Przebieg i wynik meczu Changchun Yatai vs Shaanxi Union (4. kolejka Chińska League One)
Changchun Yatai - Shaanxi Union (11.04.2026) wynik meczu 2:1. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:1
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 1:0
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
45%
Posiadanie piłki
55%
3
Strzały
10
Składy
Changchun Yatai
4-2-1-3
Shaanxi Union
5-4-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Chińska Football League 1 2026
Faza rozgrywek:
4. kolejka
Data:
11.04 09:30
Pogoda:
słonecznie, 11°C
Sędzia:
Tang Shunqi
Statystyki Changchun Yatai vs Shaanxi Union (4. kolejka Chińska League One)
Najważniejsze statystyki meczowe Changchun Yatai - Shaanxi Union (11.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
45%
Posiadanie piłki
55%
Atak
3
Strzały
10
2
Strzały celne
4
1
Strzały zablokowane
3
108
Ataki
118
51
Groźne ataki
61
Obrona
3
Żółte kartki
2
0
Czerwone kartki
0
14
Faule
8
8
Przechwyty
4
20
Wybicia
14
Ogólne
344
Wszystkie podania
453
3
Kluczowe podania
8
235
Dokładne podania
355
20
Dokładne długie podania
25
8
Rzuty wolne
13
2
Rzuty rożne
5
1
Spalone
2
Składy Changchun Yatai vs Shaanxi Union (4. kolejka Chińska League One)
Składy na mecz Changchun Yatai - Shaanxi Union (11.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-1-3, goście wybrali system 5-4-1.
Changchun Yatai
4-2-1-3
Shaanxi Union
5-4-1
Skład podstawowy Changchun Yatai
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
22.
Benhaddouche
Clement
81'
44.
Fan
Chao
14.
Jing
Boxi
73'
5.
Ling
Chuanbin
24.
Yan
Zhiyu
73'
16.
Tudi
Dilyimit
73'
33.
Sun
Guoliang
17.
Muhamet
36.
Lu
Kaiwen
18.
Lu
Pin
39.
Liu
Ziheng
Zmiany
Skład podstawowy Shaanxi Union
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
16.
Zhao
Shi
36.
Yan
Yu
90'
21.
Wang
Shijie
90'
18.
Tang
Tianyi
33.
Tan
Kaiyuan
62'
14.
Meng
Fanning
78'
20.
Ma
Hei Wai
15.
Guo
Wuyue
35.
Chen
Yanpu
11.
Aniwar
Abduwahap
78'
31.
Luan
Yi
Zmiany
- 62' Rayan El Azrak → K. Tan
- 78' W. Zhong → F. Meng
- 78' H. Mi → A. Aniwar
- 90' S. Ma → Y. Yan
- 90' D. Irandust → S. Wang
Miejsca Changchun Yatai oraz Shaanxi Union w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
27 | 18 | 6 | 3 | 55:26 | 29 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
28 | 15 | 9 | 4 | 37:20 | 17 | 54 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
28 | 13 | 8 | 7 | 45:33 | 12 | 47 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
28 | 12 | 10 | 6 | 42:32 | 10 | 46 | |
5
|
Shaanxi Union
|
27 | 13 | 6 | 8 | 51:28 | 23 | 45 | |
6
|
Hebei Kungfu
|
28 | 11 | 7 | 10 | 29:28 | 1 | 40 | |
7
|
Yanbian Longding
|
27 | 10 | 9 | 8 | 39:29 | 10 | 39 | |
8
|
Wuxi Wugou
|
27 | 10 | 6 | 11 | 41:33 | 8 | 36 | |
9
|
Changchun Yatai
|
28 | 11 | 6 | 11 | 45:45 | 0 | 35 | |
10
|
Dalian Huayi
|
28 | 8 | 10 | 10 | 35:41 | -6 | 34 | |
11
|
Ningbo Professional Football Club
|
28 | 9 | 7 | 12 | 30:35 | -5 | 31 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
27 | 7 | 10 | 10 | 31:39 | -8 | 28 | |
13
|
Nanjing City
|
28 | 7 | 7 | 14 | 27:39 | -12 | 28 | |
14
|
Heilongjiang Lava Spring
|
27 | 5 | 12 | 10 | 38:49 | -11 | 27 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
28 | 7 | 4 | 17 | 26:58 | -32 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
28 | 3 | 7 | 18 | 28:64 | -36 | 16 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Baraże
Spadek
Changchun Yatai: -4 pkt
Ningbo Professional Football Club: -3 pkt
Suzhou Dongwu: -3 pkt
Meizhou Kejia: -9 pkt
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
27 | 18 | 6 | 3 | 55:26 | 29 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
28 | 15 | 9 | 4 | 37:20 | 17 | 54 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
28 | 13 | 8 | 7 | 45:33 | 12 | 47 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
28 | 12 | 10 | 6 | 42:32 | 10 | 46 | |
5
|
Shaanxi Union
|
27 | 13 | 6 | 8 | 51:28 | 23 | 45 | |
6
|
Hebei Kungfu
|
28 | 11 | 7 | 10 | 29:28 | 1 | 40 | |
7
|
Yanbian Longding
|
27 | 10 | 9 | 8 | 39:29 | 10 | 39 | |
8
|
Wuxi Wugou
|
27 | 10 | 6 | 11 | 41:33 | 8 | 36 | |
9
|
Changchun Yatai
|
28 | 11 | 6 | 11 | 45:45 | 0 | 35 | |
10
|
Dalian Huayi
|
28 | 8 | 10 | 10 | 35:41 | -6 | 34 | |
11
|
Ningbo Professional Football Club
|
28 | 9 | 7 | 12 | 30:35 | -5 | 31 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
27 | 7 | 10 | 10 | 31:39 | -8 | 28 | |
13
|
Nanjing City
|
28 | 7 | 7 | 14 | 27:39 | -12 | 28 | |
14
|
Heilongjiang Lava Spring
|
27 | 5 | 12 | 10 | 38:49 | -11 | 27 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
28 | 7 | 4 | 17 | 26:58 | -32 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
28 | 3 | 7 | 18 | 28:64 | -36 | 16 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
14 | 11 | 1 | 2 | 23:8 | 15 | 34 | |
| 2 |
Shaanxi Union
|
14 | 10 | 3 | 1 | 32:9 | 23 | 33 | |
| 3 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
14 | 7 | 6 | 1 | 26:17 | 9 | 27 | |
| 5 |
Changchun Yatai
|
14 | 8 | 2 | 4 | 26:20 | 6 | 26 | |
| 6 |
Dalian Huayi
|
14 | 6 | 7 | 1 | 24:18 | 6 | 25 | |
| 7 |
Shenzhen Juniors
|
14 | 6 | 6 | 2 | 20:15 | 5 | 24 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
14 | 6 | 4 | 4 | 14:13 | 1 | 22 | |
| 9 |
Yanbian Longding
|
14 | 5 | 6 | 3 | 22:12 | 10 | 21 | |
| 10 |
Ningbo Professional Football Club
|
14 | 5 | 4 | 5 | 18:20 | -2 | 19 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 3 | 6 | 14:19 | -5 | 18 | |
| 12 |
Nanjing City
|
14 | 5 | 3 | 6 | 14:19 | -5 | 18 | |
| 13 |
Wuxi Wugou
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
14 | 4 | 1 | 9 | 16:33 | -17 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
14 | 1 | 3 | 10 | 11:29 | -18 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
14 | 9 | 3 | 2 | 29:17 | 12 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
14 | 6 | 4 | 4 | 22:17 | 5 | 22 | |
| 3 |
Nantong Zhiyun
|
14 | 4 | 8 | 2 | 14:12 | 2 | 20 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
14 | 6 | 2 | 6 | 19:16 | 3 | 20 | |
| 5 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 6 |
Hebei Kungfu
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:15 | 0 | 18 | |
| 7 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
14 | 4 | 3 | 7 | 12:15 | -3 | 15 | |
| 9 |
Heilongjiang Lava Spring
|
14 | 3 | 6 | 5 | 20:27 | -7 | 15 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
14 | 3 | 4 | 7 | 19:25 | -6 | 13 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
13 | 2 | 7 | 4 | 17:20 | -3 | 13 | |
| 12 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
14 | 3 | 3 | 8 | 10:25 | -15 | 12 | |
| 14 |
Nanjing City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 13:20 | -7 | 10 | |
| 15 |
Dongguan United
|
14 | 2 | 4 | 8 | 17:35 | -18 | 10 | |
| 16 |
Dalian Huayi
|
14 | 2 | 3 | 9 | 11:23 | -12 | 9 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
