Forma w lidze
Yanbian Longding w tabeli
7. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Strata do 2. miejsca: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
17:12 bramki
1,31 gola/mecz
18 pkt
17:17 bramki
1,31 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Yanbian Longding
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 15 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 23 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 10 asyst | Portugalia | 26 | pomocnik | 23 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Portugalia | 26 | pomocnik | 23 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2340 minut | Chiny | 27 | bramkarz | 26 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Yanbian Longding 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Yanbian Longding w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
| ··· | |||||||
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 36 |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 36 |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | 35 |
Wyniki Yanbian Longding
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Yanbian Longding
0
Nantong Zhiyun
1
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Changchun Yatai
1
Yanbian Longding
1
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Yanbian Longding
1
Guangzhou E-Power
2
Chińska League One, 24. kolejka
|
Terminarz Yanbian Longding
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 09:00
|
Yanbian Longding
Dongguan United
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
25 Paź 12:30
|
Heilongjiang Lava Spring
Yanbian Longding
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Suzhou Dongwu
Yanbian Longding
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Yanbian Longding
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Yanbian Longding to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Zespół prowadzi Lee Ki-Hyung. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yanbian Longding w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Yanbian Longding trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 59 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 25 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cui Taixu z Zhejiang Professional FC U20 za 45 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Wang Peng do Dalian Kewei za 25 tys. €.
Które miejsce zajmuje Yanbian Longding w tabeli Chińskiej League One?
Yanbian Longding zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 24 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Yanbian Longding?
W wyjściowym ustawieniu Yanbian Longding między słupkami staje J. Kou, a linię obrony najczęściej tworzą S. Piao, T. Jin, J. Xu oraz D. Duan. W środku pola grają D. Li, X. Li, Joaquim Alexandre Abreu Domingos oraz S. Li, a za skuteczność w ataku odpowiadają Giovanny Bariani Marques, Z. Huang. Trener Lee Ki-Hyung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Yanbian Longding gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yanbian Longding to spotkanie z Dongguan United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 09:00 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yanbian Longding?
Ostatni mecz Yanbian Longding to porażka z Nantong Zhiyun 0:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Yanbian Longding w tym sezonie?
Bilans Yanbian Longding w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-9-8 przy 34 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Yanbian Longding w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Yanbian Longding w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Yanbian Longding
Yanbian Longding terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 09:00
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 12:30
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
Harbin International Conference Exhibition and Sports Center Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
Wujiang Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Yanbian Longding gra następny mecz?
Najbliższy mecz Yanbian Longding to spotkanie z Dongguan United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 09:00 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Yanbian Longding w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Yanbian Longding w sezonie 2026.
Forma i bramki Yanbian Longding w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Yanbian Longding wyniki
Yanbian Longding ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 12 z 26 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Yanbian Longding zdobywa 1,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Yanbian Longding?
Ostatni mecz Yanbian Longding to porażka z Nantong Zhiyun 0:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramkę zdobył Hu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Yanbian Longding – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Yanbian Longding w sezonie 2026.
Miejsce Yanbian Longding w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Yanbian Longding w tabeli Chińskiej League One?
Yanbian Longding zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 36 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 24 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Yanbian Longding w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Yanbian Longding na tle ligi w sezonie 2026.
Yanbian Longding na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,85
- Udane dryblingi / mecz 4,1
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,12
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 11,5
- Przechwyty / mecz 6,0
- Wybicia / mecz 24,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,0
Strzelcy Yanbian Longding
-
Giovanny Bariani Marques 15
-
Huang Zhenfei 6
-
Felicio Brown Forbes 6
-
Joaquim Alexandre Abreu Domingos 4

-
Xu Jizu 1

-
Li Ximin 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Yanbian Longding i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Yanbian Longding to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Yanbian Longding i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-2-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 2-5-3 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-2-5 |
Gdy Yanbian Longding otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Yanbian Longding
91% bramek Yanbian Longding pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Yanbian Longding zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Yanbian Longding
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Yanbian Longding, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Yanbian Longding
- Powyżej 0,5 85%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 4%
W 46% meczów Yanbian Longding padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Yanbian Longding – faule i karne
- Faule / mecz 15,0
- Faule rywali / mecz 19,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Yanbian Longding fauluje średnio 15,0 razy na mecz, a wymusza 19,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Yanbian Longding, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Yanbian Longding zdobywa 1,38 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Yanbian Longding ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Yanbian Longding, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 26 meczów.
Yanbian Longding – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Yanbian Longding oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Yanbian Longding – posiadanie piłki
- U siebie 52,8%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio Yanbian Longding utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Yanbian Longding – podania
- Kluczowe / mecz 7,2
- Dośrodkowania / mecz 12,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 40%
Yanbian Longding wymienia średnio 366 podań na mecz przy celności 78%, z czego 7,2 to podania kluczowe.
Yanbian Longding – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,12
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Yanbian Longding to 27% meczów sezonu (7 z 26), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Yanbian Longding – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 19%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,6
Yanbian Longding wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Yanbian Longding – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 77%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 4%
Yanbian Longding ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Yanbian Longding – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Yanbian Longding według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-2-7 | 0,50 | 0,80 | 1,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-5-1 | 1,56 | 1,33 | 1,11 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 5-2-0 | 2,43 | 2,00 | 0,43 |
Najwięcej punktów na mecz Yanbian Longding zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Yanbian Longding na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,31 0,92 | 2,15 1,46 | 0,69 1,46 |
|
6.
|
1,33 1,43 | 1,33 1,79 | 1,17 1,21 |
|
7.
|
1,38 1,38 | 1,31 1,31 | 0,92 1,31 |
|
8.
|
1,46 1,23 | 0,85 0,92 | 0,85 1,08 |
|
9.
|
1,77 0,92 | 1,69 1,31 | 1,46 1,77 |
Ciekawe rekordy w meczach Yanbian Longding
Skrajne wyniki i osiągnięcia Yanbian Longding w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Meizhou Kejia - Yanbian Longding 0:3 Chińska League One, 14.03.2026
- Najwyższa porażka Nantong Zhiyun - Yanbian Longding 2:0 Chińska League One, 14.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Guangzhou E-Power - Yanbian Longding 3:4, Chińska League One, 24.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Bariani Marques, Dalian Huayi - Yanbian Longding 1:2, Chińska League One, 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Brown Forbes, Yanbian Longding - Nanjing City 1:1, Chińska League One, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Yanbian Longding w tym sezonie?
Bilans Yanbian Longding w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-9-8 przy 34 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Yanbian Longding – zawodnicy
Jak wygląda kadra Yanbian Longding w sezonie 2026.
Przewidywany skład Yanbian Longding 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Yanbian Longding
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 37 |
|
29 | Brazylia | 500 tys. € | 197 tys. € | 23 | 88% | 15 | 2 | 1 956' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Chiny | 150 tys. € | – | 25 | 96% | 6 | 3 | 2 173' | 7 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Kostaryka | 100 tys. € | – | 14 | 54% | 6 | 0 | 1 163' | 4 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
19 | Chiny | 25 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 0 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
19 | Chiny | – | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
20 | Chiny | – | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
26 | Portugalia | 600 tys. € | – | 23 | 88% | 4 | 10 | 2 070' | 9 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Chiny | – | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 562' | 6 | 2 | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Chiny | 25 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 181' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Chiny | 0 € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 527' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Chiny | – | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Chiny | – | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 394' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
21 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
17 | Chiny | – | – | 15 | 58% | 0 | 0 | 110' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Chiny | – | – | 19 | 73% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
19 | Chiny | – | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Chiny | – | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Chiny | – | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
28 | Chiny | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 2 338' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
37 | Chiny | 10 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 4 | 2 133' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
35 | Chiny | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 1 | 2 042' | 5 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 1 | 1 765' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Hong-Kong | 150 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 1 285' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 455' | 5 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Chiny | 25 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 346' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
27 | Chiny | 200 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 2 340' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Chiny | – | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Chiny | 25 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Yanbian Longding
2,3 mln €
śr. 78 tys. € / zawodnika
Ile Yanbian Longding wydaje na pensje
197 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chiny (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Yanbian Longding w sezonie 2026
Yanbian Longding wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Yanbian Longding
Jak wygląda skład Yanbian Longding?
W wyjściowym ustawieniu Yanbian Longding między słupkami staje J. Kou, a linię obrony najczęściej tworzą S. Piao, T. Jin, J. Xu oraz D. Duan. W środku pola grają D. Li, X. Li, Joaquim Alexandre Abreu Domingos oraz S. Li, a za skuteczność w ataku odpowiadają Giovanny Bariani Marques, Z. Huang. Trener Lee Ki-Hyung ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Yanbian Longding – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Yanbian Longding w sezonie 2026.
Yanbian Longding transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
14 tys. € | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Chiny | 19 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Yanbian Longding
Yanbian Longding bilans transferowy
- -34 tys. € 2026
- -8 tys. € 2025
- -3 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Yanbian Longding
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Yanbian Longding w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Yanbian Longding trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 59 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 25 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cui Taixu z Zhejiang Professional FC U20 za 45 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Wang Peng do Dalian Kewei za 25 tys. €.