środa, 19 czerwca 2024

Bukmacherzy z Revolut

15.06.2024, 06:58
Autor: M. Stępień
Po wpłacie do odbioru bonus powitalny 760 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Revolut w zakładach bukmacherskich
  1. Który bukmacher akceptuje Revolut?
  2. Płatności u bukmachera przez Revolut mogą być ukryte
  3. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera Revolutem?
  4. Dlaczego warto płacić przez Revolut u bukmachera?
  5. Czy płatności do bukmachera przez Revolut są bezpieczne?
  6. Czy przez Revolut mogę wypłacić wygraną od bukmachera?
  7. Dlaczego moja wpłata do bukmachera przez Revolut jest odrzucana?
 2. Bukmacher Revolut - jaki najlepszy ?
  1. Jakiego bukmachera z Revolut wybrać?
 3. FAQ - pytania i odpowiedzi

Płatności Revolut są chętnie wybierane przez graczy bukmacherskich, stąd coraz większa liczba legalnych polskich bukmacherów internetowych udostępnia możliwość zasilenia bukmacherskiego bankrollu Revolutem.

Revolut u bukmachera - u których buków można wpłacać przez Revolut?

Wpłaty przez Revolut są doceniane przede wszystkim za anonimowość, ale też fakt, że pieniądze pojawiają się na bukmacherskim banrkrollu średnio w 45 sekund po zatwierdzeniu transakcji.

Chcesz wiedzieć, u którego buka można płacić Revolut, jak taka transakcja przebiega i czy płatności Revolut u bukmachera są bezpieczne? Zapraszamy do lektury naszego tekstu.

Revolut w zakładach bukmacherskich

Możliwość wpłat depozytów Revolutem polscy gracze bukmacherscy mają od 2019 roku. Superbet jako pierwszy bukmacher wprowadził tę metodę do swojej oferty form płatności.

Co ważne, legalni bukmacherzy nie pobierają żadnej prowizji za wpłaty dokonywane przez Revolut. Jest to więc doskonała alternatywa dla przelewów bezpośrednio z banku, który może pobierać opłatę za wykonanie transakcji.

Który bukmacher akceptuje Revolut?

Na czerwiec 2024 wpłaty przez Revolut akceptuje 8 z 25 polskich bukmacherów internetowych: Fortuna, STS, Superbet, PZBuk, TOTALbet, Betclic, eWinner i LVBET. 

Listę operatorów z Revolutem wraz z pozostałymi metodami płatności prezentuje poniższa tabela.

Revolut  + 9 innych metod płatności
Revolut  + 6 innych metod płatności
Revolut + 10 innych metod płatności
Revolut  + 6 innych metod płatności
Revolut  + 4 inne metody płatności
Revolut  + 5 innych metod płatności
Revolut  + 7 innych metod płatności
Revolut  + 5 innych metod płatności

Wpłaty do bukmachera przez Revolut cieszą się rosnącą popularnością wśród typerów, więc jesteśmy przekonani, że wkrótce coraz więcej buków udostępni graczom taką możliwość zasilenia konta.

Płatności u bukmachera przez Revolut mogą być ukryte

Co bardzo ważne, u większości legalnych bukmacherów Revolut nie jest wprost wymieniony wśród metod wpłat. Przykładowo, na stronie internetowej bukmachera PZBuk wymienionych jest kilka metod płatności: płatności online imoje, Dotpay, karty płatnicze BLIK, VISA i Matsercard oraz szybkie płatności Przelewy24.

Możliwość wpłaty przez Revolut w PZBuk została jednak potwierdzona u konsultanta bukmachera i jest "ukryta": jest w opcji płatności kartą. Wybierając tę metodę, musimy podać dane naszej karty. Jeśli chcemy zapłacić przez Revolut, to po prostu zamiast danych karty VISA czy Mastercard, podajemy numer naszej karty Revolut.

płacę revolutem w pzbuk
Korzystam z wpłaty Revolutem przez kartę płatniczą

Jeśli podpięliśmy kartę Revolut do swojego konta Google Pay (dla telefonów z Androidem) lub Apple Pay (dla urządzeń z systemem iOS), to u bukmacherów akceptujących tę metodę (Betclic, Fortuna i LVBET) możemy wybrać płatność właśnie tą metodą i wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie przez Revolut.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera Revolutem?

Zasilenie salda bukmacherskiego przez Revolut jest bardzo proste i wymaga wykonania kilku kroków. U każdego legalnego bukmachera internetowego musimy najpierw zalogować się na swoje konto bukmacherskie i wybrać opcję "Wpłaty" - najczęściej znajdziemy ją w prawym górnym rogu witryny.

Następnie należy wybrać preferowaną metodę wpłaty (bezpośrednio Revolut w Superbet oraz karta płatnicza / Google Pay / Appl Pay u bukmacherów, u których Revolut jest ukrytą płatnością). Po zatwierdzeniu kwoty, jaką chcemy przelać na swoje konto bukmacherskie, wystarczy potwierdzić transakcję w naszej aplikacji do Revolut.

 • Superbet: wpłata przez Revolut 

W Superbet wybieramy Revolut jako metodę wpłaty, a następnie podajemy kwotę, jaką chcemy wpłacić (przykładowo 50 zł) i zatwierdzamy transakcję. Bukmacher jako jedyny posiada Revolut jako bezpośredni sposób zasilenia konta depozytem.

Metody płatności w Superbet

Po zatwierdzeniu wpłaty Revolutem pieniądze powinny pojawić się na naszym saldzie bukmacherskim maksymalnie w ciągu kilku minut, przy czym zazwyczaj trwa to mniej niż minutę.

 • Revolut u bukmachera z ukrytą płatnością - jak zrobić wpłatę?

U pozostałych bukmacherów internetowych, u których wpłata przez Revolut jest opcją "ukrytą", musimy wybrać inną metodę płatności, a następnie wykorzystać ją do zapłacenia kartą Revolut. Jak wspomnieliśmy, kartę Revolut możemy podpiąć jako kartę płatniczą wybierając płatności VISA / Mastercard, możemy też podpiąć ją do naszego elektronicznego portfela GooglePay lub ApplePay i zasilić konto u bukmachera tą metodą, wybierając kartę Revolut.

Wpłata Revolutem do bukmachera krok po kroku:

 • Zaloguj się się na konto bukmacherskie
 • Wybierz opcję "Wpłata"
 • Podaj kwotę, którą chcesz zasilić konto
 • Wybierz płatność przez Google Pay / Apple Pay / kartę płatniczą
 • Potwierdź płatność w aplikacji Revolut
 • Pieniądze są na Twoim profilu typerskim.

Pamiętajcie jednak, że aby wpłata kartą Revolut do bukmachera była możliwa, taka karta musi posiadać polski numer IBAN. Numer IBAN (International Bank Account Number) to międzynarodowy standard numeracji kont bankowych, który pozwala wykonywać przelewy na zagraniczne rachunki oraz otrzymywać z nich wpłaty. Polski IBAN rozpoczyna się od liter PL, a po nich następuje 26 cyfr, składających się na nasz numer rachunku bankowego.

Dlaczego warto płacić przez Revolut u bukmachera?

Analizując możliwości, jakie daje ta metoda zasilenia konta bukmacherskiego, można zauważyć, że warto płacić Revolutem do bukmachera przede wszystkim dlatego, że Revolut daje nam możliwość dokonywania płatności z innego źródła niż nasz główny rachunek bankowy. Może to być też jedna z technik kontroli nad wydatkami na typowanie zakładów sportowych: zasilamy kartę Revolut określoną kwotą, a następnie przelewamy kasę do bukmachera do tego limitu.

Revolut u legalnego bukmachera STS:+ Jednak z kilku metod zasilania konta+ Pełne bezpieczeństwo transakcji+ Pieniądze na koncie u bukmachera już po chwili

Revolut u legalnego bukmachera STS:
+ Jednak z kilku metod zasilania konta
+ Pełne bezpieczeństwo transakcji
+ Pieniądze na koncie u bukmachera już po chwili

Kolejną zaletą Revolut jest fakt, że możemy dokonywać błyskawicznych płatności do bukmachera. Po zleceniu wpłaty przez Revolut pieniądze pojawią się na naszym saldzie bukmacherskim dosłownie po sekundzie. Dzięki temu będziemy mogli od razu przejść po puszczania upatrzonego kuponu internetowego, nie obawiając się, że kursy zdążą się zmienić zanim pieniądze pojawią się na bankrollu.

Czy płatności do bukmachera przez Revolut są bezpieczne?

Tak, wpłata pieniędzy do bukmachera Revolutem jest całkowicie bezpieczną metodą. Ma to ogromne znaczenie nie tylko dla typerów, ale również dla samych legalnych bukmacherów internetowych. Najlepsi operatorzy zakładów sportowych online, zgodnie z zapisami ustawy hazardowej, mają obowiązek zabezpieczać płatności swoich klientów, co jest jednym z warunków uzyskania licencji Ministerstwa Finansów.

Zagłosuj

U jakiego bukmachera najczęściej płacisz Revolutem?

Płatności przez Revolut u legalnych bukmacherów internetowych
STS
Fortuna
Superbet
PZBuk
Inny bukmacher

W jaki sposób transakcje do bukmachera przez Revolut są zabezpieczane? M.in. dzięki systemowi Sherlock, stosowanemu przez aplikację Revolut. Ten system monitoruje każdą z realizowanych Revolutem transakcji w czasie rzeczywistym oraz pomaga wykryć nieprawidłowości i nadużycia. Jeśli więc pojawią się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa Twojej wpłaty przez Revolut do bukmachera, to zostaniesz o tym powiadomiony i będziesz mógł podjąć odpowiednie kroki.

Pakiet powitalny STS odbierzesz po wpłacie przez Revolut
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
Bonusy od depozytu 600 zł
Bonus bez ryzyka 100 zł
Bonusy za zadania 60 zł
Zakładam konto z Revolutem

W ramach platformy Revolut funkcjonuje też system 3D Secure, który wymaga dodatkowej weryfikacji płatności, a  sama aplikacja Revolut umożliwia Ci zachowanie pełnej kontroli w kwestii blokowania, odblokowywania czy zamykania kart. W aplikacji możesz też ustalić limity wydatków.

Czy przez Revolut mogę wypłacić wygraną od bukmachera?

Tak, możliwość wypłaty wygranej przez Revolut jest możliwa, ale tylko u jednego legalnego bukmachera - jest to Superbet. Pozostali bukmacherzy, nawet jeśli akceptują wpłaty Revolutem, to nie dają możliwości wypłacania środków z salda bukmacherskiego tą metodą. Superbet jest więc na razie wyjątkiem wśród legalnych bukmacherów internetowych w Polsce, umożliwiając zarówno wpłatę, jak i wypłatę Revolutem.

Zakłady bukmacherskie Superbet
Superbet to jedyny polski legalny bukmacher, który akceptuje wypłatę wygranej na kartę Revolut
Przejście do Superbet

Mamy jednak nadzieję, że pozostali operatorzy internetowych zakładów bukmacherskich również udostępnią dla typerów możliwość wypłaty wygranej Revolutem.

Dlaczego moja wpłata do bukmachera przez Revolut jest odrzucana?

Zdarza się, że płatności do bukmachera przez Revolut są odrzucane, a podczas próby wpłaty występuje komunikat "transakcja przerwana". Dzieje się tak ze względu na politykę Revolut, który nie podaje danych osobowych właściciela podczas transakcji.

Jak potwierdził nam konsultant bukmachera STS, akceptującego wpłaty Revolutem, w takim przypadku, jeżeli Dział Płatności zleci weryfikację rachunku, to taki rachunek nie zostanie zweryfikowany pozytywnie.

Ponieważ jednak uwagi odnośnie niedziałającej opcji wpłaty do bukmachera przez Revolut zdarzają się rzadko, można przypuszczać, że większość prób zasilenia salda bukmacherskiego kartą Revolut nie sprawiają graczom żadnych problemów i kończą się sukcesem.

Bukmacher Revolut - jaki najlepszy ?

Analizując opcje wpłat doszliśmy do wniosku, że najlepszy bukmacher z Revolut to Fortuna. Ten bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów, a płatności przez Revolut są bardzo szybko realizowane (wpłata trwa około 45 sekund). Co ważne dla graczy, transakcje są księgowane natychmiast po zleceniu przelewu.

Na wysoką pozycję tego buka wpływa też fakt, że poza Revolutem Fortuna obsługuje sześć innych metod płatności, w tym transakcje przez Apple Pay i PayU.

najlepszy bukmacher z revolut
Wybieram Fortunę i zasilam depozyt Revolutem

Obsługa wpłat przez Revolut świadczy o tym, że Fortuna prezentuje nowoczesne podejście do obstawiania zakładów bukmacherskich. To podejście przejawia się też we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań ułatwiających i przyspieszających typowanie - obok szybkich płatności przez Revolut wspomnieć tu wystarczy świetnie opracowaną i bardzo intuicyjną aplikację mobilną, płynnie działającą platformę do obstawiania sportów wirtualnych czy bezpłatne transmisje meczów w telewizji internetowej Fortuny (w ofercie jest m.in. darmowy streaming gal UFC w Fortuna TV).

Jakiego bukmachera z Revolut wybrać?

Najlepszym, naszym zdaniem, będzie wybór bukmachera Fortuna (numer licencji Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565). Dzięki szybkim wpłatom przez Revolut możecie obstawiać na żywo sporty walki KSW, High League i Move Federation, dla których Fortuna jest wyłącznym operatorem.

Jeśli jednak chcecie obstawiać zakłady u więcej niż jednego bukmachera i chcecie u każdego z nich dokonywać wpłat Revolutem, to oprócz Fortuny możemy Wam polecić jeszcze kilka ciekawych propozycji.

Jaki bukmacher wypłaca wygrane Revolutem

Drugiego bukmachera, którego polecamy do przelewów depozytu Revolutem to Superbet. Jest jedynym legalnym operatorem zakładów sportowych, u którego możecie wypłacić pieniądze z wygranych przez Revolut.

Inni operatorzy, nawet jeśli akceptują wpłaty kartą Revolut, to nie udostępniają graczom możliwości wypłacania wygranych tą drogą. U każdego bukmachera możliwa jest wypłata na konto bankowe, przypisane do naszego profilu bukmacherskiego, jednak wypłata na konto Revolut możliwa jest tylko w Superbet.

płacę revolutem w superbet
Korzystam z szybkich i bezpiecznych płatności

Jako bukmacher z Revolutem świetnie prezentuje się też STS, czyli największy legalny bukmacher w Polsce. Obok możliwości zasilenia konta portfelem elektronicznym Revolut ten koncesjonowany operator umożliwia też typerom wpłaty przez Paysafecard, BLIK czy e-portmonetki Skrill i Neteller.

Trudno więc zaprzeczyć, że STS przygotował dla graczy naprawdę kompleksowy zestaw możliwości jeśli chodzi o zasilenie konta. Dodatkowo STS, podobnie jak Fortuna, ma naprawdę szeroką ofertę sportową i atrakcyjne kursy, więc z pewnością warto założyć konto gracza w STS.

Korzyści za wpłaty

Poniżej przygotowaliśmy dla Was zestawienie TOP bukmacherów gdzie możecie przetestować wpłaty. U każdego z nich po dokonaniu wpłaty możecie otrzymać atrakcyjne benefity finansowe - przykładowo, w Fortunie jest to 335 zł, a w STS 760 zł.

Bukmacherzy z największym potencjałem na Revolut
Bukmacher Powitalny bonus online Kod na 19.06.2024
760 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Odbierz KOD
335 zł na zakłady
- cashback 300 zł
Odbierz KOD
3310 zł na zakłady
-  cashback 1200 zł
Odbierz KOD
3755 zł na zakłady
- freebet 55 zł
Odbierz KOD
50 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 50 zł
Odbierz KOD
338 zł na zakłady
-  bonus za depozyt
Odbierz KOD

500 zł  na zakłady
- za depozyt 500 zł

Odbierz KOD

Najlepsze pakiety powitalne po wpłacie u każdego buka otrzymacie z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Kod wystarczy wpisać / wkleić w formularzu rejestracyjnym.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ U jakiego bukmachera mogę zrobić wpłatę przez Revolut?

Wpłatę przez Revolut znajdziemy u kilku polskich legalnych bukmacherów z licencjami Ministerstwa Finansów: w STS, Fortunie, Superbet, PZBuk, TOTALbet i Betclic.

2️⃣ Czy zasilanie konta bukmacherskiego Revolutem jest bezpieczna?

Tak, wpłata przez Revolut jest całkowicie bezpieczna, między innymi ze względu używania szyfrowanych połączeń. Ma to ogromne znaczenie nie tylko dla typerów, ale również dla legalnych buków online.

3️⃣ Ile trwa księgowanie pieniędzy wpłaconych do bukmachera przez Revolut?

Po zatwierdzeniu transakcji płatności do bukmachera w aplikacji Revolut, pieniądze powinny się pojawić na naszym koncie w ciągu kilku minut. Zazwyczaj zaksięgowanie pieniędzy wpłaconych Revolutem trwa nie dłużej niż minutę.

4️⃣ Jak wykonać zasilenie konta bukmacherskiego Revolutem?

Zasilenie bankrollu przez Revolut jest bardzo proste: wystarczy wybrać na stronie www lub w aplikacji mobilnej bukmachera metodę płatności kartą, a następnie podać numer swojej karty Revolut i zatwierdzić transakcję.

5️⃣ Czy bukmacher pobiera prowizję za płatność Revolut?

Nie, żaden z polskich bukmacherów internetowych nie pobiera prowizji za wpłatę Revolutem. Po zleceniu płatności na naszym saldzie bukmacherskim pojawi się dokładnie taka kwota, jaką zleciliśmy do wpłaty.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Bukmacherzy z Revolut
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Marcin
skomentowano ponad miesiąc temu
Minimalna kwota wyplaty superbet na revolut to¿
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.