zakłady Bukmacherskie. Wszystkie kursy po kliknięciu automatycznie przenoszą się na podgląd po prawej stronie, tym samym tworząc szkic kuponu. Nie jest on jeszcze zatwierdzony! Co zrobić, aby zagrać i potwierdzić zakład bukmacherski? Wystarczy wybrać stawkę, a następnie wcisnąć przycisk z potencjalną wygraną.

Jak zacząć grać kupony z salda bonusowego?

Większość bonusów u bukmacherów aktywuje się automatycznie. Jeśli chcecie postawić kupon za bonus, wystarczy, że w menu głównym profilu użytkownika przełączycie saldo depozytowe na saldo bonusowe. Robi się to za pomocą kliknięcia w odpowiednie saldo.

Jak zacząć obstawiać - saldo depozytowe i saldo bonusowe

Później procedura zawierania zakładów jest identyczna, jak w przypadku kuponów puszczanych z salda depozytowego. Wybrane saldo jest podświetlone, tak więc będziecie widzieć, jak na dłoni, z jakiej części budżetu bukmacherskiego stawiacie zakłady sportowe.

Początkujący gracze na pewno teraz zapytają. Z technicznego punktu widzenia wiemy już wszystko, ale co wrzucić na swój pierwszy kupon? Zacząć typowanie na pewno musisz od sportu, na którym się znasz i go codziennie śledzić. Dzięki temu zmaksymalizujesz swoje szanse na wygraną. Interesujesz się piłką nożną? Puszczaj zakłady z typami na Premier League, Serie A, Ekstraklasę i Bundesligę. Twoim konikiem jest basket? Zacznij obstawiać NBA, europejskie puchary i ligę ACB: gram pierwszy kupon w STS

Zakłady bukmacherskie: jak zacząć grać w zakładach z bonusem?

Powyżej zaprezentowaliśmy pierwsze kroki, które należy spełnić, aby skutecznie rozpocząć stawianie zakładów bukmacherskich. Pokazaliśmy schemat od momentu podjęcia decyzji o rozpoczęciu typowania, aż do chwili zawarcia pierwszego kuponu z kodem promocyjnym LEGALSPORT. Warto jednak wybiec trochę do przodu i zaprezentować, że zaczęcie obstawiania i wykorzystanie wszystkich premii powitalnych u jednego bukmachera nie musi wiązać się z końcem betowania za bonusy. Jak zacząć typować zakłady bukmacherskie z bonusem regularnie?

Najlepsze bonusy powitalne na start
1
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

Bonus na start
2
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł
 • Bonus 200 zł za wpłatę
 • Freebet 54 zł

3754 zł

Bonus na start
3
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 300 zł
 • Freebety 35 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady na pełnych stawkach 12% (Happy Hours)

335 zł

Bonus na start
4
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od wpłaty 2080 zł
 • Bez ryzyka na powitanie 1200 zł
 • Freebet 30 zł i 30 dni bez podatku
 • Bonus od depozytu 2000 zł na Euro 24
 • Faza grupowa Euro 24 bez podatku

5310 zł

Bonus na start
5
Zakłady Bukmacherskie
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

Bonus na start
6
Zakłady Bukmacherskie
 • Bez ryzyka 200 zł
 • Ekskluzywne bonusy na FAME MMA
 • Boost i Jackpot Betclic

200 zł

Bonus na start
7
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy za depozyty 5000 zł
 • Frerbety 39 zł
 • Cashback 200 zł

5239 zł

Bonus na start
8
Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback 700 zł
 • Freebety 50 zł
 • Nagrody za regularną grę

750 zł

Bonus na start
9
Zakłady Bukmacherskie
 • 500 zł bonus bez ryzyka
 • 125 zł za kod
 • 300 zł za depozyt 100%

925 zł 

Bonus na start

Swoją drogę z zakładami bukmacherskimi rozpoczniesz niemal na pewno od któregoś z tych bukmacherów: Fortuna, STS i Superbet. Po zaznajomieniu się z systemem betowania, oswojeniu się z wygranymi i innymi elementami czysto bukmacherskimi, możesz przejść do kolejnego etapu, jakim jest rozszerzenie swoich kont do typowania. Oznacza to, że znając bukmacherkę od środka i mając już jakieś doświadczenie, możesz zacząć zakładać profile typerskie u innych legalnych i sprawdzonych operatorów, zyskując tym samym dodatkowe środki na grę.

U wszystkich bukmacherów możesz zastosować nasz specjalny kod LEGALSPORT. Dzięki niemu będziesz mógł zyskać w sumie 27346 zł na zakłady bukmacherskie. Nasze hasło do bonusów jest nielimitowane, tak więc odpalić je możesz po kolei u każdego bukmachera z licencją. Rób to jednak z głową, nie daj się ponieść emocjom. Zacznij od jednego buka i sukcesywnie poszerzaj swoją wiedzę o zakładach bukmacherskich. Zacznij o typowania w STS, Fortunie lub Superbet.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Typowanie u bukmachera rozpocząć trzeba od wyboru odpowiedniego momentu na start i legalnego operatora online. Szczegóły w naszym powyższym tekście.

2️⃣ Bukmacher - jak zacząć grać zakłady bukmacherskie?

Obstawianie kuponów u bukmachera trzeba zacząć od wyboru odpowiednich kursów. Więcej informacji w naszym tekście.

3️⃣ U którego bukmachera rozpocząć stawianie zakładów?

Na start polecamy takich bukmacherów jak STS, Fortuna i Superbet. Dlaczego? Wszystko znajdziecie w naszym powyższym poradniku.

Jak zacząć obstawiać mecze - podsumowanie

Rozpoczynając swoją historię z zakładami bukmacherskimi, musisz skupić się na kilku podstawowych elementach. Musicie wybrać nie tylko najlepszy dla siebie czas na start, ale także odpowiedniego bukmachera i kod promocyjny - najbardziej wartościowy kod na czwartek, 22 luty 2024 to hasło LEGALSPORT.

Pamiętaj, początek przygody z zakładami bukmacherski jest kluczowy, tak więc bardzo dobrze przemyśl swoje kolejne ruchy. Skorzystaj z naszych wskazówek, aby wyjść na plus.

Jeśli wybierzesz bukmachera bonusem na start, zadbaj o to, aby uzyskać jak najwięcej darmowej kasy z bonusów. Dzięki temu będziesz mógł dużo testować i sprawdzać. Dobór odpowiedniej strategii pomoże Ci w długoterminowym wygrywaniu.

Komentarze (0)
Jak zacząć obstawiać u bukmachera?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.