środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: FAME MMA 15: karta walk

Zakłady na bramki - co obstawiać?

Jakie zakłady na bramki warto typować u legalnych bukmacherów? Dochodowe rynki online na gole.

1660 zł na bramkowe selekcje w STS
Najlepszy bonus powitalny do odbioru z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady na bramki: najlepsze selekcje z oferty
  1.  Liczba bramek w meczu under/over
  2.  BTTS - obie drużyny strzelą gola
  3.  Handicap na bramki
  4. Drużyna strzeli bramkę w meczu
  5.  1. gol / ostatni gol w meczu
 2. Jak obstawiać typy na gole u legalnych bukmacherów
  1. Metoda bezpieczna na AKO i SOLO
  2. Metoda dla zaawansowanych na SYSTEM
  3. Pewny system bukmacherski na zakłady na gole
 3. Którzy bukmacherzy mają w ofercie zakłady na bramki
  1. Gdzie najkorzystniej obstawiać typy na under/over, handicap i BTTS?
  2. Który bukmacher ma najszerszą ofertę?
  3. Który bukmacher ma najwyższe kursy?
 4. Jak postawić kupon z typami na gole za bonus?
  1.  Jeden kod do wszystkich promocji
 5. Zakłady na bramki - statystyki
Zdjęcie z piłkarzami oraz kod LEGALSPORT do bukmachera Fortuna

W tej chwili wszyscy polscy operatorzy zakładów sportowych bez wyjątku proponują swoim graczom ciekawe rynki bukmacherskie na bramki w piłce nożnej. Na szczególne wyróżnienie w zakresie wystawiania typów na gole zasługują forBET, Betclic, Superbet i doświadczony STS.

Bonusy na zakłady bramkowe
Extra promocja startowa 3310 zł od forBET Online

Nie da się ukryć, że piłkarskie stadiony wypełniają się kibicami w głównej mierze ze względu na bramki, których pada coraz więcej. Za tym trendem podążają również firmy organizujące legalne zakłady przez Internet, ustalając rozbudowane selekcje na gole, przez co typerzy mają szeroki wachlarz możliwości do tworzenia dochodowych kuponów online i powiększania swoich funduszy.

Podstawowe zakłady na wynik meczu ograniczają się najczęściej do pojedynczych rynków głównych, z kolei typy na bramki zawierają od kilku do nawet kilkunastu linii, jak np. zakład na sumę bramek w całym spotkaniu, który może mieć nawet 12 różnych opcji do wyboru. Co więcej, do bramkowych podtypów bukmacherzy przypisują bardzo często atrakcyjne współczynniki kursowe, a to w kontekście potencjalnych wygranych ma bardzo duże znaczenie.

Należy podkreślić, że selekcje na gole piłkarskich zespołów pojawiają się zarówno w ofercie zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. W wersji pre-match bukmacher z góry, przed rozpoczęciem meczu ustala jakie przedziały bramkowe można obstawiać, z kolei w zakładce live typy są na bieżąco modyfikowane zgodnie z tym co się dzieje na boisku, np. zakład "obie drużyny strzelą" zostanie wycofany z oferty po tym jak na tablicy wyników będzie 1:1.

Dlaczego warto typować zakłady na bramki w Superbet+ Wysokie kursy w opcji prematch i LIVE+ Szeroki wybór linii bramkowych+ Szybka aktualizacja typów bramkowych na żywo

Dlaczego warto typować zakłady na bramki w Superbet
+ Wysokie kursy w opcji prematch i LIVE
+ Szeroki wybór linii bramkowych
+ Szybka aktualizacja typów bramkowych na żywo

GRAJ w

Zakłady bukmacherskie na bramki można obstawiać za własne środki, ale też za bonusy bukmacherskie, na przykład za premie powitalne, które - podobnie jak typy bramkowe - znajdziemy u każdego legalnego bukmachera. W ramach pakietów powitalnych znajdziemy m.in. bonusy od depozytu (np. podwojenie pierwszej wpłaty), freebety czy zakłady bez ryzyka przegranej, które zabezpieczają nasze internetowe kupony z typami bramkowymi na wypadek porażki.

Imponuje również wysokość bonusów na start, sięgająca nierzadko kilku tysięcy złotych - TOP 3 najlepszych premii powitalnych z kodem LEGALSPORT, które możecie wykorzystać na obstawianie zakładów bramkowych, znajdziecie w poniższej tabeli.

Najlepsze bonusy powitalne do wykorzystania na bramkowe typy
1
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 50% 200 zł
 • cashback (zakład bez ryzyka) 600 zł
 • freebet na start 30 zł

830 zł

Bonus powitalny Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
2
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od depozytu 300 zł
 • cashback (zakład bez ryzyka) 100 zł
 • bonusy za depozyty i zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT
3
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1300 zł
 • Bonus za depozyt 200 zł
 • Freebet na konto 34 zł

1534 zł

Bonus dla nowych SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT

Wracając natomiast do samych selekcji bramkowych - jeśli chcecie sprawdzić, jakie kombinacje typów na bramki można skutecznie obstawiać u legalnych bukmacherów i gdzie znajdziecie najlepsze kursy na gole, to zapraszamy Was do lektury naszego poradnika.

Zakłady na bramki: najlepsze selekcje z oferty

Czasy kiedy oferty na bramki ograniczały się jedynie do całkowitej liczby goli obu drużyn w meczu dawno już minęły. Teraz koncesjonowani bukmacherzy rozwinęli swoje bramkowe zakłady na tyle mocno, że oprócz standardowych linii proponują także zmodyfikowane kursy na poszczególne części meczu z podziałem na zespoły czy też minuty.

Poniżej wybraliśmy dla Was kilka selekcji na bramki, które stały się wizytówką koncesjonowanych operatorów i są opłacalne podczas tworzenia kuponów online na piłkę nożną.

 Liczba bramek w meczu under/over

Nasz przegląd rozpoczynamy od najbardziej klasycznego zakładu na wskazanie ile bramek padnie w całym meczu. Typ odnosi się do łącznej sumy strzelonych goli przez obie drużyny i jest wystawiany w wersji typów dwu-drogowych. Zadaniem graczy jest wytypowanie czy w spotkaniu będzie poniżej lub powyżej (z angielskiego under/over) określonego progu bramkowego wskazanego przez bukmachera. Co ważne, zakłady na liczbę bramek są umieszczane przez polskich operatorów w obu zakładkach z typami: pre-match i LIVE.

Zakłady bramkowe poniżej powyżej w Star Typ Sport

Najbardziej popularną linią jest under/over 2.5 gola, lecz w propozycjach bukmacherów można znaleźć o wiele więcej opcji (przedział od 0.5 do 6.5 bramki). Dla przykładu weźmiemy właśnie typ powyżej 2.5 gola w meczu. Zakład będzie trafiony jeżeli obie drużyny w sumie strzelą przynajmniej trzy bramki (np. 2:1, 0:3, 2:2).

W przypadku tych selekcji nie ma znaczenia jakim wynikiem zakończy się pojedynek, liczy się tylko całkowita suma wszystkich trafień. Musimy wspomnieć również, że rynek na liczbę bramek może dotyczyć całego meczu, ale i również połowy (pierwszej bądź drugiej), a także danej drużyny jak np. Polska w meczu z Albanią strzeli więcej niż 1.5 bramki - zakład będzie trafiony jeżeli Biało-Czerwoni strzelą przynajmniej dwa gole.

 BTTS - obie drużyny strzelą gola

Kolejnym rynkiem godnym zainteresowania w świecie zakładów bukmacherskich na bramki jest zakład na to czy obie drużyny strzelą po minimum jednej bramce w meczu. Inną nazwą tego zakładu jest BTTS, z angielskiego both teams to score i jest to rodzaj typu dwutorowego, więc szansa na poprawne wskazanie rezultatu to aż 50%. W tej selekcji gracz musi zdecydować się na jedną z dwóch opcji:

 • BTTS Tak - oznacza, że drużyna A i drużyna B strzelą przynajmniej po jednej bramce (np. wynik 1:1, 1:2, 4:2) 
 • BTTS Nie - oznacza, że w meczu tylko jedna z drużyn będzie strzelać bramki (np. wyniki 1:0, 0:2, 3:0 itd.) lub pojedynek zakończy się bezbramkowym remisem.
BTTS - zakład na obie drużyny strzelą bramkę

Zakład obie drużyny strzelą jest wystawiany w wersji typów przedmeczowych i na żywo przy okazji wszystkich piłkarskich rozgrywek jak np. Premier League, Serie A, Bundesliga czy lig egzotycznych, ponieważ typ BTTS należy do podstawowej oferty rynków z tej dyscypliny. 

W zakładach pre-match BTTS można postawić na 1. i 2. połowę oraz na całe spotkanie, z kolei w typach LIVE zazwyczaj tylko na pełne 90 minut gry. Takie selekcje odszukacie więc w propozycji większości legalnych operatorów online, na przykład w ofercie TOTALbet, forBET, LVBET czy Superbet.

 Handicap na bramki

Handicapy w piłce nożnej służą do wyrównania szans i zarazem kursów między zdecydowanym faworytem do wygranej, a outsiderem. Handicap bramkowy wyrażany jest w określonej dodatniej lub ujemnej wartości, którą należy uwzględnić w stosunku do rzeczywistego dorobku strzeleckiego danego zespołu. Rynki te odnoszą się zarówno do całego spotkania, jak i również są wykorzystywane z podziałem na połowy. Handicapy dzielą się na dwu-drogowe (handicap azjatycki), gdzie będziemy obstawiać między dwoma selekcjami i trzy-drogowe (handicap europejski), przy której dochodzi dodatkowa opcja.

Najpierw pod lupę weźmiemy wersję azjatycką, która cieszy się większym powodzeniem u graczy z bardzo prostej przyczyny - na tych rynkach dużo łatwiej wygrać z bukmacherem, mimo że współczynniki są tutaj nieco niższe od europejskiego odpowiednika. Ale po kolei. W przypadku handicapów azjatyckich operujemy wartościami z "połówkami", jak np. +0,5, -0,5, +1,5, -2,5 itp., dlatego też po jego uwzględnieniu - w meczu piłki nożnej - nie może paść remis.

Przykładowo, zagramy na mecz Real Madryt vs FC Barcelona, gdzie zagramy +1,5 do wyniku Dumy Katalonii. Jeżeli mecz zakończy się zwycięstwem Realu 2:1, to nasz kupon będzie trafiony, ponieważ faktyczny wynik z handicapem to 2:2,5. Ten rodzaj zakładu bramkowego jest wykorzystywany przez wszystkich operatorów w wersjach LIVE i pre-match.

Handicapy na bramki w ofercie TOTALbet

W ofercie zaufanych bukmacherów jest też drugi handicap na bramki tzw. europejski przy którym funkcjonują wartości całkowite jak np. -1, +2, -2, +3 gola. To powoduje, że po uwzględnieniu handicapu, mecz piłkarski może zakończyć się zwycięstwem gospodarzy, gości lub remisem. Większy wybór typów to automatycznie wyższe kursy, ponieważ szansa na wygraną spada do 33%.

Dla przykładu wzięliśmy mecz Juventus vs Inter, gdzie zagraliśmy na Juventus wraz handicapem -1 do jego wyniku. Jeżeli mecz zakończy się remisem 1:1, to typ będzie przegrany bo po korekcie finalny wynik to 0:1. Przy takim założeniu Stara Dama musiałaby wygrać stosunkiem dwóch goli nad Interem.

Drużyna strzeli bramkę w meczu

Niezwykle opłacalnymi rynkami na bramki są także zakłady na to czy wskazana przez nas drużyna strzeli przynajmniej jednego gola w meczu np. Brazylia w meczu z Kolumbią strzeli bramkę. Typ będzie trafiony jeżeli Canarinhos zaliczą jedno lub więcej trafień (wynik 1:0, 2:0, 3:1). Gracze bardzo chętnie korzystają z tych selekcji, ponieważ bukmacherzy udostępniają je w trybie dwu-drogowym TAK lub NIE i przypisują do nich atrakcyjne kursy, szczególnie na słabsze drużyny, które mierzą się z dużo silniejszym rywalem.

Takie podtypy bramkowe dostępne będą najczęściej w zakładach przedmeczowych, jednak zdarzają się przypadki, jak chociażby w TOTALbet czy forBET, że typ na bramkę zespołu pojawi się w zakładach na żywo.

Przykładowy typ na bramki: drużyna strzeli golaOferta Superbet na mecz Ukraina vs FrancjaUkraina strzeli bramkęTak - 1.75 | Nie - 2.10- - -Zagraj za freebet  34 zł w Superbet  

Przykładowy typ na bramki: drużyna strzeli gola
Oferta Superbet na mecz Ukraina vs Francja
Ukraina strzeli bramkę
Tak - 1.75 | Nie - 2.10
- - -
Zagraj za freebet  34 zł w Superbet  

Typuj w

Odwrotnym zakładem jest też opcja "czyste konto gospodarzy/gości". Tutaj musimy wskazać czy dany zespół nie straci bramki w meczu, czyli mówiąc kolokwialnie zagra na zero z tyłu. Po ten rodzaj typów na bramki warto sięgnąć w sytuacjach jak wiemy, że dwie drużyny preferują defensywny styl gry i prawdopodobnie w meczu padnie mało bramek lub też zdecydowany faworyt gra z nowicjuszem, który będzie miał problem ze strzeleniem gola (np. drużyny San Marino, Malta, Andora czy Liechtenstein). Rynek przedmeczowy na czyste konto znajdziecie m.in. w BETFAN lub Betclic.

 1. gol / ostatni gol w meczu

Na koniec polecamy Wam jeszcze typy na pierwszego i ostatniego gola w meczu, które również na stałe zagościły w zakładach i są wystawiane przez zdecydowaną większość koncesjonowanych firm bukmacherskich - Fortunę, STS, Betclic, forBET czy TOTALbet. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem typujących jest poprawne obstawienie która drużyna strzeli pierwszą lub ostatnią bramkę w meczu.

Dużo większym zainteresowaniem cieszy się zakład na 1. gola, który jest częściej zawierany na kuponach pre-match. Z kolei selekcja na ostatnią bramkę więcej razy trafia na kupony LIVE, gdyż śledząc poczynania zawodników na boisku, dużo łatwiej będzie wskazać zespól, który strzeli ostatniego gola.

Przykładowy typ na bramki: Kto strzeli 1. golOferta Fortuny na mecz Polska vs AngliaPolska - 2.86 | Nikt - 8.20 | Anglia - 1.55- - -Typuję za cashback 600 zł w Fortunie

Przykładowy typ na bramki: Kto strzeli 1. gol
Oferta Fortuny na mecz Polska vs Anglia
Polska - 2.86 | Nikt - 8.20 | Anglia - 1.55
- - -
Typuję za cashback 600 zł w Fortunie

Stawiam w

Zakłady na pierwszą/ostatnią bramkę są udostępniane jako rynki trzy-drogowe: brak pierwszego gola, gospodarze strzelą, goście strzelą. Oczywiście opcja "brak pierwszego gola" będzie odnosić się tylko do najmniej spotykanej sytuacji, czyli gdy spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem - kursy na ten typ będą najwyższe. Rynek na pierwszego gola warto wykorzystać w typowaniu na drużyny, które grają bardzo ofensywnie i w swoich meczach systematycznie strzelają sporo goli, np. Manchester City, Chelsea, PSG, Real Madryt itd.

Wybrane selekcje na bramki można betować u legalnych operatorów, którzy systematycznie oferują swoim typerom świetne zakłady bez ryzyka - cashback znajdziemy np. w ofercie powitalnej Star Typ Sport. U tego zaufanego buka, rejestrując swoje konto z kodem LEGALSPORT można zgarnąć extra cashback 100 zł i wykorzystać go na dowolne typy bramkowe z oferty pre-match i LIVE. A to oczywiście tylko jeden z cashbacków powitalnych - najwyższy znajdziecie obecnie w Superbet (bonus bez ryzyka 1300 zł, przy czym promocja ważna jest przez tydzień - można otrzymać zwrot za wszystkie przegrane kupony w ciągu 7 dni).

Jak obstawiać typy na gole u legalnych bukmacherów

Regularne ogrywanie bukmacherów na duże pieniądze w zakładach bramkowych nie jest takie trudne jak Wam się wydaje, jednak najpierw należy się do nich odpowiednio przygotować. Przede wszystkim trzeba zacząć od dokładnej analizy zdarzenia na które planujemy postawić własne pieniądze. Ogromne znaczenie ma tutaj forma drużyn i ich poszczególnych zawodników, a także ranga spotkania. 

Nie można zapominać, że bardzo ważny jest też odpowiedni system bukmacherski, który wybierzemy do gry na gole. Poniżej wyszczególniliśmy opcje jakie są dostępne u koncesjonowanych operatorów online i opisaliśmy kilka wskazówek skutecznego typowania selekcji na bramki, które - mamy nadzieję - okażą się dla Was przydatne.

Metoda bezpieczna na AKO i SOLO

Niewątpliwie najbardziej bezpieczną metodą na obstawianie bramek są zakłady singlowe (SOLO). Przy tych kuponach naszym zadaniem będzie wytypowanie rezultatu bramkowego tylko jednego, konkretnego meczu piłkarskiego lub też jednej z drużyn. Ułatwione zadanie polega na tym, że weryfikacja wszelkich danych statystycznych dotyczyć będzie tylko dwóch zespołów uczestniczących w spotkaniu. Po pierwsze warto sprawdzić składy personalne klubów - czy któryś z kluczowych zawodników nie jest w danej chwili kontuzjowany.

Po drugie i chyba najważniejsze to sprawdzenie zakładki z bramkami, czyli ile drużyny średnio strzelają i ile goli tracą. Dodatkowo należy wejść także w historię bezpośrednich spotkań tzw. Head To Head (H2H). Pełne przygotowanie do obstawiania kończy się na sprawdzeniu stylu gry i preferencji klubu w poszczególnych formacjach. Oczywiście ostateczna wygrana uzależniona będzie od wniesionej w zakład stawki, która przy kuponach SOLO powinna być nieco wyższa, np. 100 złotych.

Dlaczego warto obstawiać zakłady bramkowe w Fortunie - infografika z rekomendacjami

W przypadku zakładów wielokrotnych (AKO) możemy postawić od dwóch do nawet kilkunastu zdarzeń na kuponie, co wiąże się z większym ryzykiem przegranej. Aby kupon był wygrany, wszystkie typy muszą być trafione, nawet jeden błąd niweczy całą pracę, dlatego warto dobrze się przygotować przed puszczeniem zakładu akumulowanego. Tutaj konieczna jest weryfikacja statystyk bramkowych wszystkich zespołów, których dotyczą rynki na gole.

Na kuponach AKO nie trzeba ograniczać się do jednego rynku - można wygodnie mieszać podtypy bramkowe z różnych meczów np. liczba bramek + BTTS + handicap bramkowy. Niektórzy bukmacherzy jak chociażby forBET zezwalają również na łączenie kilku selekcji z jednego spotkania (funkcja betArchitekt). Co ważne, grając metodą AKO można wygrać duże pieniądze za stosunkowo niskie stawki (2 zł, 5 zł), ponieważ kursy poszczególnych typów są mnożone.

Metoda dla zaawansowanych na SYSTEM

Dla bardziej doświadczonych typerów przygotowano też zakłady systemowe (KOMBI), które umożliwiają kumulowanie selekcji pojedynczych lub wielokrotnych na jednym kuponie. Takie zakłady warto wybierać w sytuacji, gdy chcemy postawić więcej spotkań, ale mamy obawy czy wszystkie z nich "wejdą" - SYSTEM jest wtedy dużym zabezpieczeniem przed porażką. Ten rodzaj zakładu pozwala na wygraną nawet jeśli któryś mecz będzie nietrafiony, jednak należy pamiętać, że w zakładach kombinacyjnych wygrywa się mniej niż z typach AKO.

Kupony kombi obstawia się za pomocą specjalnych bloków, a gracz tworzy system "ile z ilu", np. 3 z 4. W zakładach AKO 4 wszystkie cztery mecze muszą być poprawnie wytypowane, z kolei w systemie 3 z 4 wystarczy, że do zgarnięcia jakiejkolwiek wygranej (przynajmniej odzyskanie wkładu własnego) trzy spotkania zakończa się po myśli typera. Oczywiście trafienie wszystkich czterech pozycji spowoduje, że wygrana będzie wyższa, jednak sporo niższa niż miałoby zastosowanie przy zakładzie akumulowanym.

Pewny system bukmacherski na zakłady na gole

Przy obstawianiu zakładów na bramki sprawdzone są przede wszystkim dwa systemy - SOLO i AKO. Zakład pojedynczy to o tyle wygodna opcja, że wystarczy dobrze typować gole dla jednego pojedynku piłkarskiego i już na koncie zostanie wypłacona wygrana od bukmachera. Kupony wielokrotne złożone z trzech i więcej spotkań wymagają od nas więcej czasu na dogłębną analizę poszczególnych parametrów wpływających na strzelanie bramek, ale i potencjalne profity finansowe przy niewielkich stawkach będą satysfakcjonujące. Przykładem pokaźnej wygranej na kuponie AKO z uwzględnieniem typów bramkowych jest kupon bukmacherski za 200 zł w TOTALbet i wygrana prawie 10 000 PLN!

gram typy na bramki w totalbet
Korzystam z szerokiej oferty typów i extra bonusów

Oczywiście możecie też szukać własnych sposobów na typowanie zakładów bramkowych lub skorzystać z podpowiedzi - TU system bukmcherski na bramki. Warto testować różne sposoby by wypracować najlepszy dla siebie system gry, który regularnie będzie nam przynosił wygrane bukmacherskie, choćby takie jak wspomniana powyżej.

Którzy bukmacherzy mają w ofercie zakłady na bramki

Po dokładnej weryfikacji piłkarskich ofert u licencjonowanych operatorów zauważyliśmy, że zakłady na bramki znajdują się w ofercie każdego polskiego bukmachera. Każdy z nich ma własną specyfikę wystawiania rynków dotyczących szeroko rozumianych goli, dlatego też warto zainteresować się rejestracją konta u kilku firm i wykorzystać cały potencjał w branży.

Oczywiście wybór odpowiedniego buka to indywidualna sprawa gracza według własnych preferencji typowania, jednak my chcąc ułatwić Wam trochę zadanie pogrupowaliśmy najlepszych bukmacherów na kilka kategorii. Poniżej możecie sprawdzić który operator ma najlepsze kursy online, najszerszą ofertę bramkową czy korzystne selekcje na gole. U kogo zatem warto obstawiać typy i podtypy na bramki w meczach piłki nożnej?

Gdzie najkorzystniej obstawiać typy na under/over, handicap i BTTS?

Wybraliśmy trzy najchętniej typowane selekcje bramkowe przez graczy, które trafiają na internetowe kupony SOLO i AKO i sprawdziliśmy gdzie najbardziej opłaca się je grać. Jeżeli chodzi o bramkowe typy under/over, zakłady na obie drużyny strzelą gola i handicap to zdecydowanie najlepiej z całej stawki wypadają Star Typ Sport, Betclic, Superbet a także eToto.

Bonus powitalny STS do wykorzystania na zakłady bramkowe

Na największe słowa uznania w tym temacie zasługuje doświadczony operator STS, który nie tylko oferuje bardzo atrakcyjne współczynniki kursowe na te rynki, ale i również wystawia szeroko rozwiniętą propozycję zakładów bramkowych w trybie pre-match i LIVE takich jak np. dwanaście opcji wyboru na under/over, po trzy podtypy na liczbę bramek poszczególnych zespołów czy selekcje łączone z podziałem na mecz i połowy. Mocno zaangażowany w ofertę bramek jest również Betclic, który udostępnia typy na liczbę bramek, BTTS i handicapy w całej ofercie sportowej, nie pomijając nawet najbardziej niszowych rozgrywek spoza Europy.

Który bukmacher ma najszerszą ofertę?

Poziom rozbudowania propozycji typów i podtypów dotyczących bramek to niezwykle ważny element obstawiania piłki nożnej. Pod tym względem ponownie musimy wyróżnić kilku bukmacherów. W gronie najlepszych kolejny raz będą Betclic i STS, ale bardzo blisko tej dwójki są także TOTALbet i LVBET.

Dwaj pierwsi operatorzy są póki co lepsi, ponieważ średnio ustalają około 80-100 selekcji bramkowych, a gracze chcą mieć w czym wybierać. Wśród rynków na gole są m.in. bramki w meczu i bramki poszczególnych drużyn z podziałem na połowy, btts-y, handicapy, przedziały czasowe, dokładna liczba bramek w meczu i konkretnych zespołów, parzysta/nieparzysta liczba bramek oraz pierwszy/ostatni gol.

Nieco mniej do zaproponowania swoim typerom mają TOTALbet i LVBET, którzy do jednego pojedynku piłkarskiego dodają średnio 60-70 typów na gole, lecz wszystkie najważniejsze rynki oczywiście się tam znajdują, dzięki czemu stworzenie dochodowych kuponów bukmacherskich dających zyski finansowe nie będzie stanowiło tu żadnego problemu.

Który bukmacher ma najwyższe kursy?

Wysoki kurs ma bezpośredni wpływ na pokaźne wygrane gotówkowe u bukmacherów, dlatego nie dziwi nas fakt, że wartości kursowe to najważniejszy argument przy wyborze operatora do gry. Typerzy preferujący zakłady na bramki mogą w tym miejscu sprawdzić, która firma bukmacherska wystawia najlepsze kursy, a żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam analizę dokonaliśmy podziału na trzy klasyczne selekcje bramkowe.

 • Zakłady na liczbę bramek

Popularne undery i overy najlepiej opłaca się typować za pośrednictwem eToto, Betclic i STS. To tych trzech operatorów udostępnia najwyższe mnożniki na mecze piłki nożnej bez względu czy gracie na rozgrywki ligowe Premier Legaue , Bundesligi i innych czy też na starcia międzynarodowe jak eliminacje do Mundialu.

 • BTTS - obie strzelą

Dwu-drogowy zakład obie drużyny strzelą bramkę w meczu stał się bardzo popularnym rynkiem, ale w kwestii wysokości kursów na pierwszym miejscu uplasował się Superbet. Przykładowo w meczu Holandia vs Turcja, katowicki buk ustalił kurs 1.92 zarówno na opcję "tak", jak i na "nie". Na drugim miejscu STS wystawił kolejno 1.92/1.88, a na trzecim forBET 1.90/1.88.

 • Handicap bramkowy

Przechodząc do handicapów na gole, najniższą marżę, a co za tym idzie najkorzystniejsze kursy online oferuje Superbet, który o kilka groszy przewyższa propozycje wystawiane przez TOTALbet, STS i LVBET. Pod lupę wzięliśmy mecz AC Milan vs Cagliari i handicap -1.5 gola od wyniku gospodarzy. Najlepszy kurs znaleźliśmy w Superbet - 1.95, zaś w TOTALbet i STS 1.92, a LVBET 1.90.

Jak postawić kupon z typami na gole za bonus?

Bonusy finansowe to najbardziej popularna i zarazem najlepsza forma promocji stosowana przez koncesjonowanych operatorów zakładów wzajemnych. Największym zainteresowaniem cieszą się tzw. freebety, czyli darmowe środki przekazywane przez buka bez konieczności zasilania konta gracza własnymi funduszami. Taka forma wsparcia jest szczególnie ważna w przypadku mało doświadczonych typujących, którzy chcą spróbować swoich sił w obstawianiu wyników sportowych.

Jeżeli chcecie sprawdzić jak skutecznie grać bramkowe selekcje to poniżej przygotowaliśmy dla Was wykaz benefitów w postaci freebetów od polskich firm bukmacherskich, z których warto korzystać. Pamiętajcie, że wszystkie nagrody pieniężne będzie można uzyskać z naszym świetnym kodem promo LEGALSPORT.

Najlepsze freebety do wykorzystania na zakłady bramkowe
Superbet Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet od depozytu 50 zł
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: 7 dni

34 zł

Freebet SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
SuperBet kod promo: LEGALSPORT
Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Darmowy bonus na konto (Fortuna Klub Plus)
 • Obrót bonusem: nie wymagany
 • Czas na obrót: nie wymagany
 • W tym dodatkowy freebet 10 zł za depozyt min. 1 zł

30 zł

Freebet Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • 20 zł + 20 zł + 10 zł
 • 4 x 5 zł na najpopularniejsze sporty
 • Wymagane zgody marketingowe

39 zł

Freebet TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
TOTALbet kod promo: LEGALSPORT
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • minimalny kurs całkowity kuponu 2.00
 • min. zagrany depozyt 50 zł
 • czas na obrót: nie ma

Prześlij maila z tematem "forBET bonus 30 zł"
na adres: bonus [@] legalsport.pl

30 zł

Freebet forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT
BETFAN Zakłady Bukmacherskie
 • Powitalny freebet 60 zł
 • Wymagana minimalna wpłata 30 zł
 • Czas na wykorzystanie: 7 dni
 • Do wykorzystania na kupon SOLO lub AKO

60 zł

Freebet BetFan kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
BetFan kod promo: LEGALSPORT
Noblebet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 33 zł za kod promocyjny LEGALSPORT
Darmowy bonus 20 zł w aplikacji
Obrót: 2x | 3x
Czas na obrót: 30 dni

53 zł

Freebet NobleBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
NobleBET kod promo: LEGALSPORT
LVBET Zakłady Bukmacherskie
 • Freebet za rejestrację
 • Obrót: 2x
 • Czas na obrót: 30 dni

20 zł

Freebet LVBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
LVBET kod promo: LEGALSPORT
PZBuk Zakłady Bukmacherskie
 • Powitalny freebet bez warunków obrotu
 • Darmowy zakład na start na 50 zł
 • Bardzo proste warunki regulaminowe

50 zł

Freebet PZBuk kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
PZBuk kod promo: LEGALSPORT

Wykorzystując darmowy zakład w kwocie 50 zł od licencjonowanego operatora TOTALbet puściliśmy internetowy zakład w 100% składający się z typów i podtypów dotyczących bramek w meczach piłkarskich. Zobaczcie sami na jakie wygrane można liczyć przy stosunkowo niskich kwotach na kuponie.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy kupon online na bramki za freebet w TOTALbet:
1.    Manchester City vs Arsenal, Premier League, typ: obie strzelą NIE, kurs – 1.78
2.    Verona vs Inter, Serie A, typ: Inter (-1), kurs – 1.80
3.    Real Betis vs Real Madryt, LaLiga, typ: poniżej 3.5 gola, kurs – 1.46
4.    Bayern M. vs Hertha, Bundesliga, typ: Bayern (-1.5), kurs – 1.48
5.    BVB vs Hoffenheim, Bundesliga, obie strzelą TAK, kurs – 1.50
6.    Lech Poznań vs Pogoń Szczecin, Ekstraklasa, typ: Lech poniżej 2.5 gola, kurs- 1.36
7. Nantes vs Ol. Lyon, Ligue 1, typ: poniżej 3.5 gola, kurs – 1.40
- - - - - - - - - -
Stawka kuponu: 50 PLN | Kurs całkowity: 19.77
Potencjalna wygrana: 869,88 PLN
Gram u legalnego bukmachera online

Na naszym wirtualnym kuponie AKO znalazło się w sumie siedem zdarzeń z oferty na gole u zaufanego operatora TOTALbet. Dwie selekcje dotyczyły rynku poniżej 3.5 gola w całym meczu, a po jednym typie zagraliśmy na: liczbę bramek danej drużyny (Lech -2.5 bramki), obie strzelą (BTTS tak oraz nie), handicap azjatycki, a także handicap europejski. Grając za pieniądze warszawskiego buka mamy szansę zgarnąć prawie 870 zł, typując bramki w meczach najbardziej popularnych rozgrywek ligowych.

 Jeden kod do wszystkich promocji

Pokaźne premie startowe, cashbacki i wszelkie freebety bonusowe w piłkarskich zakładach bukmacherskich na bramki można odebrać u każdego legalnego bukmachera ze specjalnym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT. Użycie naszego hasła promocyjnego sprawi, że do Waszego konta zostaną dopisane maksymalne bonusy gotówkowe. Nasz unikalny kod należy aktywować podczas zakładania nowego konta typerskiego,  wypełniając odpowiednie okienko wniosku rejestracyjnego.

Zakłady na bramki - statystyki

Powodzenie w zakładach bukmacherskich na bramki zależy przede wszystkim od danych statystycznych. Przed zawarciem internetowego kuponu u dowolnego operatora powinniście łapać się wszelkich dostępnych w sieci statystyk na bramki. Uzyskanie jak największej wiedzy na temat drużyn i ich zawodników pozwoli Wam na pewny zysk i powiększenie swojego bankrollu na kolejne zakłady. Pamiętajcie - każdy, nawet najmniejszy detal może mieć znaczenie przy rozliczeniu kuponu SOLO lub AKO.

Statystyki na bramki z podziałem na rozgrywki ligowe

Specjalnie dla czytelników serwisu Legalsport.pl przygotowaliśmy zestawienie statystyczne na gole drużyn z pięciu najlepszych europejskich rozgrywek ligowych, a także polskiej ekstraklasy. Do naszej tabeli umieściliśmy po dwa zespoły w meczach których pada najwięcej bramek (średnia bramek na mecz), co powinno być przydatne przy grze np. na liczbę bramek w meczu lub tez konkretnej ekipy. Ponadto dodaliśmy też bilans bramkowy za cały sezon wraz z podziałem na tradycyjne undery i overy.

20.09.2021, 17:52
Aktualizacja: 20.09.2021, 17:52
Autor: M. Stępień

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady na bramki - co obstawiać?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.