Forma w lidze
Guangxi Hengchen w tabeli
3. miejsce / 46 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 2. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
24:15 bramki
1,85 gola/mecz
20 pkt
17:13 bramki
1,31 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Guangxi Hengchen
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Anglia | 27 | napastnik | 26 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Gruzja | 28 | pomocnik | 23 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,55 średnia ocena | Madagaskar | 30 | pomocnik | 21 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2340 minut | Chiny | 29 | obrońca | 26 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Guangxi Hengchen 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Guangxi Hengchen w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 46 |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 45 |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 42 |
Wyniki Guangxi Hengchen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Guangxi Hengchen
1
Shenzhen Juniors
1
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Dongguan United
1
Guangxi Hengchen
0
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Wuxi Wugou
0
Guangxi Hengchen
1
Chińska League One, 14. kolejka
|
Terminarz Guangxi Hengchen
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Guangxi Hengchen
Changchun Yatai
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 09:00
|
Dalian Huayi
Guangxi Hengchen
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Guangxi Hengchen
Wuxi Wugou
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Guangxi Hengchen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Chiny |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Chiny |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Chiny |
|
za darmo |
Guangxi Hengchen to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Swoim domowym obiektem jest Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Liu Junwei. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guangxi Hengchen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guangxi Hengchen trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Guangxi Hengchen w tabeli Chińskiej League One?
Guangxi Hengchen zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 46 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 14 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Guangxi Hengchen?
W wyjściowym ustawieniu Guangxi Hengchen między słupkami staje K. Liang, a linię obrony najczęściej tworzą S. Li, H. Luan, G. Chen oraz X. Yuan. W środku pola grają Y. Liang, K. Lobsang, D. Chen, K. Ren oraz X. Ji, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Mbo. Trener Liu Junwei ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Guangxi Hengchen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guangxi Hengchen to spotkanie z Changchun Yatai, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guangxi Hengchen?
Ostatni mecz Guangxi Hengchen to remis z Shenzhen Juniors 1:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramki zdobyli Henrique, Lapoussin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Guangxi Hengchen w tym sezonie?
Bilans Guangxi Hengchen w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-7-6 przy 41 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Guangxi Hengchen w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Guangxi Hengchen w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 09:00
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Guangxi Hengchen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guangxi Hengchen to spotkanie z Changchun Yatai, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Nanning Sports School Wuhe Campus Football Field w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Guangxi Hengchen w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Guangxi Hengchen w sezonie 2026.
Forma i bramki Guangxi Hengchen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Guangxi Hengchen wyniki
Guangxi Hengchen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 26 z 26 meczów, ze średnią 1,77 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guangxi Hengchen?
Ostatni mecz Guangxi Hengchen to remis z Shenzhen Juniors 1:1 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Bramki zdobyli Henrique, Lapoussin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Guangxi Hengchen – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Guangxi Hengchen w sezonie 2026.
Miejsce Guangxi Hengchen w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Guangxi Hengchen w tabeli Chińskiej League One?
Guangxi Hengchen zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 46 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 14 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Guangxi Hengchen w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Guangxi Hengchen na tle ligi w sezonie 2026.
Guangxi Hengchen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,12
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,08
- Czyste konta 35%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 6,3
- Wybicia / mecz 22,8
- Zablokowane strzały / mecz 5,0
Strzelcy Guangxi Hengchen
-
Noel Mbo 14
-
Loic Lapoussin 10
-
Rati Ardazishvili 5
-
Chen Dongtao 4

-
Ji Tianle 3

-
Liang Yibin 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Guangxi Hengchen i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Guangxi Hengchen to 61–75 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Guangxi Hengchen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 10-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 3-4-5 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-3-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 7-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-2-2 |
Gdy Guangxi Hengchen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Guangxi Hengchen
98% bramek Guangxi Hengchen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Guangxi Hengchen zdobywa w sezonie średnio 1,77 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Guangxi Hengchen
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Guangxi Hengchen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Guangxi Hengchen
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 65%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 15%
W 46% meczów Guangxi Hengchen padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Guangxi Hengchen – faule i karne
- Faule / mecz 15,7
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Guangxi Hengchen fauluje średnio 15,7 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Guangxi Hengchen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Guangxi Hengchen zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,54 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Guangxi Hengchen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Guangxi Hengchen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 26 meczów.
Guangxi Hengchen – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Guangxi Hengchen oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Guangxi Hengchen – posiadanie piłki
- U siebie 60,2%
- Na wyjeździe 57,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 12 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 18 z 26
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 18 z 26 meczów. Średnio Guangxi Hengchen utrzymuje przy piłce 58,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Guangxi Hengchen – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 17,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 50%
Guangxi Hengchen wymienia średnio 456 podań na mecz przy celności 83%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Guangxi Hengchen – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,08
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Guangxi Hengchen to 35% meczów sezonu (9 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Guangxi Hengchen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 85%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 7,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Guangxi Hengchen wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 85% spotkań.
Guangxi Hengchen – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 31%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 15%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 12%
Guangxi Hengchen ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Guangxi Hengchen – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Guangxi Hengchen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-3-1 | 1,71 | 1,00 | 0,57 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 7-1-1 | 2,44 | 2,00 | 0,89 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 1,60 | 1,60 |
Najwięcej punktów na mecz Guangxi Hengchen zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Guangxi Hengchen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,31 2,31 | 2,00 2,23 | 0,69 1,00 |
|
2.
|
2,38 1,31 | 1,69 1,00 | 0,62 0,92 |
|
3.
|
2,00 1,54 | 1,85 1,31 | 1,15 1,00 |
|
4.
|
1,77 1,69 | 1,46 1,69 | 1,08 1,23 |
|
5.
|
2,31 0,92 | 2,15 1,46 | 0,69 1,46 |
Ciekawe rekordy w meczach Guangxi Hengchen
Skrajne wyniki i osiągnięcia Guangxi Hengchen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hebei Kungfu - Guangxi Hengchen 0:3 Chińska League One, 2.05.2026
- Najwyższa porażka Guangzhou E-Power - Guangxi Hengchen 2:0 Chińska League One, 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Guangxi Hengchen - Heilongjiang Lava Spring 4:4, Chińska League One, 26.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Ardazishvili, Nanjing City - Guangxi Hengchen 0:2, Chińska League One, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Ji, Guangxi Hengchen - Dalian Huayi 3:1, Chińska League One, 5.07.2026
Jakie statystyki ma Guangxi Hengchen w tym sezonie?
Bilans Guangxi Hengchen w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-7-6 przy 41 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Guangxi Hengchen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Guangxi Hengchen w sezonie 2026.
Przewidywany skład Guangxi Hengchen 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Guangxi Hengchen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 36 |
|
27 | Anglia | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 14 | 3 | 2 204' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Chiny | 50 tys. € | – | 15 | 58% | 0 | 1 | 1 141' | 6 | 2 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Tajwan | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Chiny | 25 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
17 | Chiny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
30 | Madagaskar | 800 tys. € | 506 tys. € | 21 | 81% | 10 | 7 | 1 863' | 2 | 1 | |||||||
| 10 |
|
28 | Gruzja | 450 tys. € | – | 23 | 88% | 5 | 7 | 1 517' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | Chiny | 100 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 2 | 1 323' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 19 | 73% | 1 | 0 | 925' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 2 | 1 371' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 999' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 4 | 0 | 1 238' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
19 | Chiny | – | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 651' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
21 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 3 | 0 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
30 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Chiny | – | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
29 | Chiny | 125 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 4 | 2 340' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
28 | Chiny | 100 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 1 977' | 5 | 2 | |||||||
| 32 |
|
29 | Chiny | 100 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 627' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Chiny | 25 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 0 | 1 487' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
29 | Chiny | 75 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 1 | 857' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Chiny | 50 tys. € | – | 15 | 58% | 0 | 0 | 475' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Chiny | 25 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 271' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 41 |
|
22 | Chiny | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 710' | 3 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
26 | Chiny | 100 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
22 | Chiny | 25 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Guangxi Hengchen
2,8 mln €
śr. 104 tys. € / zawodnika
Ile Guangxi Hengchen wydaje na pensje
506 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chiny (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Guangxi Hengchen w sezonie 2026
Guangxi Hengchen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Guangxi Hengchen
Jak wygląda skład Guangxi Hengchen?
W wyjściowym ustawieniu Guangxi Hengchen między słupkami staje K. Liang, a linię obrony najczęściej tworzą S. Li, H. Luan, G. Chen oraz X. Yuan. W środku pola grają Y. Liang, K. Lobsang, D. Chen, K. Ren oraz X. Ji, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Mbo. Trener Liu Junwei ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Guangxi Hengchen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Guangxi Hengchen w sezonie 2026.
Guangxi Hengchen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
|
za darmo | |
| 10 Mar 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
za darmo | |
| 05 Mar 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
|
Gruzja | 28 |
|
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
|
Chiny | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guangxi Hengchen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guangxi Hengchen trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.