sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: UFC on ESPN 43 kursy, typy

System bukmacherski na bramki

Jakie systemy online na ogranie bukmachera stosować podczas zakładów na gole. Z freebetem postawisz zakład systemowy za darmo.

Freebety od 20 zł do 50 zł na dowolny system
Bonusy u bukmacherów bez depozytów - lista na rok 2023
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady na bramki u bukmachera - co obstawiać
 2. Najpopularniejsze zakłady na bramki
 3. Systemy stawkowania przy obstawianiu liczby goli
  1. System na dokładny wynik
  2. System na liczbę bramek
  3. System na pierwszą bramkę
  4. System na gole z karnych
 4. Przetestuj systemy bukmacherskie za freebet
  1. Co poza freebetem
 5. FAQ - pytania o systemy, jakie stosować
System bukmacherski na bramki (można grać też bonusem za promo kod STS)
Jaki system bukmacherski sprawdzi się przy zakładach na bramki

Wyszukując interesujące nas spotkania, jedyne o czym musimy pamiętać, to by odpowiednio dobierać stawki na kolejne wydarzenia.

bukmacher bez 12% podatku
Legalne zakłady z wygranymi wyższymi o 14%

Stawkowanie różnych typów powinno być inne, nie tylko ze względu na kursy, ale również dlatego, że zwiększanie lub zmniejszanie kwoty kolejnego kuponu zależne jest także od aktualnego stanu naszego portfela (budżet depozytowy i bonusowy). Innymi słowy, albo obieramy bezpieczne sposoby obstawiania i systematycznie dążymy do zysku (w tym przypadku małego), albo staramy się grać agresywnie i liczymy na duże wygrane (musimy brać pod uwagę duże szanse na bankructwo).

W niniejszym artykule chcielibyśmy pokrótce przedstawić, jakie systemy bukmacherskie można stosować w zależności od rodzaju zakładów na bramki. Warto podkreślić, że początkujący typerzy zainteresowani stawianiem zakładów systemowych mogą korzystać z licznych promocji chroniących gotówkę. Przykładowo w Totalbet można zagrać za darmo za 50 zł (freebet bez depozytu jest aktywny za promocyjny kod), do tego jest premia za wpłacony depozyt nawet do kwoty 5000 zł. Kasę powitalną można połączyć z ofertami Total Boost (bardzo wysoki kurs) i Gwarancją Najwyższych Kursów w esporcie.

W Betfan, który jest bukmacherem bez podatku, przy 3 zdarzeniach na kuponie z kursem minimalnym 1.30 (lub 1.25 w Happy Hours), wygrywamy 14% więcej. Stawiając zakład na bramki za 100 zł z kursem 3.00 na kuponie AKO, do wypłaty jest 300 zł zamiast 264 zł przy standardowym zakładzie ze współczynnikiem 0.88 (36 zł więcej pieniędzy).

Zakłady na bramki u bukmachera - co obstawiać

Każdy sport rządzi się swoimi zasadami, nie tylko dotyczącymi samej rozgrywki, ale również ogólnymi, będącymi następstwem poziomu spotkań (kto gra z kim), osłabieniem/wzmocnieniem kadrowym drużyny czy zaawansowaniem samych wydarzeń (początek/środek/końcówka sezonu).

Kasa na obstawianie futbolu - tylko z kodem promocyjnym masz bonus
Darmowy zakład piłkarski - freebet 25 zł

Typy związane z obstawianiem liczby bramek są dużo bardziej delikatne i trudniejsze w ocenie niż zwykłe granie na wygrana/remis/przegrana. W drugim przypadku mamy mniej parametrów, które mogą nam podpowiedzieć, jak powinniśmy wypełnić kupon. Liczba bramek w interesującym nas spotkaniu dyktowana jest nie tylko statystykami i obróbką tychże danych (wszelkiego rodzaju rozkłady prawdopodobieństwa – Poisson, normalny itd.), ale również aktualną sytuacją w lidze/pucharach/mistrzostwach. Ważne jest kto z kim gra, jaki mamy etap rozgrywek oraz ranga spotkania.

O ile dane historyczne podlegają tylko i wyłącznie pod systematyczne i analityczne modele prognozowania, to całość powinna opierać się na ciągłym aktualizowaniu naszych baz danych o elementy aktualne – sport jest dynamiczny i nic nam nie da uśrednianie „wczorajszych” wyników. Ten rodzaj analizy musi być realizowany w odniesieniu do typów na ilość bramek – to, że dana drużyna w ostatnich kilku spotkaniach uzyskała średnio dwie bramki, mało nam powie. Taka wiedza plus umiejętność wyciągania wniosków (duża znajomość rynku danego sportu) z aktualnej sytuacji to przepis na poprawne typowanie.

Najpopularniejsze zakłady na bramki

Zakłady internetowe jak forBET czy eWinner lub kolektury sportowe (Punkty Przyjmowania Zakładów) oferują całą gamę typów związanych z obstawianiem możliwych sytuacji dotyczących bramek. Do najczęściej występujących zaliczamy:

dokładny wynik – celem gracza jest wytypowanie faktycznego stanu bramek w odniesieniu do spotkania. Bukmacherzy oferują podział na całe wydarzenie, jak również na konkretny przedział czasowy – do pierwszej połowy lub tylko rezultat drugiej części meczu. Najczęściej kursy takich wydarzeń mieszczą się w granicach 6.0-10.0;

liczba bramek w spotkaniu – zakłady tego typu mogą obejmować następujące sytuacje: w całym meczu/pierwszej połowie (lub innym okresie czasu) padnie przynajmniej jeden gol (spotkanie/połowa zakończy się remisem bezbramkowym), konkretna drużyna strzeli bramkę lub cały mecz/połowa zakończy się wytypowaną liczbą punktów. Możemy również brać pod uwagę typy na liczbę goli mieszczącą się w danym przedziale, np. obstawiamy, że parametr ten będzie nie mniejszy niż 1 i nie większy niż 3 – wygrywamy, gdy w meczu padną 1, 2 lub 3 bramki;

Przetestuj system bukmacherski na bramki bez ryzykaBonus 100 zł na kupon z ubezpieczeniem od strat
Przetestuj system bukmacherski na bramki bez ryzyka
Bonus 100 zł na kupon z ubezpieczeniem od strat
ZAGRAJ w

czas pierwszego gola – typujemy przedział czasowy, w którym ma paść bramka w odniesieniu do obu drużyn lub konkretnego zespołu;

rzuty karne – zakłady tego typu to przede wszystkim zgadywanie czy zaistnieje sytuacja rzutu karnego w całym spotkaniu (w regulaminowym czasie) lub w danym odcinku czasu (pierwsza/druga połowa). Możemy również obstawiać możliwość zakończenia spotkania rzutami karnymi – dotyczy to wydarzeń ze strefy pucharowej.

Powyższe typy to oczywiście tylko najważniejsze rodzaje zakładów, które oferują najlepsze i najpopularniejsze zakłady bukmacherskie (zobacz ranking na rok 2023). Można spróbować poszukać bardziej egzotycznych wydarzeń – np. czy konkretny zawodnik strzeli bramkę lub czy padnie gol w danej sytuacji na boisku (przede wszystkim zakłady Live).

Jeżeli już zdecydowaliśmy się co będziemy obstawiać, jaką formę zakładów związanych z liczbą operującą na liczbie goli, to nie pozostało nam nic innego, jak określić stawkowanie kolejnych kuponów (o obstawianiu piłki nożnej poczytasz TU). 

Systemy stawkowania przy obstawianiu liczby goli

Każdy dobry system bukmacherski cechują dwie rzeczy: poprawny wybór typów oraz odpowiedni dobór kwot na kupony. Przedstawimy pokrótce nasze propozycje dotyczące stawkowania w odniesieniu do konkretnych zakładów na gole, przedstawionych powyżej.

System na dokładny wynik

Obstawianie dokładnego wyniku – ze względu na trudność wytypowania polecamy stosować bezpieczne metody, takie jak stawkowanie płaskie, procentowe lub modulowane. Z uwagi na dość wysokie kursy na takie wydarzenia mamy możliwość, przy dozie szczęścia i wiedzy sportowej, na zamianę niskiej stawki na dość pokaźną wygraną w przypadku poprawnego typu;

System na liczbę bramek

Ilość bramek w spotkaniu – zakłady w rodzaju czy padnie bramka powinny być traktowane jako bezpieczne i obstawiane w zależności od rangi drużyn grających przeciwko sobie. Wyrównane zespoły traktujemy rozważnie i obstawiamy bezpiecznymi metodami stawkowania (płaska stawka i jej pochodne), wyrównane mecze kończą się najczęściej remisami bezbramkowymi.

Zobacz jak się rejestruje kod promocyjny w STS
Poradnik rejestracji konta w STS

Jeżeli jeden zespół jest wyraźnie silniejszy, możemy zaryzykować większą kwotę na słabszą drużynę – stosując progresję w danym cyklu rozgrywek. Oddzielna kwestia to typowanie remisów, tu polecamy progresje z metodami Martingale'a oraz Fibonacciego na czele;

System na pierwszą bramkę

Czas pierwszego gola – ze względu na nieprzewidywalność tego typu zakładów (nawet lider spotkania może uzyskać prowadzenie pod koniec meczu) zalecamy dla serii typów stosowanie płaskiej stawki lub, w zależności od siły grających drużyn, stawki modulowanej.

System na gole z karnych

Rzuty karne – analogicznie jak punkt wyżej, płaska stawka wydaje się najbezpieczniejszą formą doboru kwot na kolejne zakłady. Zakłady wzajemne pozwalają uzyskiwać profity, o ile jesteśmy konsekwentni i pomysłowi. Samodzielne eksperymentowanie z różnego rodzaju formami stawkowania i wyszukiwanie atrakcyjnych spotkań (kupony na wariacje z golami wydają się odpowiednie) pozwolą nam na częste ogrywanie bukmachera.

Większość zakładów związanych z parametrami liczbowymi (w naszym przypadku liczba bramek) jest na tyle nieprzewidywalna i niedoszacowywana przez bukmacherów internetowych (jak STS, BETFAN czy Betclic), że mamy duże pole do popisu.

Przetestuj systemy bukmacherskie za freebet

Dziękujemy, że doczytałeś artykuł do końca. Teraz warto pomyśleć, który freebet wykorzystać na testowanie systemu bramkowego. Spośród dostępnych bonusów na uwagę zasługuje wspomniany już bonus bez finansowego depozytu od Totalbet za 50 zł. Jako uzupełnienie możesz wziąć w Fortuna Klub Plus nagrodę za 20 zł (freebet dostępny na efortuna.pl).

Co poza freebetem

Poza freebetem, do rozważenia jest też powitalny zakład bez ryzyka w Polskich Zakładach Bukmacherskich (PZBuk). Jego konstrukcja powoduje, że możesz obstawiać do czasu pierwszej przegranej (nie liczą sie wygrane kupony jak w BETFAN czy Fortuna). Ten bonus jest kolejkowany do pierwszego pecha.

FAQ - pytania o systemy, jakie stosować

1. Który system przy zakładach na bramki jest najczęściej polecany?

Najczęściej wymieniany system do stawiania internetowych zakładów na gole to system płaski, modulowany lub procentowy.

2. Czy można stawiać zakłady systemem korzystając z bonusu?

Tak, można grać dowolnym systemem za wkład gotówkowy lub środki bonusowe przyznane na start lub w promocji weekendowej (jak ESAFAN, Freebet na Top Ligi Piłkarskie lub Maxi Zysk).

3. Jaki kod jest potrzebny?

Do gry systemem kod nie jest wymagany, ale jest potrzebny do rejestracji u bukmachera. Promocyjne kody podnoszą limit na zakłady, zwiększając budżet nawet o 100% lub 200% (wpłacasz 100 zł masz 200 zł (np w Fortuna) lub 300 zł na zakłady (np w Etoto). Najczęściej stosowany kod promocyjny w STS, Betclic, Totolotek czy Totalbet to LEGALSPORT.

23.07.2020, 13:19
Aktualizacja: 26.01.2023, 15:20
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
System bukmacherski na bramki
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Inni czytali również

Co to jest martyngał
Co to jest martyngał
1277
48
Czy martyngał stosowany w grach kasynowych sprawdzi się także w zakładach bukmacherskich? Przeczytaj, jak obstawiać z progresją oraz jak kursy oraz zdarzenia mogą wpłynąć na końcowe wyniki. 
Jak ograć bukmachera stosując system
Jak ograć bukmachera stosując system
1067
48
Chyba każdy uczestnik zakładów bukmacherskich podchodzi do gry z myślą o potencjalnych wygranych pieniężnych, ale nie każdy wie, jak ten cel skutecznie osiągnąć. Wszelka rywalizacja toczona w kolekturach sportowych naznaczona jest bowiem nieznaczną przewagą ze strony bukmachera online. O ile ta przewaga wydaje się nieduża, to w dłuższej perspektywie gry pozwala mu zyskiwać. Jak temu zapobiec? Jaki system zastosować, aby ograć operatora internetowego? Zapraszamy serdecznie do lektury.
Trzy najpopularniejsze systemy bukmacherskie
Trzy najpopularniejsze systemy bukmacherskie
2479
64
Gracze zakładów bukmacherskich dzielą się na dwie grupy: okazjonalnych oraz zawodowych. Tych drugich jest stosunkowo mało, gdyż pod tą nazwą kryje się regularne zarabianie. Ci pierwsi to lwia część rynku i właśnie oni generują największy ruch dla kolektury sportowej. Wciąż szukają dobrego systemu bukmacherskiego - przedstawiamy 3 najpopularniejsze. 
Czy istnieje dochodowy system bukmacherski?
Czy istnieje dochodowy system bukmacherski?
1301
46
Systemy bukmacherskie cieszą się nieodmiennie dużym zainteresowaniem graczy, którzy mają nadzieję, że stosując system zwiększą skuteczność swoich typów i zasobność portfela. 
System Oscar’s Grind w zakładach bukmacherskich
System Oscar’s Grind w zakładach bukmacherskich
3212
53
Większość klasycznych metod stawkowania w bukmacherce ma swoje źródło w ruletce. Konstruowane z myślą o zastosowaniu z kursem 2.00, zostały chętnie przygarnięte przez graczy zakładów wzajemnych. Mówimy tu przede wszystkim o systemach progresywnych, z metodami progresji Martingale’a, systemem bukmacherskim Fibonacciego oraz systemem Labouchere’a na czele.
Statystyka pomaga w typowaniu piłki nożnej: rozkłady prawdopodobieństwa
Statystyka pomaga w typowaniu piłki nożnej: rozkłady prawdopodobieństwa
11402
417
W sieci można znaleźć setki tysięcy statystyk, dotyczących wszelkiego rodzaju historycznych i aktualnych danych bramkowych w prawie wszystkich ligach świata. O ile te historyczne można traktować jako ciekawostki, to aktualne tabele (sięgające maksymalnie sezon w tył) mogą dostarczyć miarodajnych danych, które po pewnej obróbce pozwalają wyciągać wnioski na przyszłość.
Najłatwiejszy system bukmacherski
Najłatwiejszy system bukmacherski
1501
64
Umiejętne wykorzystanie potencjału, tkwiącego w przemyślanym doborze wydarzeń sportowych, oraz rozsądna strategia, dotycząca gospodarowania portfelem, pozwalają osiągać niemałe sukcesy w grach wzajemnych. Połączenie typowania oraz stawkowania nazywamy systemem bukmacherskim. Sprawne stosowanie tych metod to jak na razie najpewniejszy sposób na ogranie kolektury sportowej i czerpanie z bukmacherki regularnych zysków. Które systemy są najprostsze i najlepsze? Serdecznie zapraszamy do lektury.
Jaki system bukmacherski ma najlepsze opinie
Jaki system bukmacherski ma najlepsze opinie
1671
55
Na rynku zakładów wzajemnych istnieje tyle metod obstawiania wyników, ilu jest graczy. Każdy, kto regularnie wypełnia kupony, mniej lub bardziej świadomie korzysta z jakiegoś sposobu stawkowania i wybierania typów. Należy zrozumieć, że pojęcie systemu bukmacherskiego to pojęcie bardzo ogólne. 
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.