Forma w lidze
Shenzhen Juniors w tabeli
4. miejsce / 45 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 2. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
23 pkt
19:14 bramki
1,46 gola/mecz
22 pkt
22:16 bramki
1,69 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Shenzhen Juniors
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Kamerun | 31 | napastnik | 13 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 11 asyst | Chiny | 34 | pomocnik | 25 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,44 średnia ocena | Kamerun | 31 | napastnik | 13 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2146 minut | Chiny | 37 | napastnik | 26 | 10 tys. € |
Przewidywany skład Shenzhen Juniors 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Shenzhen Juniors w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 46 |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 45 |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 42 |
Wyniki Shenzhen Juniors
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Guangxi Hengchen
1
Shenzhen Juniors
1
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Shenzhen Juniors
1
Guangzhou E-Power
4
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Shenzhen Juniors
1
Changchun Yatai
1
Chińska League One, 24. kolejka
|
Terminarz Shenzhen Juniors
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Shenzhen Juniors
Dalian Huayi
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Nantong Zhiyun
Shenzhen Juniors
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Heilongjiang Lava Spring
Shenzhen Juniors
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Shenzhen Juniors
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia |
Shenzhen Juniors to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Zespół prowadzi David Almazan Abril. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shenzhen Juniors w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shenzhen Juniors trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 99 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 33 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Liu Xiaolong z Qingdao Youth Island za 32 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yang Youxian do Guizhou Zhucheng za 25 tys. €.
Które miejsce zajmuje Shenzhen Juniors w tabeli Chińskiej League One?
Shenzhen Juniors zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 45 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 15 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Shenzhen Juniors?
W wyjściowym ustawieniu Shenzhen Juniors między słupkami staje Y. Cheng, a linię obrony najczęściej tworzą R. Dugalić, Y. Chen, N. Leung oraz Q. Sun. W środku pola grają Y. Zhao, X. Zhou oraz Y. Su, a za skuteczność w ataku odpowiadają X. Liu, R. Henrique oraz Y. Shang. Trener David Almazan Abril ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Shenzhen Juniors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shenzhen Juniors to spotkanie z Dalian Huayi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shenzhen Juniors?
Ostatni mecz Shenzhen Juniors to remis z Guangxi Hengchen 1:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramki zdobyli Henrique, Lapoussin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shenzhen Juniors w tym sezonie?
Bilans Shenzhen Juniors w tym sezonie to 26 meczów i wynik 12-9-5 przy 41 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shenzhen Juniors w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Shenzhen Juniors w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Shenzhen Juniors
Shenzhen Juniors terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 13:30
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
Rugao Olympic Sports Center Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
Harbin International Conference Exhibition and Sports Center Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Shenzhen Juniors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shenzhen Juniors to spotkanie z Dalian Huayi, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Shenzhen Juniors w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Shenzhen Juniors w sezonie 2026.
Forma i bramki Shenzhen Juniors w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

Shenzhen Juniors wyniki
Shenzhen Juniors ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 9 z 26 meczów, ze średnią 1,56 punktu. W pozostałych ustawieniach Shenzhen Juniors zdobywa 1,82 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shenzhen Juniors?
Ostatni mecz Shenzhen Juniors to remis z Guangxi Hengchen 1:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramki zdobyli Henrique, Lapoussin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shenzhen Juniors – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Shenzhen Juniors w sezonie 2026.
Miejsce Shenzhen Juniors w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Shenzhen Juniors w tabeli Chińskiej League One?
Shenzhen Juniors zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 45 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 15 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Shenzhen Juniors w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Shenzhen Juniors na tle ligi w sezonie 2026.
Shenzhen Juniors na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,15
- Udane dryblingi / mecz 4,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 46%
- Odbiory / mecz 10,7
- Przechwyty / mecz 6,2
- Wybicia / mecz 20,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Shenzhen Juniors
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shenzhen Juniors i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shenzhen Juniors to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Shenzhen Juniors i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 8-1-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 4-7-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Shenzhen Juniors otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Shenzhen Juniors
90% bramek Shenzhen Juniors pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shenzhen Juniors zdobywa w sezonie średnio 1,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Shenzhen Juniors
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Shenzhen Juniors, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Shenzhen Juniors
- Powyżej 0,5 81%
- Powyżej 1,5 65%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 35%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 12%
W 50% meczów Shenzhen Juniors padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Shenzhen Juniors – faule i karne
- Faule / mecz 16,3
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shenzhen Juniors fauluje średnio 16,3 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shenzhen Juniors, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shenzhen Juniors zdobywa 1,77 punktu na mecz wobec 1,69 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Shenzhen Juniors ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Shenzhen Juniors, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 26 meczów.
Shenzhen Juniors – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Shenzhen Juniors oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Shenzhen Juniors – posiadanie piłki
- U siebie 59,2%
- Na wyjeździe 52,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 26
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 26 meczów. Średnio Shenzhen Juniors utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Shenzhen Juniors – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 46%
Shenzhen Juniors wymienia średnio 411 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Shenzhen Juniors – czyste konta
- U siebie 6 z 13
- Na wyjeździe 6 z 13
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 23%
Czyste konto Shenzhen Juniors to 46% meczów sezonu (12 z 26), z czego 6 w 13 meczach u siebie.
Shenzhen Juniors – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 7,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Shenzhen Juniors wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Shenzhen Juniors – kartki
- Żółte kartki 54
- Pow. 3,5 kartki w meczu 54%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 8%
Shenzhen Juniors ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Shenzhen Juniors – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Shenzhen Juniors według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 1-4-2 | 1,00 | 0,57 | 1,29 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 1,55 | 0,91 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 2,50 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz Shenzhen Juniors zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Shenzhen Juniors na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,38 1,31 | 1,69 1,00 | 0,62 0,92 |
|
3.
|
2,00 1,54 | 1,85 1,31 | 1,15 1,00 |
|
4.
|
1,77 1,69 | 1,46 1,69 | 1,08 1,23 |
|
5.
|
2,31 0,92 | 2,15 1,46 | 0,69 1,46 |
|
6.
|
1,33 1,43 | 1,33 1,79 | 1,17 1,21 |
Ciekawe rekordy w meczach Shenzhen Juniors
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shenzhen Juniors w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Changchun Yatai - Shenzhen Juniors 0:4 Chińska League One, 24.05.2026
- Najwyższa porażka Wuxi Wugou - Shenzhen Juniors 4:0 Chińska League One, 20.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Dalian Huayi - Shenzhen Juniors 5:4, Chińska League One, 27.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Huang, Dalian Huayi - Shenzhen Juniors 5:4, Chińska League One, 27.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Henrique, Shenzhen Juniors - Wuxi Wugou 1:0, Chińska League One, 2.08.2026
Jakie statystyki ma Shenzhen Juniors w tym sezonie?
Bilans Shenzhen Juniors w tym sezonie to 26 meczów i wynik 12-9-5 przy 41 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shenzhen Juniors – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shenzhen Juniors w sezonie 2026.
Przewidywany skład Shenzhen Juniors 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Shenzhen Juniors
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
33 | Brazylia | 275 tys. € | – | 23 | 88% | 7 | 3 | 2 002' | 6 | 0 | |||||||
| 37 |
|
37 | Chiny | 10 tys. € | – | 26 | 100% | 3 | 2 | 2 146' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Chiny | 75 tys. € | – | 12 | 46% | 1 | 0 | 783' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
30 | Anglia | 150 tys. € | 119 tys. € | 10 | 38% | 2 | 4 | 548' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Chiny | 75 tys. € | – | 18 | 69% | 1 | 1 | 428' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
16 | Chiny | – | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
27 | Chiny | 25 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
36 | Chiny | 10 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
34 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 11 | 2 083' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Chiny | 50 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Chiny | 100 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 2 | 1 268' | 5 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Chiny | 150 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 4 | 1 239' | 5 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 23 | 88% | 2 | 0 | 896' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Chiny | 50 tys. € | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Chiny | 75 tys. € | – | 18 | 69% | 1 | 0 | 702' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
24 | Chiny | 125 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 618' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 0 | 492' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Chiny | 75 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
33 | Serbia | 300 tys. € | – | 23 | 88% | 7 | 1 | 2 070' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Chiny | 150 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 2 059' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
31 | Hong-Kong | 100 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 508' | 6 | 1 | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 1 | 846' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Chiny | 100 tys. € | – | 15 | 58% | 1 | 0 | 658' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Chiny | 100 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 568' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Chiny | 50 tys. € | – | 23 | 88% | 1 | 0 | 266' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
27 | Chiny | 25 tys. € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
38 | Chiny | 10 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 530' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Chiny | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
28 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Shenzhen Juniors
2,5 mln €
śr. 84 tys. € / zawodnika
Ile Shenzhen Juniors wydaje na pensje
119 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chiny (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shenzhen Juniors w sezonie 2026
Shenzhen Juniors wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shenzhen Juniors
Jak wygląda skład Shenzhen Juniors?
W wyjściowym ustawieniu Shenzhen Juniors między słupkami staje Y. Cheng, a linię obrony najczęściej tworzą R. Dugalić, Y. Chen, N. Leung oraz Q. Sun. W środku pola grają Y. Zhao, X. Zhou oraz Y. Su, a za skuteczność w ataku odpowiadają X. Liu, R. Henrique oraz Y. Shang. Trener David Almazan Abril ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Shenzhen Juniors – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shenzhen Juniors w sezonie 2026.
Shenzhen Juniors transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
|
Kamerun | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Shenzhen Juniors
Shenzhen Juniors bilans transferowy
- -66 tys. € 2026
- -15 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Shenzhen Juniors
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shenzhen Juniors w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shenzhen Juniors trafiło 20 zawodników za łączną kwotę 99 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 33 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Liu Xiaolong z Qingdao Youth Island za 32 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yang Youxian do Guizhou Zhucheng za 25 tys. €.