Forma w lidze
Nanjing City w tabeli
14. miejsce / 22 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 38 punktów
Strata do bezpiecznego 13. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
13:19 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
8:18 bramki
0,62 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nanjing City
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Kamerun | 28 | napastnik | 25 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Chiny | 21 | pomocnik | 14 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,75 średnia ocena | Brazylia | 27 | napastnik | 16 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2015 minut | Kamerun | 28 | napastnik | 25 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Nanjing City 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Nanjing City w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 60 |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 48 |
| ··· | |||||||
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | 24 |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | 22 |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | 16 |
Wyniki Nanjing City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ningbo Professional Football Club
0
Nanjing City
0
Chińska League One, 26. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Nanjing City
1
Shaanxi Union
4
Chińska League One, 25. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Nanjing City
0
Wuxi Wugou
3
Chińska League One, 24. kolejka
|
Terminarz Nanjing City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Nanjing City
Hebei Kungfu
Chińska League One, 27. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Dongguan United
Nanjing City
Chińska League One, 28. kolejka
|
|
|
31 Paź 07:30
|
Nanjing City
Dalian Huayi
Chińska League One, 29. kolejka
|
Ostatnie transfery Nanjing City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Chiny |
![]() |
za darmo |
Nanjing City to klub piłkarski z Chin występujący w Chińska League One. Zespół prowadzi Zoran Jankovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nanjing City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nanjing City trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 37 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 65 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Xi Anjie z Shanghai Port II za 25 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yu Menghui do Sichuan Jiuniu za 65 tys. €.
Które miejsce zajmuje Nanjing City w tabeli Chińskiej League One?
Nanjing City zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 22 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 38 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Nanjing City?
W wyjściowym ustawieniu Nanjing City między słupkami staje C. Yang, a linię obrony najczęściej tworzą S. Tayir, X. Wang oraz L. Liu. W środku pola grają B. An, Q. Zhu, D. Yang oraz H. Yang, a za skuteczność w ataku odpowiadają Z. Meng, H. Dong oraz Jerome Ngom Mbekeli. Trener Zoran Jankovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Kiedy Nanjing City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nanjing City to spotkanie z Hebei Kungfu, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nanjing City?
Ostatni mecz Nanjing City to remis z Ningbo Professional Football Club 0:0 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nanjing City w tym sezonie?
Bilans Nanjing City w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-7-14 przy 21 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nanjing City w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nanjing City w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Nanjing City
Nanjing City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Chińska League One, 27. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 13:30
|
Chińska League One, 28. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 07:30
|
Chińska League One, 29. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 07:30
|
Chińska League One, 30. kolejka
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Nanjing City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nanjing City to spotkanie z Hebei Kungfu, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 w ramach Chińskiej League One (27. kolejka).
Wyniki Nanjing City w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nanjing City w sezonie 2026.
Forma i bramki Nanjing City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nanjing City wyniki
Nanjing City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 16 z 26 meczów, ze średnią 0,69 punktu. W pozostałych ustawieniach Nanjing City zdobywa 1,10 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nanjing City?
Ostatni mecz Nanjing City to remis z Ningbo Professional Football Club 0:0 w Chińskiej League One, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nanjing City – tabela Chińska League One
Jakie miejsce w tabeli Chińska League One zajmuje Nanjing City w sezonie 2026.
Miejsce Nanjing City w tabeli Chińskiej League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power
|
26 | 18 | 6 | 2 | 55:22 | 33 | 60 | |
2
|
Nantong Zhiyun
|
26 | 13 | 9 | 4 | 35:20 | 15 | 48 | |
3
|
Guangxi Hengchen
|
26 | 13 | 7 | 6 | 41:28 | 13 | 46 | |
4
|
Shenzhen Juniors
|
26 | 12 | 9 | 5 | 41:30 | 11 | 45 | |
5
|
Shaanxi Union
|
26 | 12 | 6 | 8 | 47:28 | 19 | 42 | |
6
|
Wuxi Wugou
|
26 | 10 | 6 | 10 | 41:31 | 10 | 36 | |
7
|
Yanbian Longding
|
26 | 9 | 9 | 8 | 34:29 | 5 | 36 | |
8
|
Hebei Kungfu
|
26 | 9 | 8 | 9 | 23:25 | -2 | 35 | |
9
|
Changchun Yatai
|
26 | 10 | 5 | 11 | 39:42 | -3 | 31 | |
10
|
Ningbo Professional Football Club
|
26 | 9 | 6 | 11 | 27:31 | -4 | 30 | |
11
|
Dalian Huayi
|
26 | 7 | 9 | 10 | 31:38 | -7 | 30 | |
12
|
Suzhou Dongwu
|
26 | 7 | 10 | 9 | 30:35 | -5 | 28 | |
13
|
Heilongjiang Lava Spring
|
26 | 4 | 12 | 10 | 36:49 | -13 | 24 | |
14
|
Nanjing City
|
26 | 5 | 7 | 14 | 21:37 | -16 | 22 | |
15
|
Meizhou Kejia
|
26 | 7 | 4 | 15 | 25:53 | -28 | 16 | |
16
|
Dongguan United
|
26 | 3 | 7 | 16 | 26:54 | -28 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 10 | 1 | 2 | 22:8 | 14 | 31 | |
| 2 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 26:9 | 17 | 30 | |
| 3 |
Shaanxi Union
|
13 | 9 | 3 | 1 | 28:9 | 19 | 30 | |
| 4 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 7 | 5 | 1 | 24:15 | 9 | 26 | |
| 5 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 5 | 2 | 19:14 | 5 | 23 | |
| 6 |
Changchun Yatai
|
13 | 7 | 2 | 4 | 22:19 | 3 | 23 | |
| 7 |
Dalian Huayi
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:16 | 5 | 22 | |
| 8 |
Hebei Kungfu
|
13 | 5 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 19 | |
| 9 |
Suzhou Dongwu
|
14 | 5 | 4 | 5 | 14:16 | -2 | 19 | |
| 10 |
Yanbian Longding
|
13 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | 5 | 18 | |
| 11 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | -2 | 18 | |
| 12 |
Wuxi Wugou
|
12 | 4 | 4 | 4 | 16:14 | 2 | 16 | |
| 13 |
Nanjing City
|
13 | 4 | 3 | 6 | 13:19 | -6 | 15 | |
| 14 |
Meizhou Kejia
|
13 | 4 | 1 | 8 | 16:32 | -16 | 13 | |
| 15 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:22 | -4 | 12 | |
| 16 |
Dongguan United
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9:24 | -15 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou E-Power
|
13 | 9 | 3 | 1 | 29:13 | 16 | 30 | |
| 2 |
Shenzhen Juniors
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:16 | 6 | 22 | |
| 3 |
Guangxi Hengchen
|
13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 4 | 20 | |
| 4 |
Wuxi Wugou
|
14 | 6 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 5 |
Yanbian Longding
|
13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 18 | |
| 6 |
Nantong Zhiyun
|
13 | 3 | 8 | 2 | 13:12 | 1 | 17 | |
| 7 |
Hebei Kungfu
|
13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 |
Ningbo Professional Football Club
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:12 | -2 | 15 | |
| 9 |
Shaanxi Union
|
13 | 3 | 3 | 7 | 19:19 | 0 | 12 | |
| 10 |
Changchun Yatai
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:23 | -6 | 12 | |
| 11 |
Suzhou Dongwu
|
12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | 12 | |
| 12 |
Heilongjiang Lava Spring
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 13 |
Meizhou Kejia
|
13 | 3 | 3 | 7 | 9:21 | -12 | 12 | |
| 14 |
Dongguan United
|
13 | 2 | 4 | 7 | 17:30 | -13 | 10 | |
| 15 |
Dalian Huayi
|
13 | 2 | 2 | 9 | 10:22 | -12 | 8 | |
| 16 |
Nanjing City
|
13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | 7 |
Które miejsce zajmuje Nanjing City w tabeli Chińskiej League One?
Nanjing City zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Chińskiej League One z dorobkiem 22 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Guangzhou E-Power wynosi 38 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Nanjing City w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nanjing City na tle ligi w sezonie 2026.
Nanjing City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 4,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,42
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 21,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Nanjing City
-
Jerome Ngom Mbekeli 7
-
Jose Vitor dos Santos Silva 4
-
Zhu Qiwen 2

-
Meng Zhen 1
-
Dong Honglin 1
-
Zhao Chengle 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Nanjing City i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nanjing City to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Nanjing City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 1-3-13 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 1-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-2-9 |
Gdy Nanjing City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nanjing City
100% bramek Nanjing City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nanjing City zdobywa w sezonie średnio 0,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Nanjing City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nanjing City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Nanjing City
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Nanjing City padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Nanjing City – faule i karne
- Faule / mecz 16,7
- Faule rywali / mecz 15,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nanjing City fauluje średnio 16,7 razy na mecz, a wymusza 15,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nanjing City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nanjing City zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 0,54 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Nanjing City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Nanjing City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 26 meczów.
Nanjing City – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
Nanjing City oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
Nanjing City – posiadanie piłki
- U siebie 46,8%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 26
- Najniższe w sezonie 22%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 26 meczów. Średnio Nanjing City utrzymuje przy piłce 47,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 22%.
Nanjing City – podania
- Kluczowe / mecz 7,8
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 39%
Nanjing City wymienia średnio 296 podań na mecz przy celności 75%, z czego 7,8 to podania kluczowe.
Nanjing City – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,42
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Nanjing City to 19% meczów sezonu (5 z 26), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Nanjing City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Nanjing City wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Nanjing City – kartki
- Żółte kartki 58
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 12%
Nanjing City ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Nanjing City – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Nanjing City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 1-1-7 | 0,44 | 0,56 | 1,78 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 1-4-5 | 0,70 | 0,70 | 1,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,29 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Nanjing City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Nanjing City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,36 1,00 | 1,00 1,33 | 1,14 1,58 |
|
13.
|
0,92 0,92 | 1,38 1,38 | 1,69 2,08 |
|
14.
|
1,15 0,54 | 1,00 0,62 | 1,46 1,38 |
|
15.
|
1,00 0,92 | 1,23 0,69 | 2,46 1,62 |
|
16.
|
0,46 0,77 | 0,69 1,31 | 1,85 2,31 |
Ciekawe rekordy w meczach Nanjing City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nanjing City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nanjing City - Meizhou Kejia 2:0 Chińska League One, 9.05.2026
- Najwyższa porażka Nanjing City - Wuxi Wugou 0:3 Chińska League One, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Nanjing City - Shaanxi Union 1:4, Chińska League One, 7.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Wong, Nanjing City - Meizhou Kejia 2:0, Chińska League One, 9.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Ngom Mbekeli, Nanjing City - Heilongjiang Lava Spring 1:1, Chińska League One, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Nanjing City w tym sezonie?
Bilans Nanjing City w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-7-14 przy 21 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nanjing City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nanjing City w sezonie 2026.
Przewidywany skład Nanjing City 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Nanjing City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Brazylia | 400 tys. € | – | 16 | 62% | 4 | 0 | 1 362' | 4 | 1 | |||||||
| 10 |
|
28 | Kamerun | 450 tys. € | – | 25 | 96% | 7 | 2 | 2 015' | 8 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Brazylia | 450 tys. € | – | 9 | 35% | 1 | 1 | 543' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Chiny | 0 € | – | 14 | 54% | 1 | 0 | 711' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Chiny | 100 tys. € | – | 21 | 81% | 1 | 0 | 1 588' | 5 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Chiny | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 1 878' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Chiny | 10 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 999' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 851' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
21 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 575' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Hong-Kong | 100 tys. € | – | 18 | 69% | 1 | 1 | 579' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
27 | Chiny | 50 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 2 | 552' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 0 | 747' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Chiny | 75 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 1 | 1 002' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Chiny | 10 tys. € | – | 11 | 42% | 0 | 1 | 406' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Chiny | 25 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 125' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Chiny | 50 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Chiny | – | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
21 | Chiny | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
25 | Chiny | 75 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 1 573' | 3 | 1 | |||||||
| 2 |
|
32 | Chiny | 50 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 1 577' | 5 | 0 | |||||||
| 20 |
|
37 | Chiny | 10 tys. € | – | 24 | 92% | 0 | 0 | 1 754' | 6 | 2 | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Chiny | 50 tys. € | – | 21 | 81% | 1 | 1 | 1 106' | 2 | 1 | |||||||
| 13 |
![]() |
32 | Chiny | 25 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 777' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 259' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Chiny | 25 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
23 | Chiny | 0 € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 26 |
![]() |
33 | Chiny | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 1 530' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Chiny | 50 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
24 | Chiny | 0 € | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nanjing City
2,4 mln €
śr. 81 tys. € / zawodnika
Ile Nanjing City wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chiny (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nanjing City w sezonie 2026
Nanjing City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nanjing City
Jak wygląda skład Nanjing City?
W wyjściowym ustawieniu Nanjing City między słupkami staje C. Yang, a linię obrony najczęściej tworzą S. Tayir, X. Wang oraz L. Liu. W środku pola grają B. An, Q. Zhu, D. Yang oraz H. Yang, a za skuteczność w ataku odpowiadają Z. Meng, H. Dong oraz Jerome Ngom Mbekeli. Trener Zoran Jankovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Chińska League One i pucharach.
Nanjing City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nanjing City w sezonie 2026.
Nanjing City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chiny | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chiny | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 21 |
|
65 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Chiny | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Nanjing City
Nanjing City bilans transferowy
- +27 tys. € 2026
- -36 tys. € 2025
- -42 tys. € 2024
- -42 tys. € 2023
- +721 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Nanjing City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nanjing City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nanjing City trafiło 26 zawodników za łączną kwotę 37 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 65 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Xi Anjie z Shanghai Port II za 25 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Yu Menghui do Sichuan Jiuniu za 65 tys. €.