środa, 28 lutego 2024

Wygrał prawie 10 000 zł na piłkarskim kuponie LIVE

Wygrany kupon na www.totalbet.pl na piłkę nożną. Siedem zakładów LIVE typu under/over i wygrana prawie 10000 zł. Kupon AKO na futbol

Bonus na start 338 zł
Powiękoszna premia z kodem w TOTALbet online
Spis treści
Rozwiń
  1. Trafiony kupon AKO z siedmioma typami LIVE
  2. Analiza wygranego kuponu kombi w TOTALbet
    1. Dinamo Zagrzeb vs Lokomotiva Zagrzeb - piłka nożna, HNL (wynik meczu 6:0)
    2. US Monastir vs ES Metlaoui - piłka nożna, Ligue Professionnelle 1(wynik meczu 1:1)
    3. Rosenborg BK vs Aalesunds Fotballklubb - piłka nożna, Eliteserien (wynik 3:2)
    4. Sevilla vs Manchester United - piłka nożna, UEFA, UEFA Europa League (wynik 2:1)
    5. EC Bahia vs Red Bull Bragantino - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Serie A (wynik 2:1)
    6. Vasco Da Gama RJ vs Sao Paulo SP - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A (wynik 2:1)
    7. Ypiranga Futebol Clube RS vs Londrina Pr - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série C (wynik 2:1)
  3. Bonusy na piłkarskie zdarzenia w TOTALbet
    1. Powiększona premia z kodem
  4. FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące wygranych kuponów w TOTALbet
Zdjęcie z piłką i pieniędzmi do tekstu o wygranej bukmacherskiej na piłkarskim kuponie LIVE

TOTALbet to legalny polski bukmacher cieszący się świetnymi opiniami graczy i zajmujący wysokie lokaty w rankingach TOP operatorów bukmacherskich online.

Gra bez podatku w TOTALbet
Wygrana na futbol z bonusem +14%

Wynika to m.in. z bardzo mocno rozbudowanej oferty sportowej, w której szczególne miejsce zajmują zakłady bukmacherskie na piłkę nożną (sprawdź jak typować piłkę nożną w TOTALbet), a więc najchętniej obstawianą przez graczy dyscyplinę - a warto dodać, że ten buk może się poszczycić szeroką gamą selekcji zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. Jeśli dodać do tego wysokie kursy, trudno się dziwić, że grono lojalnych klientów TOTALbet Zakłady Bukmacherskie systematycznie rośnie.

Nic więc dziwnego, że wśród nich coraz częściej trafiają się obstawiający, którym udało się rozbić bank. Bez wątpienia jednym z nich jest okazał się miłośnik zakładów zawieranych w czasie rzeczywistym, który wzbogacił się o blisko 10 000 zł. Co szczęśliwy typer wrzucił na swój wygrany kupon bukmacherski LIVE i jakie rozstrzygnięcia obstawiał? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, to zapraszamy do lektury!

Trafiony kupon AKO z siedmioma typami LIVE

Jak już wspomnieliśmy, typer zdecydował się z niezwykle bogatej oferty TOTALbet wyselekcjonować siedem zdarzeń - wszystkie z nich obstawiał w opcji na żywo. Znając charakterystykę selekcji LIVE i dynamiczne zmiany sytuacji w grze możemy być pewni, że w czasie oczekiwania na ostateczne rozstrzygnięcia graczowi mocnej biło serce. 

Mega oferta typów LIVE i prematch na piłkę nożnąWysokie kursy + promocje kursowe TOTAL BOOSTGra bez podatku: +14% do kuponów AKO
Mega oferta typów LIVE i prematch na piłkę nożną
Wysokie kursy + promocje kursowe TOTAL BOOST
Gra bez podatku: +14% do kuponów AKO
GRAJ w

Obstawiający skupił się jedynie na najbardziej medialnej dyscyplinie świata, a więc piłce nożnej. Co ciekawe, zaledwie jedno zdarzenie dotyczyło piłki na najwyższym poziomie – mowa tutaj o selekcji na Ligę Europy. Następne pięć to zakłady na mniej lub bardziej popularne najwyższe klasy rozgrywkowe – wśród nich znalazły się więc selekcje na ligę chorwacką (HNL), tunezyjską (Ligue Professionnelle 1), norweską (Eliteserien) oraz brazylijską (Serie A). Całość uzupełnił typ z trzeciej ligi brazylijskiej (Serie C).

Patrząc na współczynniki można uznać, że zdecydowana większość zakładów nie wiązała się z wielkim ryzykiem, ponieważ kursy wahały się od poziomu 1.47 do 2.10. Jedynym wyjątkiem był kurs, który wynosił aż 2.60 (na spotkanie najwyższej serii gier w Tunezji), ale szczęśliwie dla gracza i to wydarzenie potoczyło się po jego myśli.

TOTALbet online - trafiony kupon AKO na futbol
Wygrany kupon w TOTALbet

Typer na swój kupon postanowił przeznaczyć 200 zł, co przy siedmiu zdarzeniach i kursie 51.61 dało mu zarobek w wysokości aż 9218 zł (wygrana większe od stawki o ponad 46 razy). Chyba przyznacie, że obok takich pieniędzy trudno przejść obojętnie, prawda? Oczywiście na jej ostateczny kształt wpływ miały także dwie promocje, czyli kolejno gra za współczynnik 1.00 oraz akcja TOTAL Bonus. Warto wiedzieć, że tylko dzięki tej drugiej promocji wartość wygranej zwiększyła się o 722.54 zł.  Omawiając te wszystkie wartości pamiętać należy jeszcze o jednej bardzo ważnej sprawie – wygrana przekroczyła 2280 zł, a więc zgodnie z prawem potrącony z niej został 10% podatek od wygranej (1104 zł).

Tyle teorii, a co konkretnie gracz wrzucił na swój piłkarski kupon na żywo w TOTALbet? Poniżej nasz zespół ekspertów przygotował dla Was króciutkie analizy wszystkich wytypowanych zdarzeń.

Analiza wygranego kuponu kombi w TOTALbet

W tej części czeka na Was zapewne niemałe zaskoczenie. Dlaczego? Wynika to z faktu, że posiadacz całkowicie darmowego profilu gracza u sponsora strategicznego Warty Poznań do swojego kuponu dodał jedynie zakłady typu under/over na liczbę bramek. Jeśli uważacie, że nie było to do końca rozsądne, to raz jeszcze przyjrzyjcie się wygranej, która naprawdę robi wrażenie. Przyznać jednak trzeba, że wybór akurat takich lig (z wyjątkiem Ligi Europy) świadczy, że obstawiający interesować się po prostu musi piłką wykraczającą poza tzw. wielką piątkę Starego Kontynentu.

Dinamo Zagrzeb vs Lokomotiva Zagrzeb - piłka nożna, HNL (wynik meczu 6:0)

W pierwszym meczu na kuponie znalazło się kluczowe spotkanie ligi chorwackiej, a której naprzeciw siebie stanęło dwóch odwiecznych rywali w stolicy. Gracz obstawił, że w meczu tym padnie więcej niż 3.5 bramki za współczynnik 1.85 – naszym zdaniem takie rozwiązanie było całkiem prawdopodobne, szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę sezon 2019/2020.

Infografika z rekomendacjami dla legalnego bukmachera TOTALbet
Dlaczego warto stawiać internetowe kupony bukmacherskie w TOTALbet?

To właśnie w tej kampanii walka o tytuł rozstrzygnęła się pomiędzy tymi klubami – a oba zespoły zdołały wówczas strzelić aż 119 bramek. Finalnie wspomniane potyczka zakończyła się wynikiem 6:0 dla obrońcy tytułu.

US Monastir vs ES Metlaoui - piłka nożna, Ligue Professionnelle 1(wynik meczu 1:1)

W tym spotkaniu obstawiający postanowił zaszaleć i w znaczący sposób podnieść kurs całkowity. Udało mu się to dzięki temu, że na swoim kuponie umieścił zakład na powyżej 1.5 bramki z kursem na poziomie aż 2.65. Ten wybór zasługuje na szacunek nie tylko przez samą wysokość współczynnika, ale w szczególności ze względu na fakt, że związany jest z ligą mocno egzotyczną, czyli tunezyjską. Koniec końców selekcja okazała się trafiona, a spotkanie zakończyło się bramkowym remisem 1:1. Po czym można było zatem spodziewać się takiego wyniku? Przede wszystkim po dwóch poprzednich potyczkach, które kończyło się kolejno 2:0 i 2:2.

Rosenborg BK vs Aalesunds Fotballklubb - piłka nożna, Eliteserien (wynik 3:2)

Trzecia pozycja omawianym kuponie dotyczyła liga norweskiej i meczu między zasłużoną ekipą z Trondheim, a ekipą, która dopiero co awansowała do najwyższej klasy rozgrywek. Według nas to właśnie fakt, że ekipa gości dopiero co zasmakowała ekstraklasowego grania sprawił, że typer postawił na powyżej 4.5 bramki z kursem 1.47. Co ciekawe, mecz ten nie skończył się jednak pogromem przyjezdnych, a wynikiem 3:2.

Sevilla vs Manchester United - piłka nożna, UEFA, UEFA Europa League (wynik 2:1)

Kolejny typ to już koszula bliższa ciała. Mowa bowiem tutaj o rewanżowym spotkaniu 1/2 finału pomiędzy Sevillą, a Manchesterem United – zakład na powyżej 2.5 bramki ze współczynnikiem 2.10.  

gram niskie ligi w TOTALbet
Korzystam z szerokiej oferty piłkarskich typów z mega kursem

Można było uznać to za dość ryzykowne posunięcie, ale widocznie grał oparł się na ostatnim meczu między tymi drużynami (1/8 finału Ligi Europy 2018), w którym padły trzy bramki. Na koniec należy dodać, że wspomniany półfinał zakończył się zwycięstwem ekipy z południa Hiszpanii – 2:1.

EC Bahia vs Red Bull Bragantino - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Serie A (wynik 2:1)

Końcówka wygranego kuponu poświęcona została piłkarskim emocjom w Brazylii. Na pierwszy ogień poszedł mecz, w którym o trzy punkty zagrały Bahia i kolejny klub spod szyldu niezwykle popularnych napojów energetycznych – selekcja na więcej niż 1.5 gola. Po raz kolejny typ ten okazał się trafiony. W naszym odczuciu obstawiający oparł się na wcześniejszych bezpośrednich starciach tych rywali – w trzech ostatnich konfrontacjach padło łącznie aż 11 bramek.

Vasco Da Gama RJ vs Sao Paulo SP - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A (wynik 2:1)

Drugim z kolei typem na rozgrywki w środkowej części Ameryki Południowej okazał się zakład na powyżej 1.5 trafienia (1.47) w meczu ekip z Rio De Janeiro i największego miasta na półkuli południowej, a więc Sao Paulo. Skąd taki pomysł? Z pewnością z wyników osiąganych przez te drużyny we wcześniejszej kolejce, w której oba kluby strzeliły łącznie trzy bramki (Vasco Da Gama dwie i jedną Sao Paulo). Po raz zakład okazał się trafiony, bo potyczka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Ypiranga Futebol Clube RS vs Londrina Pr - piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série C (wynik 2:1)

Ostatnią selekcją na omawianym przez nas kuponie kombi okazał się typ na więcej niż 1.5 gola (współczynnik 1.60) w meczu trzeciej ligi brazylijskiej pomiędzy ekipami z Erechim oraz Londriny, która nazywana jest Miastem Kwiatów. Czym taki typ dałoby się wytłumaczyć? Przede wszystkim pierwszą kolejką, w której oba zespoły nie pokazały się z najlepszej strony (dwie porażki i zaledwie jedna bramka strzelone przez  klub znany jako Ypiranga de Erechim.

typuję piłkę bez podatku
Korzystam z promocji +14% dostępnej 24/7

Pamiętajcie, że już niedługo to właśnie Wasz kupon zostać może bohaterem naszego tekstu, co wcale nie jest takie trudne. Wystarczy, ze posiadacie profil typerski w TOTALbet (lub go zarejestrujecie - tu więcej informacji jak założyć konto gracza w TOTALbet) i obstawicie swoje ulubione rozgrywki. Co ważne, dokonać tego możecie zarówno poprzez stronę internetową , jak i pełną praktycznych rozwiązań aplikację mobilną.

Bonusy na piłkarskie zdarzenia w TOTALbet

TOTALbet w gronie amatorów obstawiania znany jest nie tylko ze swojej dopracowanej w każdym calu oferty zakładów sportowych, ale również niezwykle bogatego systemu promocji bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że typerzy najczęściej decydują się na stawianie kuponów wielokrotnych bo to przy nich liczyć można na dodatkowe zyski. To przede wszystkim - wykorzystana przez szczęśliwego typera - gra bez podatku (dodatkowe +14%), która aktywuje się już na kuponach z trzema selekcjami z kursem nie mniejszym niż 1.20.

+14% do wygranych bukmacherskich z kuponów AKO3
Graz bez podatku na kupony AKO w TOTALbet

Bezpośrednio z grą za pełną stawkę łączy się także akcja TOTAL Bonus, gdzie wygrana wzrosnąć może nawet o 113% (im więcej zdarzeń, tym większa premia). Z tej promocji również skorzystał autor tego wyjątkowo intratnego kuponu, co skutkowało nagrodą w postaci grubo ponad 700 zł. Dodatkowo dla miłośników tzw. taśm ten warszawski buk przygotował safebet, czyli bezpieczny zakład (od 10 selekcji).

Powiększona premia z kodem

Ale to wszystko to jedynie niewielki ułamek niezwykle rozbudowanego systemu promocyjnego TOTALbet - w centrum profitów znajduje się bonus na start, który zdecydowanie najlepiej prezentuje się z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT.

Ekstra premia z kodem do 5050 PLN w TOTALbet
TOTALbet online - kod do powiększonego bunusu na start

Jeśli zatem zdecydujecie się założyć całkowicie darmowy profil gracza w TOTALbet przy użyciu naszego kodu, to wówczas liczyć możecie na ekskluzywny freebet o wartości 5 zł oraz największy na rynku prezent od depozytu nawet do .

FAQ: Pytania i odpowiedzi dotyczące wygranych kuponów w TOTALbet

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nic tak nie działa na obstawiających jak poprawnie wytypowane zdarzenia i wysokie wygrane. W związku z tym poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania odnośnie tego tematu w TOTALbet i uzupełniliśmy je profesjonalnymi odpowiedziami.

1️⃣ Co znalazło się na kuponie z wygraną prawie 10000 zł?

Były to wyłącznie selekcje LIVE dotyczące najpopularniejszej dyscypliny sportowej, a więc piłki nożnej. Na omawianym kuponie gracz umieścił siedem selekcji LIVE posiłkując się tylko i wyłącznie zakładami under/over na liczbę bramek. >> Sprawdź wygrany kupon LIVE w TOTALbet

2️⃣ Jak powiększyć wygraną na kuponie w TOTALbet?

To bardzo proste – wystarczy wyselekcjonować minimum trzy zdarzenia z kursami na poziomie 1.20 lub wyższym . Wówczas na Waszym kuponie aktywuje się gra bez podatku. Jeśli do tego wszystkiego dodacie jeszcze jedną selekcję, to aktywuje się od razu promocja TOTAL Bonus. >>Promocje TOTALbet dla kuponów AKO

3️⃣ Czy w TOTALbet łatwo sięgnąć po wygraną?

Tak, u tego renomowanego buka bardzo łatwo wygrać dodatkowe pieniądze, i to niejednokrotnie bardzo duże! Najlepszym tego potwierdzeniem jest przeanalizowany przez nas kupon gracza.

4️⃣ Jak obstawiać zakłady w TOTALbet?

Dostęp do całej oferty sponsora strategicznego zyskacie nie tylko za pomocą intuicyjnej strony internetowej, ale również bardzo funkcjonalnej apki mobilnej.

5️⃣ Czy do typowanie w TOTALbet potrzebny jest kod premiowy?

Nie, do rozpoczęcia przygody u tego warszawskiego buka nie potrzebujecie żadnego kodu afiliacyjnego. My jednak proponujemy Wam użycie w czasie rejestracji w TOTALbet naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT, który pomoże Wam zgarnąć ekstra paczkę bonusów na 338 zł. 

21.02.2024, 17:28
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Wygrał prawie 10 000 zł na piłkarskim kuponie LIVE
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.