niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Jakie kursy ma Superbet

Jak zarobić 1000 zł u bukmachera

Klasyczny poradnik dla typerów, którzy chcą wygrać konkretny kapitał u legalnego operatora online.

Najlepsze zakłady bez ryzyka Aktualna lista topowych cashbacków za nasz kod LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak zarobić na bukmacherce? Strategia pod wygraną 1000 zł
  1. Etap I: Budowa kapitału za pomocą cashbacków od Fortuny i eWinnera
  2. Etap II: Ugruntowanie kapitału za pomocą bonusów bez ryzyka STS i BETFAN
  3. Etap III: Maksymalizacja zysków - promocje bez ryzyka od LVBET, forBET, Betclic i Superbet
 2. Wygrana 1000 zł u bukmachera: podsumowanie strategii
  1. Lista cashbacków użytych do planu bukmacherskiego
  2. Najlepsze metody wykorzystania bonusów bez ryzyka
 3. FAQ: Pytania o strategię gwarantującą zysk 1000 zł
Zdjęcie główne do artykułu o tym, jak zarobić u bukmachera 1000 zł

Jest to jedno z najgorszych możliwych rozwiązań, lecz często wykorzystywane przez klientów zakładów bukmacherskich. Dlatego też postanowiliśmy, że zaprezentujemy Wam jeden gotowy pomysł, strategię, która pomoże Wam na początek zgarnąć u buka okrągłe 1000 zł.

Cashback 210 zł w Fortuna
Bonus bez ryzyka u tego buka nie jest objęty obrotem

Przybliżymy Wam jedną opcję, ponieważ w zakładach sportowych, szczególnie tych zawieranych za pomocą strony internetowej operatora online lub aplikacji mobilnej na telefon czy tablet, najważniejsza jest konsekwencja. Tylko ona może doprowadzić Was do sytuacji, w której regularnie zgarniacie profity z trafionych i rozliczonych na zielono kuponów bukmacherskich.

Dlaczego wybraliśmy poziom akurat 1000 zł, a nie na przykład 2000 zł, 5000 zł czy 10 000 zł? To proste, bazowo oparliśmy się na kwocie tysiąca złotych, ponieważ idealnie balansuje ona pomiędzy granicą opłacalności i szansą na trafienie, a wyważoną redystrybucją zysków. Oczywiście, jeżeli będziecie zainteresowani kolejnymi częściami z tej serii, to bez problemów przygotujemy następne artykuły, które obudujemy w inne, bardziej zróżnicowane kwoty.

Cashback Fortuna - postaw kupon bez ryzyka!- dowolna liczba zdarzeń- dowolny kurs ogólny na kuponie- zwrot bez obrotu od razu na saldo depozytowe

Cashback Fortuna - postaw kupon bez ryzyka!
- dowolna liczba zdarzeń
- dowolny kurs ogólny na kuponie
- zwrot bez obrotu od razu na saldo depozytowe

ODBIERAM BONUS w

Ale na początek, kierując się starym sprawdzonym powiedzeniem "nie od razu Kraków zbudowano", strategia pod sztywnego tysiaka jest idealna i co najważniejsze, będą mogli z niej skorzystać nie tylko doświadczeni obstawiający, ale również, a może nawet i przede wszystkim, początkujący typerzy, którzy dopiero przed sobą mają darmową rejestrację u jednego lub kilku bukmacherów. Tyle tytułem wstępu, a teraz bez zbędnego przedłużania, przechodzimy do meritum tego artykułu, a więc - jak zarobić 1000 zł u bukmachera, oczywiście takiego bezpiecznego i sprawdzonego?

Jak zarobić na bukmacherce? Strategia pod wygraną 1000 zł

Zgarnianie dodatkowej kasy, na saldo depozytowe czy saldo bonusowe, jest bardzo miłe i każdy typer do tego nieustannie dąży, ale przy tym wszystkim nie można zapominać, w żadnym razie, o dopełniającym ubezpieczeniu, które sprawia, że wygrana końcowa staje się jeszcze bardziej realna. Dlatego też nasz plan na tysiaka oparliśmy na bonusach bez ryzyka online, które do zgarnięcia są, z naszym extra kodem afiliacyjnym LEGALSPORT, u niemal każdego legalnego polskiego bukmachera internetowego. Oczywiście są one dostępne dla każdego bez wyjątku za darmo.

Przypięcie popularnych cashbacków z rankingu, do naszej strategii typowania, będzie dla Was również swoistym "katalizatorem", który uchroni Was przed chęcią zgarnięcia wyższej wygranej - jest to częsty błąd początkujących graczy, którzy grają by wygrać, a nie by ugrać konkretną kwotę na konkretną rzecz. Taka strategia bardzo często, jak nie nawet zawsze, kończy się fiaskiem, więc warto zapisać sobie to czerwonym markerem w swoim bukmacherskim notatniku.

Baner z przejściem do darmowych bonusów bez ryzyka utraty własnego kapitału

Jeżeli uważacie, że same bonusy bez ryzyka nie wystarczą, aby w porę zaprzestać nierozsądnej gry, to gorąco polecamy, aby na wszystkie swoje prywatne konta typerskie nałożyć specjalne limity bukmacherskie - na przykład można aktywować limit na miesięczne stawki czy dzienny limit na grę. Dzięki temu będziecie w stu procentach skupieni na tym, co chcecie ugrać i nic Was nie będzie rozpraszało. Na takim rozwiązaniu na pewno zyskacie finansowo w dłuższej perspektywie, tak więc warto zainteresować się tym tematem.

Swój pomysł na grę podzieliliśmy na trzy treściwe etapy. W pierwszej części skupimy się na bezpiecznym, ale relatywnie szybkim wzroście kapitału. Następnie skonsolidujemy i ugruntujemy bankroll, a na koniec zajmiemy się już tylko szlifowaniem i podtrzymaniem wcześniej ugranych funduszy. Co nam z tego wszystkiego wyszło i czy faktycznie udało nam się ugrać tytułowe 1000 zł? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Etap I: Budowa kapitału za pomocą cashbacków od Fortuny i eWinnera

Swoje działania, prowadzące do ugrania tysiąca złotych, rozpoczynamy od bezpłatnej i szybkiej rejestracji u dwóch bukmacherów internetowych: Fortuna oraz eWinner. Oczywiście używamy naszego kodu LEGALSPORT, by uzyskać maksymalne premie pieniężne. Obaj legalni operatorzy online z licencją Ministerstwa Finansów zapewniają swoim klientom dochodowe cashbacki bez obrotu, tak więc start zapowiada się całkiem dobrze.

Cashback 210 zł od Fortuna Zakłady Bukmacherskie- brak obrotu od zgarniętej gotówki- brak minimalnej liczby zdarzeń i minimalnego kursu

Cashback 210 zł od Fortuna Zakłady Bukmacherskie
- brak obrotu od zgarniętej gotówki
- brak minimalnej liczby zdarzeń i minimalnego kursu

STAWIAM w

Na pierwszy ogień bierzemy innowacyjny cashback 210 zł od bukmachera eFortuna, który lubuje się w wystawianiu wysokich kursów online na piłkę nożną. Dlatego też rekomendujemy, abyście pierwszy kupon u tego buka stworzyli z typów na futbol - bierzcie w pierwszej kolejności pod uwagę typy 2-drogowe (np. selekcje na rzuty rożne czy pozycje na bramki). Jeżeli chodzi o konkretną specyfikację bukmacherską, to polecamy przede wszystkim zakłady AKO, składające się z maksymalnie 2 typów o kursie ogólnym na poziomie 2,00 - 2,50.

Przykładowa stawka z wygrana za kupon bez ryzyka w Fortunie

Wówczas będziecie mogli liczyć na startowe podwojenie kapitału, co jest ważne w kontekście dalszej gry. Przykładowo, stawiając za 239 zł kupon double z kursem 2,20 możecie wygrać aż 462 zł, co stanowi już solidną część założonego końcowego zysku! I to wszystko na kuponie online z tylko dwoma typami sportowymi. Jaki powinien być Wasz następny krok?

Jeśli uda Wam się zainkasować gotówkę, to wówczas wypłacacie całość na prywatne konto w banku lub czyste 450 zł bez końcówki, którą przeznaczacie na kolejne drobne zakłady bukmacherskie akumulowane. Natomiast, jeśli nie uda Wam się trafić premierowego kuponu, to wówczas powtarzacie powyższą procedurę, z tym drobnym wyjątkiem, że za drugim razem obstawiacie za równe 210 zł, które otrzymacie od Fortuny w ramach zwrotu (239 zł minus podatek). Przy zachowaniu kursu ogólnego 2,20, będziecie mieli do wygrania 406.56 zł.

 Cashback 210 zł w Fortunie- bez obrotu i szybką wypłatą na konto- na dowolne zakłady z oferty 

 Cashback 210 zł w Fortunie
- bez obrotu i szybką wypłatą na konto
- na dowolne zakłady z oferty 

Stawiam za cashback w

Dla potrzeb tego artykułu bezpiecznie zakładamy (na bazie danych od bukmachera iFortuna, który informuje, że ponad 60% typerów wygrywa swój drugi zakład za zwrot), że udało nam się trafić kupon za drugim razem, czyli dopisujemy do swojego bankrollu 400 zł, a sześć złotych z groszami zostawiamy sobie na grę - być może uda się z tego zrobić dodatkowy kapitał na sportach wirtualnych czy Bet On Games ;). Oczywiście cztery stówki niezwłocznie wypłacamy na swoje konto bankowe. Jest to możliwe, ponieważ Fortuna, tak jak wspominaliśmy, nie wymaga obrotu.

Czekając na szybki przelew przychodzący od Fortuny Zakłady Bukmacherskie, jednocześnie przechodzimy do kolejnego kroku, jakim jest błyskawiczna rejestracja w eWinner. Wypełniamy prosty formularz, wklepujemy nasz darmowy internetowy kod LEGALSPORT i aktywujemy cashback 155 zł. Aby zainkasować pełny zwrot na konto depozytowe, trzeba obstawić zakład sportowy online za 176,20 zł . My jednak podejdziemy tym razem do wpłaty w sposób bezpieczny i zdeponujemy za pomocą szybkiego przelewu BLIK u tego buka z licencją MF tylko 100 zł (jak wpłacicie 50 zł, to również będzie to dobry bezpieczny krok, który wydłuży grę). Oznacza to, że wraz z budżetem początkowym mamy jeszcze do rozdysponowania 306,56 zł, co jest wartościowym zapasem.

Baner z kodem promocyjnym do bukmachera eWinner

Nie będziemy, przy tym korzystnym warunkowo beneficie z naszym kodem polecającym, nastawiać się również na szybki zysk, w związku z tym polecamy skonstruować kupon bukmacherski w eWinner z pozycji, które u tego buka są najmocniejsze. Mowa oczywiście o 2-drogowych typach na gole w piłce nożnej (np. Real Madryt vs FC Barcelona - under 2,5 gola) czy również 2-drogowych zakładach na liczbę punktów w koszykówce czy siatkówce (np. Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets: over 235,5 pkt) - dobre są również bety na gemy w tenisie czy tercje w hokeju. Jeśli znacie się tylko na futbolu, to pozostałe selekcje możecie sobie bez problemu odpuścić, co zwiększy Waszą szansę na zwycięstwo.

Pierwszy kupon w Fortunie oparliśmy na kursie łącznym oscylującym wokół 2,00, wszystko po to, aby zaliczyć udany start, tak więc teraz podnosimy trochę "stawkę" i tworzymy internetowy zakład bukmacherski z mnożnikiem ogólnym przekraczającym 4,00. Nie robimy tego oczywiście od razu po bezpłatnej rejestracji czy aktywacji mega cashbacku. Czekamy na odpowiedni moment, czyli powtarzamy schemat z pierwszego bonusu bez ryzyka, który również powinien być zawarty - np. przez aplikację mobilną Fortuny - w przemyślany sposób. Jaki moment na zawarcie kuponu jest odpowiedni? To proste, w ofercie sportowej eWinner muszą pojawić się min. 3 pewne Waszym zdaniem typy. Jeśli będzie Wam brakować jednej czy dwóch pozycji, to albo czekacie na dogodne zestawienie, albo tworzycie zakład z długim terminem zapadalności. W żadnym wypadku nie dokładacie typów na siłę!

Przykładowy kurs ogólny na kupon w ramach cashbacku

Najlepsze kombinacje selekcji znajdziecie u tego wiarygodnego operatora w ligowe soboty oraz niedziele - przy okazji np. meczów Premier League, La Ligi, Ekstraklasy czy Bundesligi. Nam, po zastosowaniu się do tej rady, udało się stworzyć uniwersalny zakład bukmacherski z kursem ogólnym 4,91, co przekłada się na okazałą wygraną na poziomie 432,10 zł.

Procedurę powtórzyliśmy kilka razy, tak więc jesteśmy utwierdzeni w przekonaniu, że przynajmniej dwa mega pewne kupony w miesiącu na wysokim wskaźniku prawdopodobieństwa można w eWinner stworzyć. Jakie rozwiązania dostępne są u tego buka po rozliczeniu kuponu z ubezpieczeniem? Przy wygranej możecie gotówkę niezwłocznie wypłacić na konto w banku bez obrotu - jeśli stworzycie zakład z identyczną ewentualną wygraną, to polecamy zrobić wypłatę na poziomie 420 zł, a resztę zostawić sobie na koncie w celu dalszej gry. Ten symboliczny bufor bezpieczeństwa może być dla Was tzw. "spadochronem" w trudnym momencie.

Cashback 155 zł w eWinner- brak warunków, w tym brak brak obrotu- promocja działa z kodem LEGALSPORT 

Cashback 155 zł w eWinner
- brak warunków, w tym brak brak obrotu
- promocja działa z kodem LEGALSPORT 

Stawiam za cashback w

Natomiast, w momencie nietrafienia kuponu, bukmacher eWinner Zakłady Bukmacherskie odda Wam stawkę minus podatek na konto depozytowe, a więc także nie musicie bonusowego zwrotu obracać! W praktyce wygląda to tak: zawarliście zakład online za 100 zł i przegraliście, operator niezwłocznie w ramach promocji przypisze do Waszego profilu typera 88 zł zwrotu. Tym razem zakładamy jednak, że trafiamy od razu pierwszy dobrze wyselekcjonowany zakład. Na skutek tego na naszym ogólnym bankrollowym koncie ląduje dodatkowe cztery stówki!

Podsumowanie: wypłaty w sumie 820 zł
Łączny zysk: 481 zł
W skarbcu na dodatkową grę: 18,66 zł

Oczywiście pod uwagę, w wyżej wymienionych przypadkach, wzięliśmy korzystne scenariusze, w których trafiamy pierwszy lub drugi promocyjny kupon sportowy. Może jednak zdarzyć się tak, że części z Was nie uda się poprawnie wytypować na przykład kuponu za zwróconą kasę. Co w takiej sytuacji zrobić? Na pewno trzeba zachować spokój, gdyż sprawa tak naprawdę jest prosta. W takim przypadku trzeba zastosować darmowe, lecz solidne koło ratunkowe, jakie oferuje internetowy bukmacher Fortuna, a także w ostateczności wykorzystać nadwyżkę pieniężną (swoisty amortyzator gotówkowy), która znajduje się na obu kontach depozytowych.

Baner z premiami gotówkowymi za rejestrację z kodem promocyjnym: Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Żeby mieć większe szanse, należy odłożoną gotówkę podzielić na minimum dwie części (z jednego salda) - nie muszą być one równe. O ile warto zagrać? Waszym celem powinno być odzyskanie utraconej stawki, nic więcej! Jeśli chodzi o dodatkowe udogodnienia, to "ratować" można się także wspomnianymi dodatkowymi bonusami od Fortuny. Aktywować na indywidualnym koncie do betowania można freebet na start 20 zł, przyznawany w punktach FKP (Fortuna Klub Plus) , oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty 2000 zł. Jeśli wpłaciliście do bukmachera 239 zł, to właśnie taki bonus otrzymacie, a więc szansa na wyrównanie zestawienia finansowego jest spora (239 zł wpłata + 239 zł bonus).

Po wyrównaniu osiągnięć finansowych lub po prostu po zainkasowaniu zysku z pierwszych dwóch cashbacków od Fortuny i eWinnera, można z powodzeniem przejść do drugiego etapu strategii. W tej części gry zostaną aktywowane kolejne cashbacki, które powinny ugruntować nasz ubezpieczony zysk z zakładów bukmacherskich.

Etap II: Ugruntowanie kapitału za pomocą bonusów bez ryzyka STS i BETFAN

Proces uruchamiania cashbacków od wysoko ocenianych bukmacherów STS oraz BETFAN jest taki sam, jak powyżej, a więc rejestrujecie się za darmo u wybranych operatorów z naszym unikatowym kodem LEGALSPORT, a następnie dokonujecie pierwszych wpłat na salda. Ile wpłacić na poszczególne konta? Rekomendujemy następujące depozyty: BETFAN 100 zł oraz STS 34 zł, dzięki czemu na Waszym ogólnym koncie, przy podstawowych założeniach, zostanie jeszcze nieco ponad 586 zł na grę.

Taka kwota jednostkowych depozytów pozwoli odebrać wszystkie cashbacki, a dodatkowo wykreuje dodatkowe premie monetarne, jak chociażby freebet 25 zł w STS czy bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł w BETFAN, które rozłożą jeszcze większy parasol bezpieczeństwa nad Waszą gotówką. Więcej o dodatkowych premiach przeczytacie W TYM MIEJSCU. Wracając do darmowych bonusów bez ryzyka utraty własnego kapitału.

Stawka kuponu za maksymalny cashback

W STS Zakłady Bukmacherskie można odebrać na przykład 34 zł bezobrotowego cashbacku, tak więc warto trochę "zaszaleć". Kurs łączny zakładu przewyższający 8,00 powinien idealnie wpisać się w ogólną strategię. Po pierwsze, może zagwarantować solidną wygraną w korelacji stawka - wygrana, a po drugie i najważniejsze, od razu pozwoli wyjść na plus w drugim etapie, bez względu na to, czy uda się wypłacić benefit bez ryzyka od BETFAN.

Na pierwszy rzut oka współczynnik ogólny na poziomie 8,00 może robić wrażenie i wydawać się duży, ale żeby go uzyskać, wystarczą tylko na przykład zakłady z kursami 1,65, 1,30, 1,30, 1,22, 2,00 oraz 1,20. A to tylko dobitnie udowadnia, że taki zakład online można zlepić w większości z pewniaków, których w Star-Typ Sport nie brakuje - takie mnożniki znajdziecie między innymi w spotkaniach FC Barcelony, Realu Madryt, Interu Mediolan (Internazionale Milano) oraz Manchesteru United, Liverpoolu czy Manchesteru City.

Bonus bez ryzyka 54 zł w STS- promocja bezobrotowa- benefit dostępny po rejestracji z kodem LEGALSPORT 

Bonus bez ryzyka 54 zł w STS
- promocja bezobrotowa
- benefit dostępny po rejestracji z kodem LEGALSPORT 

Gram za cashback w

Dużo bezpieczniej warto rozegrać bonus bez ryzyka od BETFANA o wartości max. 600 zł, który obarczony jest tylko 1-krotnym obrotem zwrotu, a więc tak de facto nie ma obrotu, gdyż wystarczy postawić za zwrot, aby cieszyć się opcją wypłaty (wyżej wymienione cashbacki od STS, Fortuny oraz eWinnera można wypłacić zaraz po rozliczeniu pierwszego kuponu, a więc nie trzeba stawiać za zwrot). Najlepszym rozwiązaniem będzie zawarcie kuponu double (dwa zakłady prematch lub LIVE) lub treble (trzy zakłady przedmeczowe lub na żywo) z kursem ogólnym oscylującym wokół mnożnika ogólnego 4,00, czyli podobnie jak w eWinner.

Prezentacja kuponu BETFAN ze stawką za bonus bez ryzyka

Jak taki kupon bukmacherski złożyć? Najlepiej wykorzystać do tego typy na selekcje bez remisu, które w BETFAN bardzo często oferowane są na niskiej marży. Są to oczywiście zakłady 2-drogowe, które towarzyszą nam od samego początku tej strategii.

Ważne! Wygraną w BETFAN można dodatkowo zoptymalizować za pomocą gry bez podatku. Wystarczy tylko wstrzelić się z kuponem w moment, w którym ten operator organizuje grę na pełnych stawkach. Gdy uda Wam się to zrobić, wtedy zgarniecie 392 zł, ale z 12% podatkiem też to wygląda nieźle :)

Jakie założenia rozliczeniowe tym razem uwzględnimy w swojej "strategii na tysiaka"? Kupon z wyższym kursem online i pewniakami od STS Zakłady Bukmacherskie był lekko brawurowy, tak więc ustalamy, że zainwestowane 34 zł w bonus bez ryzyka, a w rzeczywistości niecałe 30 zł, ze względu na podatek, wypłacamy po zwrocie na konto w banku, w celu zmniejszenia ryzyka i zaprezentowania Wam po prostu dostępnej opcji na wypłatę bez gry. Natomiast cashback od BETFAN, który staje się w tym momencie kluczowym elementem układanki, dodajemy - na bazie prawdopodobieństwa i danych od bukmachera - podglądowo do grona kuponów trafionych.

Bonus bez ryzyka 600 zł w BETFAN- promocja za pierwszy depozyt- tylko 1-krotny obrót bonusem 

Bonus bez ryzyka 600 zł w BETFAN
- promocja za pierwszy depozyt
- tylko 1-krotny obrót bonusem 

Stawiam za cashback w

Dzięki temu inkasujemy 345 zł na saldo, z czego aż 245 zł jest czystym zyskiem. Rekomendujemy, aby na tym etapie wypłacić wszystko, ale jak zostawicie sobie parę groszy na gry karciane (poker, wojna, blackjack), które potrafią trzymać w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, to również będzie to akceptowalny scenariusz :) A jak nie karty, to odłożoną kwotę możecie przeznaczyć na typy na komputerowe sporty wirtualne czy e-sport, który jest regularnie dopieszczany wysokimi boostami kursowymi przez BETFANA.

Podsumowanie: wypłaty w sumie 374,92 zł (ogólny bankroll: 1194,92 zł)
Łączny zysk: 755,92 zł
W skarbcu na dodatkową grę: 18,66 zł

Cel tysiąca złotych, przy założeniach skuteczności realizacji cashbacków na poziomie zaledwie mniej więcej 50% i przy realnych kursach całkowitych, jest już bardzo blisko. Dla podparcia tej strategii warto dodać, że w momencie utraty środków w trakcie drugiego etapu, należy zastosować wyjście awaryjne, jakim jest aktywacja darmowego freebetu o wartości 25 zł od Star-Typ Sport (bonus dostępny po rejestracji z naszym kodem LEGALSPORT). Bezpłatny kupon od najpopularniejszego polskiego bukmachera keszujemy tak, aby przynajmniej odzyskać włożony wkład w oba cashbacki (134 zł). Po realizacji pierwotnych lub awaryjnych planów, można wyjść już na ostatnią prostą omawianej strategii.

Etap III: Maksymalizacja zysków - promocje bez ryzyka od LVBET, forBET, Betclic i Superbet

W niej mamy do dyspozycji cztery promocyjne cashbacki odpowiednio od LVBET, forBET, Betclic i Superbet. Na tym etapie depozyty robimy stopniowo, jeden po drugim, w kolejności zaprezentowanej powyżej. Zaczynamy więc od LVBET, który ma bonus bez ryzyka od trzeciej wpłaty . Z racji tego, że nie zostało nam dużo do ugrania, wpłacamy tylko 100 zł i tworzymy kupon z kursem ogólnym mniej więcej 4,00.

Kupon za bonus bez ryzyka - symulacja kursów bukmacherskich w LVBET Zakłady Sportowe

Taki kupon sportowy, który możecie zobaczyć po lewej stronie lub powyżej, jeśli korzystacie z telefonu komórkowego, w razie pozytywnego rozstrzygnięcia, pozwoli Wam przekroczyć wcześniej założony próg i tym samym zainkasować tytułowego tysiaka!

A jeśli się nie uda, będziecie mieć drugą szansę, i to na świetnych warunkach regulaminowych, albowiem LVBET obłożył zwrot minimalnymi zasadami: obrót x1, minimalna ilość zdarzeń na kuponie 1, minimalny kurs kuponu 1,75, czas na obrót bez ograniczeń czasowych, minimalny depozyt 25 zł. Trzeba tylko nieco podnieść mnożnik, tak aby wyrównać 12% podatek od gier losowych. W praktyce wyglądać to będzie tak i nawet taki scenariusz możemy założyć: stawka 88 zł, kurs 4,67, wygrana 361,64 zł - wypłata na konto bankowe 350 zł, reszta idzie to znanego Wam już skarbca.

Po uzbieraniu pełnej kwoty 1000 zł, możecie wypłacić dodatkową kasę ze skarbca, o ile wcześniej z niej nie skorzystaliście, lub przeznaczyć ją na kolejne kupony bukmacherskie. W LVBET Zakłady Bukmacherskie w pierwszej kolejności warto betować handicapy (zarówno te europejskie, jak i azjatyckie, niedostępne u części konkurencji), które polecamy wykorzystać również przy promocyjnym kuponie za cashback.

Benefit z ubezpieczeniem 333 zł w LVBET- promocja z zaledwie 1-obrotem - bonus od trzeciej wpłaty na konto

Benefit z ubezpieczeniem 333 zł w LVBET
- promocja z zaledwie 1-obrotem 
- bonus od trzeciej wpłaty na konto

Stawiam za cashback w

Jeśli ugracie kapitał końcowy w LVBET, za co trzymamy mocno kciuki, to pozostałe trzy bonusy bez ryzyka - Betclic 550 zł, forBET 100 zł (za ten prezent bukmacher zbiera bardzo dobre opinie) i Superbet 500 zł, możecie odłożyć na przyszłość lub możecie potraktować je, jako super okazja, do sporego podbicia kapitału. W tym momencie rekomendujemy, abyście w ostatecznym rozrachunku zrealizowali minimalne wymagane depozyty, potrzebne do aktywacji promocji. W międzyczasie już możecie szykować kolejną strategię z jasno określonym celem, opartą rzecz jasna na bonusach z naszym okazjonalnym kodem LEGALSPORT.

Podsumowanie: wypłacamy 350 zł (ogólny bankroll: 1544,92 zł)
Łączny zysk: 1005,92 zł
W skarbcu na dodatkową grę: 30,30 zł

Wygrana 1000 zł u bukmachera: podsumowanie strategii

Czas na krótkie podsumowanie, które zbierze całą wypunktowaną powyżej strategię w jedną całość. W sumie nasz plan gry o 1000 zł opiera się, w najlepszym przypadku, na pięciu bonusach bez ryzyka i mniej więcej siedmiu/ośmiu kuponach bukmacherskich - żeby osiągnąć zysk, przy utrzymaniu w miarę sztywnych założeń kursowych, wystarczy trafić tylko 4 zakłady bukmacherskie na siedem/osiem - wszystko zależy od Waszych decyzji w trakcie gry. Dokładne dane liczbowe znajdziecie w poniższej tabelce.

Lista cashbacków użytych do planu bukmacherskiego

I od razu należy zaznaczyć, że za pięć cashbacków można zawrzeć minimum 10 kuponów (5 zakładów za bonus i 5 zakładów za zwrot), co daje nam spore pole manewru i stwarza okazje do "popełniania błędów", a to z kolei generuje dodatkowy czas na grę, zwiększając tym samym satysfakcje z betowania. I nie wolno zapominać, że w odwodzie mamy jeszcze trzy bonusy ze specjalnym ubezpieczeniem, które w mgnieniu oka można aktywować.

Sporą zaletą naszej strategii jest również to, że wybrane w pierwszej kolejności benefity promocyjne bez ryzyka nie są objęte obrotem, lub obrót jest ustawiony na minimalnym poziomie. Dzięki temu zbierana gotówka do ogólnego bankrollu nie jest blokowana na koncie, a to buduje ogromne zaufanie i pewność siebie, która w naturalny sposób przekłada się na spore możliwości relokacyjne kapitału pomiędzy aktywnymi profilami użytkownika.

Podsumowanie wszystkich użytych cashbacków w strategii
Cashback Rozliczenie Wygrana Zysk Chcę odebrać bonus typu cashback na swoje konto
Bonus bez ryzyka Fortuna kupon trafiony za 2. razem +406.56 zł +167,56 zł ODBIERAM BONUS w FORTUNIE >>>
Bonus bez ryzyka eWinner kupon trafiony za 1. razem +432.10 zł +332,10 zł ODBIERAM BONUS w eWINNER >>
Bonus bez ryzyka STS bonus wycofany po zwrocie +29,92 +29,92 ODBIERAM BONUS w STS >>
Bonus bez ryzyka BETFAN kupon trafiony za 1. razem +345 zł +245zł ODBIERAM BONUS w BETFAN >>
Bonus bez ryzyka LVBET kupon trafiony za 2. razem +361,64 zł +261,64 zł ODBIERAM BONUS w LVBET >>
  Trafione/nietrafione: 4/3 +1575,22 zł * 1036,22 zł **  

* do rachunku została wliczona kwota zgromadzona w bukmacherskim skarbcu, bez niego 1544,92 zł.
** kwota zysku ma doliczoną gotówkę ze skarbca, bez niej 1005,92 zł.

Jak ta sztuczka bukmacherska działa w praktyce? W razie problemów z realizacją wcześniej założonego celu, nie trzeba czekać, aż wykona się obrót bonusem, można bowiem od razu uzbieraną gotówkę w prosty mobilny sposób przenieść tam, gdzie są dodatkowe internetowe bonusy naturalnie powiększające deponowaną kasę. Dzięki temu można bardzo szybko wrócić do gry, lub na przykład zamrozić realizację wymyślonej koncepcji, i nie trzeba tego robić za pomocą dodatkowego szybkiego przelewu z konta bankowego ;)

Naturalnie, wyżej zaprezentowaliśmy tylko jedną wybraną ścieżkę, która opiera się na prawdopodobieństwie i na danych statystycznych od bukmachera. Zilustrowany scenariusz rozwoju każdego bukmacherskiego bonusu z naszym kodem LEGALSPORT jest bardzo możliwy, ale wcale nie musicie się z nim zetknąć, dlatego też zdecydowaliśmy, że poniżej pokażemy, jak optymalnie wykorzystać najlepsze nagrody bez ryzyka od polskich legalnych i godnych zaufania operatorów online. Jak najlepiej spożytkować promocje z ubezpieczeniem środków?

Najlepsze metody wykorzystania bonusów bez ryzyka

Nadrzędna zasada życiowa, a zarazem bukmacherska, mówi, że "chytry dwa razy traci", tak więc rekomendujemy, abyście swoje cashbacki bez ryzyka, dostępne na stronach bukmacherów i w aplikacjach mobilnych na telefon, rozegrali w niezwykle rozważny sposób. Nie nastawiajcie się na ogromne zyski, postawicie raczej na pragmatyczne dążenie do celu. Miejcie przed oczami tysiąc złotych, a nie wakacje z całą rodziną na przysłowiowych Malediwach :)

Jeżeli chodzi o konkrety dotyczące skutecznego wykorzystania bonusów z ubezpieczeniem, to skupcie się przede wszystkim na zakładach double i treble (odpowiednio dwa i trzy typy na kuponie). To one statystycznie najczęściej rozliczane są na zielono i zapewniają tym samym wzrosty na bankrollu. Na przykład kupony treble możecie wykorzystać u bukmacherów, którzy posiadają grę bez podatku, choć nie jest to warunek konieczny.

Jak najlepiej wykorzystać bonusy bez ryzyka od bukmacherów
Bukmacher Bonus Stawka Kursy Liczba zdarzeń na kuponie  
Fortuna cashback 210 zł 239 zł 2,00-2,50 max. 2 typy (zakład double) STAWIAM w FORTUNIE >>>
eWinner cashback 155 zł 100 zł 4,00-5,00 max. 3 typy (zakład treble) STAWIAM w eWINNER >>
STS cashback 34 zł 34 zł 8,00-10,00 5-8 typów (zakład ako) STAWIAM w STS >>
BETFAN cashback 600 zł 100 zł 3,50-4,50 2-3 typy (double/ treble) STAWIAM w BETFAN >>
LVBET cashback 333 zł 100 zł 4,00-5,00 2-4 typy (zakład ako) STAWIAM w LVBET >>

Bardzo ważnym elementem są również stawki bukmacherskie, które w najpoważniejszy sposób, i zarazem bez większego wpływu na prawdopodobieństwo trafienia, przekładają się na ewentualne wygrane na pojedynczych kuponach. Tutaj zalecamy, abyście nie sugerowali się w ogóle maksymalnymi kwotami reklamowanymi przez bukmacherów, które tylko niepotrzebnie kreują wizje maksymalnych profitów. Raczej powinniście skupić się na stawkach rzędu 100 zł z małymi odchyleniami, wówczas krok po kroku będziecie gromadzić kapitał, i co najważniejsze, w razie ewentualnego niepowodzenia będziecie mogli szybko, i bez niepotrzebnych nerwów, nadrobić utracone środki pieniężne.

Reasumując, jak obstawiać mecze, żeby wygrywać i jak ogólnie wygrywać u bukmachera? Żeby ugrać konkretną sumę pieniędzy u bukmacherów, na przykład nasze tytułowe 1000 zł, należy sztywno trzymać się swoich systemowych planów A oraz B. Każde wyjście poza schemat sprawia, że szansa na końcowy triumf spada. Poza tym trzeba rozsądnie podchodzić do konkretnych stawek i bonusów, które czasami na mniejszych poziomach, niekoniecznie podchodzących do maxa, potrafią dać zarobić zdecydowanie więcej.

FAQ: Pytania o strategię gwarantującą zysk 1000 zł

W tej sekcji znajdziecie najczęściej zadawane pytania dotyczące strategii bukmacherskiej zakładającej ugranie 1000 zł.

1️⃣ Jak wygrać 1000 zł u internetowego bukmachera?

Żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze u bukmachera, należy wcześniej sobie przygotować strategię betowania. O konkretnym przykładzie i realizacji "krok po kroku" przeczytacie W TYM MIEJSCU.

2️⃣ Jaką strategię zastosować, aby wygrać u buka 1000 zł?

Stabilna strategia, oparta na rozsądnej stawce, bonusach bez ryzyka i kuponach double oraz treble, powinna najlepiej sprawdzić się przy założeniu, że chcemy zainkasować 1000 zł zysku na koncie bukmacherskim. Szczegóły tej strategii bukmacherskiej znajdziecie TUTAJ.

3️⃣ Jak grać by wygrać u bukmachera konkretną sumę pieniędzy?

Do tego potrzebny jest przemyślany plan, strategia, która zapewni sztywne ramy prowadzące do realizacji celu. Przykładowy plan gry u bukmachera znajdziecie TUTAJ.

4️⃣ Bonusy a wygrana u bukmachera - czy warto stosować?

Jeśli poważnie myślicie o wygrywaniu u buka, to powinniście do swojej koncepcji betowania wpleść internetowe bonusy bukmacherskie. Pomagają one nie tylko zwiększyć zysk na bankrollu, ale również tworzą bezpieczną barierę, dzięki której możecie stawiać bez ryzyka czy depozytu. Dokładny opis dostępnych na polski rynku promocji znajdziecie W TYM MIEJSCU.

5️⃣ Kod promocyjny a zyskowne obstawianie zakładów bukmacherskich - czy warto rejestrować się z kodem?

Na przykład bezkosztowa rejestracja z naszym bonusowym kodem afiliacyjnym LEGALSPORT zapewnia dodatkowe i ponadstandardowe, niedostępne u konkurencji, premie oraz nagrody u każdego legalnego bukmachera w Polsce, tak więc z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że warto za każdym razem założyć konto u buka z naszym hasłem polecającym.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak zarobić 1000 zł u bukmachera
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.