sobota, 25 marca 2023
Najnowsze: UFC on ESPN 43 kursy, typy

Zakłady z podpórką. Na czym polegają?

Typy na podwójną szansę u bukmacherów. Czym są i jak je obstawiać na kuponach sportowych?

Załóż konto z naszym kodem LEGALSPORT i graj bez ryzyka i depozytu
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakłady z podpórką – jak to działa
  1. Co to są typy podwójnej szansy?
  2. Jak działają typy 1X, X2 i 12?
 2. Podwójna szansa - co to?
  1. Co oznacza X1 w STS?
  2. Co to znaczy 12 w Fortunie?
  3. Co oznacza X2 w STS?
  4. Dwójtyp - co to znaczy?
 3. W których sportach można typować zakłady z podpórką
 4. Którzy bukmacherzy mają w ofercie zakłady z podpórką?
 5. Kiedy warto korzystać z typów z podpórką: 1X, X2 i 12?
 6. FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi
 7. Warto wiedzieć o zakładach z podpórką
Oferta zakładów - typy z podpórką u legalnych bukmacherów internetowych
Zakłady z podpórką

Najczęściej z zakładów z podpórką korzystają typujący, którzy nie są do końca pewni ostatecznego rezultatu obstawianego spotkania i nie chcą ryzykować utraty części swojego bukmacherskiego budżetu.

Freebety bez depozytu
Odbierz darmowy zakład i postaw kupon bez wpłaty

Dlatego też wolą dopisać do swojego typu dodatkową opcję, która zdecydowanie zwiększy szanse na pozytywne rozliczenie. Naturalnie, wpisując takie typy na swój kupon bukmacherski, należy pamiętać, że oferowane na zakłady podwójnej szansy współczynniki są oczywiście niższe niż przy pojedynczym typie standardowym.

Najlepsze bonusy pod typy 1X, X2 i 12
1
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Freebety 30 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus na start Fortuna kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fortuna kod promo: LEGALSPORT
2
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus za wpłatę 300 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • Bonusy za zadania 60 zł

1660 zł

Bonus na start STS kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
STS kod promo: LEGALSPORT

Czasami są to duże różnice, więc należy na to zwracać szczególną uwagę za każdym razem. Nie zmienia to jednak faktu, że niekiedy warto odpuścić sobie wysoki kurs czy naprawdę porządną wygraną na rzecz pewniejszej opcji. Tym bardziej że potencjalne straty w mnożnikach można sobie bez problemów uzupełnić darmową kasą z bonusów bukmacherskich.

Zakłady z podpórką – jak to działa

Selekcje z podwyższoną szansą na zwycięstwo, które idealnie wpisują się w niemal każdą przygotowaną strategię bukmacherską - zarówno krótkoterminową, jak i długoterminową, to naprawdę pokaźny kawałek zakładów wzajemnych, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym opracowaniem.

Co to są typy podwójnej szansy?

Na początek wyjaśnijmy jednak, czym są zakłady bukmacherskie z podpórką i na jakich zasadach one działają. Warto pamiętać, że w tego rodzaju zakładach występują tylko i wyłącznie trzy kombinacje. Dwie z nich gwarantują w ostatecznym rozrachunku zabezpieczenie remisem, natomiast trzecia, ostatnia, czuwa nad tym, aby zwycięstwo drużyny przeciwnej nie wpłynęło negatywnie na cały kupon.

 • 1X – wygrywasz przy wygranej gospodarzy lub przy podziale punktów (remis),
 • X2 – wygrywasz przy podziale punktów (remis) lub wygranej gości,
 • 12 – wygrywasz przy zwycięstwie gospodarzy lub wygranej gości.

Jak widać, wszystko w bukmacherskich zakładach z podpórką jest proste i przejrzyste, tak więc nie musicie się niczego obawiać. Dla utrwalenia i usystematyzowania wiedzy zaprezentujemy jeszcze wszystkie wyżej wymienione opcje na prostym przykładzie. Weźmy teraz na tapet spotkanie angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem United a Tottenham Hotspur. Jeśli chcecie od razu przejść do typowania, to możecie skorzystać z tego przekierowania: obstawiam typy z podpórką w TOTALbet.

Dlaczego akurat ten bukmacher? Obecnie oferuje on swoim stałym i nowym klientom najwyższe kursy na wszystkie najpopularniejsze wydarzenia sportowe, a także bardzo często obniża swoją marżę do potrzebnego minimum, co przekłada się relatywnie na wyższe i ponadstandardowe wygrane.

Jak działają typy 1X, X2 i 12?

Wróćmy jednak do przykładu. Podstawowe kursy bukmacherskie na zakład 1X2 wynoszą odpowiednio 2.35 na Man United, 3.35 na remis oraz 3.35 na triumf Spurs. Współczynniki, jak widać, są dość wysokie, idealnie nadając się do gry jako single. Dlatego też całkiem rozsądnie wyglądają opcje z omawianą podpórką.

Darmowa kasa na kupony. Freebety bez wpłaty gotówki na konto na typy z podpórką

Kurs na 1X w tym przypadku to 1.35, na X2 jest trochę wyższy i wynosi 1.59. Natomiast opcja bez remisu (12) opatrzona została współczynnikiem 1.40, więc idealnie nadaje się, chociażby na podbicie internetowych zakładów, składających się z minimum trzech selekcji (tak zwane treble). Wybierając taką opcję, zgarniemy więc mniejszą, ale pewniejszą bukmacherską wygraną. Przypominamy, że grając z podpórką, gracie tak zwaną podwójną szansę, która pokrywa 2 z 3 potencjalnych wyników końcowych.

Podwójna szansa - co to?

Sformułowanie "podwójna szansa" to inaczej zakład z podpórką, za pomocą którego można obstawić 2 z 3 końcowych wyników pojedynczego zdarzenia. Obstawiający z Polski, jak i koncesjonowani legalni bukmacherzy, używają tych zwrotów naprzemiennie, tak więc warto zapamiętać oba.

Co oznacza X1 w STS?

Skrót X1 w zakładach bukmacherskich STS, ale także i u pozostałych bukmacherów internetowych, oznacza, że stawiamy na zwycięstwo gospodarzy lub remis. Inna forma tego typu to 01 - taki zapis możecie spotkać na przykład w Fortunie.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Skrót 12 także jest powiązany z bukmacherskim zakładem z podpórką. W tej wersji stawiamy po prostu na zwycięstwo gospodarzy lub gości. U każdego koncesjonowanego operatora online, z licencją Ministerstwa Finansów, spotkacie taki sam zapis: stawiam zakłady z podpórką w Fortunie

Co oznacza X2 w STS?

W tym przypadku także występuje najprostsza analogia. Wybierając X2 obstawiacie na wygraną gościu lub remis. Inny zapis tego zakładu sportowego to 02 i jak możecie się domyślić, występuje on miedzy innymi w Fortunie Zakłady Bukmacherskie.

Dwójtyp - co to znaczy?

Bardzo rzadko występujący synonim zwrotu "z podpórką". Pod dwójtyp zaliczają się wszystkie kombinacje podwójnej szansy a więc: 1X, X2 oraz 12 (alternatywnie 01, 02 i 12). Jest to bardziej slang graczy, aniżeli słownictwo używane przez bukmacherów.

W których sportach można typować zakłady z podpórką

Na samym początku wspomnieliśmy, że zakłady z podpórką dostępne są tylko w sportach, w których możliwe są trzy ostateczne rezultaty spotkania – zwycięstwo gospodarzy, remis i wygrana gości. Warto więc przytoczyć kilka dyscyplin, które idealnie wpisują się w tę 3-drogową charakterystykę.

Najbardziej popularnym sportem 3-drogowym jest oczywiście piłka nożna, którą na całym świecie śledzą i uprawiają miliony fanów. Ponadto trzy wyniki na koniec rywalizacji są możliwe między innymi w piłce ręcznej, hokeju na lodzie oraz koszykówce, która w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność wśród typujących ze względu na swoją ponadprzeciętną przewidywalność. I tutaj taka mała ciekawostka: do sportów z trzema możliwymi wynikami zalicza się także e-sport.

Zakłady z podpórką u legalnego bukmachera Fortuna. Gra na podwójnej szansie: liga angielska, Premier League

Warto także pamiętać, że do tego grona sportów zalicza się również boks, chociaż trzeba zaznaczyć, że remis w sportach walki to naprawdę bardzo rzadkie zjawisko. A to oczywiście ma odzwierciedlenie w kursach. Współczynniki na remis w boksie przekraczają bowiem w wielu przypadkach 20.00. Na przykład rozstrzygnięcie w walce Anthony Joshua vs. Alexander Povetkin zostało opatrzone kursem 30.00, więc już za przysłowiowego piątaka można wygrać całkiem dobre pieniądze (132 złote).

A jak skorzystacie jeszcze z bonusów lub gry bez podatku, którą znajdziecie między innymi w Fortunie, forBET czy Noblebet, to Wasz ostateczny zysk zrobi się jeszcze bardziej okazały. Podsumowując, istotą zakładów z podpórką jest to, że przy trzech możliwych wynikach wygrywamy w dwóch przypadkach, a przegrywamy tylko w jednym – mamy więc aż 66% na poprawny typ, co otwiera nam wiele bankrollowych ścieżek koncepcyjnych i strategicznych.

Gdzie stawiać zakłady z podpórką?- STS- Fortuna- TOTALbet 
Gdzie stawiać zakłady z podpórką?
- STS
- Fortuna
- TOTALbet 
1.01 STAWIAM w

Dla porównania, w klasycznych zakładach 1X2, mając do wyboru trzy opcje, wygrana będzie tylko jedna z nich, dając nam tylko 33% szans na wygraną. Jeśli szukacie jeszcze innej alternatywy, która pogodzi wyższe kursy i prawdopodobieństwo, to powinniście zerknąć na zakłady bez remisu - w skrócie działają one tak, że stawiacie na 1 lub 2, a w przypadku remisu występuje zwrot stawki, czyli rozliczenie po mnożniku 1,00. Finalizacja zwrotu powoduje w tym momencie, że zwycięstwa są opatrzone wyższymi współczynnikami.

Którzy bukmacherzy mają w ofercie zakłady z podpórką?

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Każdy licencjonowany w 2023 roku bukmacher oferuje, swoim nowym i stałym klientom, zakłady z podpórką na wszystkie możliwe dyscypliny sportowe. Dodatkowo wszystkie buki robią to, w porównaniu z zagranicznymi podmiotami, na konkurencyjnych warunkach. Poniżej prezentujemy listę operatorów, którzy udostępniają w ofercie typy na podwójną szansę:

Bukmacherzy z ofertą i bonusami na zakłady z podpórką
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 34 zł od depozytu i za apkę
 • Mecze na żywo za darmo

3754 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 600 zł (na czas MŚ 2022 bez obrotu!)
 • Freebety 30 zł za kod i depozyt 1 zł
 • Zakłady bez podatku 12% (Happy Hours)

630 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od 3. depozytów 1500 zł
 • Bonus bez ryzyka 100 zł
 • Bonus 60 zł za 6 zadań i 3 depozyty 

1660 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 200% od depozytu 300 zł

300 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • zakład bez ryzyka 200 zł
 • ekskluzywne zakłady na FameMMA
 • Boost i Jackpot Betclic
 • Free transmisje live 

200 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • bonus 100% od wpłaty 2080 zł
 • zakład bez ryzyka na start 1200 zł
 • freebet na start 30 zł
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus powitalny za wpłaty 2000 zł
 • Bonus start App 20 zł
 • Extra bonusy na gry i dla kibiców: 70 zł
 • Gra bez podatku przez 33 dni

2090 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus 200% od depozytu do 100 zł
 • Freebet 50 zł w aplikacji za depozyt

150 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Podwojenie depozytu do max. 5000 zł
 • Paczka freebetów 39 zł za rejestrację
 • Zakład bez ryzyka 200 zł
 • Mega nielimitowana gra bez podatku

5239 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 1000 zł bonus bez ryzyka
 • 35 zł za kod

1035 zł 

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus bez ryzyka na start 500 zł
 • Early Payout  
 • Cashback 200 zł bez limitu
 • Mega Kursy Boost - wyższe kursy na SOLO i AKO

500 zł

Bonus powitalny Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Fuksiarz kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Zakład bez ryzyka 1000 zł
 • Specjalne premie za punkty 200 zł
 • Darmowy bonus 50 zł bez obrotu
 • Regularne promocje "Happy Hours"
 • Za darmo transmisje NBA

1250 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy od depozytów
 • Freebet 100 zł

1400 zł

Powitalny na start za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Bonus od depozytu 
 • Freebet powitalny w przygotowaniu

400 zł

Bonus powitalny Betway kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
Betway kod promo: LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback bez ryzyka 110 zł
 • Premia 50% za drugi depozyt 500 zł
 • Wirtualne poniedziałki - gra bez podatku

610 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT
Zakłady Bukmacherskie
 • 500 zł bonus bez ryzyka
 • Wyzwania Welcome Challenges

500 zł

Bonus powitalny za kod promocyjny LEGALSPORT
Odbieram
Kod promocyjny LEGALSPORT

Przy okazji przedstawiamy Wam listę atrakcyjnych i ekskluzywnych powitalnych bonusów rejestracyjnych na start z naszym kodem LEGALSPORT, dzięki którym przetestujecie zakłady z podpórką bez inwestycji własnego kapitału lub bez ryzyka. Będzie to możliwe, ponieważ legalni operatorzy online, jak chociażby STS, Fortuna czy forBET i Betcris, udostępniają swoim klientom graczom extra freebety i cashbacki.

Kiedy warto korzystać z typów z podpórką: 1X, X2 i 12?

Założenia do gry z podpórką są bardzo proste. Bukmacherskie zakłady na podwójną szansę powinniście wykorzystywać w momencie, w którym liczy się dla Was zysk, a nie jego wysokość. Jeśli skupicie się tylko na typach 1X, X2 i 12, to wówczas Wasza średnia trafionych kuponów będzie zdecydowanie wyższa w porównaniu z samymi selekcjami 1X2.

Jeśli chodzi o konkretne mecze, to zakłady z podpórką najlepiej sprawdzą się w spotkaniach, w których obie rywalizujące ze sobą ekipy mają podobny potencjał i doświadczenie. W takich pojedynkach szala zwycięstwa może przechylić się na każdą ze stron, tak więc dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym nietrafieniem pozycji na pewno się przyda: stawiam typy z podpórką

Kiedy jeszcze warto wybrać zakłady z podpórką? Jeśli tradycyjne mnożniki na zakłady podstawowe, czyli typy 1X2, są bardzo wysokie i znacznie przekraczają granicę 2.50, to wtedy warto skorzystać z podpórek, które zapewniają większe bezpieczeństwo stawki, jaką postawicie.

FAQ: sekcja pytań i odpowiedzi

1️⃣ Zakład z podpórką - co to jest?

Bukmacherski typ z podpórką to zakład, za pomocą którego jednocześnie można obstawić zwycięstwo jednej z drużyn bądź remis. Szczegóły znajdziecie w powyższym tekście.

2️⃣ Czy warto obstawiać zakłady na podwójną szansę?

Zdecydowanie! Selekcje na podwójną szansę są opatrzone ponad 66% prawdopodobieństwem trafienia. Więcej szczegółowych informacji umieściliśmy w naszym powyższym artykule.

3️⃣ Którzy bukmacherzy mają najlepsze kursy na typy z podpórką?

Obecnie każdy legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów oferuje swoim klientom zakłady z podpórką. Pełną listę, wraz z dodatkowymi bonusami znajdziecie powyżej.

Warto wiedzieć o zakładach z podpórką

 • Zakłady z podpórką t propozycje wspierające podstawowe selekcje ze sportów 3-drogowych. Występują one tylko w trzech kombinacjach: 1X, X2 oraz 12 i gwarantują ponad 66% szans na trafienie obstawianego typu.
 • Sporty 3-drogowe to dyscypliny, w których możliwe są aż trzy końcowe rozwiązania: zwycięstwo gospodarzy, remis i wygrana gości. Do takich sportów zalicza się między innymi piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie czy piłka ręczna.
 • Do sportów z trzema ostatecznymi rezultatami zalicza się także boks, ale remis w walce bokserskiej nie jest częstym wynikiem. Dlatego też współczynniki na brak rozstrzygnięcia w tej dyscyplinie są wysokie i bardzo często przekraczają nawet magiczną dla graczy barierę 30.00.
18.02.2022, 00:22
Aktualizacja: 20.01.2023, 11:52
Autor: M. Stępień
Komentarze (6)
Zakłady z podpórką. Na czym polegają?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
tYP
skomentowano ponad miesiąc temu
Można stawiać takie zakłady, jako pojedyncze? Z tego, co widzę, to są same małe kursy :/ Więc grając je jako solo ciężko coś ugrać :/ Poradzi ktoś coś?
małekursy
skomentowano ponad miesiąc temu
ja nie stawiam tego. takie zaklady sa bez sensu bo nie idzie nic na nich wygrac. no moze jak sie ich zbierze z 20 na kuponie xD osobiście mi nie wchodzi, no chyba ze gracie tasmy to wtedy inaczej pracuje
Flash77
skomentowano ponad miesiąc temu
Opłaca się grać Panowie na słabsze ekipy z podpórką? Wtedy kurs nawet i 2.50 idzie wyłapać, a to za 100 zł już daje przyzwoitą wygraną.
Podpórka
skomentowano ponad miesiąc temu
Flash77 - Jak masz duży budżet na grę, to opłaca się grać. Puszczasz wtedy 4-5 meczów i jest szansa na zysk :)
MichałCFC
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie rozumiem ludzi, którzy walą takie zakłady z podpórką jako single. No jakby jeszcze kurs 2.50 czy 3.00 próbowali wyłapać, to bym zrozumiał, ale 1.50 to jest przegięcie....
RedCard
skomentowano ponad miesiąc temu
Kiedy najlepiej grać czerwone kartki w piłce? Staram się to rozkminić, ale jakoś mi to nie wychodzi. Jakiś dobry człowiek może pomóc?

Inni czytali również

Jaki polski bukmacher za granicą?
Jaki polski bukmacher za granicą?
1055
28
Planujesz zagraniczny wyjazd i chcesz w tym czasie obstawiać zakłady bukmacherskie? A może na stałe mieszkasz w innym kraju? Sprawdź, czy możesz stawiać internetowe kupony u polskich operatorów przebywając za granicą.
Franczyza na własny punkt bukmacherski
Franczyza na własny punkt bukmacherski
1265
24
Franczyza na zakłady bukmacherskie jest świetną metodą rozkręcenia własnego biznesu. Podpowiadamy, u jakiego bukmachera można wziąć franczyzę na punkt stacjonarny przyjmowania zakładów, jakie zasady trzeba spełnić i na czym polega franczyza u bukmachera.
Gdzie obstawiać tenis ziemny?
Gdzie obstawiać tenis ziemny?
341
43
Jeżeli mielibyśmy wskazać sporty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród graczy obstawiających zakłady wzajemne za pośrednictwem Internetu, to obok piłki nożnej z pewnością ustawimy tenis ziemny. Dzisiaj sprawdzimy u których legalnych bukmacherów najbardziej opłaca się typować dyscyplinę, w której wspaniałe sukcesy odnosi nasza Iga Świątek. 
Jak się zarejestrować u bukmachera?
Jak się zarejestrować u bukmachera?
627
28
Do obstawienia internetowych zakładów online konieczne jest posiadanie własnego konta gracza u licencjonowanego operatora gier sportowych. Cały proces zakładania darmowego profilu nie jest trudny nawet dla początkujących i trwa zaledwie kilka minut. Jak zatem zarejestrować się u legalnego bukmachera i jakie dane trzeba podać podczas zakładania konta typerskiego?
Jak obstawiać rugby w Superbet
Jak obstawiać rugby w Superbet
339
14
Rugby znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych dyscyplin na kuli ziemskiej.  Nic więc dziwnego, że chwili obecnej sport ten zajmuje kluczowe miejsce w ofertach licencjonowanych operatorów zakładów wzajemnych. Z oczywistych względów w gronie tym zabraknąć nie mogło również Superbet, tym bardziej, że ten rumuński buk obwarował ten rodzaj rywalizacji sportowej całą gamą wyjątkowo opłacalnych selekcji.
Jak obstawiać żużel w Superbet
Jak obstawiać żużel w Superbet
372
13
W Polsce żużel darzony jest szczególną sympatią i to nie tylko przez miłośników ryku motocykli, ale także amatorów obstawiania. W związku z tym czarny sport w chwili obecnej stanowi swego rodzaju must have każdego renomowanego bukmachera. Do grona tego zalicza się także Superbet, który dla swoich klientów przygotował całą gamę niezwykle intratnych żużlowych selekcji wzajemnych. Chcecie wiedzieć co dokładnie obejmują i na które szczególnie warto zwrócić uwagę? Jeżeli tak, to ten tekst jest właśnie dla Was.
Jak obstawiać kolarstwo w Superbet
Jak obstawiać kolarstwo w Superbet
207
20
Kolarstwo to sport budzący skrajne emocje. Jedni po prostu go kochają i spędzają przed telewizorami godziny, a inni unikają jak tylko się da. Na szczęście tych drugich zupełnie brakuje wśród fanów obstawiania, którzy na swoich kuponach coraz więcej miejsca poświęcają właśnie rywalizacji najlepszych kolarzy świata. Tak dzieje się chociażby w Superbet, tym bardziej, że ten renomowany operator zakładów wzajemnych dla swoich klientów przygotował wiele opłacalnych selekcji. Jeśli więc chcecie dowidzieć się w tym temacie, to zostańcie z nami na dłużej.
Jak sprawdzić kupon u bukmachera Superbet
Jak sprawdzić kupon u bukmachera Superbet
377
19
Weryfikacja puszczonego kuponu to emocjonujący moment dla każdego obstawiającego. Dlatego renomowani operatorzy zakładów wzajemnych robią wszystko, aby maksymalnie uprościć ten proces. Doskonałym tego przykładem jest w szczególności procedura sprawdzania swoich typów w Superbet, która jest nie tylko bardzo przejrzysta, ale także intuicyjna. Co zatem należy dokładnie zrobić, żeby dowiedzieć się, czy Wasza gra u tego rumuńskiego podmiotu bukmacherskiego okazała się skuteczna? Tę kwestię postaramy się Wam wyjaśnić w naszym tekście.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.