poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: Boost 100.00 na jeden celny strzał Lewandowskiego w El Clasico (19.03)

Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie

02.09.2022, 15:54
Aktualizacja: 26.01.2023, 14:53
Autor: M. Stępień
Sprawdzam statystyki piłkarskie
Który bukmacher oferuje najlepsze statystyki na futbol?
Spis treści
Rozwiń
 1. Gdzie można znaleźć najlepsze statystyki piłkarskie?
  1. Dane statystyczne na stronach internetowych bukmacherów
  2. Statystyki zawodników i drużyn na oficjalnych stronach federacji i klubów
  3. Dane statystyczne na portalach branżowych
 2. Kto ma najlepsze narzędzie ze statystykami piłkarskimi?
 3. Najlepsze aplikacje mobilne ze statystykami - piłka nożna
 4. Profesjonalne dane statystyczne - czy warto korzystać?
 5. Obstawianie na bazie statystyk za promocje gotówkowe
 6. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
Statystyki piłkarskie w zakładach bukmacherskich - kto ma najlepsze?

Rozległość oferty typów i podtypów kursowych dosłownie u każdego operatora powoduje, że typujący mają ogromne pole do popisu jeżeli chodzi o grę na piłkę nożną.

Należy podkreślić, że nieodłącznym elementem obstawiania piłkarskich zakładów coraz bardziej stają się statystyki, które mają duży wpływ na profity uzyskiwane z kuponów SOLO czy AKO i w ogóle szanse na wygrane.

Z tego powodu polscy bukmacherzy praktycznie w komplecie dodali do swoich piłkarskich ofert online udogodnienia dla graczy z bezpośrednim i zarazem darmowym dostępem do rozmaitych statystyk. Który operator pod tym względem wypada najlepiej, który proponuje najwięcej danych i gdzie jeszcze można szukać statystyk związanych z piłką nożną? O wszystkim przeczytacie w dalszej części naszego poradnikowego tekstu.

Bez depozytu z kodem LEGALSPORT
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet 34 zł od depozytu 50 zł
 • +20 zł ekstra bez depozytu - za apkę
 • suma wszystkich bonusów 3754 zł

54 zł

Bonus od wpłaty za kod do freebetu LEGALSPORT
Odbieram
Kod do freebetu LEGALSPORT
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • darmowy bonus na nowe konto
 • w tym freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł
 • suma wszystkich bonusów 630 zł

30 zł

Bonus bez wpłaty za kod do freebetu LEGALSPORT
Odbieram
Kod do freebetu LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 1x obrót bonusem do wypłaty
 • freebet od depozytu 50 zł
 • suma wszystkich bonusów 3310 zł

30 zł

Bonus od wpłaty za kod do freebetu LEGALSPORT
Odbieram
Kod do freebetu LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • paczka freebetów dla nowych klientów
 • +10 zł za rejestrację z kodem
 • suma wszystkich bonusów 5239 zł

39 zł

Bonus bez wpłaty za kod do freebetu LEGALSPORT
Odbieram
Kod do freebetu LEGALSPORT

 

Gdzie można znaleźć najlepsze statystyki piłkarskie?

Podstawą skutecznego obstawiania piłkarskich zakładów sportowych jest posiadanie umiejętności dobrego analizowania statystyk. Zanim jednak postawimy swój kupon bukmacherski, wcześniej potrzebny będzie nam dostęp do wiarygodnych danych statystycznych, które na szczęście można z łatwością znaleźć w sieci. Gdzie dokładnie? Sprawdźcie sami.

Dane statystyczne na stronach internetowych bukmacherów

Statystyki dotyczące nie tylko piłki nożnej, ale i innych dyscyplin sportowych bez najmniejszych problemów można odszukać bezpośrednio w serwisach internetowych niemal każdego legalnego operatora.

Bukmacherzy wzbogacają swoje oferty typów sportowych o statystyki, dzięki czemu dostosowują się do wymagań swoich typerów, którzy z kolei tym sposobem mogą odpowiednio przygotować się do postawienia swojego zakładu online i zwiększyć swoje szanse na wygrane. Szczegółowe dane statystyczne na witrynach buków widoczne będą po wejściu w konkretne wydarzenie sportowe tuż nad pełnym wykazem oferty kursowej, najczęściej obok nazw lub pod nazwami drużyn występujących w meczu. 

Sekcja ststystyk u legalnego bukmachera TOTALbet Online

Oczywiście u niektórych bukmacherów (m.in. w STS, Fortunie, TOTALbet, eToto czy Betcris) podgląd do bazy statystyk będzie dostępny również w osobnej i czytelnej dla typerów sekcji lub zakładce o nazwie "statystyki", która zazwyczaj jest zlokalizowana na głównej stronie online w górnej części ekranu. Wystarczy zatem tylko jedno kliknięcie myszki, aby na wyświetlaczu komputera lub smartfona ukazał się zestaw przydatnych statystyk obejmujących określone dyscypliny sportowe, które można typować u danego operatora.

Statystyki zawodników i drużyn na oficjalnych stronach federacji i klubów

Bilans spotkań czy bramek, bezpośrednie pojedynki, żółte kartki, rzuty rożne, posiadanie piłki, najlepsi strzelcy i wiele innych dokładnych statystyk warto szukać też na oficjalnych stronach związków prowadzących rozgrywki piłkarskie oraz na klubowych witrynach internetowych czy klubowych social mediach. Kluby piłkarskie nieustannie gromadzą informacje i statystyki o swojej drużynie, ale i też o swoich ligowych przeciwnikach, co dla wielu typerów powinno być wskazówką przy wyborze selekcji i inspiracją podczas tworzenia zakładów online.

Piłka nożna w statystykach
Szczegółowe dane dostępne na oficjalnych stronach federacji
Oficjalne strony federacji i związków piłkarskich

Należy pamiętać również o tym, aby korzystać z oficjalnych stron związków i federacji piłkarskich, gdzie wszelkie informacje i statystyki są nie tylko bardzo dokładne, ale i przede wszystkim sprawdzone oraz w pełni zweryfikowane. Szczegółowe źródło do danych klubowych oraz indywidualnych poszczególnych zawodników na rozgrywki naszej rodzimej PKO BP Ekstraklasy znajduje się pod adresem www.ekstraklasa.org lub na stronie pzpn.pl - łączy nas piłka.

Federacje topowych europejskich lig także udostępniają wiarygodne statystyki na swoich oficjalnych stronach: liga angielska (premierleague.com), liga niemiecka (bundesliga.com), liga hiszpańska (laliga.com), liga włoska (legaseriea.it) czy liga francuska (ligue1.com). Dla osób, które regularnie obstawiają pojedynki w ramach europejskich pucharów (Champions League, Europa League, Conference League) statystyki będą dostępne na oficjalnej stronie uefa.com.

Dane statystyczne na portalach branżowych

Która drużyna najczęściej wygrywa na wyjazdach, a która notuje najwięcej remisów? Jaki zespół ma najlepszą średnią goli na mecz? Kto najczęściej fauluje i dostaje najwięcej kartek? Jak często występują undery, a jak często overy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można uzyskać też na różnych portalach branżowych czy serwisach internetowych dedykowanych pod mecze piłki nożnej.

Takich stron w Internecie jest naprawdę sporo, a do najbardziej popularnych i praktycznych zaliczyć trzeba flashscore.pl lub livescore.in, fcstats.com oraz soccerstats.com, które generują liczne statystyki i prezentują wyniki w czasie rzeczywistym, co będzie dużym ułatwieniem dla graczy preferujących obstawianie w trybie zakładów na żywo.

51Serwis LegalSport.pl sprawdzone źródło informacji i statystyk piłkarskich

W tym miejscu musimy polecić Wam jeszcze nasz profesjonalny portal bukmacherski LegalSport.pl, na którym systematycznie udostępniamy sprawdzone typy i analizy meczów podparte danymi statystycznymi oraz mnóstwo poradników dla typujących w zakładce Vademecum Gracza.

Dzięki poradom naszych ekspertów zwiększacie swoje szanse na korzyści finansowe z zakładów pojedynczych lub akumulatorów, często nawet ze wskazaniem najbardziej dochodowego bukmachera dla danego wydarzenia. Legalni bukmacherzy internetowi są naszymi partnerami, dlatego też korzystając z naszego serwisu online będziecie mogli liczyć na najlepsze benefity i bonusy na obstawianie meczów piłki nożnej.

Kto ma najlepsze narzędzie ze statystykami piłkarskimi?

Podgląd do piłkarskich statystyk bezpośrednio w serwisie umożliwia z małymi wyjątkami praktycznie każda legalna firma bukmacherska, jednak spośród wszystkich zdecydowanie najlepsze narzędzie stworzył doświadczony operator Star Typ Sport, czyli STS.

Nowy sponsor łódzkiego Widzewa swoją bazę statystyczną dopracował w najdrobniejszych szczegółach, dając obstawiającym dostęp do wielu danych poświęconym nie tylko drużynom, ale i także poszczególnym zawodnikom występujących w meczach. To wszystko w sumie zwiększa szanse na trafienie zakładu i zgarnięcie wysokich wygranych w postaci gotówki na koncie typerskim online.

Zakłady bukmacherskie STS
Futbolowe statystyki w Star Typ Sport:
- najszersza oferta danych H2H
- BetBooster pre-match i LIVE
- ciekawostki i wskazówki dla graczy
 

Przewagę bukmachera z Katowic nad konkurencją widać już na samym początku, czyli jeszcze w sekcji z zakładami, gdzie oprócz typów z kursami dotyczących danego meczu wprowadzony został dodatkowy produkt BetBooster, który automatycznie pokazuje graczowi kilka ciekawostek statystycznych obejmujących dany mecz i wskazuje od razu konkretny typ z oferty nawiązujący właśnie do tej statystyki, np. w 12 na ostatnich 15 meczów, w których Śląsk Wrocław grał, obie drużyny strzeliły gola – wskazany przez buka typ: obie drużyny strzelą.

Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób dostosować swój wybór zgarniając przy tym niezwykle korzystne przeliczniki kursowe i nie tracić cennego czasu na dodatkową analizę. Więcej o beneficie BetBooster w STS.

Szczegółowe statystyki piłkarskie w STS Zakłady Sportowe

Przechodząc już do samej zakładki ze statystykami, to w Star-Typ Sport trafimy na szereg danych statystycznych przydatnych podczas tworzenia internetowych kuponów bukmacherskich. Podstawowe takie jak bilans bezpośrednich starć H2H (head to head w STS sięga nawet kilkunastu sezonów), forma ostatnich występów, wykaz meczów czy aktualna tabela rozgrywek dostępne są również u innych operatorów takich jak Fortuna, Superbet, TOTALbet czy forBET.

Jednak na tle konkurencyjnych firm STS prezentuje się zdecydowanie najlepiej, ponieważ w wykazie statystyk znajdziemy dodatkowo bardziej szczegółowe opcje jak m.in. bezpośrednie pojedynki w układzie procentowym i liczbowym, najwyższe zwycięstwo/suma bramek/średnie gole na mecz dla konkretnych drużyn, całkowity wynik, statystyki zawodników obejmujące gole, asysty i kartki czy dane dotyczące liczby bramek powyżej/poniżej w przedziale 0,5 – 5,5 z systemem u siebie/na wyjeździe/ogółem. Jak widzimy danych z których można dopasować odpowiedni rynek w STS jest bez liku.

Statystyki dla typerów w Star Typ Sport Online

Mając wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, obstawianie ulubionych wydarzeń ze świata piłki nożnej staje się wygodne i co najważniejsze o wiele bardziej dochodowe, gdyż dzięki stats bet można odpowiednio zweryfikować potencjał danej drużyny i zarazem wyłapać bardziej atrakcyjne przeliczniki kursowe.

Tym sposobem można również bez zbędnej straty czasu, zweryfikować i ewentualnie zmienić swój typ, jeżeli statystyki dla danego zawodnika czy drużyny będą wyjątkowo niekorzystne. STS zadbał o to, aby jego klienci mieli dostęp do danych statystycznych za pośrednictwem wszystkich platform do typowania tzn: internetowej strony www., apki mobilnej i strony web na telefony.

Najlepsze aplikacje mobilne ze statystykami - piłka nożna

Nieodzownym narzędziem każdego miłośnika typowania piłki nożnej będzie aplikacja na telefon, w której można uzyskać szybki dostęp nie tylko do wielu statystyk, ale i także najnowszych informacji, wyników, rankingów, składów i wielu innych przydatnych danych. Sprawdźcie które apki na smartfona będą najlepsze do obstawiania futbolowych zakładów wzajemnych.

Naszym zdaniem aplikacja z której warto korzystać w pierwszej kolejności jest FlashScore - wyniki na żywo. Serwis ten zapewnia wyniki meczów z ponad 1000 różnych lig piłkarskich oraz daje szereg wygodnych możliwości takich jak np. otrzymywanie powiadomień o bramkach w trybie live, dodawanie drużyn do Moich Zespołów czy podgląd i prognozy kursów bukmacherskich.

Na bardzo podobnym silniku i modelu wizualnym działają inne serwisy z wynikami takie jak LiveScore - Live Sports Score czy SofaScore - Sport livescore, które również Wam rekomendujemy do pomocy w obstawianiu. W dalszej kolejności polecamy apkę Overlyzer, gdzie statystyki na żywo są przekształcane w wykresy w czasie rzeczywistym i pokazują użytkownikowi jak przebiega dany mecz. Piłkarskie pojedynki można sortować według istotnych statystyk czy też według faz meczu.

Sprawdzone aplikacje mobilne ze statystykami na piłkę nożną:

FlashScore
LiveScore
SofaScore
Overlyzer
BeSoccer
Futbol 24
Forza Football

Kolejne aplikacje w naszym zestawieniu to BeSoccer, która oprócz bazy statystyk oferuje swoim użytkowaniom wiadomości, wyniki na żywo, powiadomienia o golach, składach, transferach i transmisjach w TV, Futbol 24, czyli jedna z najstarszych aplikacji na rynku, która jednak zachwyca nowoczesnym wyglądem i zawartością futbolowych statystyk oraz Forza Football, apka proponująca typowe funkcje, takie jak powiadomienia push, zapisywanie ulubionych drużyn lub zdarzeń, a także relacje video z wybranych meczów. Warto pokreślić, że wyżej wymienione aplikacje działają sprawnie całodobowo i są bezpłatne.

Profesjonalne dane statystyczne - czy warto korzystać?

Doświadczeni oraz bardziej skrupulatni typerzy piłkarscy mogą wspomagać się w zakładach sportowych również stronami, które zbierają profesjonalne statystyki i są zarazem płatne.

Do takich zalicza się platforma InStat, która dostarcza bardzo cennych, analitycznych informacji na temat statystyk piłkarskich z wielu lig na świecie. InStat Index jest w stanie obliczyć i podać wiele parametrów takich jak: ile dany piłkarz wykonał podań, miał odbiorów, popełnił przewinień, oddał strzałów w trakcie meczu, ale też ile przebiegł kilometrów, co w dzisiejszych czasach ma realny wpływ na końcowy rezultat spotkania oraz zebrać dane zespołowe z podziałem na szczegółowe kategorie: strzały (celne/niecelne), podania, faule, odbiory, rzuty wolne, rzuty rożne i inne. To oznacza, że gracz będzie miał pod ręką mnóstwo zweryfikowanych danych obejmujących piłkarski spektakl - wystarczy tylko wybrać dobry typ i cieszyć się z zysków.

Instat - profesjonalne statystyki
Dokładne statystyki na piłkę nożną na platformie InStat
InStat - profesjonalna platforma ze statystykami piłkarskimi

Aby korzystać z usług platformy InStat trzeba wcześniej wykupić abonament, który z powodzeniem można sfinansować z bonusów uzyskiwanych od koncesjonowanych bukmacherów. Wielu operatorów ma w swoich ofertach atrakcyjne oferty freebetów dla graczy, dzięki którym można powiększyć swój bankroll bez inwestycji własnych pieniędzy.

Proste warunki regulaminowe darmowych zakładów sprawiają, że pokrycie kosztów obsługi InStat nie powinno stanowić dużych problemów. Najlepsze freebety uzyskacie m.in. w Betclic (50 zł), SuperBET (34 zł), forBET (30 zł) czy TOTALbet lub NobleBET (po 20 zł).

Obstawianie na bazie statystyk za promocje gotówkowe

Tworzenie zakładów sportowych z wykorzystaniem ogólnodostępnych w sieci danych statystycznych to na pewno będzie dobre rozwiązanie, które powinno doprowadzić Was do konkretnych zysków finansowych z typowania futbolu. Tym bardziej, że z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT będziecie mogli uzyskać najlepsze na rynku premie powitalne u każdego bukmachera posiadającego licencję MF. 

Bonusy na start u legalnych bukmacherów online z kodem LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę
 • Mecze na żywo za darmo

3754 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł (na czas MŚ 2022 bez obrotu!)
 • Freebety 30 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic
 • Free transmisje live 

200 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • freebet na start 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus bez ryzyka na start 500 zł
 • Early Payout  
 • Cashback 200 zł bez limitu
 • Mega Kursy Boost - wyższe kursy na SOLO i AKO

500 zł

Bonus powitalny Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 200% - max. 110 zł
 • Darmowe bonusy za regularną grę

110 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł
 • Bonus start App 20 zł
 • Extra bonusy na gry i dla kibiców: 70 zł
 • Gra bez podatku przez 33 dni

2090 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Specjalne premie za punkty 200 zł
 • Darmowy bonus 50 zł bez obrotu
 • Regularne promocje "Happy Hours"
 • Za darmo transmisje NBA

1250 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback bez ryzyka 110 zł
 • Premia 50% za drugi depozyt 500 zł
 • Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku

610 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od depozytów
 • Freebet 100 zł

1400 zł

Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie

Bonus od depozytu 
Freebet powitalny w przygotowaniu

400 zł

Bonus powitalny Betway kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betway kod promo: LEGALSPORT

Łącznie od wszystkich legalnych operatorów będziecie mogli zyskać 23506 zł na piłkarskie zakłady wzajemne. Co najważniejsze, nasze hasło promocyjne LEGALSPORT jest nielimitowane, dlatego bez większych problemów odpalicie je u wszystkich buków z osobna.

Na starcie oczywiście powinniście skupić się na najbardziej doświadczonych bukmacherach, czyli STS i Fortunie, gdzie zakres statystyk jest zdecydowanie najszerszy, a same bonusy bardzo atrakcyjne. W dalszej kolejności polecamy Wam granie piłkarskich zdarzeń w forBET, Superbet i TOTALbet - poszerzenie posiadanych kont wpłynie na dodatkowe profity gotówkowe.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

Wielu typujących opiera swoją taktykę tworzenia piłkarskich kuponów online o wszelkiego rodzaju statystyki. Po ilości wpisów na forach bukmacherskich, widać że ten temat dla wielu graczy jest niezwykle ważny, dlatego w ostatniej sekcji przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania o statystyki u polskich bukmacherów.

1️⃣ Który bukmacher ma najlepsze piłkarskie statystyki?

Najlepszą zakładkę ze statystykami na piłkę nożną utworzył bukmacher STS. Katowicka firma nie ogranicza się tylko do podstawowych danych takich jak wyniki bezpośrednich starć, historia pojedynków czy podgląd tabeli, ale umożliwia weryfikacje bardziej dokładnych danych jak np. aktualna forma, wyniki ostatnio rozegranych meczów, statystyki zawodników (gole, asysty, kartki), undery/overy oraz ciekawostki o zespołach.

2️⃣ Czy statystyki na stronie bukmacherów są darmowe?

Tak, dostęp do wszelkich danych statystycznych w serwisach bukmacherskich jest bezpłatny. Co więcej, aby skorzystać z zakładki statystyk online nie trzeba nawet się logować.

3️⃣ Gdzie można szukać piłkarskich statystyk?

Oprócz stron bukmacherskich statystyki dotyczące meczów piłki nożnej można znaleźć również w serwisach z wynikami na żywo takich jak fcstats.com, flashscore czy sofascore, na oficjalnych stronach związków, federacji czy klubów oraz w profesjonalnych aplikacjach takich jak np. InStat.

Komentarze (0)
Kto ma najlepsze statystyki piłkarskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Jaki polski bukmacher za granicą?
Jaki polski bukmacher za granicą?
977
28
Planujesz zagraniczny wyjazd i chcesz w tym czasie obstawiać zakłady bukmacherskie? A może na stałe mieszkasz w innym kraju? Sprawdź, czy możesz stawiać internetowe kupony u polskich operatorów przebywając za granicą.
Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
Jak obstawiać siatkówkę w Superbet
704
24
W Polsce niewiele sportów zasługuje na miano narodowych. Do takich z pewnością zaliczyć można jednak siatkówkę, która popularnością ustępuje miejsca jedynie królowej wszystkich dyscyplin, a więc piłce nożnej. Oczywiście taki stan rzeczy ma bezpośrednie przełożenie na oferty bukmacherskie, co znakomicie widać na przykładzie operatora zakładów wzajemnych Superbet, który volleyball obudował całą gamą niezwykle intratnych selekcji.
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
Jak grać i co obstawiać w BETFAN
1941
82
Bukmacher internetowy BETFAN udostępnia swoim klientom bardzo rozbudowaną ofertę na wiele dyscyplin sportowych. W jej skład wchodzą nie tylko dochodowe selekcje 1X2, ale również wartościowe podtypy specjalne, jak chociażby handicapy meczowe. W efekcie wybór korzystnych pozycji u tego buka jest naprawdę przeogromny. Co więc warto dokładnie stawiać w BETFAN? Przekonajmy się!
Co to jest handicap?
Co to jest handicap?
117094
3326
Handicap jest powszechnie znanym pojęciem, natomiast nie wszyscy typerzy zdają sobie sprawę, jak dokładnie on działa. W świecie zakładów bukmacherskich handicapy są nierozłącznym elementem kuponów stawianych na wydarzenia piłkarskie, koszykarskie czy tenisowe. Jak działa handicap? Kto może z niego korzystać i jakie wyróżniamy rodzaje typów handi? Zapraszamy do lektury!
Co warto obstawiać w Fortuna?
Co warto obstawiać w Fortuna?
3419
141
Fortuna to jeden z najdłużej działających operatorów na naszym rynku. W 2012 roku firma otrzymała zezwolenie na prowadzenie w Polsce działalności przez internet i od tego czasu stale powiększa ona swój zasięg. Jakie typy są najlepsze u bukmachera Fortuna? Które zakłady online z oferty tego buka są najbardziej dochodowe? Co warto grać na kuponach? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym poradniku.
Jak obstawiać żużel w Superbet
Jak obstawiać żużel w Superbet
368
13
W Polsce żużel darzony jest szczególną sympatią i to nie tylko przez miłośników ryku motocykli, ale także amatorów obstawiania. W związku z tym czarny sport w chwili obecnej stanowi swego rodzaju must have każdego renomowanego bukmachera. Do grona tego zalicza się także Superbet, który dla swoich klientów przygotował całą gamę niezwykle intratnych żużlowych selekcji wzajemnych. Chcecie wiedzieć co dokładnie obejmują i na które szczególnie warto zwrócić uwagę? Jeżeli tak, to ten tekst jest właśnie dla Was.
Jak obstawiać baseball w Superbet
Jak obstawiać baseball w Superbet
219
10
Mimo że baseball w Polsce nie cieszy się ogromnym zainteresowanie, to i tak coraz częściej znajduje on swoje miejsce na kuponach bukmacherskich. Dzieje się tak chociażby w Superbet, który dla fanów tego sportu przygotował całą rzeszę niezwykle intratnych zakładów głównych i podtypów. Jakie zatem selekcje najlepiej stawiać u tego renomowanego buka? Tego dowiecie się z naszego tekstu.
Jak obstawiać koszykówkę w STS
Jak obstawiać koszykówkę w STS
1892
60
Koszykówka to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Doskonale zdają sobie z tego sprawę bukmacherzy, którzy na kosza oferują całą gamę atrakcyjnych selekcji. Wyjątku nie stanowi tutaj STS, czyli jeden z największych na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych, który dla typerów przygotował naprawdę rozbudowaną ofertę na basket z mega kursami. Które typy na koszykówkę w STS są najlepsze?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.