środa, 28 lutego 2024

Wygrane kupony w TOTALbet

Mega wygrane kupony bukmacherskie w TOTALbet online. Trafione kupony SOLO i AKO z wysokim kursem całkowitym na LIVE i prematch..

338 zł - zyskowny zestaw powitalnych premii finansowych z kodem na luty 2024
Spis treści
Rozwiń
 1. Największe wygrane TOTALbet
  1. Ponad 100 000 zł wygranej bez podatku
  2. Wygrał prawie 9000 zł na kuponie za 30 zł
  3. Trafione AKO10 na cztery dyscypliny
  4. Wygrał prawie 40 000 zł na kuponie AKO na tenis
  5. Trafione AKO7 z piłkarskimi typami under/over
  6. Wygrana 6000 zł na kuponie z kursem 302.68
  7. Prawie 18 500 zł z kuponu na e-sport
  8. Karciana Wojna - wygrany kupon na remis
 2. Bonus podnosi wygraną w TOTALbet
  1. Gra bez podatku w TOTALbet
  2. TOTAL Bonus dla kuponów AKO
  3. #TOTALNIEnajlepsi - gwarancja najwyższych kursów
  4. Najwyższe kursy na esport
  5. Extra premia powitalna z kodem
 3. FAQ - pytania graczy o wygrane w TOTALbet
Pakiet powitalny do wykorzystania na trafione kupony
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie
 • Cashback 333 zł
 • Freebet 5 zł

338 zł

Choć jednym z najważniejszych elementów zakładów bukmacherskich są emocje i rozrywka, zdecydowana większość graczy liczy na to, że "przy okazji" uda im się zdobyć naprawdę wielkie pieniądze.

Największe wygrane bukmacherskie w TOTALbet online

Nie jest to nierealne - w mediach społecznościowych operatorów zakładów sportowych i na forach bukmacherskich praktycznie codzienne pojawiają się elektryzujące informacje o trafionych kuponach, które przyniosły typerom wygrane liczone w dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy złotych - nierzadko przy naprawdę niewielkim wkładzie własnym.

Darmowe 5 zł na start
Powitalny freebet zwiększa szansę na wygraną w TOTALbet

TOTALbet nie jest tu wyjątkiem - u tego legalnego buka internetowego również regularnie trafiają się wygrane kupony bukmacherskie na wielkie kwoty. Rzućcie okiem na kilka z tych najwyższych i najciekawszych.

Liczne promocje podnoszące wygranąAtrakcyjne współczynniki na typy i podtypy w różnych sportach
Liczne promocje podnoszące wygraną
Atrakcyjne współczynniki na typy i podtypy w różnych sportach
GRAJ w

A jeśli chcielibyście sami spróbować szczęścia i postawić kupon internetowy, ale nie macie doświadczenia w bukmacherce, skorzystajcie z powitalnych freebetów w TOTALbet. To darmowe zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej, dzięki czemu pierwsze kupony online będziecie mogli postawić całkowicie za darmo, nie ryzykując własnych pieniędzy! Taki kupon możecie zagrać z wyższym kursem - dzięki temu Wasza wygrana może być jeszcze bardziej imponująca!

Największe wygrane TOTALbet

Jak się okazuje, w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - podobnie jak u innych buków z TOP zestawienia operatorów internetowych (TU aktualny ranking bukmacherów na luty 2024), takich jak STS, Fortuna, BETFAN czy eWinner - wygrane kupony bukmacherskie na duże kwoty trafiają się nie tylko na piłkę nożną. Regularnie wygrywają też typerzy obstawiający tenis, koszykówkę, siatkówkę czy e-sport, a także ci, którzy na swoich kuponach internetowych AKO łączą selekcje z różnych sportów.

CHCĘ WYGRYWAĆ
Aktywuję darmowy profil gracza i stawiam kupon online

Co ważne, w TOTALbet wygrane kupony bukmacherskie grane są zarówno SOLO, jak i AKO, w formule przedmeczowej oraz LIVE. Nie ma znaczenia, jak lubisz grać - w TOTALbet zawsze masz szansę na wielką wygraną. Tak jak szczęśliwi typerzy, którzy postawili poniższe kupony.

Ponad 100 000 zł wygranej bez podatku

Choć w większości przypadków gracze wrzucają na swoje kupony internetowe zdarzenia w ramach jednej dyscypliny sportu, poniższy przykład pokazuje, że mieszane kupony online również mogą przynieść wielkie wygrane! Typer obstawił pięć zakładów z aż trzech dyscyplin sportowych - dwa z  siatkówki (Tours Vb vs Stade Poitevins Poitiers i Paris Volley vs Nice Volley Ball w ramach 1. ligi francuskiej), jedno z piłki nożnej (spotkanie Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław) i dwa z MMA (Alex Oliveira vs Max Griffin i Welii Zhang vs Joanna Jędrzejczyk w ramach gali UFC 248).

Przy wybranych przez gracza rozwiązaniach widniały stosunkowo niewysokie kursy bukmacherskie - najniższe na MMA (1.33 i 1.4), następnie niewiele wyższe na siatkówkę (1.72 i 1.65) oraz 2.40 na mecz Ekstraklasy, które jednak złożyły się na całkowity kurs kuponu na poziomie 12.68. Stawiając taki kupon gracz kwalifikował się do promocji bez podatku, dzięki czemu mógł go postawić ze współczynnikiem 1 zamiast 0.88.

Być może również z tego powodu typer, tworząc swój kupon AKO5, zdecydował się postawić na wybrane rozwiązania aż 9000 zł. Wydaje się to być dość ryzykowne w przypadku takiego kuponu, okazało się jednak, że typer poprawnie przewidział wszystkie wyniki i zgarnął aż 102,366 zł wygranej, czyli ponad 11 razy więcej niż postawił.

Gracz trafił kupon AKO5 i wygrał bez podatku w TOTALbet

Co ciekawe, prawie 3500 zł z tej kwoty to bonus bukmacherski, przyznany typerowi w ramach gry bez podatku w TOTALbet. Stawiając taki sam kupon u innego bukmachera internetowego, gracz musiałby oddać z wygranej nie tylko podatek 10% od każdej wygranej kwoty powyżej 2280 zł, ale również podatek 12% od każdego postawionego kuponu. W TOTALbet ten obowiązek bierze na siebie bukmacher, dzięki czemu można obstawiać kupony bukmacherskie na stronie www i w aplikacji mobilnej za pełną stawkę.

Wygrał prawie 9000 zł na kuponie za 30 zł

Tym razem typer, obstawiający swoje kupony internetowe w TOTALbet, postanowił za 30 zł zagrać dwa zdarzenia na naprawdę wysokie kursy. Na kuponie AKO z dwiema selekcjami obstawił piłkarskie spotkania, rozgrywane w ramach angielskiej Championship oraz włoskiej Serie A, w obu przypadkach typując wynik do przerwy i wynik końcowy meczu.

W spotkaniu Bristolu i Stoke typ na przewagę Bristolu w pierwszej połowie i ostateczny remis był przez TOTALbet "wyceniony" na 15, a kurs na przewagę gości i ostateczną wygraną gospodarzy w meczu Milan vs Parma Calcio 1913 wynosił aż 25. Gracz wykazał się jednak wyjątkowym piłkarskim "nosem", bo ostatecznie oba jego typy okazały się poprawne. Dzięki temu trafił kupon z całkowitym kursem wynoszącym aż 375, co przy zaledwie dwóch spotkaniach jest naprawdę imponującym wynikiem.

Trafiony kupon na wysokie kursy w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

Tym razem kupon nie zakwalifikował się do promocji na grę bez podatku (potrzebne są trzy selekcje), ale i tak dzięki naprawdę wysokiemu kursowi typer zgarnął do kieszeni solidną wygraną - 8910 zł z kuponu za 30 zł oznacza, że wygrał prawie 300 razy więcej, niż postawił!

Trafione AKO10 na cztery dyscypliny

Kolejny przykład wielkiej wygranej na kuponie z kilku różnych sportów. Tym razem gracz wybrał dziesięć selekcji z czterech dyscyplin: piłki nożnej (5 selekcji), siatkówki (3 typy), tenisa oraz boksu (po jednym zdarzeniu). Na kuponie znalazły się mecz Bundesligi (Bayern Monachium vs SC Paderborn), angielskiej Premier League (Liverpool vs West Ham) czy Serie A (AS Romas vs US Lecce), a także m.in. walka Wilder vs Fury.

Ciekawostką jest tenisowy TOTAL Boost ze współczynnikiem aż 2.85, który znacznie podniósł całkowity kurs kuponu - poza Boostem, wszystkie typowane zdarzenia miały kursy nieprzekraczające 1.5 (od 1.2 na wygraną Liverpoolu do 1.47 na poniżej 5.5 gola w meczu Bundesligi). Typer postawił więc raczej na pewne rozwiązania, jednak mimo to dziesięć selekcji złożyło się na całkiem wysoki kurs całkowity, który wyniósł 38.57. Stawiając na wybrane spotkania 1900 zł, typer wygrał 63 455 zł.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - wygrany kupon na ponad 63000 zł

Tu również, jak i w przypadku kuponu z wygraną na ponad 100 000 zł, typer sporą część swojej nagrody zdobył dzięki bonusom bukmacherskim. Szczęśliwy gracz skorzystał z gry bez podatku i promocji TOTAL Bonus, która podnosi wygrane z kuponów AKO w zależności od liczby selekcji. Przy dziesięciu typach na kuponie wygrana podnosi się łącznie o 30%, a więc kwota premii jest niebagatelna!

Wygrał prawie 40 000 zł na kuponie AKO na tenis

Imponującą wygraną może pochwalić się typer, który postawił kupon AKO składający się z pięciu selekcji na tenisowe mecze rozgrywane w ramach turniejów ATP i Challenger. Gracz w każdym przypadku postawił zakład na zwycięzcę spotkania, obstawiając przedmeczowo cztery selekcje oraz jedną w trybie LIVE.

Kurs całkowity kuponu wynosił 4.95 - przy pięciu zdarzeniach nie jest to wiele, ale typer postwił na pewne zwycięstwa z niewielkimi współczynnikami od 1.19 do 1.5. I właśnie te pewniaki w połączeniu z wysoką stawką kuponu, która wynosiła 10 000 zł, przyniosła mu imponującą wygraną, opiewającą na 38 948 zł. Na czysto zgarnął więc do kieszeni niemal 30 000 zł!

Trafiony kupon bukmacherski na tenis z wygraną prawie 40 000 zł w TOTALbet
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - wygrany kupon na tenis

Co ciekawe, ten kupon postawiony był jeszcze przed wprowadzeniem gry bez podatku w TOTALbet. Gdyby typer zagrał podobny kupon już w trakcie obowiązywania tej akcji bonusowej, jego wygrana byłaby jeszcze wyższa! Zmiana współczynnika kuponu z 0.88 na 1 przyniosłaby mu łączną nagrodę w wysokości 44 550 zł (gracz musiałby jedynie zapłacić podatek 10% od wygranych powyżej 2280 zł), a więc aż o 5600 zł więcej!

Jak widać, gra bez podatku w TOTALbet naprawdę się opłaca, zwłaszcza że jest dostępna non stop, bez żadnych ograniczeń czasowych. Do promocji kwalifikuje się każdy kupon internetowy AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.20. A ponieważ powyższy zakład bukmacherski spełnia wszystkie warunki akcji, gracz mógłby się cieszyć grą za pełną stawkę.

Trafione AKO7 z piłkarskimi typami under/over

Choć wygrane kupony na piłkę nożną na ogół składają się z klasycznych typów 1x2 na zwycięstwo, poniższy kupon dowodzi że nie tylko takie selekcje mogą przynieść wysokie zyski z zakładów bukmacherskich. Pewien gracz postanowił postawić 200 zł na wyniki siedmiu spotkań piłkarskich, które typował w kategorii poniżej/powyżej goli w meczu.

Wrzucając na swój kupon zakłady LIVE, typer obstawiał m.in. mecze brazylijskiej 1. ligi i 3. ligi, norweskie, tunezyjskie i chorwackie spotkania pierwszoligowe oraz jedno spotkanie Ligi Europy (mecz FC Sevilla vs Manchester United).

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - wygrany kupon AKO na zakłady poniżej/powyżej
Trafione AKO7 na typy under/over w TOTALbet

Całkowity kurs jego kuponu wyniósł 51.61, na co złożyły się współczynniki poszczególnych spotkań od 1.47 (takimi kursami TOTALbet opatrzył typ na wynik powyżej 4.5 gola w meczu 1. ligi norweskiej pomiędzy Rosenborg BK a Aalesunds FK oraz typ na powyżej 1.5 gola w spotkaniu Vasco Da Gama RJ vs Sao Paulo SP w ramach 1. ligi brazylijskiej) do 2.65 na powyżej 1.5 gola w spotkaniu 1. ligi tunezyjskiej pomiędzy Us Monastir a Es Metlaoui.

Stawiając na taką kombinację typów 200 zł, gracz zgarnął 9218 zł, a więc zysk okazał się ponad 46 razy wyższy niż stawka kuponu. Część z tych środków pochodziła z promocji na zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet, dzięki której współczynnik kuponu wyniósł 1 zamiast standardowych 0.88. Według wyliczeń bukmachera, typer otrzymał ponad 720 zł w ramach bonusu, co w istotny sposób wpłynęło na wysokość nagrody.

Wygrana 6000 zł na kuponie z kursem 302.68

Nawet niskie stawki kuponu mogą przynieść wielkie wygrane. Przekonał się o tym gracz, który postawił kupon bukmacherski na piłkę nożną, składający się z aż trzynastu selekcji, za stawkę zaledwie 25 zł. Nawet tak niewielki wkład własny w zestawieniu ze znaczną liczbą typów zaowocował imponującym kursem całkowitym kuponu, który wyniósł aż 302.68!

Co ciekawe, współczynniki poszczególnych zdarzeń nie były szczególnie wysokie i wynosiły od 1.09 do 2.22, przy czym tylko dwie selekcje miały kursy powyżej 2.0. Jednak ich znaczna ilość sprawiła, że ostateczna wygrana okazała się 240 razy wyższa niż wkład własny gracza. To naprawdę imponujący wynik, a konto bankowe szczęśliwego typera wzbogaciło się dzięki temu kuponowi o prawie 6000 zł (dokładnie 5992,96 zł), co przy stawce 25 zł jest wynikiem naprawdę do pozazdroszczenia!

TOTALbet - wygrany kupon AKO na 13 selekcji
Wygrany kupon AKO z kursem 302.68 za 25 zł

Jak widać, typer nie obawiał się wrzucić na kupon kilkunastu selekcji, ponieważ - tak jak gracz obstawiający tenis - grał raczej pewne typy z niewysokimi kursami. Dodatkowo widać, że typer dobrze czuje się w zakładach na piłkę nożną, bo wszystkie 13 selekcji dotyczyło właśnie meczów futbolowych, rozgrywanych w ramach Ligi Europy (8 spotkań, m.in. Derry City FC vs Dynamo Mińsk czy CSKA Sofia vs Riga FC), MŚ 2018 (dwa spotkania - Belgia vs Anglia i Francja vs Chorwacj) oraz angielskiej Premier League (trzy selekcje, w tym mecz Arsenalu z Manchesterem City). Warto dodać, że gracz obstawiał na swoim kuponie wyłącznie wynik poszczególnych spotkań w ramach klasycznego zakładu 1x2.

Prawie 18 500 zł z kuponu na e-sport

Statystycznie najwięcej wygranych w zakładach bukmacherskich pada na typowaniu piłki nożnej, bo też i najwięcej typerów wrzuca na swoje kupony właśnie selekcje piłkarskie. Jednak imponujące wygrane zdarzają się - i to wcale nierzadko! - również wśród graczy, którzy preferują inne sporty. Dobrym przykładem jest poniższy kupon, postawiony na cztery zdarzenia z e-sportowej oferty TOTALbet. 

Typer umieścił na kuponie selekcje na rozgrywki Counter Strike: Global Offensive, rozgrywane w ramach turniejów ESEA Premier Division Europa i UCC. Warto wspomnieć, że jeden typ dotyczył zwycięstwa polskiej drużyny x-kom AGO, która jest najlepszym w naszym kraju teamem, rozgrywającym mecze w CS:GO.

Wygrany kupon bukmacherski online na e-sport w TOTALbet
Esport w TOTALbet - trafiony kupon AKO na rozgrywki CS:GO

Typer na swoim kuponie obstawiał tylko zwycięzców spotkań i we wszystkich czterech przypadkach wytypował ich poprawnie. Poszedł w umiarkowane współczynniki - najniższy z nich wynosił 1.36, a najwyższy - 1.6, a więc były to stosunkowo pewne typy, o czym świadczy chociażby wysoka stawka kuponu (4500 zł). Przy kursie całkowitym 5.19 przyniosło mu to wygraną 18 497,4 zł.

Karciana Wojna - wygrany kupon na remis

TOTALbet - jako drugi legalny bukmacher na polskim rynku - wprowadził do swojej oferty zakłady bukmacherskie na gry karciane (pierwszy był STS z internetowym kasynem BetGames). Karciana Wojna w TOTALbet to jednak pierwsze tego typu rozwiązanie z polskimi krupierkami, co stanowi dla graczy znaczne ułatwienie. Typowanie karcianej wojny od razu zainteresowało graczy, którzy chętnie obstawiają wyniki rozgrywek na swoich kuponach - i niejednokrotnie wygrywają (TU znajdziesz więcej informacji o Karcianej Wojnie).

Oczywiście, najmniej prawdopodobny - a więc i najbardziej dochodowy - w Karcianej Wojnie jest remis, do którego zawsze dopisany jest kurs bukmacherski 12. I takie wyniki jednak padają, o czym przekonał się typer, który właśnie wynik na remis obstawił na swoim internetowym kuponie bukmacherskim SOLO.

Karciana Wojna w TOTALbet online - wygrany kupon na remis
TOTALbet - trafiony kupon na remis w Karcianej Wojnie

Gracz postawił na swój kupon zaledwie 20,5 zł, jednak przy kursie 12.00 nawet tak niewielka kwota przyniosła mu zysk przekraczający dziesięciokrotność zainwestowanej kwoty - po zakończeniu rozgrywki i rozliczeniu kuponów na jego koncie typerskim wylądowało aż 216,48 zł! Czekamy na podobny kupon, postawiony za wyższą stawkę - wyobrażacie sobie, jaka wtedy może paść wygrana?

Bonus podnosi wygraną w TOTALbet

Jednym z najważniejszych powodów, dla których w TOTALbet online gracze regularnie trafiają naprawdę wysokie wygrane, są bonusy bukmacherskie, które ułatwiają wygrywanie i podnoszą kwoty ze zwycięskich zakładów. Takich promocji jest w TOTALbet naprawdę wiele, a ich warunki regulaminowe są wyjątkowo proste, dzięki czemu mogą z nich korzystać nie tylko doświadczeni typerzy, ale również początkujący gracze, a wszyscy dzięki nim zwiększają swoje szanse na wysokie wygrane.

Gra bez podatku w TOTALbet

Najważniejszą akcją bonusową, która ułatwia zgarnięcie wyższych wygranych, są zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet, umożliwiające obstawianie kuponów online za pełną stawkę. Co ważne, ta promocja dostępna jest dla graczy 24/7 bez żadnych ograniczeń czasowych, jak ma to miejsce u wielu innych bukmacherów internetowych.

Gra bez podatku w TOTALbet

W TOTALbet można grać bez podatku każdego dnia i bez limitu kuponów - wystarczy tylko grać zakłady bukmacherskie AKO z co najmniej trzema typami, a każdy z nich powinien mieć kurs minimalny na poziomie 1.20. Jak widać, warunki są naprawdę bardzo proste do spełnienia,a gra za pełną stawkę rzeczywiście podnosi wygrane z kuponów bukmacherskich, i to aż o 14%. Przy wyższych stawkach na kuponie online różnica może wynieść nawet kilka tysięcy złotych, co przekłada się na wyższe wygrane przy tych samych kursach i sprawia, że w TOTALbet online naprawdę opłaca się grać.

TOTAL Bonus dla kuponów AKO

Kolejną świetną promocją, dzięki której wygrane w TOTALbet mogą być naprawdę imponujące, jest TOTAL Bonus, podnoszący wygrane dla kuponów AKO od czterech selekcji (przeczytaj więcej o promocji TOTAL Bonus). Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to zaledwie 1.20, co sprawia, że wyjątkowo łatwo stworzyć taki kupon.

To doskonała propozycja dla wszystkich typerów, którzy preferują stawianie tzw. taśm, bo w ramach promocji im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa może być wygrana. Różnica może być niebagatelna - wystarczy wrzucić na kupon internetowy sześć typów, by otrzymać +19% do wygranej (gra bez podatku + dodatkowe 5%). Przy dziesięciu selekcjach wygrana podnosi się o 30%, a przy piętnastu - aż o 52%, co naprawdę robi różnicę.

stawiam ako w totalbet
Odbieram wyższe wygrane już od czterech zdarzeń

Co ważne, wyższe wygrane w TOTALbet mogą zgarniać również miłośnicy sportów wirtualnych. TOTALbet dedykuje im możliwość korzystania z osobnej promocji, ale działającej według bardzo podobnych zasadach. Dzięki temu możecie grać w TOTALbet wirtuale bez podatku, a każde kolejne zdarzenie na kuponie podnosi Waszą wygraną.

#TOTALNIEnajlepsi - gwarancja najwyższych kursów

Nie tylko wielbiciele kuponów AKO mogą zgarniać wyższe wygrane w TOTALbet online. W ramach akcji #TOTALNIEnajlepsi ten najlepszy bukmacher każdego dnia udostępnia szeroki wybór zdarzeń z najwyższymi kursami na rynku, które przebijają ofertę innych operatorów internetowych, np. Betclic, eWinner, Totolotka czy eToto. Takie selekcje, nawet obstawiane na pojedynczych kuponach, zapewniają zdecydowanie wyższe wygrane w TOTALbet - zwłaszcza przy wyższych stawkach.

Najwyższe kursy na esport

Podwyższone wygrane z kuponów internetowych w TOTALbet mogą regularnie zgarniać również miłośnicy e-sportu (TU więcej o esportowej ofercie TOTALbet) - wszystko dzięki gwarancji najwyższych kursów na rozgrywki sportów komputerowych.

Jak to działa? Jeśli na zwycięzcę danego spotkania znajdziemy wyższy kurs u któregokolwiek innego bukmachera, wystarczy skontaktować się z BOK TOTALbet i przedstawić ofertę konkurencji, w której dany kurs jest wyższy od tego oferowanego na stronie internetowej totalbet.pl. Wówczas buk specjalnie dla nas podniesie współczynnik na faworyta, dzięki czemu taki zakład będziemy mogli obstawić z wyższym kursem, podnosząc szansę na większą wygraną.

Extra premia powitalna z kodem

Nie tylko gracze, którzy regularnie puszczają swoje kupony online w TOTALbet, mogą podnosić swoje szanse na imponującą wygraną. Taką opcję mają również nowi typerzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem wyników sportowych u tego buka. Zapewnia to im extra pakiet powitalnych premii finansowych, który może wynosić nawet 338 zł.

Kod LEGALSPORT do najlepszego pakietu na start w TOTALbet

W skład tej kwoty wchodzi podwojenie depozytu do max. 5000 zł, bonus bez ryzyka 200 zł oraz freebet 39 zł za rejestrację oraz mega nielimitowana gra bez podatku.

By otrzymać najlepszy pakiet nagród finansowych od TOTALbet, wystarczy aktywować darmowy profil gracza. Możesz to zrobić przez stronę www bukmachera, jej wersję mobilną lub intuicyjną aplikację bukmacherską, która umożliwia łatwe obstawianie zakładów bukmacherskich w pracy czy na uczelni - TU informacje jak się zarejestrować.

Pamiętaj, że najwyższy zestaw premii na start dostępny jest tylko z kodem LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w formularzu rejestracyjnym (więcej o korzyściach z kodu). Z naszym darmowym kodem rejestracyjnym do TOTALbet masz nie tylko VIPowski pakiet powitalny, ale też dostęp do wszystkich bonusów i promocji, które skutecznie zwiększą Twoją szansę na wysokie wygrane w TOTALbet.

FAQ - pytania graczy o wygrane w TOTALbet

Wielkie wygrane bukmacherskie i trafione kupony internetowe zawsze budzą duże zainteresowanie typerów, którzy chętnie je analizują i szukają w nich inspiracji do własnych kombinacji typów. Ponieważ czytelnicy często pytają nas o wygrane kupony w TOTALbet, zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania - odpowiedzi znajdziecie poniżej.

1️⃣ Czy w TOTALbet da się wygrywać?

Tak, z całą pewnością, czego dowodem są liczne trafione kupony bukmacherskie, które można znaleźć na forach bukmacherskich i w mediach społecznościowych TOTALbet. Wygrane bukmacherskie w TOTALbet nierzadko imponują wysokością - typerom regularnie udaje się zgarniać wygrane rzędu kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych.

U tego buka można wygrywać zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO, obstawiając różne dyscypliny i przy rozmaitych stawkach. Z całą pewnością warto więc spróbować swojego szczęścia właśnie u tego operatora - wystarczy założyć darmowy profil bukmacherski, co możesz łatwo zrobić, klikając w ten link aktywacyjny do TOTALbet.

2️⃣ Dlaczego warto stawiać kupony online w TOTALbet?

Kupony internetowe SOLO i AKO warto stawiać w TOTALbet, ponieważ wysokie wygrane bukmacherskie regularnie padają u tego buka. Imponującym wygranym sprzyjają nie tylko wysokie kursy bukmacherskie, które w porównaniu z innymi bukami pozwalają znacząco podnieść kwotę z trafionego kuponu, ale też akcje bonusowe, dzięki którym możemy w prosty sposób wyciągnąć więcej z naszych kuponów.

3️⃣ Czy TOTALbet ma bonusy podnoszące wygraną?

Tak, w TOTALbet znajdziemy liczne promocje bukmacherskie, dzięki którym wygrane kupony bukmacherskie mogą przynieść jeszcze wyższe wygrane. Najpopularniejsza akcja bonusowa podnosząca wygrane z kuponów to gra bez podatku w TOTALbet, która obejmuje wszystkie kupony z co najmniej trzema selekcjami (kurs minimalny zdarzenia to 1.20). Miłośnicy taśm mogą skorzystać z promocji TOTAL Bonus, który procentowo zwiększa wygrane dla kuponów AKO z co najmniej trzema selekcjami - maksymalnie można zdobyć nawet 113% więcej do wygranej.

4️⃣ Czy kursy w TOTALbet sprzyjają wyższym wygranym?

Tak, operator internetowy TOTALbet może się pochwalić naprawdę solidnymi współczynnikami bukmacherskimi, które stawiają tego buka na równi z największymi operatorami z TOP rankingu, takich jak Betclic, forBET czy BETFAN. W TOTALbet wysokie kursy znajdziemy przy selekcjach na różne sporty i to nie tylko na podstawowe typy, ale również na szeroki wybór podtypów, dzięki czemu na wyższe wygrane mogą liczyć wszyscy gracze, niezależnie od tego, co i w jaki sposób lubią obstawiać na swoich internetowych kuponach bukmacherskich.

05.12.2023, 11:14
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Wygrane kupony w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.