Forma w lidze
Hebei Kungfu w tabeli
8. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 2. miejsca: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
11:11 bramki
0,85 gola/mecz
16 pkt
12:14 bramki
0,92 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hebei Kungfu
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Surinam | 29 | napastnik | 24 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 5 asyst | Brazylia | 30 | pomocnik | 21 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,77 średnia ocena | Chiny | 27 | obrońca | 26 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2312 minut | Chiny | 27 | obrońca | 26 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Hebei Kungfu 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Hebei Kungfu w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
| ··· | |||||||
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 36 |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | 35 |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | 31 |
Wyniki Hebei Kungfu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Suzhou Dongwu
0
Hebei Kungfu
0
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Hebei Kungfu
1
Dalian Huayi
0
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Hebei Kungfu
3
Chińska League One, 24. kolejka
|
Terminarz Hebei Kungfu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Nanjing City
Hebei Kungfu
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Hebei Kungfu
Ningbo Professional Football Club
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Hebei Kungfu
Guangzhou E-Power
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Hebei Kungfu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Tajwan |
|
koniec wypożyczenia |
Hebei Kungfu to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Zespół prowadzi Jesus Tato. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hebei Kungfu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hebei Kungfu trafiło 30 zawodników za łączną kwotę 38 tys. €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 19 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Song Haoyu z Qingdao Youth Island za 13 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zhao Ziye do Wuhan Three Towns II za 13 tys. €.
Które miejsce zajmuje Hebei Kungfu w tabeli Chińskiej League One?
Hebei Kungfu zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 35 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 25 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Hebei Kungfu?
W wyjściowym ustawieniu Hebei Kungfu między słupkami staje X. Li, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Yang, Z. Niu, Z. Zheng oraz E. Hakimhan. W środku pola grają H. Vidal, Z. Du, Y. Zhang oraz J. Ma, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Conraad, Dominic Vinicius. Trener Jesus Tato ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Hebei Kungfu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hebei Kungfu to spotkanie z Nanjing City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hebei Kungfu?
Ostatni mecz Hebei Kungfu to remis z Suzhou Dongwu 0:0 w Chińskiej League One, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hebei Kungfu w tym sezonie?
Bilans Hebei Kungfu w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-8-9 przy 23 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hebei Kungfu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hebei Kungfu w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hebei Kungfu
Hebei Kungfu terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 13:30
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Hebei Kungfu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hebei Kungfu to spotkanie z Nanjing City, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Hebei Kungfu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hebei Kungfu w sezonie 2026.
Forma i bramki Hebei Kungfu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

Hebei Kungfu wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Chińska League One, 26. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 2/7 | 1/3 | |
|
06 Paź Koniec
|
Chińska League One, 25. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/9 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 24. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 4/13 | 3/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 23. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 5/6 | 5/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Chińska League One, 22. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 2/11 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Chińska League One, 21. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 7/11 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Chińska League One, 20. kolejka
|
1:2 | 5-4-1 | 2/6 | 3/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Chińska League One, 19. kolejka
|
1:2 | 5-3-2 | 0/10 | 3/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
Chińska League One, 18. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 3/5 | 3/7 | |
|
02 Sie Koniec
|
Chińska League One, 17. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 1/3 |
Hebei Kungfu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 26 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Hebei Kungfu zdobywa 1,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hebei Kungfu?
Ostatni mecz Hebei Kungfu to remis z Suzhou Dongwu 0:0 w Chińskiej League One, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hebei Kungfu – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Hebei Kungfu w sezonie 2026.
Miejsce Hebei Kungfu w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Hebei Kungfu w tabeli Chińskiej League One?
Hebei Kungfu zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 35 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 25 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Hebei Kungfu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hebei Kungfu na tle ligi w sezonie 2026.
Hebei Kungfu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,1
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,65
- Udane dryblingi / mecz 3,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,96
- Czyste konta 35%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 6,0
- Wybicia / mecz 23,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Hebei Kungfu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hebei Kungfu i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hebei Kungfu to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Hebei Kungfu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-1-7 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 5-2-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 4-6-5 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Hebei Kungfu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hebei Kungfu
96% bramek Hebei Kungfu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hebei Kungfu zdobywa w sezonie średnio 1,35 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Hebei Kungfu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hebei Kungfu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hebei Kungfu
- Powyżej 0,5 81%
- Powyżej 1,5 58%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 8%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Hebei Kungfu padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Hebei Kungfu – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 16,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hebei Kungfu fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 16,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hebei Kungfu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hebei Kungfu zdobywa 1,46 punktu na mecz wobec 1,23 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Hebei Kungfu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Hebei Kungfu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 26 meczów.
Hebei Kungfu – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Hebei Kungfu oddaje 6,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Hebei Kungfu – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 41,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 26
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 26 meczów. Średnio Hebei Kungfu utrzymuje przy piłce 46,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Hebei Kungfu – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 14,5
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 49%
Hebei Kungfu wymienia średnio 347 podań na mecz przy celności 78%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Hebei Kungfu – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 0,96
- Bez straty do przerwy 77%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Hebei Kungfu to 35% meczów sezonu (9 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Hebei Kungfu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 62%
- Pow. 8,5 w meczu 35%
- Pow. 10,5 w meczu 19%
- Rożne u siebie / mecz 4,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,2
Hebei Kungfu wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 35% spotkań.
Hebei Kungfu – kartki
- Żółte kartki 43
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 15%
Hebei Kungfu ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Hebei Kungfu – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Hebei Kungfu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 0,56 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 3-4-1 | 1,63 | 0,88 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 1,22 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hebei Kungfu zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hebei Kungfu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,33 1,43 | 1,33 1,79 | 1,17 1,21 |
|
7.
|
1,38 1,38 | 1,31 1,31 | 0,92 1,31 |
|
8.
|
1,46 1,23 | 0,85 0,92 | 0,85 1,08 |
|
9.
|
1,77 0,92 | 1,69 1,31 | 1,46 1,77 |
|
10.
|
1,38 1,15 | 1,31 0,77 | 1,46 0,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Hebei Kungfu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hebei Kungfu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hebei Kungfu - Wuxi Wugou 2:0 Chińska League One, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Hebei Kungfu - Guangxi Hengchen 0:3 Chińska League One, 2.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Changchun Yatai - Hebei Kungfu 2:2, Chińska League One, 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Eberechukwu Uzoukwu, Dongguan United - Hebei Kungfu 1:2, Chińska League One, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Lingzi, Meizhou Kejia - Hebei Kungfu 1:3, Chińska League One, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Hebei Kungfu w tym sezonie?
Bilans Hebei Kungfu w tym sezonie to 26 meczów i wynik 9-8-9 przy 23 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hebei Kungfu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hebei Kungfu w sezonie 2026.
Przewidywany skład Hebei Kungfu 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Hebei Kungfu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Surinam | 250 tys. € | – | 24 | 92% | 5 | 1 | 1 860' | 5 | 0 | |||||||
| 31 |
|
31 | Brazylia | 150 tys. € | – | 22 | 85% | 5 | 0 | 1 719' | 3 | 1 | |||||||
| 39 |
|
23 | Chiny | 50 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 663' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
34 | Tajwan | 25 tys. € | – | 11 | 42% | 0 | 0 | 29' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
34 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 2 | 0 | 1 832' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
30 | Brazylia | 350 tys. € | – | 21 | 81% | 3 | 5 | 1 298' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 0 | 1 719' | 5 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Chiny | 75 tys. € | – | 14 | 54% | 1 | 2 | 650' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Chiny | – | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 582' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
20 | Chiny | – | – | 26 | 100% | 1 | 1 | 956' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Chiny | 50 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 474' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Chiny | 10 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 2 | 429' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Chiny | 25 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
27 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 0 | 2 312' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
38 | Chiny | 10 tys. € | – | 23 | 88% | 1 | 1 | 1 532' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
28 | Chiny | 75 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 1 153' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Chiny | 75 tys. € | – | 12 | 46% | 1 | 1 | 915' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
33 | Chiny | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 1 | 1 053' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 2 | 1 156' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Chiny | – | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 224' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Chiny | 10 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 192' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Chiny | 25 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 139' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
26 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 1 620' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
33 | Chiny | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 720' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Chiny | – | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Chiny | – | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hebei Kungfu
1,6 mln €
śr. 54 tys. € / zawodnika
Ile Hebei Kungfu wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chiny (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hebei Kungfu w sezonie 2026
Hebei Kungfu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hebei Kungfu
Jak wygląda skład Hebei Kungfu?
W wyjściowym ustawieniu Hebei Kungfu między słupkami staje X. Li, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Yang, Z. Niu, Z. Zheng oraz E. Hakimhan. W środku pola grają H. Vidal, Z. Du, Y. Zhang oraz J. Ma, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Conraad, Dominic Vinicius. Trener Jesus Tato ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Hebei Kungfu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hebei Kungfu w sezonie 2026.
Hebei Kungfu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Tajwan | 34 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Gru 2026 |
|
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 20 | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Tajwan | 34 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 22 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Hebei Kungfu

Hebei Kungfu bilans transferowy
- -18 tys. € 2026
- -118 tys. € 2025
- -16 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Hebei Kungfu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hebei Kungfu w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hebei Kungfu trafiło 30 zawodników za łączną kwotę 38 tys. €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 19 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Song Haoyu z Qingdao Youth Island za 13 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zhao Ziye do Wuhan Three Towns II za 13 tys. €.