czwartek, 20 czerwca 2024

Typer trafił AKO11 za 9 PLN w Superbet

12.05.2024, 18:17
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. Wygrany zakład AKO online w Superbet
 2. Akumulator na eliminacje MŚ - analiza typów
  1.  Bułgaria vs Szwajcaria - el. MŚ (wynik 1:3)
  2.  Włochy vs Irlandia Północna - el. MŚ (wynik 2:0)
  3.  Hiszpania vs Grecja - el. MŚ (wynik 1:1) 
  4.  Izrael vs Dania - el. MŚ (wynik 0:2)
  5.  Szkocja vs Austria - el. MŚ (wynik 2:2)
  6.  Węgry vs Polska - el. MŚ (wynik 3:3)
  7.  Anglia vs San Marino - el. MŚ (wynik 5:0)
  8.  Andora vs Albania - el. MŚ (wynik 0:1)
  9.  Niemcy vs Islandia - el. MŚ (wynik 3:0)
  10.  Rumunia vs Macedonia Północna - el. MŚ (wynik 3:2)
  11.  Szwecja vs Gruzja - el. MŚ (wynik 1:0)
 3. FAQ
Postawił 11 AKO za 9 złotych i wyciągnął od Superbet 2 tysiące

Superbet od momentu otrzymania zezwolenia MF (numer: PS4.6831.5.2019) na legalną organizację zakładów sportowych w Polsce niemal automatycznie trafił na wysokie miejsca w rankingach TOP polskich bukmacherów.

Ten wiarygodny operator online zyskał mnóstwo pozytywnych opinii typujących dzięki świetnie rozbudowanej ofercie rynków bukmacherskich, gdzie znajdują się atrakcyjne współczynniki na około 30 różnych dyscyplin sportowych - z czego najwięcej oczywiście na najbardziej medialne wydarzenia ze świata sportu, a przede wszystkim piłki nożnej.

Bonus na kupony AKO
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Jednak największą zaletą Superbet jest ogromna liczba bonusów i promocji online. Szczęśliwy typer skorzystał z jednego z takich bonusów, przez co jego wygrana bez żadnych dodatkowych wpłat została w znaczny sposób powiększona. Sprawdźcie sami, jak wyglądał kupon, który sprawił, że gracz stawiając niecałą dyszkę stał się bogatszy o 2 000 PLN!

Wygrany zakład AKO online w Superbet

Korzystając z mega bogatej oferty na futbol w Superbet, typer zdecydował się wybrać jedenaście zdarzeń na pierwsze mecze eliminacji do mistrzostw Świata w 2022 roku w Katarze. Wszystkie spotkania, jakie trafiły na jego kupon wielokrotny pochodziły z propozycji zakładów pre-match. Co ciekawe, tego dnia czyli 25 marca w ramach kwalifikacji rozgrywano w sumie 13 pojedynków, więc gracz postawił praktycznie na wszystkie z nich.

Spośród wszystkich typów, najwięcej bo aż pięć to zakłady kombinacyjne, które były połączeniem dwóch różnych opcji. Do tego gracz wybrał również tradycyjny rynek 1X2, handicap, BTTS, przedział goli, wynik danej połowy, a jedna pozycja pochodziła z oferty Super Mecz. Patrząc na wartości kursowe poszczególnych meczów, to możemy uznać, że pojedyncze zakłady nie wiązały się z dużym ryzykiem, ponieważ kursy oscylowały w przedziale 1.30-1.95. Oczywiście największe ryzyko przegranej wynikało, że faktu że AKO było złożone łącznie z 11 meczów, a przecież do straty całego wkładu własnego wystarczy tylko jedno pudło.

Eliminacje do MŚ Katar 2022 - wygrany kupon wielokrotny w Superbet
Typer zagrał kupon AKO za 9 zł i wygrał ponad 2 tysiące w Superbet

Typer z pewnością liczył się z tym, ze może stracić całość zainwestowanych pieniędzy, dlatego też zagrał bardzo zachowawczo, wnosząc do zakładu zaledwie 9 zł. Kurs całkowity z kuponu wielokrotnego na el. MŚ w Superbet był atrakcyjny i wynosił aż 226.28, więc podstawowa wygrana z tego zakładu po odliczeniu 12% podatku od gier to 1792 zł. Jako że sponsor pierwszoligowej drużyny piłkarskiej GKS Tychy ma w swojej bazie extra promocję do kuponów akumulacyjnych, typer mógł liczyć na dodatkowe fundusze w ramach akcji Super Bonus.

Zgodnie z regulaminem promocji jedenaście zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 1.20 z oferty przedmeczowej odpowiada bonusowi 35% do wygranej z całego zakładu. Gracz otrzymał jednak bonus w wysokości 30%, ponieważ jedna pozycja pochodziła z oferty specjalnej Super Kursy (Rumunia-Macedonia), która nie jest uwzględniana w promocji. Zatem bukmacher z Katowic dodał do końcowej wygranej super bonus w wysokości 537,63 zł, więc jego wygrana z bonusem wzrosła do kwoty 2 329,76 zł.

Promocja Super Bonus dla kuponów AKO+ Dla każdego kuponu z pięciu zdarzeń+ Pojedynczy kurs minimalny tylko 1.20+ Dodatek nawet 100% do wygranej+ Nielimitowana promocja online
Promocja Super Bonus dla kuponów AKO
+ Dla każdego kuponu z pięciu zdarzeń
+ Pojedynczy kurs minimalny tylko 1.20
+ Dodatek nawet 100% do wygranej
+ Nielimitowana promocja online
GRAJ W

Jednak ponieważ od sumy powyżej 2280 zł każdy legalny operator zakładów wzajemnych ma obowiązek pobrania kolejnego 10% podatku od wygranej, w tym konkretnym przypadku dało niespełna 233 zł. Ostatecznie gracz na swoim koncie online w Superbet mógł zainkasować 2 096,77 zł, co i tak jest ogromnym zyskiem, biorąc pod uwagę  stawkę jego kuponu.

Akumulator na eliminacje MŚ - analiza typów

Sami przyznacie, że gracz stworzył dość rozbudowany kupon online, ale jak się później okazało był to bardzo dobry ruch, ponieważ wszystkie selekcje z zakładu puszczonego przez stronę internetową www.superbet.pl zostały prawidłowo wytypowane. Sprawdźmy zatem, które piłkarskie mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 sprawiły, że jego bankroll bukmacherski wzrósł aż 233-krotnie w stosunku do zainwestowanych pieniędzy.

 Bułgaria vs Szwajcaria - el. MŚ (wynik 1:3)

Naszą weryfikację typów rozpoczynamy od grupy C. Typer zdecydował się wybrać zakład łączony i obstawił, że w tym spotkaniu Helweci wygrają bądź zremisują (opcja na podwójną szansę X2) oraz liczba bramek jaka padnie w meczu zmieści się w przedziale 2-4.

Faworytem meczu bez wątpienia była reprezentacja Szwajcarii, ale chyba nikt się nie spodziewał, że już po 12 minutach goście będą prowadzić 3:0. Gracz z jednej strony mógł być zadowolony, bo podwójna szansa musiała być trafiona, ale z drugiej strony przez resztę meczu nie mogło paść więcej niż jeden gol. Ostatecznie tak się stało - w drugiej części była jedna bramka, honorowa, którą zaraz po przerwie strzelili Bułgarzy.

 Włochy vs Irlandia Północna - el. MŚ (wynik 2:0)

W drugim meczu typer ponownie zagrał na typ kombinacyjny, tym razem obejmujący przedział goli od 2 do 4, a także zakład na zwycięstwo w meczu 1X2. Zdecydował się na tzw. "pewniaka", czyli wygraną Włochów.

Spotkanie rozstrzygnęło się praktycznie w pierwszej połowie, kiedy to Italia zaaplikowała swoim rywalom dwie bramki. W drugiej połowie tempo meczu spadło, dlatego też kibice już nie zobaczyli więcej bramek. Z takiego obrotu spraw na pewno zadowolony był gracz, gdyż na jego kuponie pojawił się drugi ✅.

 Hiszpania vs Grecja - el. MŚ (wynik 1:1) 

Tym razem typujący puścił pojedynczy rynek, dotyczący liczby bramek, które musiały się zamknąć w przedziale 2-4 gole. Wskazywani przez wszystkich na pewną wygraną Hiszpanie do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron, dość niespodziewanie do wyrównania doprowadził Grek Bakasetas i na tablicy wyników było 1:1. Taki rezultat był dla gracza korzystny i już do ostatniego gwizdka sędziego się nie zmienił.

 Izrael vs Dania - el. MŚ (wynik 0:2)

Dla tego starcia gracz ponowie wybrał zakład będący połączeniem dwóch różnych typów ze sobą - podwójna szansa X2 (remis lub wygrana Danii) oraz liczba bramek w przedziale 2 - 5. To zrozumiała decyzja, patrząc na wcześniejsze pojedynki tych kadr, w których strzelano min. 2 gola i max. 5.

Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami, bo już w pierwszym kwadransie Duńczycy objęli prowadzenie. W dalszej fazie, spotkanie było spokojne z małą ilością sytuacji podbramkowych. Typerowi brakowało jeszcze minimum jednej bramki, najlepiej dla Danii. Kiedy w 67 minucie Jonas Older Wind pokonał izraelskiego golkipera, stało się pewnym, że również ten typ będzie poprawnie wskazany.

 Szkocja vs Austria - el. MŚ (wynik 2:2)

Piąta pozycja z wygranego kuponu AKO Superbet obejmowała bardzo ciekawy zakład bukmacherski - remis w pierwszej lub drugiej połowie. W takiej sytuacji typ będzie trafiony, jeżeli którakolwiek połowa w meczu zakończy się dowolnym remisem. Do przerwy zawodnicy obu zespołów nie potrafili znaleźć sposobu na strzelenie bramki, dlatego też kurs został trafiony już po 45 min. Co ciekawe, druga odsłona również zakończyła się remisem 2:2.

 Węgry vs Polska - el. MŚ (wynik 3:3)

Oczywiście na kuponie z pierwszej kolejki kwalifikacji do MŚ 2022 nie mogło zabraknąć podtypu na mecz naszej drużyny narodowej. Gracz do tego pojedynku przypisał zakład BTTS - TAK, czyli obstawił, że obie reprezentacje strzelą po minimum jednej bramce.

Jak dobrze wszyscy wiemy, pierwsze sześćdziesiąt minut w wykonaniu kadry Sousy były bardzo słabe - Węgrzy prowadzili wtedy 2:0 i na tamten moment tylko 50% zakładu było dla typera trafione. Dopiero kiedy selekcjoner przeprowadził zmiany, gra Polaków się poprawiła i w ciągu minuty doprowadziliśmy do remisu, co spowodowało, że i przy tym typie również pojawiło się oznaczenie ✅, wskazujące na trafienie.

 Anglia vs San Marino - el. MŚ (wynik 5:0)

Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że przed tym spotkaniem głównym pytaniem nie było kto wygra, tylko jak wysoko wygrają Anglicy. Typer zdecydował, że postawi na handicap dodający 6.5 bramki do wyniku gości z San Marino. To oznaczało, że granica wyznaczona przy tym wskazaniu to zwycięstwo graczy z Wielkiej Brytanii maksymalnie różnicą sześciu trafień.

Wszystko ponad ten stan oznaczało, że typ będzie przegrany. Mimo ogromnej przewagi na murawie (31 sytuacji bramkowych), Anglia zaaplikowała europejskiemu nowicjuszowi tylko pięć bramek. Taki wynik był dla obstawiającego bardzo atrakcyjny, ponieważ typ na 2 (-6.5) został trafiony.

 Andora vs Albania - el. MŚ (wynik 0:1)

Gracz w swoim następnym meczu zagrał typ wielokrotny na wynik meczu 1X2 oraz liczbę bramek w całym spotkaniu. Jego zdaniem to Albania miała wygrać ten pojedynek, a liczba bramek w meczu nie przekroczy 3.

Andora w ostatnich latach zrobiła duży progres i nie jest już tzw. chłopcem do bicia. Przekonała się o tym drużyna Albanii, która mimo, że przeważała, zdołała strzelić tylko jednego gola. Ostatecznie okazało się, że trafienie z 41 minuty było jedyne i ten typ łączony także był dobrze wskazany przez typera.

 Niemcy vs Islandia - el. MŚ (wynik 3:0)

Typ na kolejne, już dziewiąte spotkanie na kuponie został wyselekcjonowany z zakładów specjalnych katowickiego buka i dotyczył reprezentacji Niemiec. Gracz obstawił, że nasi zachodni sąsiedzi nie tylko wygrają ten mecz, ale i także strzelą po bramce w obu połowach. Pierwszy podtyp został trafiony już w 3. minucie, z kolei drugi został dopełniony w 56. minucie, kiedy Ilkay Gundogan ustalił wynik meczu na 3:0.

 Rumunia vs Macedonia Północna - el. MŚ (wynik 3:2)

Przedostatni wybór pochodził z oferty "Super Mecz", w której bukmacher każdego dnia podbija współczynniki kursowe na wybrane wydarzenia sportowe. Jednym z nich był mecz Rumunii z Macedonią, a gracz zagrał podwójną szansę 1X - remis bądź zwycięstwo Rumunii. Mecz do pewnego czasu układał się po myśli typera, ponieważ na dziesięć minut przed końcem Rumunia prowadziła 2:0. W ciągu dwóch minut Macedonia doprowadziła do remisu i zrobiło się nerwowo. Jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy, więc i ten typ zaświecił się na zielono.

 Szwecja vs Gruzja - el. MŚ (wynik 1:0)

Ostatni typ na Super AKO w Superbet dotyczył tradycyjnego zakładu na wygraną w meczu - gracz postawił rozsądnie, na zwycięstwo faworyzowanych Szwedów. W 35 minucie gospodarze strzelili pierwszego gola i wydawać by się mogło, że pójdą za ciosem. Nic takiego jednak się nie stało i do końca typujący musiał drżeć o wynik i o swój kupon. Ostatecznie drużyna Janne Anderssona utrzymała korzystny wynik i umożliwiła typerowi zgarnięcie extra wygranej w wysokości ponad 2 tysięcy złotych.

FAQ

1. Czy w Superbet można wygrać duże pieniądze?

Zdecydowanie tak, najlepszym tego dowodem jest imponująca wygrana z 233-krotnym zyskiem z kuponu akumulowanego na eliminacje MŚ.

2. Co gracz obstawił na swoim kuponie AKO?

Wygrany kupon wielokrotny złożony był w sumie z jedenastu meczów na eliminacje do Mistrzostw Świata Katar 2022 i obejmował wszechstronne selekcje bukmacherskie takie jak np. typy łączone, handicap, przedział bramek czy najbardziej popularny rynek 1X2.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Typer trafił AKO11 za 9 PLN w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mariusz
skomentowano ponad miesiąc temu
Miałem ostatnio bardzo podobny kupon, ale nie siadły mi 2 mecze. Tutaj gracz kozak!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.